Įvairios citatos iš Vladimiro Megre knygų :)

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: ...na gerai, o tai kaip tada su visokiom grenlandijom, aliaskom ir kitais ciukcynais - nors, kai pagalvoji, tai pati gamta tuo rupinasi, pamazu tirpdydama amzinus ledus, kad ir tie vargsai ciukciukai galetu susikurti sau Siaures asigaly gimines sodybas... :roll: :wink:
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

Šaunuolė darja ir pati mat neprastai sau išmąstai :) Tik nuėjai lengvesniu keliu, atsakymą ne visada lengvai atrasi :) Sėkmės jo ieškant :wink:
Yra tik vienas Dievas ir jis yra visur :)
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: ... nu zinai, Aurimuk, kai mes vakar pas Jonuka ant klaniuko uzkurem toooki karsta ir dideli lauza, tai ne tik patys pusnuogiai saulej deginomes :shock: , bet net viena kirminiuka is ziemos miego pabudinom, o del ciukciu, tai paskui sokom toki bais faina soki "Ciukce", i tai taip rekaliojom, kad mano Lese net i pamiske nukure... :lol: :lol: :lol:

Moralas: reikia ciukciams daugiau lauzu kurt ir per zarijas begiot... :wink: :P :lol:
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

Noriu su visais pasidalinti dar viena nuostabia citata iš antrosios knygos :) :
Анастасия -- <...> Знание Истин не в произношении их, а в образе жизни.
Владимир -- А какой образ жизни характерен для наиболее знающих Истину?
Анастасия -- Счастливый!
Ir kiek gi mūsų tarpe iš tiesų laimingų? :D Štai man, matyt, dar daug ką reikia savyje suprasti, kad būčiau iš tiesų laimingas :)
Last edited by Uosis on Wed 04 06, 2005, 15:45, edited 1 time in total.
Yra tik vienas Dievas ir jis yra visur :)
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

...kazkodel pats Megre visai neatrodo laimingas, priesingai - tai kaip juo tiket?.. :?
Dobis
Posts: 285
Joined: Mon 01 26, 2004, 16:42
Location: Vilnius

Post by Dobis »

:h: y ma atrodo, kad Megre per tas savo paieškas padarė didelę pažangą kaip asmenybė. ne be reikalo Anastasijos "dieduška" pasakė pačiam Megre apie jo veiklą - "nesuprantu, kam tu visą tai darai (turėjo omeny politinę Megre veiklą - suprask, kad Anastasija ir taip jau viską išjudino reikiama linkme), ir kodėl Anastasija būtent tave pasirinko, bet manau, kad tame yra gilios prasmės, nes anūkė nedaro nieko neprasmingo". Čia paskutinėje knygoje parašyta, tik atsiprašau, kad netiksliai cituoju, tik iš atminties. ale mintis tai tokia :D :)
o žmogus, gyvenantis mūsų sistemoje (ar visuomenėje) visada laimingas negali atrodyti, ypač dar prislėgtas visokių priešiškų atakų ir kitokių rūpesčių, apie kuriuos Megre nuolat pasipasakoja knygose. kitas dalykas, jei tas žmogus tau yra antipatiškas - juk ir taip būna, a ne :wink: :?: :lol:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: ...ar pastebejot, kad viskas sitose knygose "paaiskinama" - "taip turi buti, nes Anastasija nieko neprasmingo nedaro" - vadinasi, viska priimkit nemastydami, nes tik ji "zino, kaip isgelbeti pasauli", o visas kitas knygas reiketu sudeginti, kaip tai padare tas keltininkas ar kas jis ten is taigos... :? :?
ss
Posts: 177
Joined: Sun 08 15, 2004, 9:57

Post by ss »

Atkreipiau demesi,kad ji yra pasakiusi apie biblijoje isdestytas tiesas.Is konteksto suprantu,kad ji neneigia kitu knygu skaitymo.Kalba,kad atskirt is knygu kur melas o kur tiesa.Ir ,kad anastasijieciai griebesi ivairios literaturos.tai ir kazka sako.
Turbut ji tai numate.Ir tame yra prasmes
J

Post by J »

Visame kame yra prasmė.
Būtų keista, kad anastasijiečiai nesigriebtų kitokios literatūros. Tai jau būtų panašu į fanatizmą. O bet koks kraštutinumas nėra gerai. Kaip sakė vienas gudruolis - jei žmogus klysta, tai dar pusė bėdos, bet jei jis yra įsitikinęs - tai jau "šakės". :!: :roll:
Man baisiai nepatinka teiginys - "taip turi būti". O nepatinka nuo tada, kai pradėjau dirbti su proto negalės žmonėm. Seniau dirbančios kolegės patarinėjo, kad tada, kai kas nors iš musų globotinių ims per daug klausinėti, reikia tiesiog pasakyti - "taip turi būti"- ir klausimai baigsis.
Manau, kad jei mes griebiamės kitokių knygų, tai sako tik viena - ęsam mąstantys, analizuojantys... :mrgreen: :|
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

