Demokratija - žodžio šaknis, arba šiuolaikinis gyvenimas

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Žvaigždėtas dangus
Posts: 303
Joined: Thu 01 05, 2006, 12:36
Location: visata

Post by Žvaigždėtas dangus »

aiwita wrote:Kas duos garantija, kad ir dabar neklystat???Gal dalykimes savo patirtim, bet nebrukime kitiems savo minciu kaip negincijamos tiesos.
Tas pats galioja ir tau :D
Edgūnas
Posts: 42
Joined: Sun 04 17, 2005, 9:49
Contact:

Post by Edgūnas »

Rašo:Žinai vieną dėsnį : egzistuoja tai kuo tiki, kuo netiki tai neegzistuoja. Nori, gali prisišaukti velnią, nori- gali angelą, ir tai yra žmogaus valia.
Ne taip viskas paprasta. Kitaip netikiu kad yra blogis(pvz:šiukšlės, chemijos gigantai) - apsižvalgau, nieko nėra. Ar svarbu egzistuoja žyniai, troliai, anastasijos? Gal svarbiau kas egzistuoja apie mus? Ar kas egzistuoja mano viduje?
Žvaigždėtas dangus
Posts: 303
Joined: Thu 01 05, 2006, 12:36
Location: visata

Post by Žvaigždėtas dangus »

Edgūnui - tikėjimas ir kuria ateitį. Ateitis yra dabar, tik mūsų galvose kol kas.
Na, man ne viskas patinka kas yra dabar, bet reikia apie ateitį kalbėt esamuoju laiku, tada mintys greičiau materializuojasi. :wink:
Žvaigždėtas dangus
Posts: 303
Joined: Thu 01 05, 2006, 12:36
Location: visata

Post by Žvaigždėtas dangus »

[quote="BastaBet pasakysiu - kuo manaisi daugiau žinąs, tuo žinai mažiau.
.[/quote]
Žinau ir bandau dalintis
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

Jonė.S wrote:Edgūnas labai puikiai atsakė Dobei į klausimą - kodėl Padauža, Darja, aš esame šitam forume - todėl, kad nežiūrint į viską, randam daug naudos.

Ir nelyginkim Dievo ir žynių. Dievo nieks nematė (kaip ir žynių), bet jį jaučia beveik kiekvienas.

Basta, nebūk tikra, kad pažaidus žodžiais esmė nepasikeis.
Pasiskaityk temą "Žodžio galia".

O sprendžiant iš to, kaip jūs atkakliai įsikibę žynių versijos, tai... jūsų protai renkas būti teisiais...

Ateiviai labai didelę naudą gali išpešti jei susuktų mūsų protus. Mes daug ko nežinom, daug ko nesuvokiam...

Pamenat filmą "X failai"? Ten yra kabai gera frazė - "tiesa slypi kažkur anapus'...
nežinau, kas yra tiesa jums, ar ji yra anapus ar šiapus, bet jausmais tikrai galiu įvertinti, nuo ko man gerai. jūs su savo laisvais protais irgi esate užėme tam tikrą kritišką poziciją, tad ar iš tikrųjų mąstote visiškai laisvai? beje, pabrėžiu - visada rašau tik savo nuomonę ir labai norėčiau, kad nepriimtumėt mano minčių kaip kokio iššūkio ar tiesos skleidimo - jos yra adresuotos bendraminčiams, kurie tiki tuo, kuo ir aš ar bent dalele to. tiesiog noriu turėti atgaivą bent šiame forume. mielieji, kurie pabrėžiate, kad netikite Anastasija, nesikartokite - man užteko vieną kartą perskaityti ir aš supratau jūsų nuostatą - nieko jums nenoriu įpiršti, nenoriu jūsų atversti (esu supratingas žmogus ir jaučiu, kiek tvirta pašnekovo nuomonė), bet taip jau gaunasi vienas sako "A", o kitas - "B". todėl kai kam siūlau tiesiog ignoruoti mano pasisakymus "jautriomis" tikėjimo temomis - diskutuokime mums bendromis ekologinėmis ir pan. temomis. visgi šis forumas skirtas visų pirma tiems, kurie tiki Anastasijos idėjomis :P . aš suprantu, kad vienus pirmiausia domina "realūs" ekologiniai dalykai, o ne kažkokie "žynių marazmai" (:wink: ), kiti labiau pasinėrę į dvasinius ieškojimus 8) tiesa sakant, nesigilinu, ar tie knygose aprašyti personažai tikrai egzistuoja, mane žavi pačios idėjos, siūlomi problemų sprendimo būdai. netgi darydama prielaidą (beje, ne kartą), kad Anastasija yra tik vaizduotės vaisius, esu visiškai rami - na ir kas, svarbu, kad man gyventi gera ir prasminga, kad darau tai, kuo tikiu ir nuo to auga sparnai. vienžo, norėjau pasiūlyti, kad mūsų diskusijos nebūtų beprasmiškos, kad daugiau kalbėtume apie bendrus dalykus, tai ir pokalbis bus mielesnis :lol: et, viskas čia forume kaip ant delno iš mūsų rašinėlių - kuo mes gyvename, kaip mąstome, turbūt būtų galima ir be nuotraukos kiekvieno mūsų portretą nupiešti :wink: beje būtų tikrai įdomu, jei kas mokat piešti :lol:
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

