Oro filtrai

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Pagalvojau, kad automobilių markės bus skirtingos, tai galbūt atsitiks taip, kad teks gaminti ne vienodo dydžio dėžutes. Tada gausis taip, kad bus kokie 5-7 modeliai tinkantys visoms mašinoms. Reiškia mano urminiai paskaičiavimai truputį sumažės, nes urmo bus 5 kartus mažiau... tai gali visu litu pakilt kaina. Ar daugiau. Tada reiškia būtų ne 60 000, o gal tik 30 000, o jei dar pridėti apsiskaičiavimo galimybę, nes tik apytikrius skaičius naudojau iš lempos, tai gali ir dar sumažėti. Tada nedaug... Galbūt netgi būtų įmanoma pinigų gauti....

Bet kiek problemų pagaminti 6 modelius plastmasinius, o paskui dar 6 modelius fanerinius... Siaubas. Surasti gamintojus, sukurti modelius, pagaminti modelius ir jie dar išperkami aišku skirtingu greičiu... Prašys pirmo modelio, o 3,4,5,6 bus dar tik įpusėję... :)

Šitą dalyką galima šiek tiek sumažinti, jei žinotumėm kiek procentų kokios markės automobilių yra Lietuvoje. Tada galėtume geriau planuot. Gal kas nori šito darbo imtis?

Ir paskutinis dalykas. Man atrodo, kad fanera netinka. :no: Ji bijo drėgmės. Porą kartų po lietutį pavažinėsi ir jau ji išsilankstys, varžtukai išbyrės ir atsiras plyšių. O vidus turi būt sandarus....

Tai berodzzzz reikės išvis kitos medžiagos ieškoti...

Plastmasę, jau turim... ji, deja, tinka idealiai, tik su ekologija šiek tiek kyla problemikių. :) Dabar reikia surasti alternatyvią medžiagą.

Pabandau apibūdinti plastmasę, kokius ji turi pliusus:

1. Šiuolaikinei plastmasinei visuomenei ji patinka, tai jie lengvai priims filtrų idėją.
2. Filtre reikalingos pertvaros, filtrinės medžiagos užspaudimas, kanteliai ir ranteliai. Plastmasė tam labai tinka. Iš faneros, tai išvis sunku sandarų daiktą padaryti, patvarų ir su kanteliais ranteliais..keramika irgi su ranteliais sunkiai...
3. Filtras gautųsi plastiškas. Jei netyčia netelpa, tai galima kiek įsprausti, plastmasė šiek tiek paslanki, ją būtų lengviau montuoti.
4. Tai pigi medžiaga.
5. Nebijo drėgmės ir šilumos, šalčio.

Alternatyvos galėtų būti:
1. metalas, skarda
2. guma
3. vaškas? kaip pas Amway?
4..........
Last edited by Laimis on Thu 12 08, 2005, 3:19, edited 1 time in total.
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Beje, faneristų gal aš per daug priskaičiavau: 10 000. Anastasiukų yra apie 500. Dalinam iš dviejų, nes šeima turi po vieną mašiną. Na, pridėkim dar truputį...300 automobilių pas anastasiukus. Iš jų turbūt ne visi dėsis filtrus. Tai lieka apie 200. Gal ne visi ir plastmasės atsisakys. Tai dar sumažėtų... Bet galima surasti draugų, galima rasti žmonių kurie norės faneros... tai vėl pakiltų skaičius..na gal iki 500...

Tai gal neproblema... 19500 gaminama plastmasinių, o visiems anastasiukams ir dar dvigubai tiek fanera.

Tai mano urminės kainos tada išliktų šiek tiek..Perkant urmu visada pigiau išeina..deja taip...jei 20 000 darai, tai gali tiek pat litų sutaupyt, jei darai 10 000, tai tik tiek sutaupai...

Bet beje, kaip su ta faniera..man rodos ji bijo drėgmės ir netinka... :(
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
ss
Posts: 177
Joined: Sun 08 15, 2004, 9:57

Post by ss »

Butent dregme ir lemia.Dar reikia prisimint,-vanduo kartonini filtra irgi greit uzkis.
Dabartiniu automobiliu plastmases yra nedegios.Del standartu galima irgi orentuotis i nedegias medziagas.
Su kainom pasikuklinai Laimi.Dezuciu savikaina,su montavimo darbais pralenks 50
Kadangi orentuojames i placia visuomene,tai suprantama,kad eilinis pasaulietis nelabai nores prisimontuti filtra uz kuri reikia moketi.Reiketu pagalvot ir apie istatyma.
As dirbu auto demontavimo sriti,tai visokiu plastmasiniu atlieku i marias yra,o ju nieks neperdirbineja,jos tampa siukslem.
Tai va,kas zinot kokius nors gamintojus kurie galetu pagaminti presa,kuris is plastmases presuotu dezutes.
Last edited by ss on Sun 12 11, 2005, 16:48, edited 1 time in total.
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Kreipiausi į filtrų gamintojus.

