Tema apie meilę

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: grazu, gulbe...

zinot, mielosios (na, ir mielieji :wink: ) - tuoj, lapkricio 30 d., bus sv. Andriejus - ta diena galima melst to sventojo, kad atsiustu tau skirtaji, jei tokia vis nerandi - sako, jis isklauso... :wink:

(ir dar sako, kad jei draugauji su draugu, o jis taves vis nenori vesti (o tu, pvvz., nori :wink: ), tai ta diena pries gulant ta intensija reikia sukalbet viena "Sveika, Marija"... :wink: )

...ir dar yra burtu visokiu, panasiu i Kuciu, kaip susapnuoti sau skirtaji (-ja), beje, sis laikas - lapkritis ir gruodis iki Kaledu isvis yra labai geras gilintis i save, apmastyti, ko nori, kur eini, ko sieki, beje, ir burtis tai geras metas, ar pastebejot, kad ir sapnai tampa ryskesni, prasmingesni... (megstu sita meta - vasara tai man nuo karscio visad biski protas suskysteja... :wink: :lol: )
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Mano mociute buresi, tai seneli susapnavo... nors sutiko ji tik po kokiu 15 metu... abu tremty susipazino... tai ji ta istorija nuolat pasakoja...
ru...
Posts: 50
Joined: Wed 08 31, 2005, 11:10
Location: Klaipeda

Post by ru... »

SUTAPUSIU APLINKYBIU JAUSMINE ISRAISKA. Kas?
Jei ismoksim pamokas duotas gyvenimo, surasim LAIME. Svarbiausia mokytis BE pykcio! Tik su MEILE ir DZIAUGSMU!
Negalvokim KAS ta MEILE!? Tiesiog tiksliai zinokim, kad kai ismoksim pamokas, mes PRISIMINSIM... ir atpazinsim... :*
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

Paskutiniu metu jaučiu, kad meilė labai arti.. :D Kaip stversiu už uodegos :!: :D :lol:
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

Aha, sutapimai, vien sutapimai, Ru.. :D Bet gal tik mums taip atrodo, o viskas taip ir turėjo būt. :) Bet kaip gerai, kai sutampa :) Nori atspėsiu Tavo mįslę? :) Žodis iš m raidės.. :) Ar pataikiau? :)
ru...
Posts: 50
Joined: Wed 08 31, 2005, 11:10
Location: Klaipeda

Post by ru... »

Misle ne mano. Kito LABAI SAUNAUS zmogaus, bet tu teisi. :)
Tai tiesiog buvo zvilgsnis i tai is kitos puses. Zmonems-technokratams. ;)
Jei ismoksim pamokas duotas gyvenimo, surasim LAIME. Svarbiausia mokytis BE pykcio! Tik su MEILE ir DZIAUGSMU!
Negalvokim KAS ta MEILE!? Tiesiog tiksliai zinokim, kad kai ismoksim pamokas, mes PRISIMINSIM... ir atpazinsim... :*
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

manau, kad sutapimu nera... :roll:
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
ru...
Posts: 50
Joined: Wed 08 31, 2005, 11:10
Location: Klaipeda

Post by ru... »

Yra. siuo atveju yra.
Jei ismoksim pamokas duotas gyvenimo, surasim LAIME. Svarbiausia mokytis BE pykcio! Tik su MEILE ir DZIAUGSMU!
Negalvokim KAS ta MEILE!? Tiesiog tiksliai zinokim, kad kai ismoksim pamokas, mes PRISIMINSIM... ir atpazinsim... :*
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

logiska, kai susitari kad taip bus- ivyksta- tai ir buna sutapimas su susitarta situacija ;)
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
ru...
Posts: 50
Joined: Wed 08 31, 2005, 11:10
Location: Klaipeda

Post by ru... »

"sutapusios" reiskia ne " netycia, tokios pat"
"sutapusios" siuo atveju reiskia "tokios pat, panasios"
Jei ismoksim pamokas duotas gyvenimo, surasim LAIME. Svarbiausia mokytis BE pykcio! Tik su MEILE ir DZIAUGSMU!
Negalvokim KAS ta MEILE!? Tiesiog tiksliai zinokim, kad kai ismoksim pamokas, mes PRISIMINSIM... ir atpazinsim... :*
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Liūdna man truputį šiandien... Ne dėl savęs, dėl man artimų žmonių šeimos. :cry:

Ir imu pritarti Dievo Kariui: nebemoka moterys mylėti. :? Nesuabsoliutinu, žinoma, bet...

Vis tik nuo moters priklauso jaukumas, šiluma šeimoje. Nuo josios sugebėjimo nekaupti nuoskaudų, atleisti, suprasti...
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:? sutinku, Loreta, bet kartais is tikro sunku buna atleisti, nes per daug skaudu, o nuoskaudu nastaper sunki nesioti, tai as tada darau taip: paimu balta zvake (ypac gerai tai veikia menuliui dylant, o dabar kaip tik jis po biski pradeda dilt...) ir kasvakar uzdegdama pagalvoju, kad su zvake tesudega ir mano nuoskaudos tam tikram zmogui - cia toks is raganiskos knygos perskaitytas burtas, bet zinai, tikrai veikia... Sekmes... :wink:
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

manau, kad netik nuo josios sugebejimo visa tai daryti, o ir jojo sugebejimo to nebedaryti, kas ja skaudintu...
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Taigi . . .
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

abu drauge augdami- susitaria dvasiu lygmeny, tada ir visa kita chormonizuojasi :D abu drauge stengiasi ir daro gera sau ir viens kitam ir aplinkai- ir auga jie drauge :)
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Taaaaaip . . . . :D
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

"Įvairių temų" forume yra tema "Aš jus myliu :)". ten irgi kalbama apie meilę
http://anastasija.lt/forum/viewtopic.php?t=1331
Žvaigždėtas dangus
Posts: 303
Joined: Thu 01 05, 2006, 12:36
Location: visata

Post by Žvaigždėtas dangus »

Meile-tai, kai viena siela yra dviejuose kunuose. Aristotelis
kamala
Posts: 101
Joined: Wed 11 27, 2002, 12:21
Location: Klaipeda

Post by kamala »

Atsakyma i misle truputi isplesciau
Sutapusiu aplinkybiu jausmine israiska tai emocija
Ji nebutinai meile, emociju buna visokiu
Ir visos jos lygiavertes ir vienodai naudingos
Todel ir kiek eretiskai ziuriu ir i meiles erdves savoka
Man tai butu tiesiog emociju vaivorykstes erdve
Nes mano supratimu vien meiles nepakanka, jei viskas virstu vien meile tai butu taip pat kenksminga kaip ir kai viskas virsta vien neapykanta
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Kamala... tu i meile žvelgi tik kaip į emociją, bet bent jau man, tai daug daugiau nei emocija...
jei kas nors sugebėtu surasti mažiausią elementą, iš kurio susideda visa kita, manau tai butu meile...
bent siuo metu man taip atrodo... galbut klystu...
Post Reply