Anastasija iš tikro egzistuoja?

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

В случае А. мы имееи дело с попыткой материализовать в нашей реальности определённую, назовём её, личность.
Известно, что есть много существ, заинтересованных в человеческой оболочке. В "продавливании" определённых идей. В наших ресурсах.

При этом я осознаю, что в книгах об А. есть интересные идеи. Жалко только, что они большей частью выступают в роли приманок...
............
Всё верно, именно приманки и не более. В 8й книге это и не скрывается, там есть глава про демона Кратия... Вот и вся любовь, параллель более чем очевидна.
.............
Скрытая ненависть к людям в отдалённости от них, и чтобы А. не говорила - она реально людей презерает, а в основном ненавидит.
Вот вы, если вы любите людей, вы стараетесь как можно больше быть с ними, общаться, помогать, просто находится рядом с теми кого любишь - и есть естественное состояние истинно любящих. Остальное -ложь.

Знать больше, чем в книгах - моя работа, это называется яснознание.

Богом она себя сама называла косвенно : "Иисус -мой брат"(в прямом смысле, брат по крови) - это её слова. А Мэгре уже прямым текстом говорит, что она - бог. А кто такой Мэгре? - марионетка, его личность уже давно стёрта, нет больше прежнего Мэгре, а кто он сегодня - уже никто не знает.

Реальные дела А., выходящие за рамки человечности - разбивание любящих пар. Она действует на сознание мужчин, и они начинают вести себя очень неадекватно. Представте, ваш любимый и любящий муж после прочтения этих книг вдруг резко меняется. Он перестаёт с вами спать, он перестаёт питаться, он больше не хочет о вса заботится, ему плевать на собственных детей. Т.е. у него конкретно срывает крышу, ему хочется вас убить, хотя он понимает, что это бред какой-то и.т.д. Можно продолжать и дальше, вывод один - Анастасия - как мертвец высасывает жизненные силы именно из мужчин, потому что они дураки, верят в её "непорочный образ" и считают своих любимых убогими и уродливыми, и как следствие, теряют разум и силы.

Я знаю несколько пар, которые разошлись из-за неё, а некоторые истории закончились трагически.

Всё! Я вам реально показала то, что из себя представляет эта дамочка. А там сами думайте.


- iš http://www.enio.aaanet.ru
Trėja
Posts: 235
Joined: Sun 12 18, 2005, 0:03
Location: Kaunas

Post by Trėja »

viskas šaunu Padauza-tik galėtumei,kaip Aurėja :wink: išversti ......... :lol: :lol: :lol: :lol: sunku-vaikams skaityti....... :wink: 8) :lol:
Dėkui,uz informaciją........
Smagu,kad taip stengiesi.............dėl kitų..........
Viską daryk 100%
Žvaigždėtas dangus
Posts: 303
Joined: Thu 01 05, 2006, 12:36
Location: visata

Post by Žvaigždėtas dangus »

Man kažkaip nejauku pasidarė, ne viskam pritariu, nei A. idėjose, nei šituose tekstuose.
Trėja
Posts: 235
Joined: Sun 12 18, 2005, 0:03
Location: Kaunas

Post by Trėja »

Aš ir visada sakau.........kad kiekvienoje tiesoje-yra dalis ir netiesos.......Tad ir tvirtinti,kad tas ,ar anas yra teisus-yra absurdiška..........ir juokinga.......
Viską daryk 100%
Žvaigždėtas dangus
Posts: 303
Joined: Thu 01 05, 2006, 12:36
Location: visata

Post by Žvaigždėtas dangus »

Man čia jau daug kur kvepia fanatizmu, nežinau. Man dabar toks periodas, kad labai sunku reikštis. Atrodo, žinau , suprantu, bet ne iki galo.
Pritariu Astai, kad visose nuomonėse jaučiu po kažkiek neįkainojamos tiesos, bet kaip viską sujungt į vieną . . .
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

