Kaip veikia "glušilka"?

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Kaip veikia "glušilka"?

Post by Mindaugas »

Таа обратился к совету Фонда:


От: taa
Кому: Helena
Добавлено: Ср Фев 11, 2004 12:12 pm
Тема: Программа развития нашей страны!
Здравствуйте!

Книга Мечты Анастасии. – Образ для стратегического отслеживания происходящего.
Мечта Анастасии как книга, в которой пишется глава за главой - текст событий нашей Реальности, событие за событием, страница за страницей. Когда полностью будет написана книга - проявится результат Мечты – Новый Образ Жизни людей в России и в мире.
Написано ВВЕДЕНИЕ в книге Мечты Анастасии. Написание книг от Анастасии, проявление идей Мечты в людях, объединение людей движения ЗКР, этот форум, занимающийся всем этим, осознанные дела людей на Земле – дачники, начало строительства РП, многое другое, приводящее к общему изменению осознания людей под действием энергии идей и создавшее Критическую Массу энергии реализации Мечты, позволившую перейти от ВВЕДЕНИЯ к ГЛАВЕ №1.
Всё происходит своевременно, шаг за шагом, и вот в книге Мечты Анастасии начинает писаться первая страница ГЛАВЫ №1. Это ключевой момент и для движения ЗКР и для реализации Мечты Анастасии – большой такой верстовой столб на пути к Новому Образу Жизни.

Вы начали писать первую страницу в ГЛАВЕ №1, через Вас пришли импульсы создания Программы развития страны. Мне представляется, что все процессы Программы развития страны и будут новыми страницами книги Мечты Анастасии, проявляющимися в нашей жизни в ближайшие годы, событие за событием, страница за страницей в ГЛАВЕ №1.
В этом смысле Создание Программы – это не простое написание текста, а СОЗДАНИЕ ЭНЕРГЕТИЧЕСКОЙ СТРУКТУРЫ ДЛЯ РЕАЛИЗАЦИИ ИДЕЙ АНАСТАСИИ В ОСОЗНАНИИ ЛЮДЕЙ И ПРОЯВЛЕНИЕ ЕЕ В ТЕКУЩЕЙ ЖИЗНИ. Серьезное дело и подход к нему должен быть серьезный, не на уровне общего трёпа. Как создадим – так всё и выйдет!

Написание ГЛАВЫ №1 – это столкновение с реальной Силой, управляющей СИСТЕМОЙ и людьми, это Битва за людей и Россию, Битва за раскрепощение осознания людей в России, пробуждение их, это Битва, содержание которой будет сводиться к перепрограммированию СИСТЕМЫ, вопреки Силам ею управляющими.
Битва – это не значит война, это значит сражение за Чистоту своих Помыслов, распространяющееся на всё Единство энергий народа России, что в создании Программы и заложено.
Битва с Темными Силами – это сражение за себя – эволюционный процесс по Гармонизации энергий человека в связи с воздействием извне – Чистка своего осознания. В этом смысле полезно рассматривать Темные Силы, как возможность для эволюции осознания, как шанс для развития, для Просыпания.
Но Темные Силы + СИСТЕМА не отдадут этот мир без сражений. Блюдечек с голубой каемочкой в частностях не будет. Хотя, если смотреть в общем, то сама Мечта Анастасии, задуманная некогда засыпающими ведруссами, и является блюдечком с голубой каемочкой для человечества. Ведь из ведрусского “прошлого” идет поток мощнейшей энергии, там ИСТОЧНИК! И проявляется он в акте Просыпания.
Цветочки закончились, начинают прорастать ягодки. Можете передать ВН, что преамбула завершилась и начинаются реально жесткие события по переустройству мира.

В таком контексте события, происходящие при написании первой страницы ГЛАВЫ №1, вполне понятны – Гость и legat всего лишь первая волна напора от СИСТЕМЫ. Однако жирную кляксу на первой странице они уже поставили.
Необходима осознанность происходящей Битвы и четкие меры в связи с ней. Готовыми надо быть и действовать жестко и без промедлений – потеря темпа/времени в проявлении Мечты в жизнь сейчас недопустима. Пока мы тут в растерянности, Анастасия меняет белые круги на траве или что там нынче у неё на снегу.

