Anapilis

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
Kalnarute
Posts: 145
Joined: Fri 09 23, 2005, 13:22
Location: Klaipeda

Anapilis

Post by Kalnarute »

Nezinau gal blogai ieskojau,bet nieko neradau apie amzino poilsio vietas gyvenvietese ar sodybose.
Anastasija siulo laidoti savo sklype,bet ar mes taip galesim padaryti,ar gausim leidimus?
O gak kiti nenores laidoti savo sodybose.
Dar manau dauguma laikys naminius gyvunus,jie taip pat paliks mus.Bus gi tokiu zmoniu kurie ir vistas laikys tik kausiniams.
Na idomu zinoti ka jus manot apie tai.
Kalnarute
Posts: 145
Joined: Fri 09 23, 2005, 13:22
Location: Klaipeda

Post by Kalnarute »

Na taip, gyvendami savojoje erdveje tikrai isgyvensime ilgiau,nei mieste.
Bet vistiek tai kada nors ivyks ir man idomu ka masto kiti apie tai.
Ir dar naminiai gyvunai,o jie gyvena daug trumpiau nei mes.
Donatus
Posts: 329
Joined: Sun 07 10, 2005, 3:54
Location: Klaipėda
Contact:

Post by Donatus »

Asmeniškai aš noriu užaugti medžiu didžiu, jis padės man atgimti greitai, kaip tuneliu aš jo kamienu pakilsiu į dangų ir vėl per jį aš nusileisiu savo žemėn.

Laidoti atskirai kapinaitėse yra labai nepatartina. Labai nepatartina. Tada kūnas tampa nenorimas, svetimas artimiesiems. Ir dvaselė taip pat. Tada išėjęs anapilin žmogus būna labai nelaimingas, nes artimieji jo nenori.Šiandien apskritai įprasta laidoti taip žiauriai, su upėmis ašarų, kad mirusieji net negali iškeliauti ten kur jiems reikia. Žmonių liūdesys ir skausmas juos prikausto prie žemės, prie jų kapo. Jie neranda sau vietos. Miesto kapinėse yra baisu, nes tūkstančiai neramių sielų kankinasi nerasdamos išėjimo. Ir prisikabina prie aplankyti ateinančių žmonių, iš jų energiją gyvybinę siurbia. Būna labai negerai. Keletą kartų teko "pasigauti" tokias dvaseles, tada būna labai sunku jas išlydėti į anapilį.
Apsilankyti teko senose apleistose, niekieno nelankomose pokarinėse kapinaitėse - kol neišlydėjau visų seniai mirusių dvaselių, neturėjau ramybės.
Laidoti kapinėse yra labai pavojinga.
Todėl laidojimas savo sodyboje yra nuostabi išeitis! Juk laidoji savo artimuosius, savo tėvus, senelius - žmones, kuriuos myli. Ir jie tik su džiagsmu išeitų meilės kupinoje erdvėje anapilin! Jų sielos būtų ramios ir greit atgimt vėl žemėje galėtų. Ir kai gyvena protėvių vėlė namie - yra nuostabu! Nieko baisaus ar bauginančio. Juk tai artima Tau siela! Su galima bendrauti nuostabiai, mylėti. Juk tai toks pat žmogus, kaip ir Tu, tik jo kūno nėra. Nors dar nesu sutikęs tokios artimos dvaselės be kūno, tačiau turėtų būti labai gera. :)

Tad tikrai rekomenduoju leisti išėjusiesiems išeiti per savą Melęs erdvę. Tai yra labai svarbu!!!
Net ir naminiams gyvūnėliams...
Kalnarute
Posts: 145
Joined: Fri 09 23, 2005, 13:22
Location: Klaipeda

Post by Kalnarute »

Tavo mintys labai aiskios Donatus.Kad kapines,o ypac didziuju miestu yra savartyvai tai turbut jaucia dauguma.
Manau,kad yra zmoniu turinciu ir kitokias nuomones.
Mano tevukas visai nenori buti palaidotas zemeje.Jis nori buti sudegintas ir,kad jo pelenai butu isbarstyti juroje.Mama noriatgulti paskutinio poilsio mazose kapinaitese salia savo tevu,ten ji jaucia palaima ir ramybe.
Donatus
Posts: 329
Joined: Sun 07 10, 2005, 3:54
Location: Klaipėda
Contact:

