Mano maži samprotavimai paskaičius 8.2 knygą

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
Rolandas
Posts: 101
Joined: Tue 01 21, 2003, 3:50
Location: kažkur anapus

Mano maži samprotavimai paskaičius 8.2 knygą

Post by Rolandas »

:!:
Dar nebaigiau skaityti...
Bandysiu greitai isdestyti kai kurias mintis. Kazkodel man sita knyga pradzioje labai sunkiai skaitesi. Labai nesinorejo... Veliau kai prasidejo pasakojimas apie pazystamus, kaip ir nieko. Taciau dar nepabaigiau. Kazkaip rankos nekyla...
:idea:
As skaitydamas ankstesnese knygose apie vedu antros puseles paieskas ir su tuom susijuses proceduras, kazkodel susidariau nuomone kad va pas juos (vedus) viskas buvo gerai, be skyrybu, nelaimingiu meiliu ir kitu musu visuomenei budingu atributu. Taciau paskaicius 8.2 knygos dali, isaiskejo kad visa tai buvo ir pas vedus. Tai kaip cia dabar yra? Vadinasi santykiai tarp zmoniu nesikeicia? Keiciasi tik musu santykis su mus supanciu pasauliu? (naturalus pries technokratini?) Man 8.2 knyga priestarauja praejusioms knygoms.

:?: As kazko turbut nesupratau? Ka manote jus :?:
Renata
Posts: 264
Joined: Tue 01 14, 2003, 10:40
Location: Vilnius
Contact:

Post by Renata »

Aš šitos (šitokios) knygos seniai laukiau. Kodėl? Todėl, kad kažkas turėjo užpildyt spragas ir priartinti prie gyvenimo realybės. Ankstesnėse knygose buvo aprašyta viskas, kas skirta jauniems, meilės nepažinusiems. O ką daryti tiems, kurie pažinę ne tik meilę (gal ir ne kartą) bet ir jos nebuvimą? Juk labai didelė dalis skaitytojų - būtent šios kategorijos. Ar jie - beviltiškai nurašyti ir nebeturi kelių į laimę? Kažkaip aš nesigilinau į tai, kad laikai keičiasi, o žmonės - ne. Bet akivaizdu - ši knyga aktuali ir savalaikė.
Jei kalbėti nepritariančiųjų Anastasijos idėjai frakcijos stiliumi - Vladimiras geras verslininkas ir žino, kokia prekė turi paklausą :wink: :mrgreen: :D
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Oi, labai gera knyga, vat pas mus Lietuvoj, tai 8.1 knygą visi sunkiai skait4, o vat 8.2, tai visi iš karto prarijo ir sako: "oi nuostabi knyga, oi pasaka, su 8.1 nepalyginsi..." :)

Man tie vedai tai visada buvo tokie biški "kvanketelėję" :) Tai aš Rolandai tokiais dalykais kur tu sakai nesistebiu. Man visada jų poelgiai ir mąstymas ne iki galo patiko. Vat, kad ir pokalbiai su Dievu. Atsimeni, kai jie užsilipdavo ant kalno šventės proga ir kalbėdavo su Dievu. Kai kurie išvis buo nenusivalę mėlynių uogų nuo lūpų, kiti irgi šnekėjo ne itin gudriai... :)

Be to, jie stato namus rąstinius, daug dirba... Nu man jie niekada nepatiko.. :)

Vat Anastasija pati taip nedaro, o mums siūlo. Tipo būkit kaip vedai, o vat pati gudrutė, nė nesiruošia būt kaip vedė. Jokių ji namų nestato, kirvio nenaudoja, laužo nekuria (o vedai kūrė ;) ) ir drabužių nenešioja (man rods tik dėl aplinkinių užsimeta kažką.

Žodžiu pati ji negyvena kaip tie vedai aprašytieji. O mums siūlo. Kaip kokiems kvaileliams. :) Tipo vat jums pereinamasis periodas. Pabūkit vedais, o paskui eisim dar giliau į istoriją, pažiūrėsim kas buvo prieš vedus...