...jau sakiau, kad labai patiko dar seniau kazkur istarti aktoriaus Banionio zodziai, kad jam visad atrodo itartini ir jis vengia tu zmoniu, kurie sako zinantys tiesa... As pati neskaiciau Volsho "Pokalbiu su Dievu", bet man sake, kad ten sakoma, kad tiesa sudeta ivairiose knygose ir ivairiuose mokymuose ir kad jei sudetume juos i viena, tai ir gautume ta pilna pasaulio suvokimo vaizda, todel ten nurodoma kitos knygos, kurias verta paskaityti...

(beje, man labai patiko, kad vienoj vietoj Dievas jam kalba kalba, o paskui sako: "...bet ir as galiu klysti" - va cia tai man jega... :roll: :P :wink: )
Dobis
Posts: 285
Joined: Mon 01 26, 2004, 16:42
Location: Vilnius

Post by Dobis »

:lol: iki Anastasijos perskaiciau nemazai knygu. manau, kad jas perskaiciau neatsitiktinai. kiekvienoje ju radau bent kruopele isminties - vienose daugiau, kitose maziau. o Anastasijos zodziuose radau ta pacia isminti vienoj vietoj, kaip patvirtinima to, ka intuityviai zinojau ar patyriau. kazkoks protingas zmogus yra pasakes, kad "protingiausias rasytojas (autorius) yra tas, kuris masto taip kaip as". ir tame yra racijos - juk is to, ka perskaitai, gali visiskai suvokti tik tai, ka jau zinai - galbut pasamoningai ar intuityviai. tu tarsi stovi tarsi ant slenkscio ir esi pasiruoses ji perzengti, nes tai, ka pamatysi anapus, taves nesokiruos, o suteiks tau isminties pilnatve ir nuramins dvasia  :yy: vaje, ziuru rasau kaip kokia mokslinycia :) o Anastasija man be abejo yra autoritetas, intuityviai zinau, kad jos mintys ir darbai yra prasmingi, todel ir cituoju. o mastau as nuolat ir kritiskai (bent man taip atrodo) :wink: ir vis dar ieskau atsakymu i daugybe klausimu. :love:
Dobis
Posts: 285
Joined: Mon 01 26, 2004, 16:42
Location: Vilnius

Post by Dobis »

darja wrote:...jau sakiau, kad labai patiko dar seniau kazkur istarti aktoriaus Banionio zodziai, kad jam visad atrodo itartini ir jis vengia tu zmoniu, kurie sako zinantys tiesa...)
apie "tiesa ir jos zinojima" as ir be Banionio suprantu :wink: (prasom neisizeisti) tikrai nesizaviu jokiais tiesos monopolistais. klausau, ka sako tie, kurie zino ("vedajut") daugiau uz mane :h:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

...bet ar tu nesupranti, mieloji Dobis, kad tau iteige, kad jie zino (vedajut) daugiau uz tave ir taip stabdo tavo pacios zinojima, kuris gludi kiekviename is musu, musu proteviu kulturoje, senoviniuose sventuose azuolynuose ir sventvietese. Jei girdejai toki Volsha ir jo pokalbius su Dievu, tai jam dievas yra pasakes, kad kai sakai, kad nezinau, tai pats stabdai zinojima, nes is tikruju zmogus visus atsakymus gali rasti savo sirdyje, nes jis pats ir yra dievas...
Dobis
Posts: 285
Joined: Mon 01 26, 2004, 16:42
Location: Vilnius

Post by Dobis »

