Tema apie meilę

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
J

Post by J »

Linkiu, kad tas mokymosi procesas neužtruktų... :lol: :lol:
...ir kitiems to linkiu... :D :D
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Jonė.S wrote:Gal būt...

Beje, Sraigute, ar seniai mylėjai?
Aš apskritai kalbu. Myliu kiekvieną dieną, ir kai būna sunkių akimirkų, jei protas neaptemsta :mrgreen: , galvoju kaip pasielgtų meilė. Bet kai situacija būna ypač sunki, tada tikrai man lengviau dar.Juk kiekvieną akimirką elgiamės arba iš baimės arba iš meilės, renkamės . . .Širdis pasako kaip elgtis.Tas pats ir šia tema, kuria kalbate. Gal už tai nieko nesusirandu, kad širdis liepia bėgt nuo kiekvieno, vos susipažįstu. :mrgreen: Na, aš čia perlenkiau truputį.
J

Post by J »

O aš ne apskritai klausiau...
Kartą vienam žmogui rašiau, kad mylėti visus abstrakčiai lengviau, nei kažką konkrečiai...
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Aš vis tiek pasilieku prie savo nuomonės, o ateitis parodys.
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Taigi: mylėti visą pasaulį labai lengva, o štai konkretų žmogų su jo minusais ir tuo, kas mus žeidžia, mylėti daug sunkiau... :roll: Bet įmanoma. :D
Laukinė gulbė
Posts: 30
Joined: Tue 08 16, 2005, 12:19
Location: Ten, kur niekas neliūdi..

Post by Laukinė gulbė »

Įmanoma, bet..
Sakote, galima mylėti abstrakčius dalykus, tokius kaip gyvūnai, gamta ir t.t.? Tai tik viena meilės forma. Ir nežinau ar iš vis tai galima būtų pavadinti meile.. Visų gyvūnų "nemylėsi", nes vienas gyvūnas patinka, o kitas jau nebe.. Visos gamtos taip pat neįmanoma mylėti..
Atsiprašau, juk mes šnekame apie žmogišką žmonių meilę, o aš jau pradėjau šnekėti.. Taigi, supraskit mane.
Laisvė - mano pašaukimas..
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Sakai neimanoma visu gyvunu mylet?
O as... na nezinau... Gal tai nenormalu... Bet nebegaliu net erkiu zudyt... rimtai... gaila... nei tarakonu... negaliu ir tiek. Ir kirmeliukai riesutuose, kurie anksciau nemalonius pojucius keldavo dabar tokie mieli pasidare :)
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

va ir man taip - visi gražus visi tokie nuostabūs, visus taip myliu :) ir žolytę, ir vabaliuką, ir žmogiukus visus... :D

o tas mokymasis gi naturalus ir nuolatinis, išmogsti vieną, po to kitą ir vėl mokaisi... :)
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

Lorytė wrote: Galiu pagal save pasakyti: kai išmokau save labiau mylėti, o ne tik laukti įvertinimo iš kito žmogaus, tos meilės, švelnumė, dėmesio ir t.y. pradėjau gauti tiek, kiek niekad gyvenime nesu gavusi. Taigi, iš pradžių gal save turim išmokti besąlygiškai mylėti, o tada ir į kitą bus nesunku taip žvelgti. :roll:
Tu teisi, Loreta, saves issizadeti negalima, nes tada mus pradeda nebevertint, reikalaut nezinia ko, nors viska atiduodi, ir dar kaltai jaustis vercia - tipo cia tu manes nesupranti... Tik reikia stiprybes ismokt save pamilt ir palepint :wink:

:wink: aciu Jone uz grazius zodzius - siaip tai mane aplinkiniai laiko biski svelniai tariant ciudna, tik Ievute, drauges dukryte, sako, kad as labai ismintinga :wink: , o ir tau nuo visos dusios linkiu rasti savo zmogu, tik... nepamirsk ji sutikus ir save myleti, vienpusiskai nesiaukok, kaip sako Loreta :wink:
J

Post by J »

Darja, manau, kad prisimeni, jog vaiko lūpomis kalba tiesa. Matyt tik Ievutei pavyksta pažvelgti giliau...
Žinai, bet aš priminsiu, kad kažkur vaikšto tavo Dvasios puselė. Tu jai miela tokia, kokia esi (nesvarbu - čiudna, crazy, ar dar "baisiau"), ir aš linkiu, kad sutiktum jį dar šiam gyvenime...
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: aciu, Jone, uz grazius zodzius - man ju dabar labai reikejo, beje, lygiai to paties linkiu ir tau (kai turesiu laiko, parasysiu tau asmenini laiskuti ir papasakosiu, kokia kartais bunu ciudna, bet kaip sakoma, is klaidu mokomes... :wink: )
Sekmes :wink:
Laukinė gulbė
Posts: 30
Joined: Tue 08 16, 2005, 12:19
Location: Ten, kur niekas neliūdi..

