Anastasija iš tikro egzistuoja?

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
Trėja
Posts: 235
Joined: Sun 12 18, 2005, 0:03
Location: Kaunas

Post by Trėja »

Nu aš manau:tuos "civilizacijos atradimus" elektra ,kompiuterį,telefoną,skalbimo mašiną,dujinę ir tt...nereikia taip nuvertinti!Juk sukūrė jį zmogus,savo proto dėka :wink: ,ir nereikia to dabar neigti (kad to nereikia arba ,kad tai blogai) :idea: Yra,kaip yra!Ir tik reikia dziaugtis ,kad dujinė ar skalbimo m.sutaupo daug laiko-kurį mes galime "gerai panaudoti" kad ir ekologinės tvarkymui!
Viską daryk 100%
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

upone wrote: Nu, nesakyk, nesakyk. Tau bus net labai paranku turėti tokį kaimyną, kaip upone :)
Juk nujauti, kad pas upone bus dauguma civilizacijos patogumų, ir TV, ir internetas, ir mašina. Tai ar žinių pasiklausyt, ar laišką į forumą parašyt, ar ekologiškų braškių į turgų nuvežt- vis lėksi ir lėksi pas kaimyną :)

O jei dar netyčia koks saulės baterijos kontroleris nusprogs, ar vandens surinkimo nuo stogo "sistema" sustreikuos- kas juos pataisys? Vel pas upone :)
Dobė wrote:na bet tavęs, Uponai, kaip suprantu niekas ir nevaro į sodybą po kedrais :wink: :D
Dabar nevaro. Bet ką čia gali žinoti, kaip bus, kai jūsų skleidžiamos idėjos užvaldys kaimyninės šalies piliečių galvas :)
Gal vėl pradės tremti? Kaip senais laikais, kai trėmė už tai, kad žmonės "per daug turėjo". Dabar trems už tai, kad "per daug turi civilizacijos" :)

<Beje, kokių priemonių Anastasija siūlo imtis prieš tuos piliečius, kuriems jos šviesios ateities idėjos yra "do lampočki"?
:lol: ui kaip prajuokinai, Upone - nu gerai, jei jau bėgsim pas tave, tai ne skalbimo miltelių ar interneto, o šiaip pabendrauti - kai bus liūdna ar bloga nuotaika - tai nors pakelsi ūpą :mrgreen: :D sakau gi, kad visi žmonės įdomūs, vat ir Upone nors biški "nusišneka" ( :wink: :D ) kai kuriom temom, bet jau humoro jausmą prilaiko, yra smalsus ir nepiktas - o man atrodo, kad mes jam labai įdomūs - nu tikrai mąstantis yra Upone, kitas vat imtų ir neskaitytų tokių forumų, kur kažkokie sektantai anastazijonai nori išgelbėti pasaulį, o jis diskutuoja - ne Upone, tau tikrai "ne do lampočki" - aš taip manau ir davai neišnyk kaip dūmas iš forumo ir būk čia toliau - ir daugiau juokelių prašom, visiems bus smagiau :lol: :shock: :D

jokių priemonių Anastasija nesiūlo, sako, bus tokių , kurie priims idėjas ir išplėtos, o bus ir tokių, kuriem "do lampočki" arba "do feni" ir dar tokių, kuriems jos labai nepatiks, nu tai, anot jos, taip ir turi būti ir nereikia pulti daryti jokių revoliucijų - kaip kam išeina, pamažu, ir pirma išsikuopti ten kur prišiukšlinai, o paskui viskas savaime susidėlios - vieni gyvens sodybose, kiti- miestuose, sodybiečiai jiems užaugins ekologinių daržovių, miestiečiai džiaugsis, taps sveikesni, pabuvoję sodybose, užsimanys daugiau medžių ir gėlių pasodinti mieste, miestai taps švaresni, bus stengiamasi naudoti ekologiškas technologijas - vat tokia graži mūsų visų ateitis - nu juk daug labiau vilioja nei laipsnišks uždusimas nuo mašinų išmetamų dujų ir kraujagyslių užsikišimas nuo nešvaraus maisto, oro ir pan. o nuo geresnio, gražesnio gyvenimo, nuo sveikesnio maistelio ir mūsų proteliai prašviesės ir nuotaika bus geresnė - juk pastebėjote, kad kai niekur neskubi, nesinervini, kad kažkur nespėji, niekas ir neerzina (nei žmonių grūstys, nei bjaurus oras, nei tamsa), o jei dar ir pats stengiesi kitus žmones įvertinti, palaikyti gerus santykius, tai išvis tampi "maloniausiu žmogumi". vat dabar gyvenu soduose, tai mano kaimynai vargu ar perskaitė Anastasijos knygas :wink: , bet nesipykstam, nors vieni tokie pageriantys ir pasimušantys, dar ačiūdiev kad ne vagys (kaimynė amžinai su mėlyne po akim vaikšto ir cigaretes iš vyro trešia), bet mes su jais gražiuoju ir jie taip pat. ir su kitais sutariam. na bet gal kaimynai tikrai geri pasitaikė nepiktybiški :roll: :P
nors žinai, Upone, jei turi/turėsi draugę ar žmoną anastazijonę, tai tau rimtai gresia tremtis. o tokius nihilistus ( :wink: ), kaip taisyklė, ir patraukia visokios fėjos, taigi laikykis, Upone :wink: :mrgreen: :lol:
Vileine
Posts: 193
Joined: Fri 04 08, 2005, 9:34
Location: Kaunas

