Tema apie meilę

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Praeita pusmeti turejau pasaulio istorija, toki dalyka univere... ten mums tiek visokiu baisenybiu, ziaurybiu apie tuos indenus pripasakojo... et... Idomu butu grist ir paciam viska pamatyt arba prisimint :?
J

Post by J »

Kiek žinau, tai toltekai buvo karinga tauta.
Bet istorija (kaip mokslas) nėra objektyvi...
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:? o kur tu, Jone, apie juos skaitei :?:
J

Post by J »

Turiu prisipažinti, kad tuo ir užsibaigia mano žinios apie toltekus. :oops: :roll:
Dabar skaitau dvi Siusan Gregg knygas, kuriose bandoma perteikti tai, ką ji išmoko iš toltekų šamano. Vienoje yra pora sakinių apie juos.

"Toltekų civilizacija klestėjo pietinėje Meksikoje apie 900-uosius mūsų eros metus. Tai buvo gana karinga tauta, paskleidusi militarizmą Centrinėje Amerikoje, tačiau taip pat garsėjo kaip įgudusių statytojų ir amatininkų tauta. Jų sukurtos akmeninės figūros didingos ir nuostabios. Po Toetichuakano užgrobimo jų civilizacijoje susiformavo slapta bendruomenė, kurios paskirtis buvo saugoti senųjų gyventojų žinias ir išmintį. Senieji gyventojai buvo dvasingumo, gamtos ir humanitarinių mokslų mokytojų tauta."

Tai ir viskas, kas parašyta apie juos, kaip apie tautą, civilizaciją...
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Temai apie meilę šitą posmelį priskirsiu. :mrgreen:


Meilė ne seilė,
Jos nenuspjausi.
Bet tikrą laimę ir kančią pajausi.
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: aciu, Jone, kad ir uz tiek - zinai, slaptuju ziniu nieks nepaviesindavo atvirai - man sake, kad senoves Rusioj gyveno irgi tokia gnostiku gentis volchvai, bet apie juos ziniu irgi beveik neisliko, o ju zinios uzkoduotos pasakose... :wink:

:wink: ...o tu, Liutuke, tikrai sauni ir ismintinga mergiote - o dar sako, kad jaunimas niekam tikes, sumaterialejes ir pan. - yra labai grazaus jaunimo (tik tegu jis neispuiksta, tfu tfu tfu :wink: ), kuris ir kurs musu visu ateiti (beje, mes prisidesim, kuo galesim :wink: )
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Na, dar trupui skaiciau apie actekus, tai tolteku palikuonys... Rase apie kanibalizma, zmoniu aukas ir tt... bet mane labaiu sudomino ju pasaulio evoliuciiojos teorija, kur aisku simboliais kalbeta apie [penkis zemes vystymosi etapus... kad po kiekvieno is ju seke katastrofa ir viskas prasidedavo is naujo... hgaila, ta knyga siandien atidaviau i biblioteka...
J

Post by J »

O aš galvojau (ir dabar galvoju), kad toltekai ir actekai tai dvi atskiros gentys.
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

ma juos galas tuos indėnus, svarbu ką galima atsirinkti iš jų suvokimo, kas mums sąmonę plėst padeda, kas mūsų pačių širdį atspindi. Juk taip?
Juk čia tema apie meilę, ne apie indėnus. :lol:
J

Post by J »

Ir aš tą patį galvoju. Kaži kaip nejučia nugrybavom į pievas...
Last edited by J on Thu 02 16, 2006, 0:12, edited 1 time in total.
Laukinė gulbė
Posts: 30
Joined: Tue 08 16, 2005, 12:19
Location: Ten, kur niekas neliūdi..

Post by Laukinė gulbė »

Gera, bet retai kada pavyksta taip mylėti.. Gaila..
Laisvė - mano pašaukimas..
J

Post by J »

Kaip juokauja mano draugė - mylėti be lūkesčių ir neprisirišant - tai jau "aukštasis pilotažas".
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Jau kazkada kazkur labai seniai buvo apie tai diskutuota, bet man dabar aktualu pasidare...
Meile yra besalygine, nereikalaujanti, nesibaigianti... bet visgi turi atspalvius. meile tevams, draugams, vaikams, antroms puselems... Ir buna, kad cia zmones labai paslysta... Sumaiso meiles formas... Draugai tampa porom, poros draugais ir tt. O meilė pritraukia meilę...
Nesugebu suformuluoti klausimo 8) Gal kas galetu atsakyti ir be jo? :wink:
J

Post by J »

Nebūtinai meilė pritraukia meilę...
Last edited by J on Thu 02 16, 2006, 0:11, edited 1 time in total.
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Butent... Jone, padejai man suformuluoti klausima :) Butent, Tu myli zmones besalygiskai, o jie... jie to nesupranta ir priima tavo meile, kaip kazkuria kita jos forma... Pamilsta Tave... laukia to paties is taves...ir Tu pasijauti iklimpus... Esi mylima, bet ne ta meile, kuria pati jauti...

Sakai, kito zmogaus jausmai yra tik jo reikalas... na taip. Bet butent meile jam neleidzia palikti jo likimo valioj...Zmogus gal pirma karta pajunta, kokia is ties paprasta ir tyra gali jausti meile... ir tada ji tstumti darosi tikrai sunku...
Net jei pasirizti ir sukaupus visas jegas taip padarai, zmones ima kalbeti, koks tu besirdis, o toki dvasingu ir mylinciu apsimeti...

As manau,kad zmones traukia vienas kita nes pasamoningai jaucia, kad gali kazka is kito zmogaus ismokti, na, kaip Walshas pasakytu, kad kitas zmogus gali padeti atrasti tau kas tu is tiesu esi. taigi tie rysiai ima megztis ne be reikalo, su tikslu. sakai cia jau ne besalygine meile? tai va as apie tai ir noriu paklausti, ka daryti jei is vienos puses yra tiesiog meile , o is kitos...
na jau zinau, ka atsakysi :) ir turbut busi teisi... bet ne visais atvejais...
bet gal parasyk tai tu, nes truputi keistai jauciuosi su savim kalbedma :)
J

Post by J »

:lol: :lol: Kam tada klausi, jei žinai ką atsakysiu? :lol: :lol: :lol:
Last edited by J on Thu 02 16, 2006, 0:13, edited 1 time in total.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

...taip, Jone, bet juk sutik, kad gera, kai gali atsiremti i ta, kuris tave supranta ir priima tokia, kokia esi... (nors ir suprastum, kad tai laikina...)
J

Post by J »

:lol: :lol:
Last edited by J on Thu 02 16, 2006, 0:14, edited 1 time in total.
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

o gal visa tai nera prisirišimas? tik mes kažkiek perdaug jam priskyrėm... :?
jug kad norisi prisiglaust prie mylimojo ..tai taip natūralu..
na kai siela pasiekia tokį vystymosi lygį, kai jau gali mylėti visiškai "laisvai", tada visi tie dalykai matyt atrodo nereikalingi, tada matyt ir buvimo salia neberiaikia...nors man nelengva tai įsivaizduoti...(kabutėse, nes meilė visada laisva...tiesiog kito žodžio neradau :wink: )
tačiau aš dabar tokiam etape tobulėjimo, kai noriu prisiglaust, apkabint, patylėt, pakalbėt ir t.t su mylimuoju... :roll:
o gal kas kitaip gyvena tai?... :D
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
J

Post by J »

...........
Last edited by J on Thu 02 16, 2006, 0:15, edited 1 time in total.
Post Reply