Эта пара гостей от СИСТЕМЫ не просто уводит внимание форумцев в сторону и глушит темы, она старается ввести Образы от СИСТЕМЫ в раскрывающееся ядро Программы – в этом одна из заготовок Сил, управляющих СИСТЕМОЙ. Их действия похожи на действия вируса. Получается больше чем клякса на первой странице, выходит нечто вроде инъекции Темных Сил во внутрь яйца из которого может быть когда-то вылупится цыпленок – и какой он будет?
Дело серьезное и время перестроить свои методы ведения процесса в форуме, Настроить их на соответствие с грядущими событиями написания ГЛАВЫ №1 в книге Мечты Анастасии.

Несколько слов о самом процессе написания ГЛАВЫ №1 – Программы развития страны.
Он такой же, как и при написании ВВЕДЕНИЯ – Коллективное Мыслетворчество/Намеревание. Обмен опытом и мнениями на форуме – акты Коллективного Мыслетворчества, так же как и обсуждения идей Анастасии в клубах движения ЗКР. Но можно это делать более целеустремленно, по масимуму, вполне осмысленно используя Науку Образности. Этот метод предложен в теме “Как ускорить принятие Закона о РП”. Поэтому так активны наезды гостей от СИСТЕМЫ в этой теме – стремятся не дать развиться процессу разворачивания целеустремленного Коллективного Намеревания. А надо бы его развернуть. Ведь таким методом можно Ускорить и все остальные процессы Программы развития страны. Обратите на это внимание и помните о темпах и времени.

Ниже заметка к сведению о том, как СИСТЕМА действует в форуме – памятка модераторам.
С уважением. Таа.

Как действует ГЛУШИЛКА. Способы сворачивания тем в форуме, используемые СИСТЕМОЙ.
Главное в установочной задаче – СБИТЬ НАСТРОЙКУ ТЕМЫ, чтобы не было ОБЪЕДИНЕНИЯ энергий людей по существу поднятого в теме, чтобы ЭНЕРГЕТИЧЕСКОЕ ЯДРО ТЕМЫ не раскрылось с помощью совместных усилий форумцев.
Это касается только тем, явно угрожающих возможностью изменения СИСТЕМЫ, а, следовательно, и Силам, что управляют СИСТЕМОЙ и соответственно людьми.

Способ № 3. РАБОТА В ПАРЕ – Провокационные Споры.
Первый говорит со Вторым как можно больше, чтобы массой постов, объемом инфы либо приковать внимание читающих и увести тем самым их от существа темы, либо наоборот бредом отпугнуть форумцев от сути темы (читать здесь не чего). При этом оба могут придерживаться разных подходов, чтобы была дискуссия.

Например, Первый раскручивает Образ криминала в городах и стране, воровства и тп, а Второй крутит Образ Денег относительно разных проблем в стране (отток капиталов, инвестиции в молодежь, отобрать пенсии у старых и тп). В дискуссии такие два Образа сталкиваются, разбавляются нравственно-моральными словесами, наездами друг на друга, провокациями ко всем и вся и таким коктейлем заливается тема.
Образы могут меняться, но смысл их сводится к той или иной посреднической программе СИСТЕМЫ, к взаимодействиям и разветвлениям программ. Пара может брать Образы из СМИ – достаточно заголовков в газетах или нескольких фраз из новостей по ТВ.
В идеале задача для Пары заключается в том, чтобы внедрить Образы от СИСТЕМЫ в суть энергетического ядра темы, в осознания форумцев (маленький зомбаж), а к финалу захлопнуть тему. Работа по типу ВИРУСА.
Если кто из форумцев подключается к дискуссии Первого и Второго, то Пара разделяется, провоцируя форумцев, раскручивая свои Образы в осознании форумцев. Так лучше для них, потому что в таком случае происходит не просто закрытие темы, но и воздействие на людей впрямую. Опять таки теряется очевидность эффекта работы с соседних столов.
Например, в темах “Программа развития нашей страны” (а теперь разрастается и дальше):
Первый – Гость - Криминал, а Второй – legat – Деньги. В идеале их компы стоят на соседних столах, а рядом в кабинете находится их начальник, подкидывающий им команды, какую тему надо задавить. В реале глушение тем можно проводить и из своих квартир по команде с тф.
И все трое: Начальник, Первый и Второй - Человеки, просто на РАБоте.
Их бы всех в лесок на месяц!
Last edited by Mindaugas on Sun 12 25, 2005, 12:03, edited 1 time in total.
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Post by Gluosnė »

