Vaizdumo laikotarpio klaida

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Vaizdumo laikotarpio klaida

Post by Dievo karys »

Vaizdumo laikotarpio klaida

Yra tokia tema Anastasija.RU
O mes kuo prastesni? Isdestysiu savo mintis sia tema


Gyeno vadinasi vedai ir buvo kazkokie issilavine zmones kurie nusprende kad taip gyventi yra negerai.
Kai kalbama apie klaida tai daznai kalbama apie vedu praziopsojima kazkokiu momentu kurie
privede vedu kultura prie prazuties slenkscio.
8.2 knygoje rasoma kad viena klaidu yra valdzios atidavimas i kazkieno vieno rankas, nes su vienu
lengviau susitarti del nesmaoniu darymo nei su visais.
taciau tai be abejo ne pagrindine klaida, as manau kad pagrindine klaida yra TOBULEJIMO IR MEILES ATSISAKYMAS.

bandau paaiskinti.
8.2 knygoje yra puiki istorija apie mergaite kuri pamilo berniuka ir tam kad jos mylimasis gautu pacia geriausia nuotaka
(o juk mylimajam mylintis zmogus ir nori paties geriausio) ji tapo pati geriausia nuotaka, ji klause visu
isminciu pasakojimu ir apie audima ir apie vaistazoles ir apie laukiniu gyvunu prijaukinima ir t.t.
taip pat rasoma jei ne MEILE tai mergaite ne puse to nebutu pasiekusi

dar rasoma kad isminciai savo sudetingu ilgameciu apmastymu rezultatus pateikdavo kaip paprastus
aiskius veiksmingus ritualus. zmonems uzteko tik priimti rituala ir viskas eidavo kaip pasakoje.
zmonems nebeliko tikslo mastyti, tobuleti, uz juos visa tobulejima atlikdavo isminciai kurie
ejo per gyvenvietes ir dalinosi savo ziniomis, zmones net ir tu ziniu nenorejo priimti kol MEILE juos tam
neuzdegdavo.

galu gale susiformavo didieji isminciai - zyniai. kurie tiesiog pateike vedams rituala, kurio tikslas nebuvo
toks kaip iki tada.... zmones net nepamaste rituala su dziaugsmu prieme.
tai okultiniu amziu pradejimo ritualas, meiles ir tobulejimo atsisakymo ritualas.
(o kodel tie zyniai sugalvojo toki rituala tai jau kitas klausimas, taip pat ir kitas klausimas kodel zyne Anastasija,
nepanorejo sekti savo pirmtaku zyniu pedomis)

vienintelis budas mano manymu nebepakartoti sios vaizdumo laikotarpio klaidos - visiems tapti isminciais,
visiems tapti zyniais, vistiems verztis prie Meiles ir Dievo
vaikams tegul Meile nebuna atsitiktinai sutikto berniuko/mergaites iziebta. tegul ji buna girdoma kartu su motinos pienu.
Stai taip as manau.
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

:D Labai tave palaikau. (+)
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

tebuna ji tokia naturali, kaip oras kuriuo kvepuojam- toks tyras ir svarus, kaip vandeniukas- toks skaidrus ir nuostabiai tyras ir beskonis :) , tebuna ji tokia naturali, koks naturalus yra kurybos stebulkas- nuo minties pradetas, labai senai, kai dar nebuvo tevai susitike cia, bet viskas taip tyra bus, taip nuostabu :D teyra !!!! :D
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

