Įvairios citatos iš Vladimiro Megre knygų :)

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Įvairios citatos iš Vladimiro Megre knygų :)

Post by Uosis »

Sveiki :) Pamaniau - visai gera tema diskusijoms arba pamąstymams :) Jei ir jūs norite įdėti svarbią jums citatą, siūlau parsisiųsti rusiškas knygas (tema: knygos) į savo kompiuterį ir atradus citatą, papraščiausiai ją nuopijuoti į forumą :)

Pradedu :)
— Понимаешь, Владимир, Земля хоть и большая, но Она очень, очень чувствительная.
Вот ты тоже большой по сравнению с комариком, а сядет комарик на тебя, и ты чувствуешь его прикосновение. И Земля всё чувствует. Когда в бетон и асфальт Её закатывают, когда вырубают и жгут растущие на Ней леса, когда ковыряют недра Её и сыплют в Неё порошок, называемый удобрениями.
Ей больно бывает. Но Она всё равно любит людей, как мать любит детей своих.
Last edited by Uosis on Tue 04 05, 2005, 17:52, edited 1 time in total.
Yra tik vienas Dievas ir jis yra visur :)
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

Ir dar :)
Земле помогать нужно. Силы Ей придаёт ласка и бережное обращение. Земля большая, но самая чувствительная. И чувствует Она, когда к Ней с лаской прикасается хотя бы одна человеческая рука. О, как чувствует и ждёт Она этого прикосновения!
Yra tik vienas Dievas ir jis yra visur :)
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

...Aurimai, bet cia gi sena kaip pasaulis tiesa - prisimink musu proteviu, vadinamuju pagoniu, pasaulejauta...
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

darja wrote:...Aurimai, bet cia gi sena kaip pasaulis tiesa - prisimink musu proteviu, vadinamuju pagoniu, pasaulejauta...
O kaip prisiminti? Kažko nepamenu :roll:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

...o tu i savo siela isiklausyk, savo senelio ar prosenelio paklausk, knygu apie proteviu paprocius ir gyvenima paskaityk ar tiesiog nueik i pagoniu sventviete ir isgirsk, ka kalba tau tavo siela...
Dobis
Posts: 285
Joined: Mon 01 26, 2004, 16:42
Location: Vilnius

Post by Dobis »

mintis, Darja, labai sena, bet kai per televizoriu pasako ar knygoj paraso, tai ir paciam "daeina" :wink: :wink:
supranti, dauguma musu ta nujauciame ir zinome, bet negalvojame, kad tai itin svarbu, o cia uzakcentuoja ir tada pagalvoji - "aha, as ne tik apie tai zinojau, bet pasirodo tai, ka zinojau, YRA MAN REIKSMINGA". o dar pasakyk, kurioje knygoje, isskyrus mokslines studijas, yra RIMTAI KALBAMA apie tokius dalykus?
matau, kad is esmes, siems Anastasijos zodziams nesi priesiska, tik turbut geriau tai apie tai kalbetu ne JI, o kas nors kitas?? nepagalvok nieko blogo, tikiuosi, kad vel jautiesi komfortiskai Anastasijos myletoju forume? :D :D :D
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

sveika, Dobis :wink: ,

jau nuo vaikystes mane zavejo pagoniskos apeigos ir tada dar pusiau slapta platinama Romuvos literatura, nes visa tai rasdavo atgarsi mano sirdy, nors ir buvau mamos auklejama griezta baznytine dvasia, bet matyt, tevelio dvasios laisve ir pasaulejauta buvo stipresne... :? O del komfortiskumo, tai zinau tarp anastasijieciu esant tikrai geru ir nuosirdziu zmoniu, kuriems svarbiau zmogiskosios vertybes ir kurie net gal sirdy 100 proc. netiki "anastasijos" idejomis (jauciu, kad ir tu nesamoningai esi tarp ju :wink: ) - del ju cia ir esu... :wink:
Dobis
Posts: 285
Joined: Mon 01 26, 2004, 16:42
Location: Vilnius

Post by Dobis »

sveiki, kai turiu laiko skaitineju Megre knygas is naujo, ir kaskart randu ka nors sau aktualaus. kazkada apie Naujuosius vienas mano draugas guodėsi, kaip jam gudu tamsų rudenį ir žiemą, kad jį dėl saulės sviesos trūkumo apėmęs sąstingis. na ir po kiek laiko berods šeštoje knygoje randu tokią citatą: "Zima - dlya sotvorenya budushchei vesny". ji mane labai paguodė, pavasario belaukiant, o ypač dabar, kai toks sniegelis ir labai labai šalta žiemužė už lango. gal ir vėl kas pasakys, kad tai sena tiesa, kūdikiams žinoma. bet kai laiku perskaitai, įsigilini į filosofinę prasmę - labai pastiprina ir suteikia jėgų toliau laukti saulės. :D :D :D :lol:
kol kas neradau nė vienos Anastasijos minties, su kuria nesutikčiau.
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