Aš manau, kad ji viską šitą mums siūlo, kad po truputį eitume link laimės. Vat nebūtina atsisakyti skalbimo mašinų, indaplovių, netgi namą galima mūrinį statyti, svarbu tik pradėt judėt ta linkme.... Paskui po truputį pamatom, kad nebereikalingos mums tos mašinos, pradedam ir namukus ekologiškesnius statyti, paskui žiūrim, kad jau grįžom į vedų laikus, gyvenam kaip vedai... ir tuo juk nesustosim, eisim toliau..i provedinius laikus..priešvedinius... vat ten tai dalykai.. vat ten tai aš suprantu... jokių rąstinių namų, jokio darbo... vaikštai kaip Adomas rojaus sode, pakirtį gyvūnėliams duodi...mąstai kuri, dirbt ir šieno vežt nereikia...och laikai...

O 8.2 knyga, man visai neprieštarauja kitoms knygoms. Viskas juk ten taip pat. Ir kitose knygose tie vedai juk nėr tokie geručiai. :) Jie tik pereinamasis periodas... Juk negalim iš karto tapti kaip Anastasija, išeiti į mišką į žeminę ant sniego... :) Vat tam tie vedai ir sumanyti, pateikti ir dar kaip "kvaileliai" atvaizduoti, kad būtų panašesni į mus, kad mums būtų lengviau įsijausti į jų vaidmenį ir tapti panašiais į juos... :)

Bet be to juk neįmanoma... Į olą šaltą žiemos žiemą nedaug kas eitų, o vat į vedų sodybas žmonės eina masėmis... :)
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

Iš karto prisipažįstu, kad 8.2 neskaičiau :) , tai gal ir nušnekėsiu.. :) bet.. gal nebus visai ne į temą ? :)

man atrodo, kad.. neįmanoma sukurti tokių sąlygų, kuriomis galėtum būti visiškai tikras, kad meilė išliks. Tiesiog nėra tokių garantijų ir nėra tokių sąlygų, neišvengiamybės tokios nėra. niekada negali būti 100 procentų tikras, kad jei sukursi tam tikras sąlygas, meilė gyvens. Nėra tokių garantijų ir neįmanoma būti visiškai tikram

:) Daug kartų tą patį pakartojau :) bet mintis buvo ta, kad neišeina tikėtis, kad jei tu padarysi taip, gausi būtinai tokį rezultatą. Žmogus visą laiką yra laisvas, jis bet kurią akimirką gali persigalvoti, pasirinkti kitaip.. žmogus ar veduose, ar dabar juk yra tas pats. Dabar gal (?) tik daugiau klaidinimo, iškraipymų, bet ir čia, ir ten žmogus renkasi, gali persigalvoti, yra laisvas. kokią ateitį susikursim, tokia ir bus

Gerai Laimis pastebėjo, kad vedai nebuvo tobulybės viršūnė, gal į tai irgi reikia dėmesį atkreipt..
J

Post by J »

Nepamirškit, kad tobulų žmonių žemėje nebuvo, nėra ir nebus. Nes, jei žmogus tobulas, tai ko jam žemėje gimti? :roll: :lol:

Kad meilė išliks, sukūrus tam tikras sąlygas, garantijų jokių nėra. Pritariu.
Matyt Dievo planas buvo truputėlį kitoks... :lol: :lol:
aiwita
Posts: 95
Joined: Fri 11 25, 2005, 11:42

Post by aiwita »

Tai kaip gi ten su pirmaisiais zmonemis, kurie visgi, pagal ania, buvo sukurti tobuli....
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

Didele dalimi V.Megre knygelese bandoma atstatyti tobula visuomene. Ivairiose Zemes vietose ima zybseti tie spinduleliai, kurie bando priarteti prie statomu sviesiu tikslu. Ju bendros idejos apjungia visus kaip biciu bendruomene ar kaip web. Tomis nematomomis plika akimi gijomis gyvai komunikuojama. Gimsta dar aukstesni tikslai. Zmones pradeda jaustis Zmonemis, ypac is savo zemes lopinelio spinduliuodami meile. Nusimetama tamsi nezinios danga, gaubusi simtmeciais. Juk zmogus Dievo vaikas, tai kaip gali buti netobulas? Zmoguje yra visa visatos informacija! Brangi Jone, paziurek i veidrodi ir pazvelk i savo ausi. Vien joje gali rasti visus taskus esancius tavo tobulame kune. Ir pati ausies forma tai kudikelis isciose. Tai ka bekalbeti apie dvasios galimybes, sielos balsa? jeigu simtmeciais buvome mulkinami, tai nereiskia, kad esame netobuli! Tiesiog buvome uzsnude! Anastasijos pagalba mes pagreitine savo mintis ir sviesius siekius pamatysime viska tikroje sviesoje.Sekmes!
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

loreta wrote:Didele dalimi V.Megre knygelese bandoma atstatyti tobula visuomene.
Kažkaip neskaniai man tas tobulumas skamba.... :?
Leonardas
Posts: 237
Joined: Sat 10 05, 2002, 20:42
Location: Kaunas - Sukiniai