Post by Donatus »

Bet gana pavojinga. Reiketu zinoti, ka darai. As buvau gana iklimpes. Linkiu Tau islikt saugiai ir sveikai. :!:
Irute
Posts: 238
Joined: Wed 03 26, 2003, 2:58
Location: Kaunas

Post by Irute »

Aš vasarą ketinu gyventi sodyboje šalia mažų kapinaičių, jei pavyks, galėsiu papasakoti kaip sekėsi :)
J

Post by J »

Daug metų gyvenau šalia kapinių. Jos nbuvo apleistos, jose tebebuvo laidojami žmonės.
Tada buvau dar vaikas, bet jokių neigiamų prisiminimų apie jas neišliko. Tiesiog apie jas nemąsčiau, jų nesureikšminau, neidavome į jas "ieškoti nuotykių" sutemus. Matyt todėl "draugiškai sugyvenau" su kapinių dvaselėmis.
Kalnarute
Posts: 145
Joined: Fri 09 23, 2005, 13:22
Location: Klaipeda

Post by Kalnarute »

Man kazkodel atrodo,kad kaimo mazos kapinaites tikrai suteikia zmogui ramybe.Mano mociute visalaik sakydavo mums:eikit vaikeliai,pabukit su savo senoliais,pakalbekit,tik iseidami is kapiniu nepamirskit uzdaryti vartu.
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Siandien per paskaita kaip tik apie kapiniu tradicijas kalbejom :) Vis sutapimai ;) tai va. sake, kad anksciau kapines buvo lyg mazi miskeliai. Niekas ten neidavo ir nei lapo nenuskindavo, nes buvo tikima, kad viskas kas ten yra priklauso mirusiesiems. Ir paminklu nestatydavo. tik koki kaubureli ir kruma ar medeli ant jo. Geles, vainikai ir tt. atsirado smetonos laikais. Vat.
Ir mano kaimely tokios apleistos kapines yra. ten sovietai siukslyna buvo padare, mat kapinės partizanu. dabar.. is paziuros miskelis ir tiek.
O ir pasauleziura apie pomirtini pasauli buvo gan artima maniskei. Visgi tubut peremiau daug is proteviu, to nesuvokdama...
Dar :mrgreen:
Uzrasas ant paminklo, vyrui nuo zmonos, realus " Ilsekis ramybeje, kol as ateisiu" :lol:
Irute
Posts: 238
Joined: Wed 03 26, 2003, 2:58
Location: Kaunas

Post by Irute »

Tos kapinaitės, kurias minėjau, labai mažutės, gal kokie 20 kapų ant kalnelio, apsodinto dideliais ąžuolais ir klevais. Labai romantiška vietelė, nesijaučia jokio skausmo ar baimės, tiesiog ramybė ir amžinybės pojūtis......
Kalnarute
Posts: 145
Joined: Fri 09 23, 2005, 13:22
Location: Klaipeda

Post by Kalnarute »

Papasakok Irute kitos vasaros ispudziu,man tai idomu.Turbut mazos kapinaites nekelia baimes zmonems.Turbut tik didmiesciu kapines kelia nemalonius jausmus.
Donatus
Posts: 329
Joined: Sun 07 10, 2005, 3:54
Location: Klaipėda
Contact:

Post by Donatus »

Viskas priklauso nuo to, kaip palaidoti ten žmonės, kokiomis mintimis. Kaimo senos kapinaitės gražios, nes žmonės puikiai jausdavo ir suprasdavo išėjimą, gražiai išlydėdavo mirusiuosius. Ot būdavo gražūs laikai!.. :D Ne taip, kaip dabar miestuose... Jau tuoj žmonės supranta. :) Greitai jau visi -ir gyvieji, ir išėjusieji- galės gyventi ramiai ir laimingai!!!
Post Reply