įdomios tavo mintys, Dievo kary, :D bet aš manau, kad vedų laikotarpio žmonės nebuvo jau tokie neišmanėliai, kad leistusi mulkinami žynių. vienoje knygoje Anastasija kalbėjo, kad okultizmą paskatino tai, kad žmonės palaipsniui nustojo tiesiogiai bendrauti su Dievu. Taigi ir tu panašiai kalbi ir aš ir turbūt daugelis pritariame tam, kad reikia visu pirma patiems jausti Dievą per gamtą ir visą Kosmosą. Kitavertus, kiekviena visuomenė - ar tai būtų vedai ar tai mūsų dienų žmonės, išsisluoksniuoja pagal polinkius - vieni būna meninkai, kiti labiau prie žemės, augalų, treti prie gydymo linkę, ketvirti - vis ieško išminties, penkti siekia perteikti žinias kitiems. Natūralu yra mokytis iš labiau patyrusių ir gerai savo sritį išmanančių - iš karto juk visažiniu negimstama. Tačiau bet kokį mokymą turbūt reikia per savo jausmų prizmę perleisti, pajusti, suprasti širdimi. iš to, ką perskaičiau apei vedus, man susidarė įspūdis, kad taip vedai ir darė - patys atsirinkdavo mokytojus.
o meilė.. tikrai, ji - svarbiausia mūsų gyvenimo energija, priežastis ir prasmė ir varomoji jėga ir kelias į amžinybę. tik manau, kad tos mergaites meilė nebuvo meilė atsitiktiniam berniukui - ji buvo įrašyta žvaigždėse. kaip aš suprantu, kad kol žmogus neįsimyli ar kai meilė užgęsta (iš nežinojimo, kaip ją puoselėti) žmogus ir negyvena iš tikrųjų, jis kaip tie virusai lūkuriuojantys sporose, kad kas pažadintų juos gyvenimui. juk rodos vedų kultūros vaikai nuo gimimo buvo apsupti mylinčios giminės, augo meilės erdvėse, o vis tiek visiškai atsiskleisdavo tik įsimylėje.
tai kokia gi buvo vaizdumo laikotarpio klaida? manau, iš dalies į tai atsakoma paskutinės knygos skyriuje apie Liokajų, kuris tapo kunigaikščiu. išvis to liokajaus statusas kažkoks mįslingas - nei žemės neturėjo tas liokajus, nei šeimos, tik prižiūrėdavo susibūrimų vietą. kažkoks "outsideris-svetimkūnis". ir vėl ko gero meilėje šuo pakastas. :roll:
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

>tai kokia gi buvo vaizdumo laikotarpio klaida? manau, iš dalies į tai atsakoma paskutinės knygos skyriuje apie Liokajų...

dobe, nugi pamastyk

as ivykius dedu sitaip:
1. buvo vedai ir viskas jokiu nebuvo kitu
2. padaroma lemtinga klaida
3. atsiranda nevediskos valstybes
4. is ju zmones samdomi i liokajus
5. padaroma viena is simtu klaidu, liokajai i kunigaikscius


pagal tave iseina
1. buvo vedai ir viskas jokiu nebuvo kitu
2. is dangaus nukrenta mistiniai liokajai
3. padaroma lentinga klaida



>okultizmą paskatino tai, kad žmonės palaipsniui nustojo tiesiogiai bendrauti su Dievu

kodel nustojo bendrauti? Dievas visada norejo, zmones irgi norejo.
as manau taip:
Dievo mintys greitejo, dievas norejo perduoti naujus savo vaizdinius,
o zmogus.... nu zmogui ir taip gerai, kam jam dar greitinti mintis ir tobuleti? kontaktas su Dievu prarastas. Atsiranda tarpininkai tarp Dievo ir zmogaus. tarpininkai - tai jau klaida. Bet pirma klaida nenoras tobuleti, negi ne?


Okultinis laikotrapis - zmonijos nuosmukis ir vel kilimas auktyn tobulejimo laipteliais, atgal pas Dieva.
O nenoras tobuleti nebeatsiras, nes bus stipresnis nenoras vel nusidegraduoti i okultinius laikus.
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

