Anastasija iš tikro egzistuoja?

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
avisbaltabaltesne
Posts: 7
Joined: Sat 06 25, 2005, 22:21
Location: Kaunas
Contact:

Anastasija iš tikro egzistuoja?

Post by avisbaltabaltesne »

mano mama skaito megre, as jau taip perskaiciau dvi is ju...taciau nesu isitikinusi ar anastasija tikrai egzistuoja..... kazkaip norisi kitu zmoniu patvirtinimo...padekit man, ir apsakykit teisybe...buciau labai dekinga, nes esu pasimetusi.
Jiega
Posts: 1
Joined: Mon 04 18, 2005, 0:59
Location: Kazlų Rūda

Post by Jiega »

O koks skirtumas :?:
Tikėk tuo, kuo nori tikėti :!:
Net ir galvojant, kad tai tik literato išmonė, vis vien daug gerų, šviesių minčių skaitant galima rasti.
Donatas
Posts: 11
Joined: Wed 12 25, 2002, 2:52

Post by Donatas »

"Esu tiems, kam esu" - taip berods paršyta ant pirmosios knygos :roll:
Nesvarbu ar yra ji, ar ne. Svarbu, kad tos knygų idėjos veikia žmones.
Sakykim, jog pasirodo Anastasija per TV. Kas iš to? Kas tikėjo, tas tikės. Kas netikėjo, tas vis tiek ras būdų, prie ko nors prisikabint ;)

manau ši tema neišsemiama :)
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

ir dar kaip egzistuoja :)
avisbaltabaltesne
Posts: 7
Joined: Sat 06 25, 2005, 22:21
Location: Kaunas
Contact:

Post by avisbaltabaltesne »

as pati ja turbut tikiu... labai idomiai atsaket man. is tikro, tai man anasatsija suteikia tikejimo pasauliu....bet vistiek kyla labai daug klausimu. sunku man suvokti viska, gal as dar per maza?.... man dar tik 15 metu :) bet as noriu pasauliui gerio...noriu padeti zmonems, noriu skleisti ta geri...tik kol kas dar neatradau budu kaip tai padarytti.. tai labai sunku. bet pradesiu nuo saves. Jau pradejau!!! ech, sunkoka tai.....bet as istversiu:)
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

:)
avisbaltabaltesne
Posts: 7
Joined: Sat 06 25, 2005, 22:21
Location: Kaunas
Contact:

Post by avisbaltabaltesne »

aciu, kad nusisypsojai, mindaugai:)
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

man metų dvigubai daugiau, bet klausimų nemažėja, jų daugėja, tiesą sakant.Į vienus randi atsakymus, tada atsiranda dar daugiau. Taip ir mokomės. Tereikia turėti kantrybės, išsirinkti teisingą kelią ir pirmyn.Laiko turim pakankamai, mes to čia ir atėjom-mokytis, pažinti,gilintis.O kad nereikėtų grįžti prie tš pačių klausimų, reikia susivokti,"aš tai supratau", įvardinti.
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

>Nesvarbu ar yra ji, ar ne. Svarbu, kad tos knygų idėjos veikia žmones.

o as manau kad svarbu
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Dobis
Posts: 285
Joined: Mon 01 26, 2004, 16:42
Location: Vilnius

Post by Dobis »

tikėk, mergyt, tikėk :wink: nors aš jau nebe maža , bet ir man klausimų kyla ir dar kokių, ir manau, kad tai labai gerai - klausimai kyla natūraliai iš žingeidumo, kai ieškai, va :D vadinasi tavo širdelė yra atvira gerumui ir šviesioms mintims, tad kaip gi gali ja nepasitikėti :?:
manau taip: jei yra idėjos, turi būti ir jų šaltinis, vadinasi Anastasija yra :!: :lol:
Donatas
Posts: 11
Joined: Wed 12 25, 2002, 2:52

Post by Donatas »

Kipshas, galima placiau?.. :roll:
avisbaltabaltesne
Posts: 7
Joined: Sat 06 25, 2005, 22:21
Location: Kaunas
Contact:

Post by avisbaltabaltesne »

man tik nesuprantama tie reiskiniai kurie yra visiskai nepaaiskinami.....pvz tas melynasis debeselis.... juk tai visiskai nepaasikinama!!! man anastasijos mintys yra net labai priimtinos, bet kazkaip kartais isijungia blaivas protas ir pasako, jog kai kurie aprasyti reiskiniai yra tiesiog neimanomi>...
na, bet manau svarbiausia yra tai , jog mane sios knygos paveike:) as ir siaip esu labai atviras zmogus, bet tapau dar siltesne...;)
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

