Anastasija iš tikro egzistuoja?

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
Žvaigždėtas dangus
Posts: 303
Joined: Thu 01 05, 2006, 12:36
Location: visata

Post by Žvaigždėtas dangus »

Tai kad mes visi dar turim to negatyvo,tik vienus erzina vienokie dalykai, o kitus kitokie :D :lol:
Kristina
Posts: 266
Joined: Wed 12 18, 2002, 3:24
Location: Airija-Lietuva
Contact:

Post by Kristina »

upone wrote: Niekas nesako, kad gyventi ekologiniame sodžiuje ir valgyti švarius produktus yra blogai. Tačiau būdas, kuriuo jūs norite tą pasiekti yra utopinis. Jums nepavyks atsiriboti nuo esamo pasaulio. Jums nepavyks sukurti normalaus gyvenimo, jeigu ignoruosite žmonijos patirtį ir vadovausitės iš piršto laužtomis idėjomis. Geras namas bus pastatytas tik tada, kai jį projektuos architektai ir statys statybinkai. O ūkis duos pajamas tada, kai bus kuriamas ir vystomas pasiremiant ekonominiais dėsniais.
Ir nėra kitokio kelio, believe me!
Ka turi omeny ? Kas tie jus?
Nelabai suprantu is kur tu taip isitikinusi kaip pvz as viska darysiu? :?
Is vis matau is pasisakymu nelabai supranti apie ka cia kalbama. Ar perskaitei visas knygas ir nusprendei kaip pati darytum ir galvoji , kad kiti ruosiasi taip elgtis? :?
Negaliu kalbeti apie kitus, bet as pvz visai nesiruosiu atsiriboti nuo pasaulio, nezadu atsisakyti architekto paslaugu ir profesionaliu darbininku kur bus butina. Nemanau, kad bent pirmus kelis metus bus kazkokiu zymiu pajamu is ukio, visai ne tame esme :) Nu siaip ir apie ekonomikos desnius gana nusimanau :)
O kitu keliu buna visada :D
Trėja
Posts: 235
Joined: Sun 12 18, 2005, 0:03
Location: Kaunas

Post by Trėja »

O dėl to,tiesos sakymo,ir "uzmėtymo akmenimis" tai nesuprantu,ko tu bijai -neperzengti tos ribos...... :?: Man tai visiškas DZINNNNNNNNN.......kas ką pagalvos apie mane,ar kas "uzmėtys" ar "uzmuš" akmenimis........ :lol: To visai nebijau........ir net jaučiu malonumą-puolama.......tik per tai tobulėji....... jei visi būtų tos pačios nuomonės,tai viskas ir stovėtų vietoje-NUSTOTUME MĄSTYTI!Dar akademijoje iš vieno "profesoriaus" suzinojau gerą mintį,kad kai visi sutinka-tu nesutik!Ir tik tada per diskusiją........išlys TIKRA TIESA :!: :wink: Aišku tai turi viskas vykti "švariai" ir be vienas kito įzeidinėjimų.......ir savo nuomonių piršimo...........
Viską daryk 100%
J

Post by J »

O ar aš sakiau, kad bijau?
Nerėžiau kaip kirviu į kaktą tik todėl, kad nesijaučiau galinti profesionaliai pagrįsti savo žodžius. Sakyti, kad - taip, taip, tai tiesa, esu įsitikinus, žinau tai, nes... ... skaičiau kažkur arba - visi taip sako - yra kvaila ir įžūlu. Net jei tu vadovaujiesi sava patirtim - savais pojūčiais (kaip kai kurios iš jūsų čia kalbėjote - kokios vibracijos eina iš to ar kito), tai pirma reikia būti TIKRAI tuo, ką jauti ir tik tada kelbėti - ČIA TIESA.
Tiesa paprastai yra subjektyvi. Objektyvi gali būti tik nuomonė.
O puolamai jaust manonumą?... :roll:
Tai TAVO pasirinkimas...
Buvau ir puolama, ir meldėsi už mane. Patikėk, nemalonūs pojūčiai nei nuo vieano, nei nuo kito. Ypač - nuo maldos...
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

Jone, nustebsiu, jei tavo žodžiai bus .......... suprasti. :)

Kada žmogaus sensorika išlavi iki tokio lygio, jog jauti negatyvias vibracijas net.... maldoje, dedikuotoje asmeniškai savu adresu, tada pajauti ir KOKIOS tos maldos vibracijos. Kartais maloniu žodžiu galima padaryti prakeiksmą, o gana vulgariu - užglostyti situaciją. Visa priklauso nuo paskatų, kuriomis vadovaujasi tas maldas kalbantys.

