Ar tikite, kad mintys materializuojasi?

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
Donatus
Posts: 329
Joined: Sun 07 10, 2005, 3:54
Location: Klaipėda
Contact:

Vardas

Post by Donatus »

Zemes sventeje teko labai trumpam susidurti akis i aki su vaikeliu gal dvieju metuku. Jis gan agresyviai apkabino kakla ir ziuredamas keistom, gan agresyviom, net ne vaikiskom, akelem (matyt indigo :) ) istare kazkoki keista (gal net nezemiska zodi). Dabar galvoju, kad tai buvo mano vardas :D Deja tai nesukele manyje nei kokio ypatingo dziaugsmo ar liudesio, tik smalsuma, ka tai galetu reiksti
Cia buvo siaip...

O apie tuos aspektus man vistiek keista. Tai mano gyvenimo tikslas, gaunasi, kad yra ismokti save isreiksti ir prisiminti, kas esi. Taip? O kas buna kai tai padarai? Kai ismoksti ir prisimeni? :?: :?: :?:

Mokymasis yra mokymasis, bet tikslas galutinis yra kazkoks kitoks. Taip, tas ieskojimas, mokymasis yra siuolaikiniu zmoniu bedu priezastis (t.y. karminis valymasis). Kuriu dar nevisi supranta. Nemokejimas isreiksti Dieviskumo uzkerta kelia gyvenimo subtilybems pajausti. Tu aspektu isreiskimas yra gyvybiskai butinas, taip. Ir net visų kartu ir visų po viena ir kiekvienam, sutinku (dabar paaiskinai geriau :) Ir tas bendravimas su kitais ir mokymasis- gavimas ir davimas ko nors naujo- vyksta nuolatos ir turbut amzinai- tobulybe be ribu) Bet tai yra maziausia (!!!) ka zmogus gali padaryti. Tai tas pats, kas vaikui ismokti kalbeti ar vaikscioti.(Manau, labai vykes palyginimas :D )

Kuryba, tikra kuryba tik harmonijoje gali buti. Gimsta ji kai du pradai vienodai susitinka: Dvasia ir kunas, mintis ir veiksmas, pradzia ir pabaiga, Dieviskumas ir... :?: (kas cia galetu buti?? Zmogiskumas? Zemiskumas? Bet tai Dievo kuriniai, jie is tos pacios puses. :idea: Dievas pats savaime yra bipoliarus ir harmoningas- jame juk visos Visatos energijos po lygiai su(si)detos, ar kaip cia reiketu pasakyti?) Ir ta kuryba yra tuo didingesne ir tuo arciau musu Kurejo planu, kuo labiau suvokiame. Suvokiame kas mes esame, ir kokie mes esame (Na va, is esmes ir Tavo, gerb. Jone, minti priejau... :D ), kur mes einame, koks musu tikslas. Tuo kuryba Dieviskesne...

Kaip ir pats issiaiskinau besisamprotaudamas... :D Aha... :idea:

Isvada: Dieviskumo aspektu isreiskimas yra tik kelias, bet ne tikslas.
Be to, visiskas tyrumas atvertu kelia i visiska pazinima. Kaip palygino Valodia zyniu ir Anastasijos zinojima: zyniai viska atsimena, o Anastasija viska gali akimirksniu pajausti, informacija is jausmu gauti- is energiju grynu (arba Visatos infobiolauko- kaip nori, taip vadink :wink:). Ir tai tik kelias i tiksla :wink: :wink: :wink: :D (tikslas- kuryba (gana abstraktus reikalas...) )

Ir bendraudamas su betkuo AS ESU AS, kad ir koks bebuciau, kad ir kokia energija manyje isivyrautu (arba isimoteriautu...), kad ir koks aspektas
reikstusi, tas laidininkas esu as ir mano vardas yra...

P.S. Nieko Dievint nereiketu, tiktai viena Dieva, miela Jone :wink:
Dievinu "maistingas" ir ieškančias sielas.
P.S.S. Sakydamas "as" daznai turiu omenyje apskritai zmogu.
P.S.S.S Ir jei kas jau pavargo skaityti mano ilgus pasisakymus :oops:, sakykit- trumpinsim. :wink:
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Ne netrumpink. Labai įdomu. Sutinku su tavo išvada.
J

Post by J »

Tiesa sakant, apie dievinimą - tai tik vaizdus pasakymas. Taip norėjau įvardinti tą didelį jausmą, gyvenantį many... :lol: Esu iš tų žmonių, kurie nestato totemų ir nieko nemėgsta garbinti...