...ajajai, kaip puiku...  :angel:

...o tau neatrodo, mergyte, kad reiktu galvoti savo galva (ne tik dziaugtis, kad kazkas tave paveike - paveikti gali ir nelabai kokios jegos, fasizmas ir komunizmas zmones irgi labai buvo paveikes, jie irgi tikejo, kad gelbsti pasauli, o va kaip isejo...) - jei tau pasakys kas nors, kad Dievas egzistuoja arba ne - tikesi tuo, ka sako, ar bandysi pati, per savo isgyvenimus isitikinti?..
Dobis
Posts: 285
Joined: Mon 01 26, 2004, 16:42
Location: Vilnius

Post by Dobis »

<na, bet manau svarbiausia yra tai , jog mane sios knygos paveike:) as ir siaip esu labai atviras zmogus, bet tapau dar siltesne...>

neklausyk per daug kitų nuomonės, pasitikėk savo nuojauta labiau nei blaiviu protu. ateis laikas, pagyvensi, pamatysi daugiau pasaulio, kaip sakoma, ir išsiaiškinsi tas mįsles - tuo ir įdomus gyvenimas, visada užduoda tau galvosūkius, o tu juos sprendi - ir dažnai atsitinka, kad ko nepaaškina logiškas mąstymas, lengvai įveikia intuicija. :love:
avisbaltabaltesne
Posts: 7
Joined: Sat 06 25, 2005, 22:21
Location: Kaunas
Contact:

Post by avisbaltabaltesne »

darja, o tai tu nori pasakyti, kad man nereiktu visu tuo tiketi?... bet juk tam ir buvo rasomos sisos knygos, kad zmones imtu tiketi kazkuo...imtu tiketi geriu:) as juk visiskai nepaklustu anastasijos idejoms...galima sakyti tik atsirenku tas mintis, kurios man yra priimtinos, o kitu neisileidziu vidun... mano mama perskaite jau visas knygas, as dar tik ketvirta pradedu..bet musu ispudziai apie anastasija visai kitokie. skaitom tas pacias knygas, o randam visai skirtingus dalykus jose:) kazkaip nemanau, kad toki tikejima galima lyginti su fasizmu ir komunizmu...tai visai aks kita:) aisku, man kilo ne karta tokia mintys, kad cia gali buti sekta kokia nors ar panasiai, bet as nuveju tokias mintis tolyn, nes jos nieko vertos! net pykstu ant saves, akd tokiu nesamoniu prisigalvoju....
as viska ir stengiuosi isgyventi pati.... bet labai sunku dabar buti mano metu...sunku buti ne tokaii kaip visi.... dabar nusprendziau visiskai nevartoti alkoholio;) ir manau sugebesiu:) gal tai juokingai skamba, bet kai tau greitai 16 ir matai jog visi aplinkinaii is leto degraduoja klaikokas vaizdas.... ypac kai dar uz mane jaunesnes panos vaiksto prisigere.... nesamone...ir palamai jau cia nebe i tema;)
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: nu, mieloji, sveikintinas tavo noras buti kuo teigiamesne - spaudziu tau desine :? , bet zinai... :wink: tu man kazkuo primeni toki viena cia kadaise forume gyvenusi vabaleli, vardu padarelis... :wink: labai labai panasi, net apsidziaugiau, kad tu atsiradai, nes man to vabalelio jau eme trukti - idomu, kaip jam dabar sekasi tobuleti... :wink: Tik kad galiausiai jo visas tobulejimas baigesi tuo, kad iskele vaikas jam svarbiausia problema - kaip uzsiauginti dredus, net didziausia diskusi apie tai uzvede, o paskui dingo kaip i vandeni... :( Na, tikiuosi jam tie dredai gerai uzaugo... :wink: :D :P
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

>fasizmas ir komunizmas zmones irgi labai buvo paveikes

kodel buvo?
Darja, neskleisk dezinformacijos :)

>bet juk tam ir buvo rasomos sisos knygos, kad zmones imtu tiketi kazkuo...imtu tiketi geriu:)

o be tu knygu tiketi geriu negalima?


>o tau neatrodo, mergyte, kad reiktu galvoti savo galva

sitos knygos ne galvai o sirdziai skirtos
Darja, neerzink Kipsho be reikalo :)

o nepaaiskintu (nepaaiskintu, o ne nepaaiskinamu) dalyku yra, ir nemazai. jie skirti patiems suvokti ir nuspresti ka reikia daryti.