Post by Vileine »

Gerai tu čiau parašei, ypač paskutines eilutes :lol: :gigi:
Trejai
Visai nenoriu nuvertinti civilizacijos privalumų - ypač skalbimo mašinos :mrgreen: . Mes, moteriškės, suprantam to gėrio vertę. Bet ar nepastebit, kad tokie gyvenimo palengvinimai mus pririša prie dabartinio gyvenimo būdo ir neleidžia priimti radikalesnių sprendimų. Čia aš, deja, irgi ne išimtis :? :oops: . Baisu pagalvoti , jei dabar reikėtų velėti žlugtą žiemą prakirstoje eketėje.
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

O kas pasakė, kad gyvenant sodyboje reikia atsisakyti skalbimo mašinų, TV, interneto, automobilio? Kaip supratau iš kai kurių pasisakančių tai tik miesto vaizdų į gamtos vaizdus keitimas. Nu o jau ką savo name turi juk neakcentuojama. :wink:

Beje, žmonės gyvenimą ne mieste rinkosi dar gerokai prieš pasirodant knygoms apie Anastasiją. Nemaža yra ir tų knygų neskaičiusių, bet sodybose gyvenančių. Nereikia taip labai sureikšminti to, kas parašyta. Jei širdis traukia eiti iš mietso, kas trukdo. O jei ne, jokios knygos nepadės. Beje, man užkliūna būtent tai, kad va dabar tai mes visi super blogai gyvename, mūsų tėvai mus super negerai gimdė, pradėjo, augino. O va tik taip ir ne kitaip kaip knygose parašyta gyvenant viskas staiga ims ir pasikeis. Gal taip, o gal ne... :roll:

Ta idėja darbų nedirbti, tik iš sodybos gyventi man pvz nepriimtina, nes myliu savo darbą ir nesijaučiu kokia blogietė dėl to esanti. 8)
Trėja
Posts: 235
Joined: Sun 12 18, 2005, 0:03
Location: Kaunas

Post by Trėja »

sutinku Ryte,kad aš pvz.ir gyvendama ten NIEKO neatsisakyčiau......gal telikas nereikalingas,nes jo visai neziūriu :wink: bet darbą,kaip dirbau taip ir dirbčiau,vaikai ,kaip mokėsi,taip mokytųsi,vėliau dirbtų :wink: Tad čia gautųsi "eilinis kaimo-sodybos zmogus"-tokių pilna!
O anastisijos idėjomis gyvenantis zmogus......turėtų "suktis savo zemelėje" jam nereiktų dirbti,nes nereiktų ir pinigų,nereiktų vaikams į mokyklas,nes jie ir taip būtų protingi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Viską daryk 100%
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

>O anastisijos idėjomis gyvenantis zmogus......turėtų "suktis savo zemelėje" jam nereiktų dirbti,nes nereiktų ir pinigų,nereiktų vaikams į mokyklas,nes jie ir taip būtų protingi

Čia jau Tavo, Trėja, įsivaizdavimas apie tose sodybose gyvenantį žmogų. :)

labiausiai užkabino dėl mokyklų. ar kur nors tose knygose sakoma, kad vaikai nesimoko iš vis? ir nereikia mokytis? :roll: man atrodo, kad mokosi. tik mokymosi būdas skiriasi. Klausimai, bendravimas su senais žmonėmis, savo žinių pritaikymas.. o dar tie knygose piešiami ateities vaizdai, kuriuose vyksta mokymasis. jei vaikas gimsta turėdamas iš esmės visas žinias, tai aš to nesuprantu, kaip sakymo, kad iš vis mokytis nereikia.

