Anastasija iš tikro egzistuoja?

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

na nei Darius su Girenu, nei Leninas, nei Megre nebuvo/nėra kažkokios mistinės būtybės -nors neretai tokių žmonių asmenybės ir gyvenimas apauga įvairiomis legendomis ir prasimanymais, ypač, kai reikia parašyti sensacingas knygas, tačiau, kai kurie faktai yra - tiesiog žinomi ir lieka faktais, pvz. apie Lenino kraujomaišą nesu skaičiusi, bet kad jo motina turėjo žydiško, o tėvas - kalmukų kraujo yra tikras istorinis faktas :!:"pravdu nezaglušišj", kaip rašė toks Dovlatovas :wink:
paradoksalu, kad jei žmogus svajoja įsigyti ne lėktuvą ar jachtą (supraskit ne pažodžiui :!: ), o žemės gabalėlį ir ten apsigyventi, tai laikoma baisiausia utopija - "ne polioženo, žmogeli, dusk teršalais, misk sintetika, kompiuterizuokis ir mobilizuokis, nes dabar tai - pagrindinės darbo priemonės, lėk paknopstom į darbą, kad užsidirbtum ir galėtum kuo daugiau įsigyti ir vartoti, nes bet kas pateisinama - ir indėlių pasisavinimas (taigi žmonės pinigų norėjo - jachtas nusipirkt) ir politikų korupcija ir kriminalas (juk motyvas aiškus ir visiem suprantamas- dėl pinigų) tik ne kažkokia utopinė meilės erdvė - kokia dar meilės erdvė, kai visur yra "pinigų erdvė" :roll: na, aš taip samprotauju, o laikas, žinoma, parodys. Taip, Lenino socializmas žlugo, bet kapitalizmas irgi ne nuo pasaulio sukūrimo laikų egzistuoja :mrgreen: :P
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

Deja, Basta, ir aš daug kur paklūstu tiems dėsniams, bet kai kam bandau ir priešintis :wink: :lol:

o dėl Megre, tai ką - buvo Puzakovas, pasiėmė žmonos pavardę, tapo Megre (gal kas prisimenat Žoržo Simeono komisarą Megre :lol: ). aš jo neįdealizuoju, netgi rašytoju nelaikau, žinau jo ankstesnę biografiją, skaičiau jo buvusių bendražygių atsiliepimus apie jį (ir jau apie tai esu kelis kartus rašiusi, bet ir dar parašysiu), Megre man tėra tarpininkas. nors aš pripažįstu, kad žmogus gali keistis ir matau pagal tai, kaip Megre dabar rašo ir kalba per konferencijas, kad jis keičiasi, smarkiai keičiasi, net jo veido išraiška sutaurėjo :D akivaizdu, kad dabar tai visai kitas žmogus, nei ankstesnis Megre. bet jo visai negarbinu, o ir jis pats neprisiima sau per didelių nuopelnų. tik žmonėms patinka Anastasijos idėjos, o kadangi parašyta, kad autorius -Megre, kuris dalyvauja konferencijose kaip realus žmogus, jie ir pradeda adoruoti Megre - tai būdinga žmonių psichologijai :P
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

upone wrote:O mes nieko ir nesiūlom. Nesiūlom mainyti "šilo na mylo" :)
Čia jūs pudrinat smegenis jauniems žmonėms, prisiskaitę pasakų apie skambančius kedrus ir rojų Sibiro taigoje...
Ir nejaučiate dėl to jokios atsakomybės.
kaip suprantu, dalyvaujate forume savanoriškai, taigi niekas jums smegenų neužpudrins (nes jos jau atrodo užpudrintos kitkuo :wink: ), o galva kiekvienam duota - mąstyk :) beje, forumas skirtas bendraminčiams ir dauguma čia dalyvaujančių - jaunimas (aš pati irgi da nesena mergužėlė :mrgreen: ), ir čia keičiamasi nuomonėmis ir patirtimi (kiek tai galima ir kam nors įdomu), tad kiekvienas gali pareikšti savo mintis, diskutuoti ir atsirinkti, kas jam priimtina, o kas ne. jei jums rūpi, kaip ir kuo pudrinamos jaunimui smegenys, eikite į mokyklas, universitetus, skaitykite laikraščius, žiūrėkite TV ir prašom - demaskuokite :wink: :P :D
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Post by Aureja »