brrr, kaip tu čia viską susakei , leisk pamąstyti mažumėlę - mintis mano ne tokia lėta, kaip žodžiai, kuriais ją reik išreikšti.
na jei šalia vediškų valstybių buvo nevediškos, tai reiškia, kad lemtinga klaida jau buvo padaryta, taigi su tokia logika sutikt reikėtų.
po to ir likę vedai (Rusijoj) padarė klaidą ir prarado savo rojų kažkuriam laikui, taigi klaidų buvo ne viena - sutinku.
tarp vedų ir Dievo atsirado tarpininkai, kurių anksčiau nebuvo. tai kieno gi nišą jie užėmė, nes, kaip sako, šventa vieta tuščia nebūna, ir kokios aplinkybės (prielaidos) paskatino tokios tuštumos atsiradimą?
1. Žmogaus aptingimas (nenoras tobulėti) - sutinku, bet kokios tam buvo prielaidos? turėkime omeny, kad mylintis, įsimylėjęs žmogus trokšte trokšta tobulėti. plačiąja prasme sutinku, kad taip - nenoras tobulėti, bet jei net tokioje rojaus žemėje sanklodoje, kurioje gyveno vedrusai, atsirado prielaidos apkiautimui, tai kalbėt apie nūdienos žmogelius? lyg ir išeitų, kad ta priežastis slypi dvilypėje žmogaus prigimtyje - pusė iš Dievo, o kita - ne iš Dievo (o iš Dievo priešybės), e :?: :?: :?:
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

>tarp vedų ir Dievo atsirado tarpininkai, kurių anksčiau nebuvo. tai kieno gi nišą jie užėmė, nes, kaip sako, šventa vieta tuščia nebūna, ir kokios aplinkybės (prielaidos) paskatino tokios tuštumos atsiradimą?


kai bendravimas su Dievu nutruko (Dievo mintis pagreitejo, o zmogaus atsiliko ir palaipsniui pradejo leteti) atsirado bendravimo su Dievu tustuma
taigi...

>turėkime omeny, kad mylintis, įsimylėjęs žmogus trokšte trokšta tobulėti.

cia jau Dieviska meile - atiduoti mylimajam viska kas geriausia
o zmogiska jau kazkaip deformuojasi - kam tobuleti jei mane priims toki koks as esu


>bet jei net tokioje rojaus žemėje sanklodoje, kurioje gyveno vedrusai, atsirado prielaidos apkiautimui, tai kalbėt apie nūdienos žmogelius?

kaip tik nudienos situacija ir skirta apkiautimo isnaikinimui
jei tu netobuleji, tu sergi, tau skauda siela, tu degraduoji ir mirsti

o anais laikais...., nu netobuleju as, nu ir kas? gimines sodyba mane saugo ir globoja, man gera, juk as jau buvau i pasauli tobulas isleistas, kam man dar tobuleti? a?

is to persasi isvada kad zyniai norejo kad dievas atnaujintu juose tobulybe, kad patiems nereketu vargti
kadangi dievas myli zmones, jis jiems leidzia tobuleti patiems
visai normaliai persasi zyniu mintis kad tobulybes atnaujinimas imanomas tik kai jau visai nusidegraduos zmonija.
ir kaip matome jie nesuklydo! zmonija nusidegradavo ir prasidejo grizimas prie tobulybes, ju siektas tobulybes atnaujinimas
kaip zinia keliu i Dieva yra daugybe, galbut priversti tobuleti zmones buvo galima ir kitaip, bet zyniai nusprende kad taip

tai mano prielaida del klausimo "kodel zyniai taip pasielge"
ji visai nebutinai teisinga

toliau gali eiti prielaida del klausimo "kodel Anastasija keicia zmonijos raida":

teoriskai galima buvo bandyti budinti zmones anksciau, bet mes ir dabar stebime situacija - atrodo zmonija ant prazuties ribos, bet dauguma zmoniu dabartine situacija kuo puikiausiai tenkina, ta parsme tobuleti noras dar neatsiranda.
visi zyniai laukia toliau, o Anastasija nusprendzi kad jau laikas. Visatos procesu pagreitejimas kuri ji mini ir kuri mini lazarevas visai gali buti kad tai jos pacios darbas.
galbut tai ir yra tas veiksmas kurio nesuprato tamsios jegos: zmoniu degradavimo pagreitinimas - stumimas juos link bedugnes, nors tikslas yra juos isgelbeti.
dabar beliko arba tobuleti, greitinti mintis arba mirti...
vienok Anastasija kalba apie tai kad mirusieji gris po 9000 metu, vadinasi isgelbeti yra visi visi zmones!!! neitiketina.
na kagi, mums noras tobuleti yra jau dabar, o jie tures dar 9000 metu tam norui issiugdyti pries atgimstant Zemeje :)
Alyta
Posts: 319
Joined: Sun 02 06, 2005, 13:29
Location: zeme

