Tema apie meilę

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Tema apie meilę

Post by Rytė »

Kažkas tokios pasigedo? Pradedu. 8)

Pradžiai gal primenu Anastasijos prašymą moterims kažkurioje knygų. Ji klausė, gal kuri žino atsakymą, kaip iššaukti vyro meilę? Ji mylėjo Vladimirą, o šis tik kaip aukštesnę būtybę, o ne paprastą žemės moterį ją matė... Nežinau, gal dabar jau viskas pasikeitę, bet ta jos iškelta mintis gal ir kitoms aktuali? Taigi, moterys mergaitės pasidalinkite savo mintimis. Aišku, vyrai neignoruojami. :wink: Gal būtent jie ir gali duoti atsakymą? :roll:
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

Tu padarei viska
Kad galetum tureti
Vyro savojo meile...
Nezinai kur ja deti!

(cia kiek perfrazavau is vienos dainos)

ir kam gi issaukineti ta meile? suprantu, tam kad gimtu vaikai, o po to jau ir nebereikia...
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Dobis
Posts: 285
Joined: Mon 01 26, 2004, 16:42
Location: Vilnius

Post by Dobis »

įdomu, apie kokią čia meilę kalbi, Kipšai :?: :wink:

jeigu tavoji nenori kurti su tavimi, vansi tu jos neįkvėpei arba tavo vertybės jos neįkvepia :P o ar esi tvirtas savo įsitikinimuose, ar turi dvasinės stiprybės siekti, ar švarūs tavo meilės siekiai jos atžvilgiu :?:

juk skaitėme Anastasijos žodžius apie meilę, apie tai kodėl ji išblėsta :(
aš iš tų žodžių daug ką supratau apie save :|

bet gi būna, kad meilė aplanko žmones ir ne vieną, o keletą kartų, ir kai labai nori ir ilgiesi, savąją, tik tau skirtą puselę tikrai sutiksi :D

kaskart, kai apie ją pagalvoji, kur ji bebūtų - šioje žemėje ar dvasių pasaulyje - ji eina link tavęs, ir galbūt kuriame nors gyvenime nusipelnysime būti su ja :love:
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Kai pradedu apie ją galvoti (tą antrąją puselę), kartais atrodo ji čia pat ir jaučiu jos artumą fiziškai.
J

Re: Tema apie meilę

Post by J »

Svajukė rašo:
Pradžiai gal primenu Anastasijos prašymą moterims kažkurioje knygų. Ji klausė, gal kuri žino atsakymą, kaip iššaukti vyro meilę?


Jau jei Anastasija šito nežino, tai ką sakyti mums?
Last edited by J on Wed 02 15, 2006, 23:41, edited 1 time in total.
Dobis
Posts: 285
Joined: Mon 01 26, 2004, 16:42
Location: Vilnius

Post by Dobis »

<Būti su mylimu žmogum yra palaima, bet ir didelis išbandymas, nes kiekvieną kartu praleistą valandą, minutę, tu kuri save, bandai suvokti, kas tu esi ir kuo nori tapti.Žmonių tarpusavio sąntykiai yra duoti Dievo. Tai didžioji kūryba, trunkanti visą Amžinybę...
>
Gražiai pasakyta :!: :D :lol:
tikrai, tai yra išbandymas, ir kai jo netalaikai, taip nusivili savimi (būtent savimi, o ne kitu), kad nebesinori gyventi, bet kai skausmas praeina, suvoki, ką išgyvenai, žmonių tarpusavio santykius, tikrasias vertybes - lieka išmintis  :yy:
supranti, kad tikėtis turi iš savęs, kad viskas priklauso tik nuo tavęs. pagrindinė įsimylėjelių klaida - tikėjimasis iš kito, kad kitas suteiks kažką nepaprasto, kad švies mums kaip saulė :oops: :P
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Myliu :love:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

man patiko korinos (kuria, beje, isvaret is forumo :? ) duota malda prisisaukti antraja sielos pusele - ji sake, kad gali buti, jog karma neleidzia buti drauge (kiekvienas gali gyventi su kitu zmogumi), bet del to dvasinio rysio abudu jaus pilnatve...
J

Post by J »

:lol: :D :)
Last edited by J on Wed 02 15, 2006, 23:41, edited 1 time in total.
Pagone
Posts: 88
Joined: Fri 02 20, 2004, 23:14
Location: Londonas

Post by Pagone »