Paklausiu provokuojančiai - o ar iš viso yra tikslas? ar jo reikia? O gal vienintelis gyvenimo tikslas, tai sielos kelionė, jos išgyvenimai?
Ar nuo to gyvenimas nepasidaro beprasmis? Manau - ne.
Donatus
Posts: 329
Joined: Sun 07 10, 2005, 3:54
Location: Klaipėda
Contact:

Provokacijai

Post by Donatus »

Jei tikslas patampa isgyvenimai tiesiog, tai link ju ir eini. Bet kas tie isgyvenimai? Gal tai ekstremalus sportas? Gal tai narkotiku sukeliama euforija? O gal dvasinis dziaugsmas padedant zmonems, darant jiems gera? Gal tai vaiku gimdymas? Jei dvasingu isgyvenimu ieskot- didziausia laime butu patirti roju turbut, visiska Dieviskuma ar kas nors panasaus. Bet tada koks kelias veda i tai? Dieviskumas ir rojus pasiekiamas tik per kuryba :wink:
Dvasios kelione, kaip pats tikslas?... Keliauti vien tam kad keliauti?... Patinka ta kelione?... Sutikti, mokytis, duoti, kurti?... Manau anksciau ar veliau tokia siela susimastytu, kur vistik ta kelione veda. Kam jai visa tai patirti reikia. KODEL? Ir ima ieskot to prasmes, savo tikslo. Jei nera tikslo, nera ir judejimo. Iš taško A į taška B. Tai jei nera taško B?... Neturesi kur eiti. Prasmę gyvenimas tik su tikslu įgauna. :D
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Aš tikiu,kad mintys materelizuojasi,nes juk tai pasižymėjo ne sykį ir ne du.duodu pvz.:Aš noriu pliušinio žaisliuko,aš kaip nors jį gaunu ar apgavyste,ar sąžiningai.Bet štai mano mintis matiarilizavosi. :mrgreen:
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
J

Post by J »

Net labai vertėjo viską rašyti.
O nekurti Tu negali. Kasdien, kiekvieną akimirką Tu kuri savo gyvenimą. Mums tik atrodo, kad su mumis kažkas vyksta. Tai mūsų dėka viskas vyksta, visi mūsų gyvenimo Įvykiai. Tik nuo mūsų norų įvardijimo ir jų ušsipildymo praeina laikas, per kurį mes pamirštame, ko prašėme. Štai ir atrodo, kad Dievas "baudžia". Tiesiog " neatsakingai" panorėjai.

Ir nežinau, kas Tavo, Basta pasakyme yra įžeidaus? Man tai tiesiog ieškančios Sielos balsas.
J

Post by J »

Tai ir kurkime, nes ar tą suvokiame, ar ne, vis viena mes PATYS modeliuojame savo gyvenimą. Tai darykime tą sąmonongai.
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

Ne viskas modeliuojama, irodymas - dolmenai.
Koks normalus zmogus normaliomis salygomis modeliuotu sau isikalinima dolmene?
Salygos reiksiasi buvo stipriai ekstremalios.
Taciau jei zmogus nemodeliuoja sau ekstremaliu salygu tai kaipgi jos galejo atsirasti?

Isvadas is to galima darytis ivairias, bet rimtoms isvadoms truksta informacijos, bent jau man
Donatus
Posts: 329
Joined: Sun 07 10, 2005, 3:54
Location: Klaipėda
Contact:

Post by Donatus »

Dievo karys wrote:Koks normalus zmogus normaliomis salygomis modeliuotu sau isikalinima dolmene?
Ei, Karį, ar pamirsai ką Anastasija pasakojo apie dolmenus?! Į juos žmonės savo noru eidavo, kad jų mintys ir žinios pasiliktų dolmenuose ir padėtų ateinančioms kartoms! Jie patys pasirinkdavo tokią dalią. Ir buvo didžiai gerbiami už tai!

Manau modeliuojama viskas. Tik kai kas susimodeliuoja automatiškai- biolauko savireguliacijos mechanizmas :wink:, angelas sargas, dvasinis vadovas, kitų mintys ir veiksmai už Tave sumodeliuoja tam tikras situacijas. Nors dauguma tiesiogiai kuri pats, savo mintimis sau likimą kaldiniesi, bet tuo pačiu išprovokuoji kitus, kad jie atitinkamai įveltų Tave į savo mintis ir paveiktų likimą Tąvąjį (berods teisingai parasiau...). Dar gi daug dalyku pats suplanuoji dar negimdamas ir paprasčiausiai jų neprisimeni. Taip pat didelę įtaką turi praeitų gyvenimų poelgiai ir mintys. Taip kuriama vadinamoji "karma", kuri ir automatiškai įvykdo atitinkama situacija,net ir ekstremalę. Tačiau visa tai priklauso tik nuo Tavo minciu, jausmų, poelgių ir t.t. (žinoma, vaizdumo mokslas yra mokslas nukreipti žmogaus mintį norima linkme, todėl tai gali keisti jo likimą)

Ir dargi norėčiau kartu su visais pasidžiaugti kartu, kad visi dėsniai, kurių yra begalė, yra sukurti Dievulio! Jis toks nuostabus kūrėjas! Man Jisai labai patinka! :oops: :D
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Dar norėčiau pasakyti,kad neužtenka žinoti,bet reikia ir tuo tikėti :roll:
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
ausrytux
Posts: 47
Joined: Sun 01 09, 2005, 23:47
Location: šiauliai
Contact:

Re: Ar tikite, kad mintys materializuojasi?