Bububu tiesiog. Ale kai pamatau kazka panasaus i glushilka musu forume, visgi susinerviju.. Teip ir norisi paspauti "istrinti".. Bet gi zodzio laisve ir glushilkos turi teise.
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Gluosnė wrote:Bububu tiesiog. Ale kai pamatau kazka panasaus i glushilka musu forume, visgi susinerviju.. Teip ir norisi paspauti "istrinti".. Bet gi zodzio laisve ir glushilkos turi teise.
Anastasia.ru forume neturi teisės glušilkos. Yra forumo taisyklės ten sukurtos
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

neatskirsi kur glushilka o kur temos sukeltos emocijos
o jei dar zmogaus nesupranti tai ir pati zmogu gali taip negraziai pavadinti
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Nu jo greičiausiai emocijos. Nors yra kai kurios temos, gal nesamoningai bet vedama mintis į šoną
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

as tik tiek galiu pasakyt, jei tema svarbi tai nenuglusinsi
o jei atvirksciai - tai teigiamai nuglusinama.
kaip tik sitaip teigiamai issikreipe tema "mirties zona" ir bent man tik linksmiau nuo to
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

As manau, akd butu galima padaryti kokia nors nesusipratimu tema, i kuria adminas galetu ideti zinutes ne i tema... ir zmogus, kuriam svarbus tas kl. ne i tema sau atsakyma gautu ir tema i sali nenuvaziuotu.. ir siaip pasijuokt butu is ko:) Juk nepiktai, bet linksma tokius nesusratimelius tyrinet:)
tik va adminui darbo padaugetu........ :?
Žibutė
Posts: 20
Joined: Mon 12 05, 2005, 0:11
Location: Vilnius

Post by Žibutė »

..................
Last edited by Žibutė on Wed 02 15, 2006, 0:19, edited 1 time in total.
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

nereikia sureiksminti

puiki proga ismokti "neatsijungti" nuo temos net esant trikdziams :)
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Teisingai Žibute. Susek visus ir paviešink visų "glušintojų" sąrašus. :)

Reiks ir man atsakingiau žinutes rašyti..  :yy:
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Dievo karys wrote:nereikia sureiksminti

puiki proga ismokti "neatsijungti" nuo temos net esant trikdziams :)
Vis dėl manau tai dabar ir moderatorių darbas turėtų būti.
Yra juk bent vienas glušintojas kuris prisipažysta tokiu esantis.
Čia niekam nepaslaptis turbūt.

Pirmą žinutę šioje temoje papildžiau nes iš pradžių buvo nepilnas laiškas kažkodėl.
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Post by Gluosnė »

Dabar forume yra akivaizdi glusilka-didele dalis temu ishsirutuliojo i Laimio ir Padauzos diskusijas, beje vienas is ju elgiasi nemandagiai (svelniai tariant). Net tema apie Vilniaus kluba dabar linksta link temos:Pakalbekim apie Padauza. Taip ir veikia ta glusilka - per nepagarba pasnekovui ir forumo tematikai apskritai. Kiek tai tikslinga, nesuprasi.. Bet kad gana ikyru, tai tikrai.
Alyta
Posts: 319
Joined: Sun 02 06, 2005, 13:29
Location: zeme

Post by Alyta »

Brangi Gluosne ir visi forumieciai.Tai kas darosi,nera blogai,zmogus ateina ir mano,kad atnesa viena ar kita suvokima,bet tik laikui praejus pats pamato,ka padare,inese,net glusilkoje yra prasme.Padauza yra dalis priespriesos,kuri reikalinga ne maziau,negu kitas koks nors elementas.Gali but,kad tai sulaikymas nuo galimo Anastasijos kulto,apie kuri Anastasija pati yra paminejus.Apie tai ir knygose yra aprasyta
O priespriesa taip lyg niekur nieko ir neisilies- pastangu reik,va ir gavosi audros :D Juk kai vyksta reakcijos,tai dazniausiai issiskiria energija,va ir daba karsta :D Tai visai nereiskia,kad mane ''jie nukirto" :D tiesiog nauji pajautimai.Priimdami ja kaip agresoriu,tokiais patys tampam.Detaliau veliau issiaiskinsim
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Teisingai Alytėnai :)

Padauža, klausyk, nu susitaikom. Žinoma ir taip nesipykstam, bet gal pradėkim švelniau šnekėt, bo gasdinam visus forumiečius. :)
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

...

:D Kiekvienas žmogus turi teisę atsiimti savo žodžius....