Reikėjo gana daug pereiti, kad suprasti, jog melstis galima tik UŽ SAVE! Ir Žemei ne maldų reikia, bet gerų minčių, o dar labiau - veiksmų.
Truputį ne į temą, nes šią informaciją reikėtų parašyti temoje "augalai", bet rezonuoja :)
Šiandien viena labai šviesi moteris, paprasta kaimietė, kai papasakojau, kokios bėdos su vadinama Stalino žole, ir kad pavasarį gal ją rondapu pabandyti nupurkšti, pasakė - Žemę reikia tausoti, o ne nuodyti. O Stalino žolę reikia po kelis kartus metuose paprasčiausiai aparti. Pati išnyks... Ir Žemei geriau bus - pasitręš ir prasivėdins.

Kažkaip ir čia - kalbate, diskutuojate, ginčijatės, purvais drabstote, bet - TIK viešai. O private ir asmeniškai visos - malonios, mielos, simpatiškos, man kai kurios CD perdavinėjate, bajeruojate, guodžiatės, profesionalios pagalbos prašote ir t.t.
Kažkaip forume falšas dvelkia begalinis. Aš esu tokia, kokia esu. Tik mano tiesmukumo nelabai priimate, bet yra kam tas visai netrukdo. Supranta, nekliūna, normali diskusija gaunasi.

Veidmainiavimas - dalykas nedieviškas. Bandos efektas ir čia egzistuoja, kaip paauglių tarpe - vienas vienišą kitaip atrodantį užpuolė, kiti kojomis padės paspardyti... Tad nepasiduoti jam būtų didžiausia išmintis. Paprasčiausiai susitvarkyti su agresija.
Manyje jos nėra, bet jei jūs matote ją, reiškia, gerai padariau, "pastačiusi veidrodį"..... :wink: Eksperimentas pavyko visu 100 procentų :lol: ))))))
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

nejuokinga, sakei veidrodžiais neužsiiminėji. :P :)
Trėja
Posts: 235
Joined: Sun 12 18, 2005, 0:03
Location: Kaunas

Post by Trėja »

:lol: :lol: :lol:
Bejeprofesionaliai NIEKAS negali pagrįsti savo zodzių..........Nes gal tau jie ir teisingi atrodo-o kitam ne..........Tad,kaip ir 100% tiesos nėra niekur........kad ir kaip jūs būtumėte"prašviesėję".......

Ir pats išmintingiausias zmogus,savo išmintimi,groziu,bei visais kitais atzvilgiais -prieš DIEVĄ pasirodys,tik kaip BEZDZIONĖ (+)
(Heraklitas) :wink:
Viską daryk 100%
J

Post by J »

Gabriele, ne taip supratai pasakymą - "pastatyti veidrodį'.
Aš jį suprantu kitaip - tiesiog žmogus, "pastatęs veidrodį', atspindėjo tai, ką tu jam siuntei... arba dar kitaip kalbant - pamatei patį save...

Trėja, žmogus prieš Dievą niekada nebus bezdžione. NIEKADA.
Vadinasi niekada visa savo esybe nejautei Dievo meilės... Nes jis myli žmogų ne tik su jo išmintim ir grožiu, bet ir su klaidom ir randais... Myli taip, kaip JIS vienas temoka...

Nuostabūs žodžiai apie tuos du nežinančius... :) :)
Trėja
Posts: 235
Joined: Sun 12 18, 2005, 0:03
Location: Kaunas

Post by Trėja »

Apie mano bezdzionę-tai čia ne mano mintis ,o zymaus filosofo Heraklito........ :wink:
O Uponei pasakysiu.........gaila.........bet tiesos NIEKAS NEZINO........ :!: :wink: JEI ZINOTŲ.......... būtų seniai JAU VISKAS KITAIP :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Viską daryk 100%
J

Post by J »

Trėja
Apie mano bezdzionę-tai čia ne mano mintis ,o zymaus filosofo Heraklito........ :wink:
Visi esam žmonės. Net ir žymūs filosofai. Tai JO požiūris į žmogų.
Man širdis sako ką kita - kad žmogus NIEKADA nebus prieš Dievą bezdžione.
Nebent pats to norėtų...
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

Viską aš gerai supratau.. :lol: :D
Last edited by jasmin on Thu 03 23, 2006, 23:37, edited 1 time in total.
Žvaigždėtas dangus
Posts: 303
Joined: Thu 01 05, 2006, 12:36
Location: visata

Post by Žvaigždėtas dangus »