>Zima - dlya sotvorenya budushchei vesny

neseskit liaudis ant citatu. stai mano asmenine citata:

"vasara - busimos ziemos kurimui"

manau kad kiekvienas afrikos negras su manim sutiks, ypac ten kur vasara pavesyje +50 silumos

speju kad Anastasija specialiai visokiems trumparegiams rase nes jie toliau savo kiemo nemato ir nesuvokia kad tulam afrikieciui ziema yra pats tas +20 laipsniu silumos! tiesa buvo kazkur somalyje uzeje salciai krito temperatura iki +10 laipsniu, nuo salcio mire simtai zmoniu....
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Dobis
Posts: 285
Joined: Mon 01 26, 2004, 16:42
Location: Vilnius

Post by Dobis »

Bravo, Kipshe, tai skaniai pasijuokiau is tos tavo Afrikos. aišku, somaliečiai nuo karščio perkepusiom smegenim tik ir laukia to + 20 C ir net galetu buti suinteresuoti globaliniu atšalimu. manau tavoji citata galiotų ir Lietuvoje (prisiminkim degančius durpynus). tik kaži kaip su Šiaurės ašigaliu? todėl žmonės ten ir negyvena.
taigi, ant citatų aš visai nieko prieš pasėdėti. matai, kokios interpretacijos gaunasi :shock:
o iš kur tu žinai, kad aš nešioju akinius :?: :?: :?:
Renata
Posts: 264
Joined: Tue 01 14, 2003, 10:40
Location: Vilnius
Contact:

Post by Renata »

Kipšas turėjo omeny ne konkretaus asmens fizinį regėjimo organo, o netgi labai didelei šiuolaikinės žmonijos daliai būdingą pasaulėžiūros sutrikimą. :D
Į daug ką reikia ne akis įbedus spitrintis, o "plačiai atmerkti" širdies ir proto "akis", plėsti sielos "akiplotį", matyti ne tik iki tvoros, už tvoros, bet ir už horizonto...
Dobis
Posts: 285
Joined: Mon 01 26, 2004, 16:42
Location: Vilnius

Post by Dobis »

nu ačiū, Renata, labai už sąvokų išaiškinimą:roll:
tik man keista , kad jau taip ėmėte ir nusprendėte, kad mano akiratis "nuo tvoros iki tvoros". man truputį dė to graudu. bet matyt mes paprasčiausiai nesusišnekam arba kažkokių natelių nepagaunam (juk paties žmogaus, jo veido - nematome ) :(
o aš tyčia ėmiau ir apsimečiau, kad supratau Kipshą pažodžiui (beje, man pasidarė juokinga dar ir dėl to, kad tikrai nešioju akinius) :wink: tai dar juokingiau buvo skaityti tokį išsamų "trumparegiškumo" išaiškinimą. studijavau filologiją, tai mėgstu žodelius visom prasmėm panarstyt.
štai jums ir šiuolaikinė komunikacija :shock:
(o kad mano rimtai pacituoti Anastasijos žodžiai bus kūrybiškai "sudirbti" somaliečiais, tikrai nesitikėjau, todėl buvo labai juokinga, kad mano rimtas sumanymas pavirto vos ne anekdotais - nors ir su pakankamai gilia potekste...)
sako, kad trumparegystė senatvėje praeina, gal rimtumas taip pat? :wink:
Renata
Posts: 264
Joined: Tue 01 14, 2003, 10:40
Location: Vilnius
Contact:

Post by Renata »

Matai, Dobis, kaip išeina - prie klaustukų pridėjus vieną šypsenėlę pasikeičia "tonas". Gal ir prie manojo "pamokslo" šypsenėlių pritrūko :wink: :D
Ir jau TIKRAI neketinau pasakyt ką nors asmeniško :!: Apsaugok, Viešpatie :!: Aš "tik" terminų aiškinimu užsiėmiau, gal kas tikrai nesuprato.... :mrgreen: :wink: :D
Beje, aš irgi su dideliausiais akiniais, ir tikrai žinau, kad mano trumparegystės nė grabas neišgydys. O "trumparegyste" susirgi niekad nevėlu...ir ne vieną kartą... :D
Bet mudvi jau nuo temos nukrypom, tuoj atliuoksės moderatorius ir visus mūsų paistalus ne į temą padės į "archyvą" :mrgreen: :D
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

vaikai, gyvenkime draugiskai

o citatos taip, ju tiek daug ir jos skirtingos

gaila kad tik mazai ju tinka dabartinemis salygomis :(
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: ...o visgi somalieciai tai man patiko - as jau senokai norejau jusu paklaust, kaip Anastasijos idejas igyvendinti, pvz., Afrikos smelynuose, kur vis delto gyvena (ir isgyvena :!: ) zmones... :? :wink:
Dobis
Posts: 285
Joined: Mon 01 26, 2004, 16:42
Location: Vilnius