UAB "MATURE"
http://mfilter.lt/

Jie gamina virš 380 rūšių filtrų.

Standartines medziagos (popierius, prisotintas akrilo derva), skirtos
oro filtravimui automobiliuose, poru dydis yra apie 40-50 mikronu, taigi 1
mikrono daleliu nefiltruoja. Automobiliams to pakanka.

Norint filtruoti 1 mikrono daleles reikia specialiu filtru. Jie naudojami
patalpu oro filtravimui (pvz. ligoninese ir pan.) Mes tokiu nedarome.

---------------

Taip pat kreipiausi į:

Pro Auto
http://www.proauto.lt

Bet atsakymo negavau :(

---------------

Gal dar kas kokių filtrų gamintojų žinot?
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

As manyciau, kad cia padet galetu nepamainomas Piotras - isradejas. Dabar nerandu jo koordinaciu, bet skaitem medziaga apie jo nepaprastai paprastus isradimus. Piotro krosnis mus suzavejo! Gyvena jis Lietuvoje, tai tikrai surasite.Ar esat kas apie ji girdeje?
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

loreta wrote:As manyciau, kad cia padet galetu nepamainomas Piotras - isradejas. Dabar nerandu jo koordinaciu, bet skaitem medziaga apie jo nepaprastai paprastus isradimus. Piotro krosnis mus suzavejo! Gyvena jis Lietuvoje, tai tikrai surasite.Ar esat kas apie ji girdeje?
Ačiū, kad padedi kurti filtrus. :)

Bet...

Piotras yra laisvas. Jis kuria tik savo užsakymus, o ne kitų. Ir jam nereikia nei pinigų, nei nieko. Jis savo išradimus kuria ir turi daug daug idėjų. :) Mes prašėm pagaminti mums krosnį, tai jis gamyba neužsiima.

Be to, tai piotro specializacija yra METALAS. Jis viską daro iš metalo. O mums reikia filtrinės medžiagos...

Filtrų konstrukcija yra daugmaž aiški. Ją nupasakojo Megre. Dėžutė, kurios viduje filtrinė medžiaga. Vat reikia žmonių ar firmų, kurios pagamintų tą filtrinę medžiagą gaudyti atitinkamo dydžio dulkėms.

Čia nelabai ką ir reikia išradinėti. Viską Anastasija jau išrado. Reikia tiesiog surasti filtrinės medžiagos gamintoją. :)
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

O ka mano kolegos Rusijoje? Kaip jie ta problema sprendzia?
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

galiu pasakyti is patirties- jei geras tikrai naudingas daigtas, jei jis tikrai atitinka tai ka sako pardavejas, jei jis gerina sveikata ir jei mokesi tai isaiskinti zmonems, jei geras pardavejas kuris tiki tuom ka daro- tai 50-100lt yra nedaug.. bet as manau, kad juos reikes gan neretai keisti..o tai jau nepigu... bet geri daigtai turi brangiai kainuoti, nes kitaip zmones ju nevertina- pigu reiskia nieko gero... tokia jau zmoniu psichologija,,,
:roll:
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

loreta wrote:O ka mano kolegos Rusijoje? Kaip jie ta problema sprendzia?
Loreta, temos viršuje atrinkau medžiagą iš bendraminčių Rusijoje. Ten viskas sudėta ką jie mano. Jei nori plačiau pasiskaityti, tai yra ir šaltinių nuorodos ten sudėtos. Viskas šitos temos viršutinėse žinutėse.