ir juo labiau apie dabartinius anastasijiečius nekalbama, kad jie vaikų nemokys. nesutikau dar nei vieno žmogaus, kuris sakytų, kad nemokys savo vaiko.
Trėja
Posts: 235
Joined: Sun 12 18, 2005, 0:03
Location: Kaunas

Post by Trėja »

Teisingai...........tai tik svajonių iliuzijos..........
pas mus kol bus tokios mokyklos,kuriose mokytojai nemoko vaikų,tai......(čia jau p.Artūro-Rapolo) sritis........
Todėl,kartais ir visos anastasijos idėjos-atrodo absurdiškos ,kai kuriems realiai mąstantiems!Ir pilnai juos suprantu!
Ir dėl to galvoju,kad DABARTINIAI anastaziečiai bus -eiliniai kaimiečiai......nes "knygų" idėjas ne taip lengva įgyvendinti....Vien mėsos daug kas atsisakyti negali...... :lol: :lol: :lol: :lol: o,vištas augins turbūt dėl kiaušinių? :lol: :lol: :lol: o karves -dėl pieno? :lol: :lol: :lol: o kiaules-dėl lašinukų? :lol: :lol: :lol: Nu tai ar ne tradicinis kaimas!
Sveikinu,kurie bus tikri vegetarai,ir mis tik zolyte ir vaisiais :lol: :lol: :lol:
Viską daryk 100%
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

Teorija apie vaikų lavinimą ir praktinis vaiko auginimas skiriasi kaip diena ir naktis.
Keistai man atrodo mokytojos - senmergės. Jos net nejaučia vaiko, nes jo niekada neaugino.

Taip ir čia. Sorry, Ščetinino idėjų propaguotojai, bet savo vaiko gal pagal tas idėjas neaugintumėte. Atsakyti galima tik juos JAU auginant...

Tas pat ir su "knyginiais" agrarininkais - anastasiukais.
Kažkaip paskutiniu metu tiek daug susiduriu su knygų apžavėtais žmonėmis, kad jau tik juokas ima.
Moteriškė, totali miestietė, net nemačiusi realiai, kiek tas ha vietos užima, bando man aiškinti, kad iš ha galima išgyventi ir dar ten visokių karviukų ir arkliukų bei medžių auginti, savą prūdą ir namelį turėti. Groteska....

Karvei reikia ne mažiau 3 nuosavų ha, kad nepirkti šieno, tiek pat arkliui.
Viename ha tikrai miško mąstantis žmogus nesodins, tam yra miško plotai. O pragyventi vien iš ha - neįmanoma. Badmiriauti - taip, bet TIK badmiriauti. Kol nėra vaikų, nereikia leisti į mokyklą ir t.t. gal jauniems idealistams ir žeminės užteks...

Vis rečiau užeinu į saitą, nes darosi vis nykiau ir nykiau. Ne praktinių dalykų čia renkatės, o šūdo pamalti...

Ryte, Upone ir kiti panašiai mąstantys :). Saitiečiams nepatinka tiesa, jei ji nesutampa su jų svajonių kreizais... Pus mus, vanos, keiks ir kitaip koneveiks... Pamenat - sakiau, o ir Darja kažkada tą patį pasakė: kitaip mąstantiems čia ne vieta...
Mūsų žinutės paprasčiausiai laaabai ramiai išimamos, nukeliamos į chaosą, o paskui tyliai tyliai trinamos... Pamatysit... ;)
kamala
Posts: 101
Joined: Wed 11 27, 2002, 12:21
Location: Klaipeda

Post by kamala »

Sutikciau, kad jei vartojimo lygis paliks toks pat kaip yra dabar, tai joks hektaras neismaitins
Tiesa sakant man irgi atrodo hektaras mazai
Todel sodyboje turiu keturis hektarus, panasu , kad tiek uztenka
Be to reikia mazinti poreikius
Atsiskyreliai miskuose ir kalnuose isgyvena
Gal ir galime ir hektare isgyventi, kaip tai padaryti realiai siandiena as dar nematau
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

