Ar tikite, kad mintys materializuojasi?

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

pritariu :)
tik tai reikia laaaabai nuoširdžiai daryt...
kartais atrodo atleilai, o ima ir po kiek laiko "išlenda" vėl.... :(
tada vėl dirbi su savim....
kol imi ir supranti pajauti kažką esminio ir tada jau visam laikui ir nuoširdžiai uždarai stalčiuką....
:D
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

...o langą išmeti pro kitą langą... :gigi:
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
Xinax
Posts: 2
Joined: Mon 07 18, 2005, 8:16

Ar jūs tikite kad mintys materielizuojasi

Post by Xinax »

Jai kas apie tai būtų pasakes prieš kokį porą metų būčiau atrėžusi -nesamonė, deja savo kailiu patyriau kad su mintimis reikia būti gana atsargiai . Visdėlto pasidalinsiu su jumis gal tai padės kam būti atsargesneis su norais. :roll:
Pavasarį turėjau komandiruotę Stoholmia vaikšinėdamos su kolegia nuvaževome į vieną vietą kur anot vietinių kalbama kad ten pildosi norai .
Turėjau tik vienintelį norą (mylėt ir būt mylima ) ir tik gryžusi į Lietuvą sutikau nuostabų žmogų kurį pamilau ir tie nuostabūs jausmai abipusiai . Berods didžiulis gyvenimo noras išsipildė tik va deja jis vedes aš lygiai taip pat nors ir vyksta mano skyrybų procesas kuris dar nežinia kiek tesis. Bet kad visdėlto mus saisto santuokos kad ir ne itin laimingos visvėn darosi dūšioja sunku . Tad visėms linkiu atsargiai elgtis su mintimis ir norais :wink:
Vija
Posts: 46
Joined: Fri 05 07, 2004, 20:04

Post by Vija »

Joo, cia tu gerai pasakei, kad mastykit noredami.
Xinax
Posts: 2
Joined: Mon 07 18, 2005, 8:16

Post by Xinax »

Vija wrote:Joo, cia tu gerai pasakei, kad mastykit noredami.




Vija; norėti negana reikia tuos norus gerai apsvarstyti .Kad neatsisuktų prieš mus pačius . :roll:
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Vija wrote:Joo, cia tu gerai pasakei, kad mastykit noredami.
Vija, manau, kad mastyti turim ne tik norėdami, bet ir dirbdami, kalbėdami, bendraudami. Tam galva ir duota, kad patys sau nekenktume ir savęs neskaudintume. 8)

O žinojimas, kad mes patys savo gyvenimų šeimininkai - nuostabus. Esame kūrėjai. Vadinasi, jau dabar galim būti laimingi: juk kai labai labai nori, ir tiki, ir neabejoji - pildosi viskas. :D
Vija
Posts: 46
Joined: Fri 05 07, 2004, 20:04

Post by Vija »

"Ne tas yra turtingas, kuris daug turi, o tas kuris daug duoda" perskaiciau ir pagalvojau, kad cia turbut ne apie materialu davima eina kalba. dar mastau ar mes i sia zeme atejome imti ar duoti. Pagal Anastasija, tai zmogus turi tik naudotis tuo ka sukure Dievas ir dziaugtis viskuo, tai panasu i emima, o gal musu dziaugsmas yra davimas atgal?
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

O aš vakar išgirdau, kad turtas matuojamas ne pagal turto dydį o mokėjimą dalintis. Taip apskritai reikia mokėti o tiksliau jausti teisingai ir protingai tai daryti.Juk mes dievo vaikai, kai pagalvoji, kad viskas duota tai nieko ir negaila. O visada atsiranda kas tau duoda.Tereikia tikėti.
Taip džiaugsmas yra energija ir tu ją skleidi atgal ir manau tai ir yra malonus davimas.
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

sunku pasakyti ant kiek gi realizuojasi tos mintys

pvz as noreciau jau buti gimes gimines sodyboje...
panorejau ir praejo... :)
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

tai dar gimsi, kur skubi
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Turtingas ne tas, kas daug turi, o tas, kuriam mazai reikia :D Cia apie materialius dalykus
Jei rimtai, tai turbut visi turim tiek, kiek mums siuo metu yra raikalinga... Nors, lengva man kalbet, kai man mazai reikia :D
J

Post by J »

Dievo karys rašo:
sunku pasakyti ant kiek gi realizuojasi tos mintys

pvz as noreciau jau buti gimes gimines sodyboje...
panorejau ir praejo... :)

Svajoti reikia apie realius dalykus. "Norėčiau būt gimęs"... jau iš fantastikos srities.
Šiandien eidama iš darbo suvokiau, kad išsipildė vienas mano noras. Jis "atėjo" palengva, ne staigiai ir susivokti, kad gavau tai, ko norėjau prireikė laiko.
Rugiagele
Posts: 29
Joined: Thu 01 26, 2006, 17:04

Post by Rugiagele »

Kaip pastebejau, šita tema jau senokai nesulaukia naujų žinučių... :(

O aš, perskaičius V.Megre knygas, ir ėmiau naršyt internete bei ieškot informacijos butent apie tai...
Nes man labai keista ir įstabu... kadangi...

