Ar tikite, kad mintys materializuojasi?

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
Pantera
Posts: 54
Joined: Thu 01 23, 2003, 21:18
Location: Vilnius

Ar tikite, kad mintys materializuojasi?

Post by Pantera »

Ar jūs asmeniškai tikite, kad mintys kažkada įgauna materialų pavidalą, t.y. išsipildo :?: Gal kas turite kokių pavyzdžių iš savo gyvenimo?
V
Posts: 220
Joined: Wed 01 08, 2003, 19:57
Location: Kaunas

Post by V »

Taip, tikiu. Kazkaip tai suvokiau labai senai, dar mokiausi mokykloje, kokioje 8-9 klasej. Tuo metu rasiau kazka panasaus i dienorasti, na tiesiog pamastymus, ir staiga lyg kas i galva trenke, kad tai, kas tuo metu su manim vyko, as kazkada sugalvojau, kad to norejau. Tik va beda tada buvo tai, kad viskas issipilde veliau, kai as to nebenorejau, kai norai buvo pakite :) Bet issipilde. Tada dar kazkaip ir uzsirasiau, kad minciu materializacija tikrai vyksta, tik reikia perprasti dar mechanizma, kad as dar to nesuvokiu, kaip padaryti taip, kad svajones issipildytu ne per velai :) O ir dabar, po mazdaug 10 metu, tuo tikiu. Dabar daug kas pildosi labai greitai. Bet tai daugiausia smulkmenos, nors paskutiniu metu pradejo atrodyti, kad ir ne smulkmenos mano gyvenime pradeda pildytis... Tik vis tiek turbut man nevisai sekasi viska taip detaliai susvajoti... Kazkur kazkas pildosi labai lengvai, o kai kur as stringu jau kokia pora metu...
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

As isitikines , kad materializuojasi, net iki smulkmenu kartais.

Dar parasysiu veliau
Kristina
Posts: 266
Joined: Wed 12 18, 2002, 3:24
Location: Airija-Lietuva
Contact:

Post by Kristina »

manau, reiktu klausti ne ar tikime ,bet kaip tvarkytis su tom mintim kad butu taip kaip norime ir tada kada norime.
kad mintys materializuojasi tai jokiu abejoniu ,visa kas mus supa daiktai ...kazkada buvo kazkieno mintys.man siuo metu svarbiausia kaip ismokti su tomis savo mintimis dirbti.Siaip ar taip daug informacijos yra visose septyniose knygose ypac 7-je gana smulkiai viskas aiskinama, netgi duota technika .Gal kas bandet??
Papasakosiu tokia istorija,man ji l patinka ,parodo koks svarbus minciu ,svajoniu detalumas.Liudna istorija,nors ir netikra:
I seima atvaziavo draugas mokslininkas is Afrikos ir paliko dovana bezdziones letenele , pasake ji gali ispildyti 3 jusu norus :D .Sekanti vakara vyras su zmona nutaria ,kad pirmiausiai reikia pinigu 1 mln. ir laukia kas bus, vakare skmbutis i duris ,o ten sunaus virsininkas : labai uzjauciu jus ,jusu sunus zuvo ... jums bus ismoketas jo draudimas 1 mln.Zinoma pora labai susijaudino :cry: - sekantis noras ,kad sunus griztu. Ir grizta sunus veles pavidalu :shock: ,vaidelenasi po namus,tevams ramybes neduoda. trecias noras ,kad sunus dingtu ten is kur atejo..... :( ir negali sakyti ,kad negavo to ko prase :!:
Neringa
Posts: 590
Joined: Tue 02 04, 2003, 20:30
Location: Vilnius

Post by Neringa »

Labai pamokanti istorija. Pati savo kailiu irgi patyriau ka reiskia norai kurie pildosi, bet tai ka esi priverstas padaryti tam kad tai ivyktu, kartais yra labai nesaldu.