kokias nesąmones čia skiedi, Uriele, savo pasisakymo gale - niekas čia nieko netrina ir neieškok kaži kokio sąmokslo, kad neužeini, tai man asmeniškai tavęs ir netrūksta, nes visada provokuoji konfliktus ir visiškai negirdi ar nesigilini, ką jaučia, rašo kiti (ko nepasakysi, apie kitus tavo minėtus forumo dalyvius). vat išsisakiau, nes pagavo įsiūtis tavo žodelius perskaičius ir išsiliejau. tai va, tamsta, Uriele, būk sveika ir gyvuok laimingai, bet nesantaikos nekurstyk ir priešų neieškok ten, kur jų nėra :mrgreen: :lol:

o ką apie vaikus rašei, tai aš su tavim sutinku, kad tas, kuris vaiko neaugino, turbut nelabai išmano apie jo auklėjimą, pvz. man įdomu, ar Ščetininas turi nuosavų vaikų? ir dar nepatinka, kad jo mokykloje vaikai gyvena toli nuo tėvų kaip kokiam internate - atrodo, kad jis vaikus pasisavina :roll:

apie pragyvenimą iš hektaro ( nors Gabriuks yra teisingai pastebėjusi, kad A. kalba apie gyvenimą hektare, o ne pragyvenimą iš jo, kas būdinga eiliniam ūkininkui) turiu nusipirkusi tokią airių fermerio knygą apie ūkininkavimą - tikras bestseleris, išverstas į daugelį pasalulio kalbų (ir į lietuvių), bet dabar visiškai pamiršau pavadinimą ir autoriaus pavardę - kai grįšiu namo, pasižiūrėsiu ir paskelbsiu. tai jis teigia, kad galima pragyventi ir iš 40 arų ir detaliai aprašo, kokiu būdu. net ir gyvulius galima laikyti. nors keik pamenu, jo manymu, plotas iš kurio gali visiškai savo pajėgomis laikydamas gyvulius pragyventi yra tik 2 ha. bet dar patisklinsiu vėliau :D
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

Vileine wrote:Gerai tu čiau parašei, ypač paskutines eilutes :lol: :gigi:
Baisu pagalvoti , jei dabar reikėtų velėti žlugtą žiemą prakirstoje eketėje.
:D :D :D
Manyciau, kad tavo promociutes taip veledamos zlugta ilgo amzelio sulauke! Na, o dabartine karta daug maziau juda, todel sustinges stuburas visu ligu pradzia! Dekui Dievui seniai jau atsisakeme dziovintuvo ir nieko nera smagiau, kaip drabuziu, isdziovintu lauke, kvapas. Tik su skalbimu kiek sudetingiau, nes upeliu teka ne visai svarus vandenys. Bet i skalbimo masina tiekiamas vanduo is nuosavo sulinio. Taip po truputi, zingsnelis po zingsnelio ir lipame ekologiskais laipteliais. Ir prie TV nera laiko sedeti, kai gamta saukte saukia i lauka. Ir namai ziema kurenami malkomis, kurias paruosti ir sunesti gan ismankstina kuna. O dar pasivaiksciojimai sodybos takeliais! Uzjauciu miesto zmones, kurie nustoja gyvybines energijos mazai judedami. Tuo labiau, kad pati buvau toje padety.
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

taip - judėjimas yra sveikata :D :!:

kuo daugiau judame, dirbame (tik ne taip, kad maustų visą kūną), tuo mums geriau - visų pirma, kaip teisingai pastebi Loreta, stuburui, nes jis mūsų yra pagrindas.
mieste gyvenantys žmonės žiūri TV, sėdi prie kompų, važiuoja į akropolius ar supermarketus ar kitaip pramogauja, nes neturi daugiau ką veikti - kai tupi dėžutėje, ypač žiemą, tai kur tu žmogeli pasidėsi, nebent kur eisi pasivaikščiot (o jei arti nėra parko ar miškelio :roll: ) ar svečiuotis, bet nuo sėdimo gyvenimo būdo (ypač kai niekas tavęs neverčia judėti - nereikia nei malkų, nei vandens atnešti) esi aptingęs, sustingęs, pradedi daugiau valgyti nei reikia, nu ir t.t. juo daugiau patogumų, juo mums blogiau - taip sakė liaudies išminčius P.Ivanovas (oi įžvalgus žmogus buvo :!: ). visai nesimaivydama galiu pasakyt, kad man TV ir spauda yra visiškai nereikalingi, internetas taip pat nelabai - tai kodėl rašau (todėl, kad dirbu darbe prie kompo ir kad atitrūkčiau nuo monotoniško darbo įlendu foruman), skalbimo mašina... hm, jei neturi daug rūbų, tai ką reiškia išskalbti kelis rūbelius per dieną - dar visai neseniai rankomis skalbdavau ir gręždavau trijų asmenų šeimos skudurėlius ir patalynę - ir nieko baisaus. apie miltelius jau kalbėjom, galima pakeisti kitkuo. o natūraliam purvui išskalbti nereikia miltelių - pakanka minkšto vandens ir oro/saulės/vėjo ir... medinės geldos :wink: :lol: .
Vileine
Posts: 193
Joined: Fri 04 08, 2005, 9:34
Location: Kaunas