Dobe (+)
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
Dina
Posts: 311
Joined: Sun 02 08, 2004, 21:30

Post by Dina »

Ajajai, Dobe, negrazu taip vienareiksmiskai svaistytis kaltinimais mokykloms, universitetams.Ten ZMONES dirba, beje. O tarp ju yra nuostabiu asmenybiu, smegenu pudrinimu net nekvepia ten.Ir tik nereikia man pasakoti pasakeliu, kad sistema viska zaloja, bjauroja ir taip toliau, sistema kuriame mes patys, o priesus isoreje matyti -labai lengvas kelias.
Dina
Posts: 311
Joined: Sun 02 08, 2004, 21:30

Post by Dina »

Pasitikslinu: visur yra blogu, neteisingu dalyku.Taciau man atrodo is esmes neteisingas kelias vienoje sistemoje matyti tobuluma, o visose kitose -bjaurasti.
Trėja
Posts: 235
Joined: Sun 12 18, 2005, 0:03
Location: Kaunas

Post by Trėja »

Dina wrote:Pasitikslinu: visur yra blogu, neteisingu dalyku.Taciau man atrodo is esmes neteisingas kelias vienoje sistemoje matyti tobuluma, o visose kitose -bjaurasti.
(+) (+)(+) :!:
Viską daryk 100%
Donatus
Posts: 329
Joined: Sun 07 10, 2005, 3:54
Location: Klaipėda
Contact:

Post by Donatus »

Pasirodo, paskaičius kai kurių kalbas, kad noras valgyti tampa pataikavimas maisto pramonei... :lol:
upone wrote:O mes nieko ir nesiūlom. ...
Neigti ir nepateikti kito varianto - nebrandu... Regis ir nežinote geresnio varianto? :D

Pritariu Dobei dėl kompiuterizavimosi ir mobilizavimosi! (+)
Kad nori gyventi švariai gamtoje, tai jau tampi baisiausias baubas! :lol: :D
Dina
Posts: 311
Joined: Sun 02 08, 2004, 21:30

Post by Dina »

Donatus, kas tau neleidzia gyventi gamtoje be kompiuterizavimosi ir mobilizavimosi? :) Kas nors is cia esanciu laiko rankas surises? :) Pirmyn!
gyvenkite taikoje, meileje, as irgi tik uz tai! (akcija su medeliais, beje, jusu labai sauni, dziaugiuosi :wink: )
Is kur tas polinkis priesus matyti visur? :)
Kristina
Posts: 266
Joined: Wed 12 18, 2002, 3:24
Location: Airija-Lietuva
Contact:

Post by Kristina »

Nu va as ir sutikau moteri sekmadieni, kaip tik dalinomes apmastymais apie Sai Baba, Megre knygas ( ji tik pradejo jas skaityti) ir sako" nu siaip tai geros tos knygos, daug geru minciu, bet kodel ta Anastasija nepasirodo , jei jau ji yra". Manau, yra zmoniu, kuriems vis del to reikia to paciupinejimo, pamatymo savomis akimis. Kai mes su drauge buvom gal kokiu 7 ruosemes pirmai komunijai ir tas maldynas mums buvo toks nesamoningas, kad pradejom abejoti Dievo buvimu :( tai isojom i lauka ir saukem Dieve jei tu esi tai pasirodyk... :D galit numanyti pasirode ar ne :D
As suprantu kodel Anastasija nesirodo ir be to ji pasake " esu tiems kam esu" ir visu laisve tiketi ar ne. Jei netiki tai netiki ir nepades jokie argumentai ar irodinejimai.
As tai visad sakau, jei Anastasijos nebutu, tai reiskia Megre labai ismintingas zmogus parases tokias knygas ir jei jis toks ismintingas tai kuriu galu reiktu jam meluoti :? va cia man jau nelogiska. Dazniausiai genealumas yra paprastume, o jei tik pradedam galvoti, kad cia buvo viskas isgalvota, visokia ten propaganda ir t.t. gaunasi viskas taip susukta ir sudetinga, man paprasciau tiketi tai kas parasyta knygose :D Mes suauge daznai linke prideti tiek savu iskraipymu prie net paprasciausiu dalyku, pasakymu, kad paskui net nesusisnekam - A jis pasake ta, bet gal omeny turejo ta, tai gal as jam atsakysiu taip tegu supranta, kad is tiesu as galvoju tai..... :D
Žvaigždukas
Posts: 378
Joined: Tue 02 18, 2003, 23:13