Pabandyk padirbeti su savimi, kad galetumei, kaip sakai, sujungti i viena. Ramiai pamastyk, be trukdymu. Gal iki siol nebuvo lengva tai padaryti, nes viskas buvo uz mus sugalvota, sukramtyta ir paduota. Bet tai nebuvo musu paciu mintis, todel tai reikia keisti, kaip bloga iproti. Tai panasu, kaip alkoholikui gydymosi metu: bloga, svaigsta galva, purto, bet po kiek laiko organizmas atsistato ir galva prasvieseja.
Vien tai, kad kasdien mes esame manipuliuojami srauto nereikalingos informacijos, galime nesuvokti kas ir kaip. Vien iseje i miesta, per pora valandu is ivairiu ziniasklaidos saltiniu mus pasiekia simtai reklamu. Visos jos veikia mums i pasamone. Grize namo, isijunge televizoriu,nesamoningai krauname ir toliau reklamas sau i pasamone. Dauguma ju turi seksualini tiksla. Net multfilmuose vaikams gali iziureti sekso simbolius, nekalbant apie maisto ar masinu reklamas. Is visur i mus triubija primesta mintis, primesta galvosena. Per restoranu maista kisami chemikalai, kurie keicia DNA. Kraujo sudeti keicia mobilus telefonai, mikrobangines krosneles ir visokia kitokia radiacija. Vis daugiau apsigimimu.
Palikdama valia kito zmogaus laisvai minciai, atsirink, kur fanatizmas, o kur realybe, kuria nesunku pagristi realiais pavyzdziais. :D :D :D
Istvermes tau, Zvaigzdetasis Dangau!
Žvaigždėtas dangus
Posts: 303
Joined: Thu 01 05, 2006, 12:36
Location: visata

Post by Žvaigždėtas dangus »

Hmm... Ačiū :D
Žinau apie ką kalbi, manęs jau daug kas nebeveikia. Išmokau atsirinkti, kur mano mintys, kur ne mano ir t.t. Kartais atrodo, kad ne mane veikia tel, o aš jį :lol: Atrodo, kad mano vibracijos , mano mintys neutralizuoja tai apie ką rašei. Daug ko nebegirdžiu, manau kad tai išsiugdytos disciplinos rezultatas. Jaučiuosi puikiai. :D Aišku tai ilgas procesas, jis vyksta, tęsiasi.
Trėja
Posts: 235
Joined: Sun 12 18, 2005, 0:03
Location: Kaunas

Post by Trėja »

Aš irgi pradedu jausti,kad manęs daug ,kas neveikia.........
O jei ir veikia-tai natūralu...............
Šiais laikais gimę zmonės prie daug ko,jau prisitaiko........Paimkime dabar iš viduramzių kokį zmogų:tai jis tik įkvėpęs šito "oro" numirtų iš kart........ :lol: :lol: :lol:
Viską daryk 100%
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

Sakai, paimkime dabar is viduramziu koki zmogu... O kaipgi buvo su Atlantida? Labai panasiai i sias dienas: tarpusavy varzesi dvi stovyklos tol, kol zmonems prireike begti ir sleptis nuo "tecnnologiniu pasiekimu", ir daug kam "ikvepti to oro"...
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

Noreciau parekomenduoti knygele "Edgar Cayce on Atlantis", parasyta Edgar Evans Cayce. Ten rasoma, kad seniausias saltinis, minintis Atlantida, tai Plato "Timaeus" ir "Critias", datuojami penktu amziumi B.C. Plato supazindina su Atlantida pokalbyje tarp Solon ir Egipto zyniu, apibudindami didele sala Atlanto vandenyne, kuri nuskendo vulkanines kilmes katastrofos metu pries kokius 9 tukst. metu.
Edgar Cayce yra vadinamas Amerikos "mieganciu pranasu", nes lyg transo busenoje yra padiktaves daugiau, negu 8 tukst. zmoniu praeitas reinkarnacijas, patarimus, kaip isgyti, daves informacija apie sapnus, dvasines ar materialias temas ir pan.; tai truko mazdaug 43 metus. Viena is temu liecia Atlantida, ka su malonumu perskaiciau ir daznai griztu atgal. Vienoje is knygu minima, kaip Edgar Cayce atsigules ramioje busenoje nukeliaudavo i Akashic irasu biblioteka ir norima tema gaudavo atsakyma, kuri jam iteikdavo senas zmogus (lyg zynys), atvertes knyga. Jo kelione i "Biblioteka " labai greita; jis praskriedavo si materialu plana, viska detaliai atsimindamas, kol patekdavo i Akashic biblioteka. Savo "Skaitymuose' daznai pasakydavo visas ar kelias praejusias zmogaus reinkarnacijas.
Pvz.: skaityme kalbama: " Atlantidoje, pries pirmaji susinaikinima, si butybe (zmogus, kuriam interpretuojama jo reinkarnacija) state tai, kas galejo nesti naikinimo masinas tiek oru, tiek po vandeniu". Komentare sakoma, kad cia minima atomine jega, kurios vystymas pavirto i naikinancia jega. Skaitymuose pasikartoja terminas "Belial sunus" ir "Vienintelio Istatymas" ( the Sons of Belial and Law of One). "Vienintelio Istatymo" salininkai teige, kad siela duota Kurejo ar iejo i projekcija mentalinio ir dvasinio "as", duotu periodu. Si teigini neige Belial Sunus. Komentare sakoma, kad dvasines butybes, kurios apsireiske zemiskame gyvenime, pacios turejo kurybine galia. Kiti sia kurybine galia panaudojo blogam, sukurdami groteskines gyvybes formas ju egoistiskiems tikslams, sutrikdydami Zemes evoliucija. Tai ivyko ne is karto... Kitame skaityme sakoma, kaip "Belial Sunus" ismoke "Vienintelio Istatymo" dukras visokiu malonumu ir to siekianciu veiksmu... Websterio zodynas apibudina zodi Belial, kaip nedorumo ir blogio personifikacija.
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