Post by Dobis »

nu malionu, kad su tais akiniais taip graziai issiaiskinome 8) 8) net silciau pasidare :idea: :idea: (cia kaip tik iljiciaus lempute pasitaike po ranka)
man tie somalieciai irgi is galvos vis neiseina, o kai dar apie eskimus pagalvoju, tai atrodo, kad afrikieciams turetu buti paprasciau, vis delto siluma kaulu nelauzo. kitavertus, pusmetis kasdienio lydymosi pirtyje - taip pat ne pyragelis. :mrgreen:
idomu, ka cia pasakytu Anastasija :?: kad jai tos "discoverio/survival" problemos kaip dukart du - ne neabejoju, manau, paaiskintu nesunkiai, o nekalba apie tai del to, kad nereiksmingos jai matyt atrodo tos techniskos problemeles :wink: :wink: o mes ir vel trumparegyste demonstruojam, nors ir su padidinamuoju stiklu i viska bandom zvelgti. na kaip gi be tvoreles :!: :!: :lol:
vajezau, jauciu ka pereboras jau su "smailiais" :mrgreen: :roll: :shock:
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

O man viskas aisku. Jus bandote israsti mobilu telefona, kol dar neatrastos radio bangos :D Pirma reikia savo namuose susitvarkyti, o tada apie afrika galvoti... o besitvarkant atsakymas pts ateis :D

O su citatom labai pavojinga, nes jos be konteksto... gali pasakyti visai priesinga minti, negul noreta.
Dobis
Posts: 285
Joined: Mon 01 26, 2004, 16:42
Location: Vilnius

Post by Dobis »

manau, pacituoti Anastasijos žodžiai apie žiemą ir dauguma kitų jos žodžių, išskyrus galbūt kai kurias mintis apie Kristų ar pan., gali būti gerai suprantami ir interpretuojami be konteksto. juk tai - protėvių išmintis, o kontekstas yra mes, Žemė, Visata. tad nėra ko bijoti. :lol:
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

- as jau senokai norejau jusu paklaust, kaip Anastasijos idejas igyvendinti, pvz., Afrikos smelynuose, kur vis delto gyvena (ir isgyvena ) zmones...
Na aš negaliu išspręsti visos Afrikos problemų, bet va Tunisui, kadangi teko ten lankytis, turėčiau, ką patarti. O istorija tokia. Patys tunisiečiai puikiai žino, kad seniau beveik visoje šios šalies teritorijoje augo miškai, bet romenai užkariavo Tunisą ir iškirto miškus. Kur jie sunaudojo tą medieną nežinau, bet faktas tas, kad ekologinė-gamtinė situacija Tunise po šių romėnų veiksmų kardinaliai pasikeitė. Dykuma ir dikynės ir dabar užima didžiąją dalį Tuniso. Ta pati istorija nutiko ir Izraelije, apie tai rašo žymus lietuvių keliautojas Antanas Poška, tik Izraelis, bent jau bando atsodinti miškus. Nors masinis miškų iškirtimas yra puikiai visiems žinomas faktas, bet bent kol kas apie bandymus atkurti pirminę tos platumos gamtinę aplinką, kol kas negirdėti. Kiek girdėjau, berods Izraelis pradeda ar jau pradėjo vykdyti miškų atsodinimo programą.

Taip pat, kiek pamenu, Sacharos dykuma per pastaruosius amžius labai išplito, ir išplito ji dėl neprotingos žmogaus veiklos - intensyvaus žemės ūkio irdirvožmių nualinimo bei masinės erozijos. Anastasijos pateikiama informacija apie ūkininkavimą suderintą su gamtos principais, ypač jei ji toliau bus sisteminama remiantis Fukuoka, Kordiumovu ir kitais autoriais, mano nuomone, gali įnešti esminių permainų tiek į Afrikos, tiek į pasaulinę gamtinę pusiausvyrą, kuri pastaruoju metu visiškai išderinta ir neatrodo, kad reikalai judėtų teigiama linkme. Tad pradėkim nuo savęs.
Yra tik vienas Dievas ir jis yra visur :)
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Post by Gluosnė »

Taip, Aurimai, viska galima padaryti, bet darbo ideti reiketu daug. Tokius proektus turetu vykdyti vyriausybes. Tai, kad dykuma galima atgaivinti jau irodyta, tik va, zaraza, nepamenu kur tai skaiciau. Juk ir sachara kazkada zaliavo ir Afrikoje nebuvo tokiu smelynu, visa tai zmogaus veiklos pasekmes.
Post Reply