Post by Žvaigždukas »

Dina wrote:...negrazu taip vienareiksmiskai svaistytis kaltinimais mokykloms, universitetams.Ten ZMONES dirba, beje. O tarp ju yra nuostabiu asmenybiu, smegenu pudrinimu net nekvepia ten.Ir tik nereikia man pasakoti pasakeliu, kad sistema viska zaloja, bjauroja ir taip toliau, sistema kuriame mes patys, o priesus isoreje matyti -labai lengvas kelias.
liuks :)
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

[quote="Kristina" pradejom abejoti Dievo buvimu :( tai isojom i lauka ir saukem Dieve jei tu esi tai pasirodyk... :D galit numanyti pasirode ar ne :D
Dazniausiai genealumas yra paprastume, [/quote]
:D :D :D
Septyniu metuku buvot, o protingi vaikai: ne bet kur nuejot (galejo buti virtuve, miegamasis, rusys, palepe), o i LAUKA! Zinojot, kur Dievo ieskoti!
Donatus
Posts: 329
Joined: Sun 07 10, 2005, 3:54
Location: Klaipėda
Contact:

Post by Donatus »

Dina wrote:Donatus, kas tau neleidzia gyventi gamtoje be kompiuterizavimosi ir mobilizavimosi? :) (...) (akcija su medeliais, beje, jusu labai sauni, dziaugiuosi :wink: )
Is kur tas polinkis priesus matyti visur? :)
Dina, turėjau omenyje apskritai gyvenimą dūstančiame mieste. :wink: Matau ne priešus, o žmones, kažkodėl keistai bandančius šmeižti gražią idėją.

Pritariu Kristinai! :+: Keisti atrodo kitų toks kažkoks spyriojimasis dėl Anastasijos. Netikit - netikėkit ir gyvenkit sau ramiai. Ir kam reikia juodint kitų žmonių norą gyvent gražiai ir tikėjimą tuo, kuo tiki?.. Juk vistiek nieko nepakeis, nei viena nei kita pusė vien kalbomis nepakeis požiūrio. Tik pavyzdys tai padarys!
Gal Anastasijos ir išvis ir nėra, o gal Megre - marsietis?... Kasžin? Bet širdy žmonių jausmai prikelti šviesūs ir troškimai gražūs. Jie yra gyvi ir tikri. Ir žodžiai besipriešinantys toms mintims tik skaudina. Gal įsitikinimą, gal norą viešai apskelbus savo poziciją ją apgint, bet, kaip Jėzus Kristus sakė: "Medį pažinsite iš jo vaisių". Tad išvis derėtų neskubėti daryti išvadų, kol pats nepamėginai tų vaisių išauginti.
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

Sakyciau, neturetume maisyti tikejimo su realybe. Religijos remiasi tikejimu, o Megre knygose minimas Vedizmas, kuris remiasi realiomis ziniomis, kurias galima patikrinti.
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