Post by Vileine »

Be abejo, sutinku su tavim, Loreta. Aš nesu tinginė, tik šalčio bijau. Bet tikiuosi ir su juo susidraugauti :wink: .
Uriele, nebūk tokia kategoriška. Argi čia viskas taip blogai :x ? Nepabėk, kartais įdomu gauti šalto dušo, nors ne visada pagrįstai. :wink: :) Tu įneši į forumą didelį viesulą, kuris išjudina visus. Galim juk bendrauti, išsakyti savo nuomones nesipykstant.
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

Dobė wrote:kokias nesąmones čia skiedi, Uriele, savo pasisakymo gale - niekas čia nieko netrina ir neieškok kaži kokio sąmokslo, kad neužeini, tai man asmeniškai tavęs ir netrūksta, nes visada provokuoji konfliktus ir visiškai negirdi ar nesigilini, ką jaučia, rašo kiti (ko nepasakysi, apie kitus tavo minėtus forumo dalyvius). vat išsisakiau, nes pagavo įsiūtis tavo žodelius perskaičius ir išsiliejau. tai va, tamsta, Uriele, būk sveika ir gyvuok laimingai, bet nesantaikos nekurstyk ir priešų neieškok ten, kur jų nėra :mrgreen: :lol: :D
nekelk pati nereikalingo skersvėjo, nepasidomėjusi, kas dedasi chaose.
Ten mano rašliavos jau nemažai "pragaravo"... Ir tai, ką parašiau - tiesa.

Tiesą kalbu, Gabriuk? ;) Ištrauki iš konteksto žinutes, sumeti bet kaip, ir gaunasi labai negražus kratinys, kurį paskui negaila ir trinti. Tiesa, moderatore? Mes private apie tai jau kalbėjom... Nebesiplėskim. Tik pasakau, kad tavo "atrenkamuoju" moderavimu nelabai žaviuosi.... Bet elgiesi taip, kaip..... elgiesi ;)
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

>Tiesą kalbu, Gabriuk? Ištrauki iš konteksto žinutes, sumeti bet kaip, ir gaunasi labai negražus kratinys, kurį paskui negaila ir trinti. Tiesa, moderatore? Mes private apie tai jau kalbėjom... Nebesiplėskim. Tik pasakau, kad tavo "atrenkamuoju" moderavimu nelabai žaviuosi.... Bet elgiesi taip, kaip..... elgiesi

Taip ir maniau, kad man taikoma, bet kol neįvardijai, nebuvau tikra :D

na, dabar pati nueik ir pasižiūrėk iš kokių ten temų iškelta. :) ir kol kas dar nieko neištryniau, juo labiau Tavo kritiškų pasisakymų. :) Aš Tavęs klausiau, ką daryt su tom temom, kad Tave sprendimas tenkintų, atsakymo kol kas nebuvo. Gal truputį reikėtų kritiškiau į save žiūrėt, kokiose temose rašai, o jei netemoje buvo parašyta ir iškelta, taip labai nesipiktint.
po vieną žinučių nekilnojau, matosi visa seka, matosi iš kokios temos iškelta. Prašom pasakyt, ką su jom padaryt, kad Tau tiktų.
Pierre
Posts: 144
Joined: Sun 12 25, 2005, 4:11

Post by Pierre »

Tai ar anastasija iš tikro egzistuoja?

Ka isdiskutavot?

Ne vienos zinutes i tema, o paskui skundziates kad naujokai nieko neraso.

Ar jus mokate bendrauti asmeninemis zinutenmis arba pokalbiuose. Juk yra temu ir apie pragyvenima viename ha ir apie grudinimasi ir apie moderavima ir t.t.