Post by ausrytux »

Pantera wrote:Ar jūs asmeniškai tikite, kad mintys kažkada įgauna materialų pavidalą, t.y. išsipildo :?: Gal kas turite kokių pavyzdžių iš savo gyvenimo?
tikiu :roll: pavyzdiu dabar taip greit nesugalvoju.ai, prisiminiau..viena syki buvo taip. buvau sodyboj miske(seneliu sodyba) ir saule sviete. visi draugiskai kazka veikem lauke.zaidem, ar ka. tik del kazko susipykom(mazesni visi buvom vaikai , tai del kazkokio mankniekio) as nuliudau ir nuejau i kambari. lipdama laiptais i antra auksta (toj vietoj langu nebuvo, todel nieko nemaciau kas dedas lauke) labai panorejau, kad pradetu lyti(nors saule sviete).taip labai norejau(nes man patinka lietus ypac vasarinis), ir siunciau mintis i dangu,kad lyti pradetu. uzlipau i 2 auskat, paziurejau pro langa- ogi lyja. nestipriai, bet krapija taip. galvoju-jega. kazkokia mistika. nezinau, ar tada suveike mano minciu jega, ar ne... bet tada kazkas ivyko. :roll: :wink:


tai tiek :wink: :wink:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:? zinot ka as jums pasakysiu: sakysit - nesamone, o as iki siol jauciu sazines grauzati, kad prisiskaicius situ anastasijos knygu, diena pries lemtingaja rugsejo 11 taip, kaip ir ji reikalavau Dievo (net koja trepsejau), beje, tas reikalavimas buvo susijes su sitom knygom - pasakiau sau, jei nustos lyti, as jas iteiksiu savo shefui - tada as buvau neseniai atejus i darba ir man atrode, kad jos bus itin tinkama dovana jam gimtadienio proga... Lietus nustojo, nors buvo smarkai isilije, bet kita diena ivyko ta baisioji tragedija... Aisku, gal cia ne as viena kalta, bet kad prisidejau, tai tikrai - Dievas nukreipe savo energija i mano reikalavima, o tamsiosios jegos nesnaude... Dabar zinau, kad nieko is Dievo negalima reikalauti, kaip sake Lazerevas - uzdegus baznycioje pries ikona zvakele ir ko nors Dievo prasant nepamirsti pasakyti: tegu buna, Dieve, tavo, ne mano valia... nes jis geriau zino, ko mums reikia...
Donatus
Posts: 329
Joined: Sun 07 10, 2005, 3:54
Location: Klaipėda
Contact:

Šiuo atveju...

Post by Donatus »

Šiuo atveju, manau, atvirkščiai yra. Jaučiu, kad Žemelei vėliai jėgos senka išlaikyti piktybę žmonių. Siūlau atlikti blitz gelbėjima: Isbėgti į kiemą ir savo švelniom mylinčiom rankom Žemelei paglostyt plaukus ir į ausį nuoširdžiai pakuždėt... Myliu..
Linkiu šiom gerom, ne tik mintim, materilizuotis!

Žemelė labai jautri, ji jaučia prisilietimą kiekvieną. Jei bent 10 žmonių ją pamylės, Ji jausis laimingenė. Jei pakalbinsit šalia esančius, o gal ir kaimynus, jei visa Lietuva malytva tars, jei Žmonės aplinkui Žemę rankas priglaus prie savo motinos senos...
:love:
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Poetiškai pasakyta,Danatai :!:
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

...jei kaimynas kaimynui pasisveikindamas nusisypsos arba tiesiog pavargusiai pardavejai gera ar linksma zodeli tars... :wink:
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

...jei eisi per miestą džiugią ir nuoširdžią šypseną nešdamas... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

...arba tiesiog nesmerks ir bandys suprast artima savo... :roll:
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

...ir parodyki savo meilę.kaip pavyzdį visiems :mrgreen: ...
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

...ir tolerancija, ir gera humoro jausma... :wink: :P
Donatus
Posts: 329
Joined: Sun 07 10, 2005, 3:54
Location: Klaipėda
Contact:

Post by Donatus »

Ei! Tai kiek iš Jūsų paglostėt Žemelę?
Post Reply