Dina wrote:Ajajai, Dobe, negrazu taip vienareiksmiskai svaistytis kaltinimais mokykloms, universitetams.Ten ZMONES dirba, beje. O tarp ju yra nuostabiu asmenybiu, smegenu pudrinimu net nekvepia ten.Ir tik nereikia man pasakoti pasakeliu, kad sistema viska zaloja, bjauroja ir taip toliau, sistema kuriame mes patys, o priesus isoreje matyti -labai lengvas kelias.
Žinau, Dina, kad yra puikių asmenybių, pati dešimt metų dirbau universitete dėstytoja (o prieš tai jame ir studijavau, mokiausi mokykloje), daug bendravau su studentais ir dėstytojais, gerai pažįstu akademinę aplinką. manau, kad su dauguma studentų pavykdavo palaikyti gerus, šiltus ir žmogiškus santykius (ir dabar dažnai jų pasiilgstu), nors stengiausi būti ir reikli. aišku, pasitaikydavo visko, nes kiekvienas žmogus, kiekviena grupė ar kursas būna individualūs (o ir pats dėstytojas nėra bejausmis robotas). tačiau būtent pamažu pradėjau jausti vis didesnę atsakomybę dėl tų studentams perteikiamų žinių ir šio darbo prasmingumo (daugiausia dėl to, kad pasikeitė mano pačios vertybės),ne paslaptis, kad mokymo procesą bandoma reguliuoti įvairiais reikalavimais, kurie neretai apsunkina mokytojų ar dėstytojų darbą ir nepadeda besimokantiems, ir tik stiprios, kūrybingos ir labai motyvuotos asmenybės iš tikųjų gali tam spaudimui atsispirti. keičiasi ir patys studentai - visuomet kalbant su ilgamečiais dėstytojais jie pastebėdavo, kad dabar studentai pasikeitę, pasikeitė jų poreikiai, elgesys, bendrojo lavinimo žinios - na tas yra natūralu, nes keičiasi gyvenimo sąlygos. žodžiu, aš praradau asmeninę motyvaciją ten dirbti ir išėjau į kitą darbą. dar turiu sūnų moksleivį (beje, tikrai gabus mokytojų ir draugų mėgstamas vaikinas - neperdedu), kuris man dažnai papasakoja apie tai, ką galvoja apie mokymąsį mokykloje ir mokytojus (mokytojų jis nekeikia, stengiasi juos suprasti). taigi, nesu marsietė, žinau, kas vyksta ir todėl kalbu. tu teisi, kad daug ką mes kuriame patys, tačiau yra ir išorinių veiksnių, kurie pasireiškia tam tikru spaudimu. o apie priešus tai, Dina, perdedi. man žmonės - ne priešai, sutinku su Donatus'u, kad būtent taip karštai kalbame norėdami apginti savo ir bendraminčių vertybes. ogi kas nors iš tų, kuriems Anastasijos idėjos atrodo utopija galėtų pasakyti " mes tuo netikim, bet jūs nekreipkite į mus dėmesio, darykite tai, ką norite, bandykite įgyvendinti, o mes tuo tarpu pažiūrėsim, stebėsim, kaip jums sekasi" - juk kai gyvenime atsiranda kažkas netradicinio, tai jis nuo to tampa tik įvairesnis ir įdomesnis, kai pvz. šalia yra kokių "crazy" anastasiečių ar "sai babistų " ar pan., tai kodėl mes tokie netolerantiški ir negeranoriški, manau, kad mums dažnai trūksta paprasčiausio žmogiškumo, dėmėsingumo kitam žmogui :| o lengvesnio kelio tikrai neieškau, visuomet stengiuosi pirmiausia ieškoti ydų savyje :P beje, pasakos pas mus sekamos kitame forume :wink: "Mūsų kūrybą" :lol:
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

O žinot, kas didžiuasias įrodymas tų visų pakankamai negerų dalykų, veikiančių per knygas?
Ogi mūsų saitas. Mūsų, rusų, dar kažkieno, vnž - anastasijų knygų prisiskaičiusių žmonių saitai.
Kas čia vyksta? Bardakas! Jau ne vieną kartą sakiau - jei būtų kitas ekologinis saitas, tikrai būčiau ten.... Tad nepradėkit vėl rėkti - ko nooori, eik lauk! nieko negaliu padaryti... Ekologija deja - tik čia. Gal atsiras kiti, normalesni saitai ir forumai, o gal man jų nebereikės? Gal?...

Pasižiūrėkit, kiek negatyvo čia vyksta. Kokia nelinksma, netolerantiška atmosfera... Kai sužinai, kokio amžiaus vaikučiai lieja savo tulžį šiaip ne visai jiems suvokiamuose pokalbiuose, kai matai tuos ezoterikos gimdomus marazmus (norisi pasakyti - pykčius), tai saito negražina.