"Spreskite pagal darbus" - pasake Anastasija.
Kartais mete zodi neapgalvoje - panorejome atsiimti. Padareme darba - reiskia samoningai praejome kelias pakopas: planavome, ieskojome budu, kaip tai ivykdyti. Kaip zinome, rezultatai kartais tesiasi ilgai...
Zinodami, kad ir is bendro issilavinimo, apie mus supancius zmones, ir asmenis tolimiausiuose Zemes kampeliuose, mes suprantame, kad susiduriame su nepaprasta charakteriu, bei asmenybiu ivairove! Juk tuo ir idomu cia, Zemeje, gyventi, kad identisko sau zmogaus nerasime.
Ka pasirenkame savo "herojumi", tai jau musu paciu reikalas. Tiems, kam Anastasija egzistuoja, ji yra lyg Kelrode Zvaigzde; kitiems, kurie linke neigti neiprastus reiskinius, "herojus" - tai asmuo, kuris svarina savo Zemele ir gerina savo vaikaiciu ateiti. Abeji iseina teisus. Kaip atskiros religijos, kurios kalba apie ta pati, tik skirtingomis frazemis.
Man asmeniskai priimti Anastasija, kaip asmeni, nesudaro absoliuciai jokiu sunkumu. Juk ne karta JI sako, kad yra moteris, zmogus... Jos sugebejimus TURI kiekvienas zmogus, tik tu sugebejimu nepraktikuoja. Tai, kas nepraktikuojama, ilgainiui uzsimirsta (kaip pianino pamokos).
Demonas Kratijus viska daro, kad ir toliau mes gyventume nezinioje. Gal jau uzteks. Daug laiko praradome veltui...
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

į sveikatą :wink: :lol:
Žvaigždėtas dangus
Posts: 303
Joined: Thu 01 05, 2006, 12:36
Location: visata

Post by Žvaigždėtas dangus »

Ūch, kaip Bastai palengvėjo :lol: :lol: :lol:
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

žinok, y maa daba gerieiuu :gigi: :wink: :lol:
Žvaigždėtas dangus
Posts: 303
Joined: Thu 01 05, 2006, 12:36
Location: visata

Post by Žvaigždėtas dangus »

[quote="Dobė. tiesiog noriu turėti atgaivą bent šiame forume. mielieji, kurie pabrėžiate, kad netikite Anastasija, nesikartokite - man užteko vieną kartą perskaityti visgi šis forumas skirtas visų pirma tiems, kurie tiki Anastasijos idėjomis :P [/quote]

Atsiprašau, įsiroviau eilinį kartą ne į savo daržą. Atsiprašau nederėjo man taip elgtis. Eilinį kartą man pritrūko meilės, leisti sieloms eiti savo keliu.Buvau sau prisiekus : temos- ekologija, namai, augaliukai, o aš . . . Vėl savo. Žmonės rado šviesą, savo kelią, o aš išdrįsau sukritikuoti, sujudinti pagrindą po kojom. Tai negarbinga. Pasitraukiu . . eilinį kartą. Juo lab, kad ir gavau perspėjimą, negi rizikuosi savo sveikata.


Lenkiuosi jums . . dieviškumo kibirkštėlei, esančiai jumyse . . .
Žvaigždėtas dangus
Posts: 303
Joined: Thu 01 05, 2006, 12:36
Location: visata

Post by Žvaigždėtas dangus »

Dobė wrote:žinok, y maa daba gerieiuu :gigi: :wink: :lol:
:h: :H
Egidijus
Posts: 116
Joined: Mon 11 08, 2004, 19:40
Location: Kaunas
Contact:

Post by Egidijus »

Padauža wrote:
Daug kas man svarbu, kas svarbu ir jums. Daug kas....