Post by Alyta »

Gerai mastai kari.As irgi manau,kad esmines klaidos(o gal ne klaidos)buvo padarytos gerokai anksciau, negu pries duodant valdzia liokajam
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

na as manau kad kazkada kazkas vienas sugalvojo patingeti.. patingeti mastyti.. kadangi tokiu pamoku pasekmes ateina veliau, tai jis gal atpildo ir nesulauke, o jis rezonavosi iki to, kas buvo iki Anastasijos.. dabar jau kitaip viskas- gristam atgal, ir manau nesvarbu, kaip tai ivyko, svarbu- ka daryti, kad kuo greiciau ir kuo daugiau zmoniu suvoktu kas darosi ir ka daryti, kad gristi i tiesa :)
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
ss
Posts: 177
Joined: Sun 08 15, 2004, 9:57

Post by ss »

Manau,kad kai is visuomenes atsiskyre sminciai,tai reiske,kad kita dalis visuomenes nesiverze suvokt Kurejo programos.Ir prijaukinimas prasidejo jau tada.Is pradziu svelniai-gerbk ir klausyk ismintingesnio
Egidijus
Posts: 116
Joined: Mon 11 08, 2004, 19:40
Location: Kaunas
Contact:

Post by Egidijus »

Skaitau apie klaida ir ... lyg viskas graziai, logiskai gaunasi bet kazko man truksta. "Nepagaunu" as tos klaidos. O atskiri momentai idomiai ir keistai susidelioja:
... toks arais ispudis kad zmones be Dievo isikisimo, aktyvaus veiksmo pamazu praranda su juo rysi (zyniai atsiranda tik po to kai jau yra praradusiu rysi zmoniu taigi jie nera pirmine priezastis). O pirmines priezasties nesuvokiu. Spelioju - gali buti kad tai susije su protu, jo sandara, veikimo budu - jei laikysim kad is pradziu zmones elgesi, gyveno ir galvojo "teisingai" (darnoje su Dievu), kazkuriam momente tai iseina kad viena nezimia klaidele (kazko nezinojo, nenumate, nedadare) savo paties ar pasaulio atzvilgiu kuri buvo tokia delikati kad net pamacius jos rezultatus nebuvo aisku kas tai yra ir kaip ja istaisyti (todel "uzmiogo").
Arba gal zmogus nebuvo pilnai "subrendes" ta prasme kad galbut nepazino visu ji sudaranciu energiju, pilnai nesuvoke, nepazino saves, o kreipe demesi i isorini pasauli. Galbut tai ir buvo ta pirmoji klaida kad Dievui sukurus materialu, "matoma" pasauli zmogaus pagrindinis demesys skiriamas kurybai pasaulio, pilaniai nesuvokus savo, kaip naujos, dar nebuvusios, materialios esybes prigimties, sudaranciu ir varanciu jegu. Taigi dabar zmogus noredamas islikti turetu kitoks, geriau suvokiantis save

Jeigu tai mano speliojimai eina link teisybes tai pirmu atveju reiktu nustatyti ta klaida (kuri speju turetu isrysketi tik per keles kartas - taigi jau tevai tu, kurie prarado rysi buvo "infekuoti"). Be to man rodos klaidos paaiskinimai turi pasiulyti kaip ta klaida istaisyti. Anastasija pateikia gyvenimo buda kaip ta klaida istaisyti pacios klaidos neivardindama. Man tai tinka nes ta klaida siu metu yra manyje, ja atrasti ir istaisyti salygas irgi galiu susikurti (gimines sodyba) tereikia tik daryti.