Keisciausia, kad mes taip daznai nesuvokiam, kad meile yra tokia paprasta. Tokia pat paprasta kaip kalbejimas su savo angelu. Tokia pat kaip tikejimas. O taip daznai mes blaskomes, ieskodami stipriu, sukrecianciu jausmu, nesuvokdami, kad tai tik aistra, susizavejimas...
As pati ilgai blaskiausi, ilgedamasi aistros, nesuvokdama, kad meile- salia. O dabar liudziu, isvijusi savo mylima, abejonem savom jo tikejima pamynus... Ir dabar jis mano keliu eina...
Anastasija, o ir jos sunus isitikine, kad sugris ju mylimieji... Tikrai tai imanoma musu pasauly?
Lieka mylet ir tiket.
Ar tikrai?
Mylėdama mokausi.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

...zinot, o as pastebejau, kad kartais imi ir isaugi meile, kaip vaikas sena drabuzeli, - kuri laika buna liudna, bet praeina, ir ateina kazkas visiskai naujo...

...bet kartais norisi imt ir sustot, dar truputi pabut tam senam rube, - zmogus juk toks inertiskas, nors ir supranti, kad reiketu eit pirmyn...

(beje, pagone, darbar Juodasis Menulis yra Liuto zenkle, kuris susijes su meile, tad visi ir sulaukiam meiles ismeginimu... Bet vis tiek linkiu visiems sekmes toje srityje... :wink: :P )

PS dar man labai patiko japonu patarle: jei paleidi balandi ir jis sugrizta - vadinasi, jis tavo...
Pagone
Posts: 88
Joined: Fri 02 20, 2004, 23:14
Location: Londonas

Post by Pagone »

[quote="darja
PS dar man labai patiko japonu patarle: jei paleidi balandi ir jis sugrizta - vadinasi, jis tavo...[/quote]

O jei paleidi balandi, jis sugrizta, o po to vel isskrenda, tik si karta patikrint, gal ten geriau?
Mylėdama mokausi.
J

Post by J »

O jei jau nebenorėsi, kad balandis sugrįžtų?.. :roll:

:lol:
Last edited by J on Wed 02 15, 2006, 23:42, edited 1 time in total.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: ...ne taip pasakiau - isaugai ne Meile (saugok dieve ja kam nors isaugti, zinau pavyzdziu, koks tada pasidaro zmogus...), bet isaugai meile kazkokiam zmogui... tik, kartais vis delto sunku buna atsiristi, nors ir protas taip sako, - gal del to, kad musu, moteru, sirdys labai linkusios prisiristi... Kaip ten graziai yra pasakes poetas Macernis:

"...ak, buki dar nors duztanciose formose, pasauli, man prasmingas ir grazus..." :)
J

Post by J »

Aš taip ir supratau, darja. Ir pasakyti tą norėjau - būna, kad "išaugi" Meilę kažkokiam žmogui ir jau nebenori, kad "išskridęs balandis" sugrįžtų... :lol:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

...buna, ir ne karta (bent jau man - kai ka prisimeni su lengva sypsena, kai kam issaugai siltus draugiskus jausmus, kai kam lieki visiskai abejinga, o buna, kad tas zmogus tau mirsta - ziuri i ji ir matai visai svetima zmogu, viskas, kas buvo grazaus, issitrina kaip is juosteles per viena diena... Se est la vie... :wink: )
J

Post by J »

Se est la vie... :roll:
:love:
Last edited by J on Wed 02 15, 2006, 23:43, edited 1 time in total.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: tas zmogus jau seniai mano gyvenime nuejo i archyvus - dabar kai ji pamatau, apima toks keistas jausmas - kazkoks visai svetimas, gal net man nepazistamas zmogus (beje, ir kiti pajuto ta jo pasikeitima ir nesupranta, kas jam darosi - o darosi paprasciausias dalykas - jis suminde savo sirdyje Meile, bet man tai jau visai nesvarbu...)

Beje, is tikruju rasoma "Ce est la vie" (atrodo taip... :roll: :wink: :P)
J

Post by J »

darja rašo:
Beje, is tikruju rasoma "Ce est la vie" (atrodo taip... :roll: :wink: :P


Kaip ten iš tikro rašoma gali pasakyti prancūzai. :D
Aūūūūūūūūūūū... Atsiliepkit... :lol: :lol: :lol: :lol:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

...o lietuviskai prosto "seliavushkes"... :P :wink: :)
Post Reply