Urielė wrote: Paprasčiausiai susitvarkyti su agresija.
Manyje jos nėra, bet jei jūs matote ją, reiškia, gerai padariau, "pastačiusi veidrodį"..... :wink: Eksperimentas pavyko visu 100 procentų :lol: ))))))
Tai tu kartoji, kad mumyse matai agresiją,ar tik ne mes ir būsim tavasis veidrodis,Padaužėle. :lol:
Žvaigždėtas dangus
Posts: 303
Joined: Thu 01 05, 2006, 12:36
Location: visata

Post by Žvaigždėtas dangus »

Urielė wrote:Reikėjo gana daug pereiti, kad suprasti, jog melstis galima tik UŽ SAVE! Ir Žemei ne maldų reikia, bet gerų minčių, o dar labiau - veiksmų.
: ))))))
:roll: Galvojau,kad melstis ir siųsti geras mintis vienas ir tas pats(bent panašu),tik būdai skiriasi.Juk kaip tu sakai,svabiausia ketinimai.Jeigu melsdamasis galvosi tik apie savo kailį ar balaižin apie ką,tai aišku....
Žvaigždėtas dangus
Posts: 303
Joined: Thu 01 05, 2006, 12:36
Location: visata

Post by Žvaigždėtas dangus »

upone wrote:[Jie egzistuoja tik mūsų galvose. Nevertink, ir neliks nei negatyvo, nei pozityvo. Būk kaip veidrodis, kuris vienodai atspindi visą šitą spektaklį, kuriame mes dalyvaujame ir kuris vadinasi Lila...

Šitas forumas niekuo nesiskiria nuo kitų, jame vyksta tas pats, kas ir kituose forumuose. Tas pats, kas ir mūsų gyvenime. Kai forumiečiai persikels į giminės sodybas, visa tai persikels ir į "ten". Gyvenimas ekologinėje sodyboje niekuo nesiskirs nuo dabartinio gyvenimo betoninėse dėžutėse, tik kedrų ošimas pakeis motorų burzgimą ir signalizacijų pypsėjimą :)
[
Taip,upone, pritariu tau :D
Justas
Posts: 22
Joined: Thu 12 18, 2003, 8:30
Location: Kaunas

tikiuosi i tema

Post by Justas »

Na man kilo mintis ir nzn kur ja ishreishkus, juk naujo forumo temos nekursiu, taigi: Pastebejau kad krikshcionys vis sukasi aplink izraeli, anastasija aplink rusija, yra amerikietis - jo kalba tokia kad amerikieciai tikrai suprastu... Ar nemanot kad ish visu tu Mokytoju reikia pasiimti tai ka reikia, o ne grizti su jais i ju gimtine?

O dabar i tema. Jezus sake:"palaiminti kurie tiki nemate", anasatasija:"esu tiems kam esu"... na ishvadas galima jau darytis:)

Asiu jums uzh demesi
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

Žvaigždėtas dangus wrote:
upone wrote:[Jie egzistuoja tik mūsų galvose. Nevertink, ir neliks nei negatyvo, nei pozityvo. Būk kaip veidrodis, kuris vienodai atspindi visą šitą spektaklį, kuriame mes dalyvaujame ir kuris vadinasi Lila...

Šitas forumas niekuo nesiskiria nuo kitų, jame vyksta tas pats, kas ir kituose forumuose. Tas pats, kas ir mūsų gyvenime. Kai forumiečiai persikels į giminės sodybas, visa tai persikels ir į "ten". Gyvenimas ekologinėje sodyboje niekuo nesiskirs nuo dabartinio gyvenimo betoninėse dėžutėse, tik kedrų ošimas pakeis motorų burzgimą ir signalizacijų pypsėjimą :)
[
Taip,upone, pritariu tau :D