Filtrų nei rusai, nei baltarusiai dar nepagamino.. :(
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

Vėl pasikeičiau... wrote:Man irgi kilo filtrų idėją įgyvendint noras. Kitas dalykas yra pats Megre. Megre baltarusijos konferencijos Minske metu siūlė baltarusiams daryti tuos filtrus. Duotų brėžinius ir t.t. Jam gaila, kad niekas šios idėjos nesiima. Nežinau ką galvoja baltarusiai, bet aš parašiau į Megre įsteigtą fondą laišką, kad mes norim gaminti, kad norim brėžinių, kad norim išsiaiškinti kokio jis nori honoraro už brėžinius ir t.t. Bet iš fondo jokio atsakymo negavau.
Sveiki
Esu Padauža tikrąja to žodžio prasme. Skaitinėju forumą jau kuris laikas, bet tik pabuvojus susitikime Kalinausko gatvėje, pribrendau parašyti viešai.
Nuskambės juokingai, bet aš tarsi susipažinau su jumis neakivaizdžiai, ir net nesaitau, kad esu.... naujokė forume :)

Man nesvetimos ekologijos idėjos, kitaip nebūčiau čia... Bet mane dažniausiai rasite skyrelyje, kuris vadinasi "nepritariantys anastasijos idėjoms", nes tvirtai netikiu jos egzistavimu...
Sakote, paprašyti Megre brėžinių už... honorarą? Jolki, bet "pjaunasi" visa jo skelbiama ideologija su honoraro ėmimu. Jei tos idėjos tokios svarbios (o jos išties svarbios) ir anastasija taip sako, tai kodėl negalima tiesiog konferencijoje pateikti brėžinių????
Negausite jų taip lengvai. Kaip ten angliškai rašomi tie žodžiai? Knov hov (knau chau) - brangi idėja... Nesiriša man idėjos, aprašomos knygoje, ir komercija... Atleiskit, bet.... nesiriša...
Bet oro filtrų idėja, ir kad jūs siekiate ją įgyvendinti - SUPER pritariu visom rankom ir kojom :love:
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Sakote, paprašyti Megre brėžinių už... honorarą? Jolki, bet "pjaunasi" visa jo skelbiama ideologija su honoraro ėmimu. Jei tos idėjos tokios svarbios (o jos išties svarbios) ir anastasija taip sako, tai kodėl negalima tiesiog konferencijoje pateikti brėžinių????
Oi, padauža, kaip tai pjaunasi? Paskaityk knygelę. Ten visur propoguojama laisvė. Jei pateiks viską viešai, tai argi žmogus bus laisvas? Jei Megre ar Anastasija pasakys: "Darykit taip taip ir taip" ir mes kaip robotai darysim. Tai argi taip bus gerai?

Manau esminė idėja knygų yra laisvė. Ir ten nepateikiama jokių užbaigtų idėjų, jokių dogmų ir jokių gatavų receptų. Pats žmogus turi viską sugalvoti. Vat ir su filtrais taip. Ten kur knygoj rašo apie filtrus, tai Megre sako: "duok brėžinius, kas ten viduj turi būt?" O Anastasija atsako: "Gal tu nori, kad aš jas visas dar pati ir prisukinėčiau prie automobilių?"

Va ir nedavė todėl brėžinių, kad žmonės patys mąstytų. Kas toje dėžutėje? Vat mes dabar ir mąstom, savo pasiūlymus teikiam, ieškom medžiagų. Ilgai jau mąstom 10 metų. Daug žmonių. Ir dar nerandam atsakymų. Vat ji tomis keliomis eilutėmis apie filtrus paskatino mus 10 metų mąstyti apie ekologiją.

Savarankiškas mąstymas, laisvė yra visų Megre knygų idėja...

Vat pamenat dar kai ji nedavė Megrui savo nuosavo vaiko auklėti? Ir kas atsitiko? Jis ėjo pas psichologus, pedagogus, studijavo visą literatūrą ir pats darė išvadas. Anastasija nepasakė ką reikia su vaiku daryti. Ji tik sudomino Megrą, kad jis pats mąstytų daug ta tema ir pats sumąstytų, kaip jam reikia elgtis su savo vaiku. Ir Megre pats sumąstė...

O dėl komercijos. Labai dažnai bijo jos, ypač "dvasingieji" žmonės. Etseit, komercija su dvasingumu nesuderinama. :) O Megre norėjo gauti daug pinigų, tai Anastasija ir sumąstė, kad jis ateity turės labai labai daug pinigų. Nėra tai blogai. Pinigus jis panaudos geriems tikslams. Anastasija nesiūlo atsisakyti nei pinigų, nei traktorių, o juos panaudoti geriems tikslams. Vat dvasingumas per kur sklinda? Nusiperki kokių knygučių, pasiskaitai...vat tau ir dvasingumas. O kad pirkti reikia tas knygutes, tai jau komercija... :) Aš pardavinėju dvasinę literatūrą. Ir dvasingi žmonės iš manęs ją perka. Ir džiaugiasi. Ir jiems ji padeda. Paskui dėkoja jie.. ;)
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Mitia iz Minsk parašė:

К сожалению не читал всех ваших сообщений, но похоже пришло время для коробочек. Идея уже воплощается!
После конференции в Беларуссии с участием Владимира Николаевича, многое стало на свои места.
В приватной беседе согласились, что такую вещь проще всего использовать и обкатать в Беларуссии: страна то маленкая, а проблемма то большая!
В Нижнем Новгороде в своё время Был разработан бизнес план по производству таких коробочек - он есть у Владимира Николаевича, но воз и ныне там. В Минске сейчас работает целая мастерская по созданию проекта. И проект то есть. Анастасия показала и внутренность и всё элементарно до более чем. Глаз "вопиющего в пустыне" побывал внутри и увидел как все работает. Столкнулись же вот с какой проблеммой. Вы если обращаете внимание на бампера машин, фактически у всех только одно сходство - место под крепление номерного знака.
Сегодня ломаем голову как крепить. Посмотрите на жигули - копейку и любую современную иномарку (в Белоруссии кстати их гораздо больше, да и воздух мы хотим не только в СНГ чистить). Хотелось бы спросить -как крепить-то будем? Владимир Николаевич возможно и спросит в следующий раз, но может хоть до чего-нибудь и сами дойдём.

Šaltinis: http://anastasia.ru/modules.php?name=Fo ... 3954ef5d95
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Taip, baltarusiai mąsto kur prisukti. Nes automobiliai skirtingi.

Man tas vaškas, tai labai labai patinka. Kalbu apie AMWAY buteliukus. Jie labai panašūs į plastmasę, bet sako, kad iš vaško. Jie ir drėgmės nebijo, ir formas galima belekokias išlaužti. Man atrodo, tai labai tinkanti medžiaga...

Vienintelė problemėlė - kaip ją pagaminti???? :)

Gal kas žinot ką nors šita tema? Kaip padaryti vašką kietesniu? patvaresniu? panašiu į plastmasę?
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
Alyta
Posts: 319
Joined: Sun 02 06, 2005, 13:29
Location: zeme

Post by Alyta »

Tai viduje presuotas sienas,jame yra mikroskopiniu gyvuneliu kurie to dulkem dar ir minta
Alyta
Posts: 319
Joined: Sun 02 06, 2005, 13:29
Location: zeme

Post by Alyta »

Kaip manot,jei siena sudrekinus pienu, gal greiciau priaugtu mikroorganizmu,o jei dar pasildzius,reakcija vyktu sparciau?Sildyti oro filtra butu nesudetinga,tereikia dezuteje pervest vamzdeli per kuri teketu ausinimo skystis
Alyta
Posts: 319
Joined: Sun 02 06, 2005, 13:29
Location: zeme

Post by Alyta »

Kur gauti sio vasko ir kokia jo kaina?
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Tai vat ir neaišku iš kur gauti ir kaip. :)

Šiaip tai vaško galima lengvai gauti iš bičių. Tik vat reikia iš AMWAY sužinoti technologiją kaip gaminti. Ką ten pridėt į tą vašką ar kaip gaminti... Žodžiu ten ne spec vaškas, o spec technologija. :) Manau taip...
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

manau, ten tikriausiai taip paprastai vienas žmogus neatsisės ir nepagamins. Vis tiek kažkokios įrangos reikia ? :) reiktų su tais gamintojais kažkokiu būdu bendradarbiaut, ar ne? :) aš tą gaminimą suvokiu, kaip kažkokie specai mums gamina :) mes užsakom, jie pagamina :) ar jūs patys to imsitės? gal ten labai simple? :) reikia technologiją sužinot
Last edited by jasmin on Wed 11 01, 2006, 15:44, edited 1 time in total.
Alyta
Posts: 319
Joined: Sun 02 06, 2005, 13:29
Location: zeme

Post by Alyta »

Formas-presus gamina Alytaus saldytuvu gamykla,Alytaus kolonija,pastaroji berods geriausia.Su kolonija nebus problemu,uz bardu koncerta "suvaidys" greit.Reikalinga dezutes brezinys.Ei auksarankiai,brezini !!!brezini!!!
Alyta
Posts: 319
Joined: Sun 02 06, 2005, 13:29
Location: zeme

Post by Alyta »

Ai del zaliavos.Va jei apie vaska...nors nematau vaizdinio,bent kol kas,bet jei kas turit laiko ir noro pasidomekit siuo klausymu.
Reikalinga zinot zaliavos kaina,visi techniniai duomenys,kiek galima surinkt per metus sios zaliavos(gali but,kad nepajiegs surinkt reikiamo kiekio)
Gerai butu jo pagaminimo technologija
Post Reply