 :yy:

...
Last edited by Uriel on Fri 02 10, 2006, 18:33, edited 1 time in total.
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Post by Gluosnė »

Alyta Galintėnas wrote:Brangi Gluosne ir visi forumieciai.Tai kas darosi,nera blogai,zmogus ateina ir mano,kad atnesa viena ar kita suvokima,bet tik laikui praejus pats pamato,ka padare,inese,net glusilkoje yra prasme.Padauza yra dalis priespriesos,kuri reikalinga ne maziau,negu kitas koks nors elementas.Gali but,kad tai sulaikymas nuo galimo Anastasijos kulto,apie kuri Anastasija pati yra paminejus.Apie tai ir knygose yra aprasyta
O priespriesa taip lyg niekur nieko ir neisilies- pastangu reik,va ir gavosi audros :D Juk kai vyksta reakcijos,tai dazniausiai issiskiria energija,va ir daba karsta :D Tai visai nereiskia,kad mane ''jie nukirto" :D tiesiog nauji pajautimai.Priimdami ja kaip agresoriu,tokiais patys tampam.Detaliau veliau issiaiskinsim
Na taip.. ka gi, gal man eit i koki Reiki foruma ir prikakot, kad tik jie kulto is savo praktikos nepasidarytu. Viskas gi i gera, bile tik netinget pasukiot is visu rakursu. Priespriesa, apie kuria kalbi, galetu buti konstruktyvus ginchas, o jo cia kaip tik nesimato, gryns turgus. Kad moderatoriai trina zinutes, nieko keista, tai rasykim gal tokias, kuriu trint nereikes, tada ir info nedings. Tiesa pasakius, uzjauciu Gabriuka, sunkia nastele nesa, galetu kas i pagalba ateit.
Tema buvo apie tai, kaip veikia glusilka. Laimi, Padauza, nu sukaupkit visas pastangas.. O, sugalvojau, gal telefonu numeriais apsimainykit ir vienas kitam skambykit vakarais. :D Nes kakas grazus ir naudingas tik ten, kur jam vieta..
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

kažkaip Gluosnė pradėjo parintis.
Kai aš sakiau, kad viskas turi savo prasmę, nelabai kas suprato. Reikėjo savo kailiu patirt, kad patikėt.
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Gluosnė wrote:Nes kakas grazus ir naudingas tik ten, kur jam vieta..
Anastasija sakė neikit kitur ir neterškit, apsikuopkit iš pradžių čia. Taigi, mūsų kakai kaip tik skirti šitam forumui. :) Kad perdaug neišpuiktume. Etseit, oi mes Anastasijiečiai šventesni už kitus, geresni, vat gamtos neteršiam, o kad viduj lygiai tas pats kaip pas kitus žmones, tai nė motais? Manau, mūsų forumas įrodo, kad esam paprasti žmonės, tokie kaip ir visi kiti. Žemiški ir dangiški, gulbiški ir varliški... :)

Visuose forumuose riejamasi ir darkomasi. :) Kai kur būna geriau, o kai kur dar blogiau nei pas mus. Mes kažkur per vidurį... :)

Manau problema kyla tada kai mes nusprendžiam, kad esam geresni už kitus. O vat mes, Anastasiukai, tai geručiai tokie... O kai forumo tekstai rodo, kad nesam geručiai, tai ir kyla vidinis konfliktas.... norim būt tuo, kuo nesam...

Žiūrėkit kaip ramiai Kipshas ar Dievo karys į viską reaguoja... Sėdi sau ramiai, žinutes rašo ir jam nė motais kas ką pasako. Jis gerai žino savo vietą, gerai žino, kad geresnis už save nebus ir sėdi sau ramus... O kai kurie iš mūsų labai imasi parintis. :) Juk čia diskusijos, čia ir reikia diskutuoti, nesutikti, pritarti, teigti, neigti, palaikyti, paskatinti, apšnekėti... :)

Aš tai manau, kad mes visai normaliai šnekamės. Tik nereikia imti visko taip giliai į širdį.

Vat šiandien girdėjau vieno protingo žmogaus mintį: Kol informacija yra nuomonės lygyje, kol žmonės diskutuoja, tol ji gyva. Kai tik informacija tampa nekintančia (pasakoma yra taip ir ne kitaip), ji praranda savo gyvumą, ji jau tampa sustabarėjusia tiesa. Žmogui ji nebereikalinga. Tada prasideda visokios dogmos, sektos ir t.t. Yra tiesos ir jų negalima keisti...