Na, Laimis išėjo. Jis labai daug darė saite, labai daug kalbėjo, bet pasitraukė. Atrodo - žmogus, kažką bandęs pasiekti... Jo nebeliko. lyg ir ramu tapti turėjo. O netapo... Bet ir negalėjo. Pats saitas, arba visi anastasijų saitai panašūs - peštnės, beprasmiški ginčai, kalbėjimas vien dėl kalbėjimo, totalus tvarkos trūkumas. Tai būdinga ne mūsų saitui - tai būdinga visiems šios sistemos saitams.
Tad kodėl, jei tokios geros ir dvasingos tos knygos - atsakykit - kodėl jos vibruoja tokią destrukciją? Ir ne aš čia kalta, ne Jonė ar Uponė. Mes tiesiog blaiviai mąstome. Gal mums ryškiau matosi?...

Knygų yra daug, temų - taip pat. Bet ne visos taip stipriai rezonuoja...... negatyvą :(
Žvaigždėtas dangus
Posts: 303
Joined: Thu 01 05, 2006, 12:36
Location: visata

Post by Žvaigždėtas dangus »

Negatyvas,Uriele,visada iškyla į paviršių ,kai žmogus pradeda dvasiškai tobulėt, valytis,tada su kantrumu ir meile reikia tai priimti ir dirbti,"krapštyti" tą purvą sluoksnis po sluoksnio,dirbti su savim sąmoningai,keistis,transformuoti. O juk būna, kai žmonės užstringa pamokoje.
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

ai tingiu aš čia diskutuot - visai neįdomu kažką kažkam įrodinėt, argumentuot, nėra man tame jokios prasmės. įdomiau pasitarti su bendraminčiais dėl visokių rūpimų dalykų - jau taip pavasariu kvepia :lol:
labai trūksta forume Laimio - man patiko jo žinutės ir tai, kad jis visada toks žmogiškas, pakomentuoja, protingų patarimų duoda. žodžiu, jauti gyvą žmogų, kuris nebijo ir nusišnekėti - nu labai man jo trūksta, trūksta jo šviesios galvos ir minčių, patarimų. gaila dar ir dėl to, kad nebeliko didžiausio augalų eksperto :| tik neįsižeiskite, bet man asmeniškai jis buvo labai artima siela, jo požiūris į augalus ir daug ką kitą.

parašiau nelabai į temą, bet jau dovanokit - esu anarchistė :gigi:
Trėja
Posts: 235
Joined: Sun 12 18, 2005, 0:03
Location: Kaunas

Post by Trėja »

galiu pasakyti į šitą forumą atėjau neseniai.........nieko nepazįstu,ir nepazinojau...........visi buvo man lygūs........
Bet...........pradėjus skaityti kitų mintis ,pasisakymus.........,diskusijas.........patikėkite.........vienintelis zmogus ,kaip netolerantiškiausias,ir negraziausiai "šnekantis apie kitus"........tai pasirodė......Padauza..... :lol: ir tas negatyvas matosi tik joje! iš niekur kitur jis nesklinda........nė vieno zmogaus pasisakymai :nedvelkia pazeminimu,kaip tik jos! Bet aš myliu Padauzą...... :love: patinka man tokie zmonės........ ir nieko nesmerkiu........tik pasakau savo nuomonę.........Kas teisus nuspręs aukštesnis :wink: Tiesiog nesutinku,kad šitame forume vyksta kazkokios peštynės......Jei pats toks esi ir apie tai galvoji-TIK TAIP IR MATAI........Man gyvenimas-grazus! Ir aš čia matau tik gėrį ir grozį.......aplink.......:love:
Viską daryk 100%
J

Post by J »

Miela, Trėja,
forume esu taip pat neseniai. Aišku, anksčiau nei tu, Padauža, bet patikėk, negatyvas išlysdavo lyg yla iš maišo ir iki Padaužos. Tik nebuvo žmogaus, kuris tiesiai šviesiai kalbėtų.
Patyriau tai savo kailiu, nors visada stengiausi kalbėti taktiškai, diplomatiškai. Bet visada žinojau, kad negalima peržengt ribos, nes būsi "užmėtyta akmenim"...
Post Reply