Apie minties galia ira labai idomi Aivenhovo knygele "Minties galios". Labai lengvai skaitosi, panasiai viskas kaip pas Anastasija, gal tik kiek kitu kampu. Rekomenduoju paskaityti.
Neringa
Posts: 590
Joined: Tue 02 04, 2003, 20:30
Location: Vilnius

Post by Neringa »

Dar vienas dalykas:

mazi norai - tarsi paprastos programos, todel pildosi greitai,

o rimti norai ir svajones - kaip sudetingos programos, kurios laukia kol susiklostys tam tikros salygos, todel reikia kantriai laukti.
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Mano vaikai labai mėgsta Keistuolių teatro pasaką 'Geltonų plytų kelias'. Yra ten viena fantastiška dainelė:
'Neliūdėki, jei būna sunku,
Išsipildo svajonės laiku!
Tik svarbu labai norėti, pasistengt ir tikėt!...'

Va tai, ko gero dažnai ir stabdo išsipildymą: nepakankamas tikėjimas. Noriu, bet abejoju.O net lašelis deguto(abejonės) statinę medaus (išsipildymą) pagadina.

Visi tikrai patikėti dalykai iki šiol išsipildė. Mano stebuklinga formulė: 'Aš tikiuosi geriausio ir su Dievo pagala manęs laukia sėkmė' :lol: Tik nepamirštu ir to,kad kartais stabdomas noras gali būt ir mano pačios labui. Tam,kas šviesesnis už mane, geriau matyt, ko man iš tiesų reikia.
Juk kai mano vaikas prašo saldainių vietoj maisto,aš renkuos tai,kas jam naudinga, nes noriu matyt sveiką. Tegul kažkurią akimirką ir iššaukiu liūdesį. Taip ir su mūsų norais Tėvas gali pasielgt pagal savo valią... :idea:
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

rrrr

Post by glesum »

Materealizuojasi... jei būna sumąstytos lengvai, švelniai, šviesiai... pakiliai..
Jei to nori širdimi... :wink: bet negalima pamiršti tikėjimo...
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Post by Gluosnė »

Taip.. esu tai pastebejusi.. O dabar dar labiau tuo isitikinau..

Viena tookiu istoriju..: Buvau isitikinusi, kad l. gerai baigsiu mokslus magistranturoj.. Viskas ejosi kaip sviestu patepta.. O pries paskutini labai sunku egzamina susirgo dukra ir as nepasiruosiau.. Kai atejo laikas pazymio rasymui.. ziurejau i destytoja ir galvojau:"Na, negali buti, kad taip viskas susigadins..ne..Jis man irgi parasys 10".. Taip ir nutiko.. :shock: Ir dabar susitikus jis man daznai pasako, kad labai isiminiau jam.. :D

Ir su siuo klubu idomiai buvo.. Labai norejau sutikt bendraminciu Lietuvoje.. Ir nuoroda i si puslapi pamaciau portale, kuriame kasdiena lankiaus jau kelis metus.. Dekui Kosmejai :)

Labai labai noreti..
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Pastebėjau kuo stipresni jausmai ir švieseni troškimai tuo greičiau mintys virsta kūnu.
Irute
Posts: 238
Joined: Wed 03 26, 2003, 2:58
Location: Kaunas

Post by Irute »

Mintys materializuojasi visokios: tiek geros, šviesios, tiek ir piktos.
Todėl labai svarbi yra mūsų minčių kultūra (panašiai kaip yra etika-
elgesio kultūra; kalbos kultūra)
Beje mūsų aplinkoje, manau yra ne vienas žmogus, girdintis kitų mintis.....
:!: :!: :!:
Su minčių materializacija aš susiduriu savo kasdieniniame darbe, galima
sakyti pasinaudoju šiuo reiškiniu-savo mintimis pritraukiu į vaistinę žmones, kuriems tuo metu reikia būtent to vaisto, kuris yra trumpo
galiojimo ir man jį reikia žūt būt parduoti. :D
Įsivaizduokite, klientas tiesiog ateina ir paprašo, ko jam reikia. Jokių
pastangų
:roll:
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

O as pastebejau, kad jei nori kazko egoistiskai, tai taip ir atsitinka, bet apsivercia tau neneudinga linkme... :D man jau keleta kartu nutiko taip, kaip Kristinos pasakojime...
atsargiai :wink:
LINUTE
Posts: 26
Joined: Mon 05 26, 2003, 22:48

Post by LINUTE »

