Mano maži samprotavimai paskaičius 8.2 knygą

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

Ar jauti, kaip arti tai, ka kiti vadina "laiko masina?"
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

Jeigu mes intensyviau skatintume vieni kitus minties greitinimui, tai neuzilgo butu stulbinantys rezultatai. Juk forumas stimuliuoja minti ir sparciai padeda daug ka pazinti!
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

Kalnarute wrote:Na turbut taip ir yra,bet tada ir kiti jo parasyti apmastymai klaidingi arba isvis nieko verti.
O kodėl? :?: tarkim jis tą vietą klaidingai, netiksliai ar ne nuo to :) šaltinio nurašė (o gal tiesiog pasirėmė vienu iš milijono galimų šaltinių.. :)). Bet juk tai dalyko esmės nepakeičia, nereikia net labai toli ir giliai ieškot, galim prisimint, kiek mes kartų patys esam girdėję apie įvairius vestuvinius papročius, apie paklodžių tikrinimą, pamatymą sutuoktinio vestuvių dieną ir panašiai.. Ar tu kažką kitą turi omeny, Kalnarūte?
Kalnarute
Posts: 145
Joined: Fri 09 23, 2005, 13:22
Location: Klaipeda

Post by Kalnarute »

Kaip pataria Anastasija,viska tikrinti savimi,tai taip ir bandau. Ir paskaicius,o poto apmasciuskai ka lyg ir keiciasi esme.Zinai cia mano ir savo nuomones niekam nepersu,bet 8.2 knyga paliko kazka netikra.Dar neisiaiskinau ka,bet kazkas yra.
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

kad ir ką besakytų, bet kai matai bundančią žemę, įkvepi tyro oro gurkšnį, girdi paukštelius, pagalvoji apie savo žemę, ten augančius ir pasodintus augalėlius, taip šilta širdy pasidaro, kaip nuo nieko kito :D dabar ant mano monitoriaus guli visiškai juoda katė - ji tuoj turės kačiukų... pavasaris bus smagus :love:
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

Anta Dobes monitoriaus guli visiskai juoda kate, o ant mano keliu - visiskai baltas suniukas. Gyvuliukai negali be zmogaus, o ir mes be ju neapsieitume! Tiesiog darnus papildymas!
Apie Rusijos ir visu tautu atgimima zinia jau seniai bando pasiekti musu sirdis. Uztenka to betikslio zmoniu asaru liejimo, tiesiau sakant, kraujo liejimo...Visa, kas eina pries gamta, patirs vienokia ar kitokia metamorfoze. Zmones, kur jie bebutu, gali gyventi is savo mylimo zemes lopinelio. Taip buvo Tverejo sumanyta!
Post Reply