Vaizdumo laikotarpio klaida

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderatorius: Visi tvarkytojai

Skelbti atsakymą
jasmin
Pranešimai: 653
Užsiregistravo: Ket 05 22, 2003, 17:17

Standartinė jasmin »

Laimis:
Parašyta: Pir. 2005 12 12, 11:42
--------------------------------------------------------------------------------
Vakar žiūrėjau Megre konferenciją Sankt-Peterburge, 2005 metai gegužė. Ten buvo klausimas iš salės apie okultinio periodo klaidą. Kas tai yra? Kaip jos išvegti? Gal vėl sueisim į gyvenvietes visi, o paskui vėl padarysim tą pačią klaidą ir vėl bus tokia pat istorija...

Į tai Megre atsakė: "va yra anastasia.ru serveryje tokia tema apie okultinio periodo klaidą. Aš turiu savo nuomonę, bet aš jos nesakysiu. geriau juk jums patiems savo patirtimi, savo jausmais atrasti tą klaidą..." (Maždaug taip jis pasakė)

Esmė tame, kad Megre turbūt žino atsakymą, turbūt žino atsakymus į daugelį klausimų, žino ir iš ko filtrai orui turi būt padaryti, bet nieko nesako specialiai, kad žmonės mąstytų patys, kad ne vykdytų instrukcijas aklas, o patys išgyventų, rastų atsakymus patys, ir patys kurtų naująją civilizaciją.

Megre buvo klaustas ir į kokią partiją visiems stoti. Jis taip pat atsakė tuo pačiu stiliumi. Patys galvokit, studijuokit programas, patys atsirinkit. Nesakysiu į kokią partiją stot. Patys rinkitės, mąstykit.

Tos konferencijos CD turiu daba aš, bet paskui gražinsiu Aurimui. Jei kas norit galit pasiskolint. :wink:


Dobė:
Parašyta: Pir. 2005 12 12, 12:27
--------------------------------------------------------------------------------
:wink: Laimi, tu tikriausiai suklydai - ne "okultinio laikotarpio klaida" (okultizmas jau pats savaime yra viena didelė klaida) o "vaizdumo laikotarpio klaida" (oshybka obraznogo perioda - tokia tema yra anastasia.ru). o vaizdajuostę norėčiau peržiūrėti, tik kur tavęs dabar ieškoti ? :)


Laimis:
Parašyta: Pir. 2005 12 12, 13:21
--------------------------------------------------------------------------------
A, taip, "obraznava", suklydau... :)

Kompiuterinį CD su konferencija gali gauti penktadienį Vilniaus klube.. :wink:
helenelen
Pranešimai: 48
Užsiregistravo: Šeš 03 03, 2007, 21:02
Miestas: Kaunas

Re: Vaizdumo laikotarpio klaida

Standartinė helenelen »

O man visgi atrodo, jog žyniai tyrėjo mintį idėją pavergti žmones, ir tokiu būdu spjauti Dievui į veidą... nežinau, ar ši mintis jų galvose atsirado savaime, ar buvo primesta. jiems pavyko pasiekti, tai ko tikėjosi, įsisuko sistemos aparatas.

na tai ir yra vaizdumo laikotarpio klaida.. ir ji yra naudinga, nes žmonija įgavo labai daug patirties, ir , tikėkimės, mūsų vaikams neteks gyventi tokiomis sąlygomis, kaip mes gyvename dabar. :roll:
Toltik
Pranešimai: 580
Užsiregistravo: Pen 10 28, 2005, 9:56
Miestas: Laisvės oazė
Susisiekti:

Re: Vaizdumo laikotarpio klaida

Standartinė Toltik »

Nemanau, kad tai buvo toji klaida. Tai tik pasekmė, suklysta buvo daug anksčiau. Pats gyvenimo būdas - buitis, leido atsirasti spragai. Galbūt tai, kad apskritai egzistavo žynių grupė, o jų žinios buvo priimamos be didesnės analizės. O gal ir ne :). Manau kiekvienas turėtų būti viskuo, pilnai valdyti ir naudotis visomis energijomis........
helenelen
Pranešimai: 48
Užsiregistravo: Šeš 03 03, 2007, 21:02
Miestas: Kaunas

Re: Vaizdumo laikotarpio klaida

Standartinė helenelen »

Toltik rašė:Nemanau, kad tai buvo toji klaida. Tai tik pasekmė, suklysta buvo daug anksčiau. Pats gyvenimo būdas - buitis, leido atsirasti spragai. Galbūt tai, kad apskritai egzistavo žynių grupė, o jų žinios buvo priimamos be didesnės analizės. O gal ir ne :). Manau kiekvienas turėtų būti viskuo, pilnai valdyti ir naudotis visomis energijomis........
hm, logiška, kad tokio reiškinio kaip 'buitis' atsiradimas sąlygojo kitus dalykus, kurių pasekoje turime sistemą.
bet kaži kokie tie dalykai, ėję po buities..
eituwis
Pranešimai: 53
Užsiregistravo: Ket 10 11, 2007, 15:32