Man daug kas bendra su Jumis... Sveiki, bendraminčiai :love:
Sveika :)

Visiems paprasčiau yra kalbėti apie praktinius dalykus, tada ir susikalbame be problemų.
Pastebėjau kad kai prasideda temos apie tikėjimo, moralinius ir pan. dalykus - kyla nesantaika. Ir nors skaityti įdomu tačiau dažniausiai didelės naudos nebūna. Kas iš to, kad pvz vieni pasakojimų herojus laiko tikrais, o kiti metaforiniais personažais. Ginčytis galima be galo. Nors ir tai man kartais praverčia - aiškiau įsisamoninu savo požiūrį.
Tačiau iš tiesų siela atsigauna kai kalbame apie ką padaryti, kaip sukurti ir pan dalykus. Kai esame kūrėjai aktyvioje veikloje.
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

nu vot prašau kaip gražiai bendraujame, ačiū, žv.dangau, už visas šypsenėles :lol: :love: ir Edgūnui - už apgalvotas mintis :yy:

sakydama "tikėjimas" turiu galvoje štai ką: knygose siūlomas kitas gyvenimo būdas, man jis atrodo priimtinesnis, prasmingesnis, juolabiau, kad apie tai galvodavau, kad dar nebuvau perskaičiusi tų knygų. įdomu, kad žymią dalį informacijos, kuri jose pateikiama, aš jau turėjau ir suvokiau anksčiau, tik per mažai pasitikėjau savimi, savo intucija :)
Edgūnas
Posts: 42
Joined: Sun 04 17, 2005, 9:49
Contact:

Post by Edgūnas »

Prievarta gimdo prievartą.
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

Edgūnas wrote:Prievarta gimdo prievartą.
Sakyciau, prievarta gimdo pasipriesinima. Pazvelk i istorija. Betkokia prievarta baigdavosi revoliucija. :D
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

Basta wrote:Išvada: Tikriausiai ir Kristus buvo prievartautojas
Bastute, ar tu cia cituoji Vladimira Istarchova "Udar Ruskich Bogov?" :D
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

Basta wrote:Ne, iš tiesų, aš ne fanatikė, bet dabar taip pasijaučiau. ;)
nee ir aš ne :wink: :wink: :mrgreen:
ale iš tikrųjų, kodėl Anastasijos idėjos sulaukia tokio pasipriešinimo :roll: (šiuo atveju nematau prievartos, bent jau manęs nieks neprievartavo, neįtikinėjo - nei knygų skaityt, nei idėjų priimt)

na o jei mūsų kuklios mintys iššaukia diskusijas, vadinasi ne šiaip sau :wink: iš tikrųjų, aš ne prieš pasikeisti mintimis, jei abi pusės gerbia pašnekovo nuomonę, laikosi mandagumo ir aiškiai argumentuoja. svarbu neperžengti tam tikros ribos, todėl, gal kartais geriau ir patylėti (adresuoju sau :P ), o mielas Žv. dangau, katinėli Padauža ir kiti, prašom prašom į mūsų visų ekologinį daržą, čia užtenka vietos, tik mums visiems gal kartais pritrūksta supratingumo :wink: :lol: :lol:
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

loreta wrote:
Basta wrote:Išvada: Tikriausiai ir Kristus buvo prievartautojas
Bastute, ar tu cia cituoji Vladimira Istarchova "Udar Ruskich Bogov?" :D
Truputi noreciau prideti, sakydama, kad man daug daugiau atitinka Kristaus imidzas is Bulgakovo "Meistras ir Margarita". :D
Irinna
Posts: 100
Joined: Wed 05 25, 2005, 9:04
Location: utena
Contact:

Post by Irinna »

Padauža wrote:Niekada nepatikėsiu!


Demokratijos vertimas egzistuoja ne vieną šimtą metų, ne Lietuvoje tas žodis sugalvotas, Graikijoje. Ir išversti jį reikia tiksliai.

:
o tai is kur tu zinai kad BUTENT graikijoje?ar tai tikrai ten egzistavo? skaitei? bet ir anastasijoj skaitei kita versija jos atsiradimo?tai ar tau mieliau gyvent ir tiket kad visas gyvenimas yra tik vienas sss... nes demokratijos ne su ziburiu nerasi cia. :roll:

keista kad taip uzsipuolei visus, ne idiotai cia sedi, o norm zmones, ir gyvent mum linksmiau su savo demokratijos versija :wink:
Žvaigždėtas dangus
Posts: 303
Joined: Thu 01 05, 2006, 12:36
Location: visata

Post by Žvaigždėtas dangus »

Basta wrote: 1. Jei žynių nėra, vadinasi, nėra ir sistemos. Tada kodėl Anastasijos idėjos daug kur taip priešiškai priimamos, puolamos, kieno tai iniciatyva?
?)
Nesupratau, ką sistema, negali egzistuoti be žynių?
Post Reply