>man kilo ne karta tokia mintys, kad cia gali buti sekta kokia nors ar panasiai

kur cia?
siaip apie sektas parasyta kazkurioje Anastasijos knygoje :)
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

...taigi kipseli, kad ne su tavim as cia kalbu - ne tu gi sita tema atidarei :roll: , bet jei jau tos knygos taip atvere tau sirdele, tai ko cia dabar taip lengvai leidiesi suerzinamas - turetum gi skendeti meiles palaimoje, o tu... :roll: :? :wink:

Beje, man patiko Gandzio pasakymas apie krikscionybe ir kunigus, jies sake: "As labai myliu Kristu, bet nemegstu kunigu - jie, zinoma, del to supyktu, bet tada kaip pyktis derinasi su krikscionybe :?: :? ..."
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

И когда народ поумнеет и перестанет клевать на всю эту лажу….
Вот эта истории с Анастасией:
Во-первых, вы знаете, что Сибирь плохо заселена, плотность населения очень низкая, в отличие от центра!
Во-2-х: Сибирь до сих пор плохо освоена.
Во-3-х: А всякие другие национальности типа Китайцев того и гляди оттяпают всё нашу Сибирь и с востоком вместе взятые. Войны не будет, но земли эти наше гос. потеряет, это уже проверено историей.
Во-4-х: Правительство ничего против не имеет, портив Анастасиевцев (ещё бы!), и всеми руками и ногами ЗА! Пускай едут! (Раньше приходилось ссылать, а теперь сами едут. Здорово, правда!).
Я не удивлюсь, если выяснится что вся эта история, ни что иное, как ещё одна политическая хитрость.
Дальше ещё круче, потепление климата, сдвиг земной оси….. короче на придумали, Сибирь теперь у нас экватор – центр внимания. Теперь все едим в Сибирь, всё бы хорошо, вот только не забывайте что зимой на данный момент до -40 градусов, а летом до +40 градусов и жутко душно. Ну да, это пока не устоялось… а лет через 40 там экватор будет. Хрен! А не экватор вам!
Какой нафиг экватор, какое нафиг изменение климата, народ, вы в своём уме!
Я мог бы дать вам интересные ссылки, но народ я вижу такой, что типа, мол даешь ссылки, значит сказать нечего, или “да я и сам разберусь”.
Вся эта ахинея с изменением климата, ни что иное, как политические войны и очередное запудривание мозгов.
Какое смещение оси? Вы Астрономию в школе господа проходили? Невидно…, и ещё бы, в большинстве школ этот замечательный предмет убрали или «урезали».
Так вот, есть такой феномен, концы оси за определенное количество тысяч лет описывают окружность, но не ровную, а синусоидальную. За несколько тысяч лет!!!
Так что в Сибирь будите переселяться как минимум через 6-10 тыс. лет….
А сейчас подумайте о реальной жизни, о том, в каком мы дерме сидим (при этом многие утверждают, что всё хорошо). И как нам из этого выбираться, пока не поздно!
Ясного вам Понимания!
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

Вы хотите разобраться с феноменом -
"Анастасия" или хотите просто услышать наше мнение, чтобы понять кто обитает на этом форуме? ... Хотя не важно, я вам расскажу свою точку зрения.


Было пророчество (где-то в христианских источниках) ...... "в конце времён придёт Зверь под маской Бога, его личина будет настолько убедительна, что никто не будет сомневаться в её святости и божественности, тем более, что сам Зверь провозгласит себя Богом"..... примерно так.

А теперь немного включим мозги и попытаемся проанализировать личность Анастасии непредвзято. Можно даже по пунктам.

1. Образ божественный - мадонна с млoденцем. У кого взникнут сомнения?...
2. Красивое личико - совершенное тело (Мегре не раз деле упор на этом описании) - не иначе Божество!
3. Чудеса и сверх способности, демонстрация для легковерных.
4. Скрытая ненависть к людям, преподносимая как благо.
5. Целенаправленное закабаление людей через родовые поместья, с единственной целью их дальнейшего отъёма. Историю 1917 года все проходили?
6. И самое загадочное - кедры! Кто они? По сути это дерево-урод, слабая корневая система говорит о минимальном соприкосновении с Землёй, зато мощный ненасытный ствол и убогая хвоя, похоже на передающую антену.
Только вот что и куда эта антена передаёт?
7. Тотальная ложь по поводу своего истинного происхождения.

И пожалуй последнее - имя Анастасия - означает "живой труп", или зомби. Не думаю, что её предки выбирая ей имя былы не в курсе, что оно означает.
Далее продолжать, думаю не стОит, хотя есть ещё множество реальных дел Анастасии, которые выходят далеко за рамки человечности, и это уже очень серьёзные аргументы в пользу её Зверинности..... или зверства. Если интересно, позже приведу примеры.
Post Reply