Vikas, apie ką galvoju, man ankščiau ar vėliau atsitinka!.. :shock: Tiesa, iš pradžių galvojau, kad esu ne visai normali...
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

Zmogus pats yra savo likimo kalvis.
Rugio gelele, juk esame Dievo vaikai! Kaip galejai save nuvertinti?!
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

Dievo karys wrote:sunku pasakyti ant kiek gi realizuojasi tos mintys

pvz as noreciau jau buti gimes gimines sodyboje...
panorejau ir praejo... :)
:D :D :D
Cia tu kaip zaidima zaidi "Buvo - nera"; panorejau -praejo. O kur tyri siekiai? Norisi uzklausti V.Megre zodziais, ketvirtoje knygeleje "Pasaulio sukurimas", skyrelyje "Uzgrobimo centras". Tiesiai verciant is rusu kalbos, tai dar vienas labai paslaptingas ir neatspejamas klausimas (kitos planetos gyventojams): kodel Zemes gyventojai neturi pries save tikslo, kurio butina siekti? Jie kur tai verziasi, bet kur - tai laikoma didziausia paslaptimi. :D
Žvaigždėtas dangus
Posts: 303
Joined: Thu 01 05, 2006, 12:36
Location: visata

Post by Žvaigždėtas dangus »

O aš visai nenorėjau būti gimusi giminės sodyboje. Juk kada ir kur gimti aš pasirinkau . . . O pats sodybos kūrybos procesas pats nuostabiausias pasaulyje ir paskritai kūryba to, ko noriu, pati kūryba. Didesnės laimės ir pasitenkinimo neesu jautusi.
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

Taip...kurybinis procesas - pats nuostabiausias. Bet ar isivaizduojate, kaip nuostabu kurti jau paruostoje gimines meiles erdveje! Pirmiausia, zinios pagreitintai atsiveria, o antra, nereikia praeiti "kryziaus keliu", norint isigyti sodyba...
Rugiagele
Posts: 29
Joined: Thu 01 26, 2006, 17:04

Post by Rugiagele »

loreta wrote:Zmogus pats yra savo likimo kalvis.
Rugio gelele, juk esame Dievo vaikai! Kaip galejai save nuvertinti?!
Nu nezinau... kazkaip..maza buvau :)
Ir turejau labai savotiska ir idomia Dievo samprata :lol:
Ysivaizdavau kad jis toks geras dedule ilga barzda ir gyvena ant debesu :oops:

Tai nelebai ir ysivaizduodavau kad esu jo vaikas...
Na, bet dabar jau taip TIKRAI nera... :P
..."Rugiagėlė nusišluostė ašaras į Dominyko nosį, paskui pakėlė savo mėlynas akis ir pridūrė: Ačiū Tau už viską. O už Tavo meilę - ypač"...
Jurgita7
Posts: 25
Joined: Thu 04 28, 2005, 21:36
Location: Vilnius

Nuomonės

Post by Jurgita7 »

Taip, supratimas apie Dievą gilėja, bet ne visų. Žinau tik tokį dalyką, jog meilė suteikiama žmogui iš Aukštybių kaip dovana...ir ne visi ją turi ar nevienodo lygio :)
O jei norit, kad jūsų mintis išsipildytų, reikia kiekvieną dieną apie tą dalyką galvoti. Taip yra pataręs net Kristus. Štai kada mes savo mintis nukeipiame į vieną tikslą ir norą, mūsų gyvenimas tampa tikslingas ir kryptingas. Nelieka blaškymosi :) Taip ir turėtų būti, tik mes žmonės kažkodėl blaškomės ir eikvojam savo energiją netinkamoms mintims, norams...o laikas dabar labai greit bėga. Ar pastebėjot, jog anksčiau taip nebuvo? taip vyksta dėl tam tikrų pokyčių visatoje, ir jie neišvengiami :)
Iš šviesos atėję į šviesą visi sugrįšime!
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

David Icke savo knygoje "The Biggest Secret" raso, kad egiptieciu kalendorius siekia 39 tukst. metu atgal. Maju kalendorius- apie 18 tukst. metu. Majai sako, kad bus transitinis, pereinamasis laikotarpis tarp seno pasaulio ir naujojo, ir vienaip skaiciuotas laikas bus pakeistas kitu. Ta laiko tarpa jie vadina "belaikiu" ir jis prasidejo mazdaug 1982-aisiais, kas veda i poslinki, pasikeitima apie 2012 metu gruodzio 12. Viso to efekta zmonijai lengva pastebeti. Autorius sako, kad jis paskutiniaisiais metais aplanke daugiau, negu dvidesimt saliu, kuriose vyksta prabudimas. Dvasinio zadintuvo skambutis bet kuriuo momentu gali pazadinti is miego. Zemes vibracija greiteja, is tikruju - viso kosmoso, kas sudaro ispudi, kad LAIKAS eina vis greiciau ir greiciau. Tai yra iliuzija, sako autorius, kadangi , tiesa pasakius, laikas neegzistuoja, bet tai jauciama, nes vibracija greiteja. Autorius pamini idomu dalyka, kad daugiau , negu pries desimt metu vienas mediumas yra pasakes, kad ateis diena, kai atrodys, kad laikas bega taip greitai, kad tai gasdins. Tas momentas netoli. Jis sako, kad nereikia del to jaudintis, kad vyksta naturalus ciklas, atnesantis daug priestaravimu, bet tuo paciu ir begale galimybiu. Visata, tai holograma - susiduriantys sviesos spinduliai, kurie sudaro triju matavimu forma...
Post Reply