Apie tą "pranašą" Cayse'ą esu daug girdėjusi, reikės paieškoti jo knygų :)
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

Lietuviškai:

Edgaras Keisas
"Miegantis pranašas"
leidykla "Gardenija", 2001

Kaip tik draugė užvakar paskolino paskaityti :)))))
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

:D
Gytis
Posts: 61
Joined: Fri 06 18, 2004, 22:26
Location: Kaunas

Post by Gytis »

as taippat kaip ir sita merggaite perskaiciau anastasijos pirmas knygas labai anxti.man gal 16 buvo.daba jau 20, bet su rusu kalba turiu dideliu problemu. gimiau ir augau ant slenxcio tarp anglu rusu ir neismokau rusu.. bet cia kita tema.... tuose rusiskuose zodziuose, kuriuos siaip ne taip, per translate.ru, issiverciau, yra tiesos. daug tiesos... anastasija varo ant krikscioniu, krikscionys ant jos... kox skirtumas ar ji egzistuoja, kox skirtumas ar jezus egzistavo... galbut isvis mus kontroliuoja ateiviai o anastasija ju vadas :) ... tai nera man svarbu... svarbu tai kad man buna gera, kai skaitau jos knygas, man buna gera kai svajoju.. kai myliu... ir tai tikrai yra dieviska... man anastasija pasake tik tiek kad svajoti reikia.. o apie ka nesvarbu... pasvajoju apie gyvunelius... apie sodyba.. bet tikrai nemanau kad ir visa technika yra blogai... atsirink kas tau tinka mergyte, nepulk tiketi viskuo... man cia istikruju greiciausiai siejas su tuo kad megre bando alternatyviu budu sukurti utopine valstybe... leninui nepavyko, o gi jo ketinimai irgi nemanau kad buvo blogi... cia rusu kraujije... ;]
Trėja
Posts: 235
Joined: Sun 12 18, 2005, 0:03
Location: Kaunas

Post by Trėja »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Viską daryk 100%
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

Šauniai Tu čia, Gyti, pastebėjai :)
Vyriškas protas - labiau analitinis! Pagarba :)
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