Post by Laukinė gulbė »

Na, gal Tau ir pavyksta visus, visus mylėti, bet man neišeina.. Net pati save kartais nežinau ar myliu..
Laisvė - mano pašaukimas..
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Ach Gulbele...
Zinai, kazkurioj temoj Gabriukas klause, kaip galima ismokt mylet save....
As masciau, kaip apskritai galima ismokt mylet... juk atrodo myli ir tiek... :) Bet turbut, kad pamiltum, turi pazinti... negali myleti to, ko nepazisti... o kai pazysti, tai suvoki jo dieviskuma... o tada jau viskas savaime :D ... Myli Dieva, ir myli visas jo apraiskas :D

Galbut yra dar kazkas... O galbut yra tik meile :D
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Post by Aureja »

Gulbyte,as save pradejau myleti ,tikgerokai virs trisdesimties.....tik kada atejo suvokimas isivaizduoji ? :lol:
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Aga, 30 m. būna kažkoks lūžis :) ir jaunėji, ir mylėt pradedi save. Bet čia mūsų kartai taip, kitiems kitaip, nes laikmetis "kaltas".
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Maža laiko beturiu paskiatyti jūsų mintis, bet į šią temą vis užbėgu.
Meilė išties labai svarbi kiekvienam. Ta širdį glostanti šiluma su niekuo nepalyginama.

Beje, aš save mylėti ir priimti irgi tik po 30-ties pradėjau. :wink: Ir kai kas pasako, kad norėtų vėl būti 18-likos, tik nusipurtau. Bandau išmokyti vaikus, kad save priimti su viskuo,kas jiem patinka ar nepatinka. Mažiau kritikos kitų atžvilgiu, daugiau ieškoti, kas yra gero, kas patinka... :roll:

Mylėkit ir būkit mylimi. :D
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

:love: :H
Laukinė gulbė
Posts: 30
Joined: Tue 08 16, 2005, 12:19
Location: Ten, kur niekas neliūdi..

Post by Laukinė gulbė »

Na, tikiuosi, kad man dar tiek laukti neteks.. Galėtų ta meilė, pačiai sau, ateit ir greičiau. O gal man pabandyti ją pasikviesti, o gal ir pačiai ją sukurti?.. :D
Laisvė - mano pašaukimas..
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Aišku tau neteks, nes dabar toks laikas atėjo. Pvz., tai ko pati mokausi, ką pati keičiu , to mokosi ir mano dukra, jai tikrai tiek nereiks laukti. Tai labai nuo manęs priklauso. Ji labai geras pretekstas tobulėti. Dar į save, jei nebūdavo būtinybės numodavau ranka, bet kai pamačiau, kad taip elgiasi ir taip jaučiasi mano dukra. jau vien dėl to norisi keistis. Nes ką jaučiu aš,kaip elgiuosi aš su savim, taip ir ji lyginai.Matau save kaip veidrodyje , o dar tiksliau, kaip pro mokroskopą, niekas nepraslys. :mrgreen: .Kai pagalvoji labai faina, tereikia stebėti, daryti išvadas, keistis.
Ir ne tik šeimoj pavyzdžiai skatina. Dauguma moterų keičiasi, apie tai daug kalbama, rašoma.
Laukinė gulbė
Posts: 30
Joined: Tue 08 16, 2005, 12:19
Location: Ten, kur niekas neliūdi..

Post by Laukinė gulbė »

Ant paties dugno
Kairiajame kamputyje
Apaugęs pelėsiais
Ir nedėkingumu,
Pasiklojęs samanėle,
Užsiklojęs jazmino lapeliu
Ir senais pažadais,
Sunykęs ir liūdnas,
Mažutis mažutis -
Guli meilės trupinėlis (..)
Laisvė - mano pašaukimas..
Post Reply