Dar noriu pateikti pora minciu kurios kilo mastant apie sia zinute:
- kazkur skaiciau tokia minti "jeigu tu matai blogi, atmin kad ir blogis mato tave". Si mintis man tinka ivairiom prasmem. Man svarbu tai kad jei as matau kad kazkas vyksta, tai net reakcijos nebuvimas taip pat yra reakcija kuri mane vienai ar kitaip veikia. Be to prisiminiau lyg knygoj skaiciau kad mazas vaikas neturetu matyt kaip mirstama (ten apie gyvunu zuti lyg buvo rasoma).
-8.2 knygoj pasakojama jog zmones valdzia atidave i valdytoju rankas nes iskilo "gresme". Dabartyje mes irgi galim stebeti si procesa pvz JAV del teroristu gresmes zmones atsisako savo laisves, sutinka su jos ribojimais, ginklu su kuriu panaudojimu siaip nesutiktu kurimu ir naudojimu (pvz psichika veikianciu ginklu. Placiau http://www.earthpulse.com/src/category.asp?catid=1)

Geros dienos
Egidijus
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

>O pirmines priezasties nesuvokiu

apie pirmine klaida rasoma ir Biblijoje....
bet diskusija reikia pradeti nuo pradziu. pradziai siulau apsispresti
a) zmogus buvo skurkurtas netobulas, nykus ir pan
b) zmogus buvo sukurtas tobulas, be menkiausios demeles

besirenkantiems A punkta siulau is karto ji deklaruoti ir toliau diskutuoti remiantis sia prielaida.

as tenkuosi punkta B (ir A punkto diskusijose dalyvauti nesiruosiu)
Biblija irgi mini apie tai kad zmogus buvo skurtas tobulas.

O pirmine degradavimo priezastis minima kaip "obuolio suvalgymas".
Zinoma jokio ten obolio nebuvo, tai simbolis.
As manau kad jis simbolizuoja butent visko padavima ant lekstutes, tobulejimo nereikalinguma.
Kaip matome is Anastasijos knygos pas vedus buvo net etatiniai rojaus obuoliu dalintojai, ir net jie labai gerbiami buvo.
Kam zmogui spresti iskylancias problemas (o uz ta pati ir tobuleti, nes netobuledamas nieko neisspresi), jei jau yra gatavu sprendimu gamybos ir platinimo linija.
Bet griztam prie pradzios, pradzioje zmogus buvo tobulas ir nebuvo jokiu problemu. Problemu atsiradimo momentas Biblijoje siejamas su Ievos atsiradimu, nes butent Ieva Adomui obuoliuka pasiule.

Mano nuomone,
Dievas zinodamas reikalinguma Adomui tobuleti sukure Ieva, taciau vietoje tobulejimo buvo pasirinktas "obuolys".
Nors Adomas irbuvo sukurtas tobulas, taciau jis tobulas isbuvo lygiai 1 sekunde (arba net dar maziau)! Po sekundes visata pasikeite, tam kad islikti tobulu Adomas turejo tobuleti kartu su visata. Ir Ieva buvo jo tobulejimo laidas. "Obuolys" siuo atveju simbolizuoja nenora tobuleti, o nora gauti paruostus sprendimus.

Jei mano prielaida teisinga, tai sodybos yra tik pirmasis tobulejimo postumis, pirma klase pirmokeliams. Ir kaip pasake Laimis - sodybos problemu nesprendzia, problemas sprendzia kurimasis sodybose. Kai isikursime, privalesime judeti toliau. Sustojimas reiskia mirti, bet kuris mokslininkas ta irodys kad ir paprastu pavyzdziui apie Zemes planetos nustojima suktis apie savo asi ir apie Saule. Vien sukimosi suletejimas gresia nerealiomis katastrofomis!!!

Toliau mano manymu,
Zyniai savo veikla pradeda toli po klaidos. Ju tikslas - kad Dievas atnaujintu ju tobuluma. Tai dar vieno rojaus obolio troskimas.
Mes matome kas nutiko po pirmojo obuoliuko, Dievas irgi neaklas, todel visai naturalu kad kaip mylintis Tevas jis neduoda ir neduos antrojo.
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

Dar toliau nagrinejant sia tema galima imti kaip pavyzdi pacia Anastasija. kaip ji augo? Kai tik ji uzduodavo koki klausima, tai senelis jai paciai ir siulydavo surasti atsakyma.
Vietoje "rojaus obuolio" valgymo Anastasijai teko tobuleti.