Gytis wrote:as taippat kaip ir sita merggaite perskaiciau anastasijos pirmas knygas labai anxti.man gal 16 buvo.daba jau 20, bet su rusu kalba turiu dideliu problemu. gimiau ir augau ant slenxcio tarp anglu rusu ir neismokau rusu.. bet cia kita tema.... tuose rusiskuose zodziuose, kuriuos siaip ne taip, per translate.ru, issiverciau, yra tiesos. daug tiesos... anastasija varo ant krikscioniu, krikscionys ant jos... kox skirtumas ar ji egzistuoja, kox skirtumas ar jezus egzistavo... galbut isvis mus kontroliuoja ateiviai o anastasija ju vadas :) ... tai nera man svarbu... svarbu tai kad man buna gera, kai skaitau jos knygas, man buna gera kai svajoju.. kai myliu... ir tai tikrai yra dieviska... man anastasija pasake tik tiek kad svajoti reikia.. o apie ka nesvarbu... pasvajoju apie gyvunelius... apie sodyba.. bet tikrai nemanau kad ir visa technika yra blogai... atsirink kas tau tinka mergyte, nepulk tiketi viskuo... man cia istikruju greiciausiai siejas su tuo kad megre bando alternatyviu budu sukurti utopine valstybe... leninui nepavyko, o gi jo ketinimai irgi nemanau kad buvo blogi... cia rusu kraujije... ;]
:D :D :D
"Moki kalba - zinai kelia". Esi jaunas zmogus, todel, kol protas imlus, gali ismokti ir kelias kalbas. Nera nieko geriau, kaip skaityti knygas orginalo kalboje. Tau dar viskas pries akis, todel sutiksi daug idomiu zmoniu ir isgirsi ivairiu nuomoniu, perskaitysi knygas, kurios atskleis norimas zinias. Sakyciau, lyginti Megre su Leninu, tai tas pats, kas maisyti su saukstu deguto medaus statineje. Jau vien tai, kad Lenino diedukas is tevo puses, buvo vedes savo dukra, kuri buvo 25 metais jaunesne, daug ka pasako. Jie susilauke keturiu vaiku, o paskutinysis, Lenino tevas, gime, kai diedukui buvo 67 metai. Is sios kraujomaisos Leninas kentejo 23 metu budamas, nuplikima, pastovius nervinius priepuolius, patologine agresija. Tai ne viskas: "Ruskij vzgliad", Nr.4, Orenburgas, 1996, atspausdinoasmeninius Zinovjevo ir Lenino laiskus, is kuriu paaiskeja, kad Leninas santykiavo su Zinovjevu ir Trockiu. Ir apie koki "rusu krauja" cia kalbi? Lenino mama buvo zydu tautybes, o tevas-kalmykas.
Cia Leninietiska Utopija tik prasideda. Melaginga oficialioji Rusijos istorija pasakoja liaudziai pasakeles apie tai, kad 1917 metu revoliucija ivyko, sukilus liaudziai, ekonominio "atsilikusios" Rusios nuosmukio periodu. Istikruju, tuo metu Rusija ne tik kad nepergyveno jokio nuosmukio, bet sparciai vystesi, pralenkdama pasaulio valstybiu vystymosi tempus. Sitoks Rusijos augimas isgasdino Rusijos konkurentus. Jie finansavo Lenina ir kitus, provokavo Rusijos-Japonijos kara, kas pasitarnautu komunistams ir t.t. ir pan. Pilietiniame kare remiami buvo ir baltieji ir raudonieji, kad rusai vieni kitus naikintu, o Rusija pavirstu i griuvesius, kuriuos lengva butu "sutvarkyti"...Liaudis sunkiai suvoke kas ir uz ka kovoja. Komunarai pamate, kad valstieciai verziasi tureti nuosava zeme tuo paciu palaikydami eserus ir ju "zemes dekreta", tuojau pat pavoge ji is eseru ir pakiso kaip savo ideja, nors komunistine doktrina ejo pries bet kokia privatine nuosavybe. Tai stai kokia Utopija. Ir manau, kad yra skirtumas, jeigu zmones leidziasi buti apgaunami ar kontroliuojami. Labai gaila, kad tau nesvarbu...
Trėja
Posts: 235
Joined: Sun 12 18, 2005, 0:03
Location: Kaunas

Post by Trėja »

Sutinku pilnai.......
Ką rašo spauda,knygos ,visuomenė-ne visada tikra...........Kaip ir su Dariumi ir Girėnu.......šnekama,kad jie liko gyvi............ir išprotėję gyvena,kokioje tai taigoje... :lol: :lol: :lol:
O,kaip ištikrųjų.......vat NIEKAS ir nezino.........ir tt....
Ir apie Leniną.........nieko nezino,o visi tik spėlioja,ir atvertinėja,tiek geras kortas ,tiek blogas-tokias ,kokios,jiems yra naudingos......
Po kiek tai metų.........tas pats bus ir su V.Megre........... :wink:
Viską daryk 100%
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

Tai kad jis - net ne Megre..... Va ir istorijos kuriozų pradžia :)))))

Melas melą lopo...
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

Puzakovas? tai čia seniai ta istorija žinoma (beje, yra ir šiam forume tema apie tai). ar čia kažkas naujo?
Post Reply