:wink: o aš nepritariu :!: dar negyvenu ekologinėje sodyboje, tai, kai išbandysiu , tada ir palyginsiu ar nesiskirs, o tu, Uponiuk, iš kur taip tvirtai žinai, kad nesiskirs - čia yra tavo išankstinė nuostata. aš tokios nuostatos neturiu, nes tikiuosi, kad daug kas pasikeis - na aplinka tikrai pasikeis - mašinų burzgimas ir medžių ošimas man nėra lygiaverčiai dalykai :P o dėl žmonių , tai iliuzijų neturiu - žmonės visur yra žmonės su savo keistenybėmis ir pan. aišku čia forume dauguma žmonių gražių idėjų įtakoje stengiasi atrodyti geresni - sveikintina, tačiau, visų svarbiausia nuoširdumas - juk nieko neapgausi, vis tiek yla išlįs iš maišo. taigi, gal kai kuriems iš tiesų reikėtų rožinius akinius nusiimti, jei kas tokius nešiojate ir pirmiausia, pamatyti save tokius, kokie iš tikrųjų esate :wink: svarbiausia, kad žmones vienytų bendra ideologija - ekologinis humanistinis požiūris į aplinką, svarbu geranoriškumas kaimynų atžvilgiu ir tai jau yra pakankama sąlyga būti kaimynais, o gyventi parodomajame kolektyve ir kažkam atstovauti aš nesiekiu. svarbiausia - neturėti didelių iliuzijų nei dėl savęs, nei dėl kaimynų - bet aš tikrai noriu tobulėti, noriu priimti žmones su jų keistenybėmis, pomėgiais ir pan., na, suprantama, jei ideologija ne per daug skiriasi. pvz. man būtų nelabai logiška turėti kaimyną Uponę, nes nežinau, ar jis mėgsta augalus, ar jis vertina savo žemėje išaugintus vaisius ir daržoves, natūralią, paprastą, gyvenamąją aplinką, ar jis norėtų gyventi prabangiai ir naudotis visais civilizacijos teikiamais patogumais ir technika, ar supranta ekologiško požiūrio į aplinką svarbą ir t.t. :roll: na bet tavęs, Uponai, kaip suprantu niekas ir nevaro į sodybą po kedrais :wink: :D
beje, jau dabar mano kaimynai nuolat gyvena savo žemėje ir jie gali palyginti du gyvenimus - mieste dėžutėje ir savo namelyje laukuose. ir spėkit, kur jiems geriau :wink: :lol:
o kedrai Lietuvoje gan prastai auga, tai pas mus gal daugiau ąžuolai ar pušys oš, nors kedrai man yra fantastiški medžiai. tarp kitko, gerokai anksčiau gūdžiais sovietmečio metais, gyveno Rieškutėnų kaime toks keistuolis Izidorius, kuris prie kaimo mokyklos įkūrė "botanikos sodą" ir kažkodėl ėmė ir pasodino ten keletą kedrų. dabar jie visai neblogai laikosi, ūgtelėjo net ir derlių šiais metais davė - keletą kankorėžių. gražūs medžiai, nėr kalbos :D ir tikrai verta auginti (+)
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

Dobė wrote: nes tikiuosi, kad daug kas pasikeis - na aplinka tikrai pasikeis - mašinų burzgimas ir medžių ošimas man nėra lygiaverčiai dalykai
:D :D :D
Kaip bestovetu dangoraizis didingai
Su azuolu jam - nesilygint
Man akys miesto zavesiui aptingo
Ir virpa pasirdziai paukscius parlydint...
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

oh, yes Loreta :D (+)
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

Pone, sakyciau, Anastasija neturi nieko blogo pries zmones.
O del tos kaimynystes, tai ka gali zinoti ar nebus atvirksciai: gal miestas "eis" i kaima pas Dobe ekologiniu braskiu prasyti?
Vileine
Posts: 193
Joined: Fri 04 08, 2005, 9:34
Location: Kaunas

Post by Vileine »

Uponei
Galima netikėti Anastasijos egzistavimu, tačiau čia skelbiamos idėjos nė kiek netampa mažiau vertingos. Kas paneigs ekologijos arba bendražmogiškų santykių svarbą šiandieniniame pasaulyje? Ką pasidarėm, tą turim. Dabar reikia suktis iš situacijos. Kas netiki Anastasijos egzistavimu, lai netiki, bet šiukšles apsikuopti apie save gali, kad ir tokiu paprastu pretekstu, kaip rūpinimusi savo ir savo vaikų ateitimi. Mes norim gyventi toliau nuo civilizacijos privalumų ir tuo pačiu mažiau savimi teršti aplinką. Tarkim, tokia mūsų užgaida :wink: . Ar tai kvaila, naivu? Dar nėra poros šimtų metų, kai žmonės gyveno iš dalies ar pilnai natūriniame ūkyje. Ir išgyveno, ir tai buvo visiškai paprasta ir savaime suprantama. Negi tiek degradavome, kad mašinos, TV , skalbimo miltelių, galų gale net ir elektros nebuvimas gali sukelti pavojų mūsų egzistencijai? Ar nevertėtų apie tai susimąstyti. Juk taip tampame bejėgiai ir visiškai priklausomi :cry: .
Jaučiu, esi mąstantis žmogus, pagalvok apie tai.
Post Reply