Jus sutinkate su ta nuomone, kad mintys ne tik materializuojasi, bet ir bumerangu sugrizta.. tiek geros, tiek blogos :roll: :roll: Zmones sako, kad jei ka gero ar blogo padarysi, tai desimteriopai sugris, su kaupu 8)
bute
Posts: 72
Joined: Tue 02 04, 2003, 14:46
Location: Taurage
Contact:

Post by bute »

Gal kam yra taip kaip man: mintys ateina tiesiog savaime, jos buna geros, bet tarp ju buna ir tokiu visai negeru, sakyciau sadomazochistiniu. Manau tai susije su karmos dalykais (bent is dalies)ir ateje is vaikystes. as tokias mintis veju salin arba sugalvoju joms laiminga pabaiga. Nesinoretu kad jos materealizuotusi, bet jos vis ateina. Zinau, kad cia tik man reikia su tuo tvarkytis, sviesinti savo mintis, tiesiog noriu suzinoti ar ir kitiems taip buna.

Linksmu debeseliu visiems. :D
pradzia
Posts: 21
Joined: Wed 01 22, 2003, 19:50

Post by pradzia »

Buna, Bute,
būna eini, pravažiuoja kokia mašina per greitai pro šalį ir imi mąstyti- o kas jei ji būtų užkliudžiusi, o kas tada... arba prižiūri vaiką ir mąstai- o jei aš trumpam nusisukčiau, o jis ką nors iškrėstų nepataisomo, ar sau ką padarytų. kaip jo motina tada žiūrėtų į mane? ir tada stengiuosi pakeisti tas mintis kitom, bet kas tai per mintys ir kodėl jos iškyla dar neaišku. Galbūt taip pasamoningai tikrinu savo reakciją ir pasiruošimą bent kokiam atsitikimui?
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

pradzia deja ir man tai yra klausimas.
Kodel tos mintys ir vaizdiniai issoksta.
Kartais taip ryskiai kad net kvepavimas pasikeicia.
Kartais pradedu kovoti kovai nei neprasidejus.

Tik niekas neivyksta. Gal but ir as tikrinu pasiruosima.
ss
Posts: 177
Joined: Sun 08 15, 2004, 9:57

Post by ss »

Paskutiniu metu palyginus greitai materializuojasi.Seniau ne taip greit.
Prisimenu pries 13m. pamaciau sena sodyba.Labai ji man strigo.Daug galvojau apie ja.Tuo metu dar buvau pamaldus,tai ir dievo prasiau,kad nors ta sklypeli man pasiustu.
Materializacija yvyko po 6m.Dabar tokio masto mintys materializuojasi per 3m.Smulkesnes dar greiciau.Ypac blogos.
Eks zmonai atidaviau masina.o ji man iskrete isdaiga(jai pasoviai taip gaunasi,gal ir ne is piktos valios).As ipikes palinkejau,kad subelstu masina.
Uz 3dienu draugas pranese,kad mano masina sankryzoi sudauzyta
Troper
Posts: 39
Joined: Fri 11 07, 2003, 22:03
Location: Joniskis

:)

Post by Troper »

Primenu jei kam idomu forume "Materializacijos formule" esu parasese galbut veikiancia formule... :) :)
Kiekvienas zhmogus turi savo ribota horizonta. Paskui jis siaureja, tampa nepaprastai mazas ir virsta tasku. Tuomet zhmogus sako - chia mano pozhiuris
Troper
Posts: 39
Joined: Fri 11 07, 2003, 22:03
Location: Joniskis

Post by Troper »

Tai yra "realizacijos formule" :)
Kiekvienas zhmogus turi savo ribota horizonta. Paskui jis siaureja, tampa nepaprastai mazas ir virsta tasku. Tuomet zhmogus sako - chia mano pozhiuris
karmennn
Posts: 30
Joined: Fri 11 28, 2003, 22:35

Post by karmennn »

As zinau, kad tai, ka mastai butinai virsta materija. Tik nuo noro stiprumo ir tikejimo tvirtumo priklauso tai, kada, kokiu greiciu tai ivyks. Mindaugai, as laukiu tavo pasakojimo.
Post Reply