visiškai teisingai :!:
as juk nesakau, kad nieko nezinau, bet esu smalsi ir siekiu suzinoti daugiau ir apie protevius ir apie azuolynus ir apie musu pasauli. na kodel gi tu manai, kad man galima siaip sau kazka iteigti, juk esu analitiskai mastantis, kritiskas zmogus :?: gal as pati, budama kritiska, ir galiu sau iteigti, kad mano zinios - menkos, bet tai as pati ir del to kaltas mano kritiskas charakteris, :wink: cia tai as su tavim sutinku 100 proc., kad reikia daugiau optimizmo, pasitikejimo savimi ir savo galiomis, intuicija. bet ta pati visada sako ir Anastasija - kiekvienam nuo gimimo yra duotas dieviskas zinojimas ir si mintis tose knygose nuolat pabreziama. as kaip tik labai daug stiprybes ir pasitikejimo savo jegomis, kaip zmogus, tobuliausia visatos butybe, igijau, perskaiciusi Megre knygas, jos paskatino mane gilinti ivairias zinias, o ypac apie proteviu kultura, tai kaip gi gali buti, kad jos stabdo? man net tokios minties nebuvo, tik kuo geriausi ispudziai i r gera sirdyje.. juk akivaizdu, kad dabartinemis salygomis, mes didziuma musu proteviu ziniu praradome ir kol kas negalime jomis pasinaudoti. o Anastasija jomis naudojasi ir nuosirdziai pataria mums:!: juk naturalu, jei ka nors vertingo zinai, pasidalinti tomis ziniomis su kitais? : jokiu budu nesakau, kad kitose knygose, isskyrus Anasatasija, nera isminties. teisinga kazkas sake, kad ismintis isbarstyta visur - kiekviename musu, knygose, seneliu pasakojimuose ir t.t. ir renki ja po kruopele. tik man Megre knygu poveikis kazkoks ypatingas :roll: gal cia kokie burtai :wink: na gerai, jei mes viena kitos neitikinam, tai gal ir neverta daugiau vystyti sios temos :?:
o Volsho as taip pat neskaiciau, bet tavo persakyti zodziai yra universali ismintis, turiu omeny, kad po jais pasirasytu bet kuris ismincius. ir Kreve rase, kad "Dievo sostas tuscias", turedamas minty, kad dievo turime ieskoti savyje. taigi, auksciau galvas (tai aisku sakau, visu pirma sau) :wink: :wink: :!:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: ...ir as taip sau sakau (na, gerai nediskutuokim, geriau tu man atsiusk savo telefona, nes manaji pagrobe, tai as kuria dienele tavo katukui uznesiu Sai Babos pelenuku, o tu mane saldainiais pavaisinsi, kaip zadejai... :wink: :P :) )
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

Naršiau po šiandieną po "beribį" internetą ir Kazanės bendraminčių pulslapy puikių citatų suradau :) Pasidalinsiu su jumis :)
... Вселенная одна. Едина. Неделима. Но в ней пространство у каждого своё. И целое зависит от всего. От каждого.

...... Есть изначально Истина у каждого в Душе.

- Я Душу людям всю отдам свою. Я в людях выстою Душой своею.
Yra tik vienas Dievas ir jis yra visur :)
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

Na va :P Baltarusijos anastasijiečių puslapyje radau citatą tokią

Cумевшие понять своё предназначение, станут жить счастливо...

Apie žmoniją žodžiai šie :P
Dobis
Posts: 285
Joined: Mon 01 26, 2004, 16:42
Location: Vilnius

šaltinis

Post by Dobis »

sveiki :lol:

girdėjau, kad kažkurioje Megre knygoje yra aprašytas būdas, kaip "prisišaukti" šaltinį - lyg tai reikia pasodinti tam tikrą skaičių drebulių viena eile, o tada po kiek laiko ir atsivers šaltinis. gal kas žinote tiksliai, kurioje knygoje ir kuriame skyriuje yra apie tai parašyta (jei tik žinoma Megre apie tai iš viso rašė - aš perskaičiau jo knygas du kartus, bet šito nepamenu :roll: ) :D :D :lol:
Mindaugas Lisauskas
Posts: 28
Joined: Wed 10 02, 2002, 23:58
Location: Kaunas

Re: šaltinis

Post by Mindaugas Lisauskas »

Dobis wrote:sveiki :lol:

girdėjau, kad kažkurioje Megre knygoje yra aprašytas būdas, kaip "prisišaukti" šaltinį - lyg tai reikia pasodinti tam tikrą skaičių drebulių viena eile, o tada po kiek laiko ir atsivers šaltinis. gal kas žinote tiksliai, kurioje knygoje ir kuriame skyriuje yra apie tai parašyta (jei tik žinoma Megre apie tai iš viso rašė - aš perskaičiau jo knygas du kartus, bet šito nepamenu :roll: ) :D :D :lol:
Sveiki,
Kad būtų rašyta knygose apie šaltinio iššaukimą aš irgi nepamenu, bet apie tai Megre kalbėjo konferencijose. Reikia tiesiog ratu susodinti medžius su galinga šaknų sistema (na kurie intensyviai siurbia vandenį). Na aišku ir nepamiršti mintimis pakviesti vandenuką ir po keleto metų toje vietoje turėtų ištrykšti šaltinis.
Žvaigždukas
Posts: 378
Joined: Tue 02 18, 2003, 23:13

Post by Žvaigždukas »

Kiek aš prisimenu iš draugų pasakojimų, reikia susodinti 9 drebules ratu :)
Post Reply