:?:
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

na tikrai nelabai domiuosi, kas dedasi chaose , bet ir priekaištų niekam neturiu dėl žinučių trynimo - o gal mano žinutės tokios neįdomios, kad ir trint nėra ką :gigi:
na bet noriu parašyti, kad mano pirmiau "reklamuota" knyga vadinasi "Viskuo apsirūpinanti sodyba", autorius John Seymour, išleido leidykla "Margi raštai" 1998 metais. knyga beveik A4 formato, daug gerų iliustracijų ir informacijos apie "viskuo apsirūpinimą". aš ją pirkau prieš keletą metų nukainuotą už 15 lt. tikrai vertėjo ją įsigyti - parašyta labai gyvai ir daug praktiškų patarimų apie viską, knygos gale yra net aprašyti amatai - kaip pasigaminti pačiam plytas, statines, uždengti šiaudų ar nendrių stogą ir pan. aišku ne viskas gal taip išsamu, tačiau bendrą principą galima suvokti. tai štai ponas Seymour'as rašo, kad daug ką galima užsiauginti ir kone prasimaitinti iš 40 arų sklypo ir net laikyti karvę, tačiau jai reikės papildomai pirkti pašaro žiemai (vasarą jo teigimu pakaktų ją ganyti 20 arų žalienos plote) be abejo, reikia atsižvelgti, kad mūsų klimatas daug šaltesnis nei Anglijoje. o norint pilnai apsirūpinti Seymour'o manymu reikėtų 2 ha sklypo geros žemės - jame taikant sėjomainą galima užsiauginti viską, kas būtina -daržovių, vaisių, kiaulių mėsai (jis nėra vegetaras), karvę, ožkų, paukščių. tai žmogaus, kuris nors ir originaliai mąsto, tačiau vadovaujasi tradiciniu požiūriu į žemės dirbimą, nuomonė :)
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

Gabriukas wrote:
kol kas dar nieko neištryniau, juo labiau Tavo kritiškų pasisakymų. :) Aš Tavęs klausiau, ką daryt su tom temom, kad Tave sprendimas tenkintų, atsakymo kol kas nebuvo. Gal truputį reikėtų kritiškiau į save žiūrėt, kokiose temose rašai, o jei netemoje buvo parašyta ir iškelta, taip labai nesipiktint.
po vieną žinučių nekilnojau, matosi visa seka, matosi iš kokios temos iškelta. Prašom pasakyt, ką su jom padaryt, kad Tau tiktų.
Gabriuk, jei jau pati kėlei, tu ir atsakomybę prisiimk, kaip visa tai elegantiškai suredaguoti.

O šiaip visas forumas - vien "ne į temą" kokteilis. Niekam tas ne paslaptis... Nugrybaujama visur. Ir šitoje, ir beveik absoliučiai visose temose.
Kai kažkur pasakiau savo mintis, kad gresia eilinis "grybavimas", kas gavosi? Nepasitenkinimas... Tai gal neverta temų "cenzūruoti"? Kokia prasmė? juk vėl "nusigrybaus"... :roll: Užtat visi patenkinti. Idilija :D ))))
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

Tai aš kol kas nesugalvojau ką su jom daryt, tai nedariau nieko. Nelabai dabar tam turiu laiko.

Nesupratau ką tu siūlai?
Galit nuspręsti, kad moderavimo iš vis nereikia, tai niekas ir nemoderuos. Kurių galų man čia rūpintis :) man trukdo, kad atsidarius temą pagal pavadinimą joje kalbama visai apie kitką, bet jei visiems gerai.. :) ir neduokdie pajudinsi.. :)

Aš cenzūros nevykdau :D , kaip tik pasigendu rimtos kritikos, kad ir Anastasijos egzistavimo klausimu. :) Kad kritika būtų pateikiama rimta, o ne paaikčiojimai.. :) bet kažkas tuo turi užsiimti, tam reikia laiko, žinių, t.t..
Last edited by jasmin on Fri 03 24, 2006, 0:00, edited 3 times in total.
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

pierre rašo:
<Ne vienos zinutes i tema, o paskui skundziates kad naujokai nieko neraso.

Ar jus mokate bendrauti asmeninemis zinutenmis arba pokalbiuose. Juk yra temu ir apie pragyvenima viename ha ir apie grudinimasi ir apie moderavima ir t.t.
>
prisipažįstu, kad pati labai dažnai nukrypstu nuo temos - taip jau gaunasi ir nieko negaliu padaryti, o jei kas nors pradeda diktuoti ar įvedinėti tvarką, dar labiau norisi neklausyti - toks jau mano būdas :P :mrgreen: :D
Post Reply