Mūsų gi forumas yra labai netgi gyvas. Čia gyvena viena šalia kitos daug prieštaringų nuomonių. Vat jei viena pusė "išžudytų" kitus, jei nebeliktų sraigės, jonės, padaužos, darjos ar kitų, tai mūsų mintys tarsi sustabarėtų. Būtų tik mūsų vienų nuomonė. Viena vienintelė. Ir ji būtų stacionari. Niekas toliau niekaip nesivystytų. Stovėtume vietoje.

O jei ateina kitokių pažiūrų žmonės, tai juos reikia labai gerbti ir tausoti. Reikia su jais diskutuoti, ginčytis ar pritarti, pripažinti savo nežinojimą... Taip judame į priekį. Jei yra kitokia nuomonė, tai reiškia mes judam į priekį. Jei yra tik mūsų vienų nuomonė, tai forumas reiškia per mažas, užsidaręs ir nieko gero pasauliui jis neduoda.

Labai gerai viskas vyksta. Tik dabar kai atėjo Padauža, tai viskas vyksta daug greičiau. O kai greiti pasikeitimai, tai kažkam būna skaudu. Revoliucijos yra skausmingos. O jei visa tai vyktų lėčiau, tai būtų mažiau skausminga, bet mažiau ir į priekį pasistūmėtume...

Manau dabar forume judam labai geru greičiu... Ir nieko čia tokio, kad tokiam rimtam dalykui kaip žmogiški santykiai paaukojom keletą temų. Pridergėm. Ateis laikas ir viskas išsitrins, svarbu, kad žmonės išsisakė, patobulėjo, įvyko diskusija, paėjom į priekį. O temos atsigaus, išsivalys, svarbu santykiai tvarkos. Palyginus su žmogum, tai ką reiškia tos temos?

Aš tai ant Padaužos visiškai nepykstu. Aš manau, kad ji nauja. Atėjo. Pasižvalgė, dar neįsivažiavo į mūsų reikalus, į tai kas čia vyksta ir iš karto ėmėsi daug kalbėt. Iš kur jai žinot, kad pas mus klubuose nemedituojama, kad moderatoriai buvo katik paskirti, kad forumas ilgai išvis be moderatorių buvo... VAt kai nežinai visos istorijos, tai lengva labai priskaldyt malkų... Taip ir Padauža, nežinojo daug ko, vieną kartą klube apsilankė ir pradėjo skaldyt malkas. Tada jai žmonės pradėjo savo nuomones sakyt ir kadangi nuomonės priešingos, tai kažkoks konfliktas ir gavosi... Vien dėl to, kad viskas taip greitai ir staigiai, tai ir skaudu kažkam... Viską derėtų daryti lėčiau... :)

Bet mano asmenine nuomone, tai tikrai nėr čia ko "parintis". Diskutuojam, kalbamės... mes tik kalbamės... priteršiam temas? Nu ir kas? Išsivalysim... svarbu viduj gražu, o forumo temas mes bet kada išsivalysim...

Taip, kad linkiu visiems buti nors kiek tokiais kaip Dievo karys... atsipalaiduokit, pasaulis negriūna nuo to, kad kažkas kažką eilinį kartą forume parašė... vistiek gražiai sninga, vistiek saulė šviečia, vistiek paukščiai grįš į savo žemę ir mes pavasarį į sodybas... viskas liuks :)
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Uch kiek prirašiau... :)

Va matot, kaip gerai.. iš viso to blogumo išėjo vienas geras dalykas - pagerinau savo paties žinutės ilgumo rekordą. :) Valio
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
daivute
Posts: 21
Joined: Wed 12 11, 2002, 14:52
Location: Druskininkai

Post by daivute »

Šiuos Naujus metus pradejau šios temos skaitymu, ir visiems nuoširdziai dėkoju, kad mane pralinksminote :)
Tiek kiek šitas žodis "glušilka" (gluš) turi prasmiu, tiek ir spalvu. Ir bet kokia nuomone turi buti išsakyta, o tokiu zmoniu, kurie statys "rėmus" visada buvo ir bus, ir mes esame labai dekingi, kitiap nebutu noro tapti laisviems :)
Mąstau, vadinasi egzistuoju :wink:

Kūrybingu metu glušilkoje... :D
Meilė niekada nesibaigia
Post Reply