Įvairios citatos iš Vladimiro Megre knygų :)

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Dobis
Posts: 285
Joined: Mon 01 26, 2004, 16:42
Location: Vilnius

šaltinis

Post by Dobis »

sveiki :lol:

girdėjau, kad kažkurioje Megre knygoje yra aprašytas būdas, kaip "prisišaukti" šaltinį - lyg tai reikia pasodinti tam tikrą skaičių drebulių viena eile, o tada po kiek laiko ir atsivers šaltinis. gal kas žinote tiksliai, kurioje knygoje ir kuriame skyriuje yra apie tai parašyta (jei tik žinoma Megre apie tai iš viso rašė - aš perskaičiau jo knygas du kartus, bet šito nepamenu :roll: ) :D :D :lol:
Mindaugas Lisauskas
Posts: 28
Joined: Wed 10 02, 2002, 23:58
Location: Kaunas

Re: šaltinis

Post by Mindaugas Lisauskas »

Dobis wrote:sveiki :lol:

girdėjau, kad kažkurioje Megre knygoje yra aprašytas būdas, kaip "prisišaukti" šaltinį - lyg tai reikia pasodinti tam tikrą skaičių drebulių viena eile, o tada po kiek laiko ir atsivers šaltinis. gal kas žinote tiksliai, kurioje knygoje ir kuriame skyriuje yra apie tai parašyta (jei tik žinoma Megre apie tai iš viso rašė - aš perskaičiau jo knygas du kartus, bet šito nepamenu :roll: ) :D :D :lol:
Sveiki,
Kad būtų rašyta knygose apie šaltinio iššaukimą aš irgi nepamenu, bet apie tai Megre kalbėjo konferencijose. Reikia tiesiog ratu susodinti medžius su galinga šaknų sistema (na kurie intensyviai siurbia vandenį). Na aišku ir nepamiršti mintimis pakviesti vandenuką ir po keleto metų toje vietoje turėtų ištrykšti šaltinis.
Žvaigždukas
Posts: 378
Joined: Tue 02 18, 2003, 23:13

Post by Žvaigždukas »

Kiek aš prisimenu iš draugų pasakojimų, reikia susodinti 9 drebules ratu :)
Dobis
Posts: 285
Joined: Mon 01 26, 2004, 16:42
Location: Vilnius

Post by Dobis »

:h: labai ačiū visiems už informaciją, aš pati neiškentusi dar paieškojau rusiškame Anastasijos forume ir radau, kad apie tai Megre rašo 5-oje knygoje - reikia ratu pasodinti vandenį traukiančius medžius (jis minėjo drebules, bet nei atstumo nei medžių skaičiaus nenurodė) ir po 9 metų to rato vidury ištrykš šaltinis - aišku reikia ir mintimis darbuotis. ten dar diskusijos vyksta dėl atstumo ir dėl to, ar įmanoma tokiu būdu šaltinėlio sulaukti.
reikės dar namie atsiversti 5-ą knygą pasitikrinti, o gal tikrai konferencijose? kartais jis sudeda tą pačią informaciją ir į knygą, o kartais ne.
įdomios tos knygos - tiek daug jose informacijos, bet kartais imi ir pražiopsai arba viskam savas laikas juk, sakoma, kad skaitydamas priimi tą informaciją, kuri tau yra aktualiausia - šventa tiesa :!: :lol:
Žvaigždukas
Posts: 378
Joined: Tue 02 18, 2003, 23:13

Post by Žvaigždukas »

Aaa, tai aš tikriausiai metų skaičių sumaišiau su drebulių skaičiumi :lol: , bet čia vis tiek senolių išmintis, tai galima susižinoti visą informaciją :)
Irinna
Posts: 100
Joined: Wed 05 25, 2005, 9:04
Location: utena
Contact:

Post by Irinna »

kad tu citatu net ir nelabai reikia, kiekvienakart skaitant nors ir ta pacia knyga, randi tiek daug visko:) cia kaip biblija, skaitai ir skaitai, ir svarbiausia supranti :lol:
Post Reply