Re: Vaizdumo laikotarpio klaida

Standartinė eituwis »

Nemanau, kad žyniai susiję su vaizdumo laikotarpio klaida. Žyniai buvo Vedų (ir ne tik) civilizacijos dalis. Juk 8.2 berods rašoma, kaip žyniai išmokino įvairių amatų ir išminties Liubomilai, kuri dėka to gavo savo išsvajotą meilę. Žyniai - tai kaip profesija. Juk ten taip pat rašoma, kad ne visi žmonės buvo įgalūs mokėti ir žinoti viską, todėl natūraliai žmonės pasirinkdavo profesiją, kad galėtų geriau įsigilinti į tam tikrus dalykus. Arkaimas buvo žinyčia, susidedanti iš daugelio žynių, kurie siekė vieno tikslo - pažinti žvaigždes. Taigi, mano manymu, bet kuris žmogus visą gyvenimą domėjęsis ir praktikavęs muziką, senatvėje tapdavęs žyniu.

Vaizdumo laikotarpio klaida buvo būtent pats vaizdumo menas, kuris vėliau virto okultizmu. Iš vienos pusės, gerose rankose vaizdumo meno pagalba buvo galima pasiekti didelių gerų tikslų, tačiau blogose rankose vaizdmo menas tapo pavojingiausiu ginklu pasaulyje. O klaida tai nuo pat pradžių buvo, nes vaizdumo meną išmanantis žynys sukurdavo iliuziją, kurios iš tikrųjų nėra, todėl drąsiai galima teigti, kad jis apgaudavo žmones. Melas, savaime suprantama, tai jau tamsiųjų jėgų priemonė. Neatsimenu kelintoje knygoje rašoma apie Anastasijos protėvį berods (tiksliai nepamenu:), kuris sukūrė savo žmonai įvaizdį, kurį ji įsimylėjo. Pilnai nesuprantu kodėl jis taip pasielgė, gal norėjo žmoną patikrinti, nes vėliau išėjo iš jos, kad ši tapo jam neištikima, o tada jau ėmėsi masiškai naudoti savo naujai atrastą meną. Tai ir buvo klaida ir nesvarbu, kad pradžioje ji buvo naudojama gerais tikslais. Tas žynys nenumatė, kad jo meną perpras blogi žmonės ir pavers jį gigantišku vergijos aparatu.

Šios klaidos išvengimo būdų gali būti daug, bet esmė yra patčios klaidos suvokimas. Aš išmąsčiau tik vieną būdą: niekada nesekti ten, kur eina "banda". Niekada nesiburti į bandas, nes bandoje visada atsiras neįgalus asmuo, kuris negali savo jėgomis pasiekti savo tikslų, todėl pasitelks visą bandą ir taps jos lyderiu. Kiekvienas žmogus turi būti unikalus, tada jokie žyniai neįstengs jų pavergti, nes bandoje visi būna vienodi.

Būtent tie tamsieji žyniai sukūrę okultizmą ir vis dar jį palaikantys ir yra neįgalūs. Jie siekia dieviškumo valdydami žmoniją, taip atitolindami visus nuo Dievo, o tuo labiau save. O juk dieviškumas - tai kūryba, Dieviška kūrybą!

Adomo ir Ievos nuskintą obuolį taip pat galima pritaikyti šioje situacijoje. Tik viską reikia suprasti kaip simbolius. Juk pagal Biblijos skaičiavimus apskritai Jėzus yra Adomo ir Ievos palikuonis, o juos skiria virš 40 kartų, o tai reiškia, kad žmonijos amžius 6000 metų (2000 + 40 *100 = 6000), o archeologija patvirtino, kad žmonija gerokai senesnė nei 6000 metų:) Taigi, nenukrypstant nuo temos, Dievas sukūręs žmogų leido jam daryti ką tik nori, tačiau neleido valgyti obuolių nuo vienos vienintelės obels, kuri simbolizuoja vaizdumo meną, okultizmą arba naudojimąsi kitais žmonėmis. Adomas ir Ieva vietoj kūrybos pasirinko okultizmą. Jie pasirinko lengvesnį kelią atlikti tam tikriems darbams. Tai yra, jie pasitelkė į pagalbą kitus žmones, kad šie atliktu tuos darbus už juos. Štai mįslė ir įminta, Adomas ir Ieva buvo ne pirmieji žmonės, o pirmieji tamsieji žyniai, kurių palikuonys valdo žmoniją iki šiol...
Meilė - tai kūryba!
http://zalciolunkis.puslapiai.lt/
Skelbti atsakymą