Taip pat man labai istrigusi yra ta vieta kus Dievas nori padeti Anastasijai, materialiame dalyke, taciau ji atsisako, motyvuodama tuo kad Visata (visatos energijos) turi matyti kad zmogus sukurtas tobulas, kad jis gali isspresti bet kokia problema, susitvarkti su bet kuria situacija.
Net tada kai labai sunku, kai net prazyla plaukai, Anastasija renkasi ne "rojaus obuoliuka"...

Kodel as verziuosi i sodybas? Atsakymas paprastas, mane tiesiog uzkniso nulinuku klase. Noriu tobuleti :)

PS. Jokiu budu nereiskia kad vaikams negalima duoti atsakymu, taciau juos reikia orientuoti ir ruosti aplinkai kurioje atsakymu nebus, mokyti juos matstyti. Antraip visada atsiras tie kas dalina atsakymus: isminciai, zyniai, Hitleriai, Stalinai, demagogines mokyklos ir kitokios atsakymu dalinimo institucijos
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

Gal tik nepasakė
Nors jo, reik dalintis
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

Man tai buvo viena iš pagrindinių idėjų
Tačiau vis tiek nelabai aišku, kodėl tobulas žmogus sugalvojo kažką išardyt.. Norėjo tik pabandyt, o paskui to nesuvaldė? Nesuprantu..
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

O man sunku patikėt, kad nežinojo.. Kažkaip peršasi mintis, kad jie sutiko.. Vienam iš žmonių prireikė tai išbandyt ir jie nesipriešino..
:)
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

aš truputį savo pasisakyme dalykus sumaišiau :) kalbėjau apie tai, kas vyko kai žmonių buvo daugiau ir nebegyveno jie pirmykščiame rojuje, o pats tas šakelės nulaužimas juk buvo anksčiau. :) Gal tikrai, kaip Tu, Basta, sakai, jie tiesiog pabandė ir viskas. Juk kai būni laimingas, vaikštai euforijoje, neanalizuoji, nelendi gilyn.. Ieva pasiūlė, jai kažkas kitas pasiūlė, aš sutikau.. :)

o kodėl žmonės nesustojo vėliau, kai pamatė kur einama - tai čia manau, kad jie jau žinojo, kokios gali būti pasekmės, bet leido tam vykti, nes kažkurie jų per daug į tą žaidimą įsitraukė
kamala
Posts: 101
Joined: Wed 11 27, 2002, 12:21
Location: Klaipeda

Ne klaida

Post by kamala »

Tiesa sakant nemanau, kad kokia klaida is vis buvo
Gyvenimas negali stoveti vietoje ir viskas keiciasi
Sakykim visi megstame vasara
Taciau be pavasario ziemos ir rudens jos nebutu, be to vasara bent jau pas mus negali buti visa laika
Tai nereiskia , kas ziema yra klaida
As manau gyvenimo ratas sukasi taip, kaip ir turi buti ir mes igauname patyrima kurio neturejo senoji civilizacija
Taigi tai ne klaida, tai naudingas patyrimas praversiantis ateityje
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

>Tačiau vis tiek nelabai aišku, kodėl tobulas žmogus sugalvojo kažką išardyt.. Norėjo tik pabandyt, o paskui to nesuvaldė? Nesuprantu..

Todel nesupranti kad tavo prielaida neteisinga.
basta va sako kad pirmaprade nuodeme yra ~ardymas~

Tobulam zmogui nera reikalo ardyti tai ka Dievas sukure. Vadinasi ~ardymu~ uzsieme jau nebetobulas zmogus. Jis norejo tobuleti... ir nusprende kad patobules isardes ir issiaiskines kaip kokie sraigteliai sukasi.
O tai jau yra "rojaus obuolio" kasnis. Vietoj vienybes su Dievu siekimo, tiesiog isardysiu jo kurini ir paziuresiu kaip jis padarytas.

Kartoju - tobulam zmogui rojaus obuolys nereikalingas.
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

vis galvoju kaip pasakyti kad kamala suka roges is kelio...
pabandysiu gal sitaip:

ziema ne klaida,
klaida - zmogaus poziuris i ja. zmogus turi laisve rinktis: apsivilkti jam siltus rubus ar buti nuogam.
siuo metu laisve irgi tokia pat, tik tiek kad siltu rubu nera.
Post Reply