Post by Leonardas »

Jonė.S wrote:Nepamirškit, kad tobulų žmonių žemėje nebuvo, nėra ir nebus. Nes, jei žmogus tobulas, tai ko jam žemėje gimti? :roll: :lol:

Kad meilė išliks, sukūrus tam tikras sąlygas, garantijų jokių nėra. Pritariu.
Matyt Dievo planas buvo truputėlį kitoks... :lol: :lol:
Ir koks gi tada tas planas? Kam gi Dievui gali būti reikalingi netobuli kūrinai, nesuprantu. :roll:
Gyventi pagal sąžinę
J

Post by J »

Turiu atsiprašyti, suklydau...
Žemėje nebuvo, nėra ir nebus idealių žmonių. :oops:
Tikiuosi, dabar Leonardas supranta mano mintį...
Trėja
Posts: 235
Joined: Sun 12 18, 2005, 0:03
Location: Kaunas

Post by Trėja »

Bet ar įdomu būtų gyventi,jei būtų visi idealūs?Ką tada veikti?Nei pasiginčyti nebūtų su kuo???????? :lol: :lol: :lol:
Manau DIEVAS prieš sukurdamas zmogų jau zinojo,kad jis bus netobulas! :lol: :lol: Juk turėjo zinoti ir manau numatė-kas bus toliau.......... :wink:
Viską daryk 100%
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

Asta wrote:Bet ar įdomu būtų gyventi,jei būtų visi idealūs?Ką tada veikti?Nei pasiginčyti nebūtų su kuo???????? :lol: :lol: :lol:
Manau DIEVAS prieš sukurdamas zmogų jau zinojo,kad jis bus netobulas! :lol: :lol: Juk turėjo zinoti ir manau numatė-kas bus toliau.......... :wink:
:D :D :D
Jei butume idealus, uzsiimtume tikra kuryba, dar daugiau greitintume minti, musu Zemele susvistu visomis vaivorykstes spalvomis trykstanciomis musu meiles deka!
J

Post by J »

Jei žmonės būtų idealūs, tai žemė būtų be žmonių.
Kas gi užsiimtų kūryba, miela Loreta?
Paukščiukai, žvėriukai kaip kūrė, taip ir kuria. O daugiau kas kurs?...
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

Jei zmones butu idealus
Jau butume gyvene rojuj
Karais nereiktu Zeme alint
Nekistume broleliui kojos...
Pierre
Posts: 144
Joined: Sun 12 25, 2005, 4:11

Post by Pierre »

Visi mes gimėm rojui :P
Tik patys iš tenai išėjom :cry:
Mes idealiai tobuli sukurti :|
Tik patikėti savimi mes turim :wink:
J

Post by J »

Basta rašo:
Dabar juk žmonės ne kūryba užsiima. Nes gavo laisvę nekurti. ;)
Bet jei mes verti tos laisvės, tai pasirinksim kūrybą ;)
Net jei tu to ir nesuvoki, tai dar nereiškia, kad nekuri.
O KĄ kuri - tai jau čia kitas klausimas. :)
Dobė
Posts: 675
Joined: Mon 09 26, 2005, 8:58
Location: Vilnius

Post by Dobė »

na ir metafizika :roll: :wink:
Kalnarute
Posts: 145
Joined: Fri 09 23, 2005, 13:22
Location: Klaipeda

Post by Kalnarute »

Visas knygas as skaiciau rusiskame varijante.
8.2 knygoje aprasyti vestuviu paprociai kurie vyravo 19 a. Tai batu nuavimas jaunikiui ir tris kartus sudavimas botagu jaunajai.Kad sis paprotys issilaikes lietuvoje iki Jagelono (as niekaip nesuprantu,kas tas Jagelonas) ir kad net dabar jis vyrauja lietuvos kaime.
Paklausiau pas tevus (mano abu tevukai,vienas dzukas,o kitas aukstaitis) apie senas kaimo vestuves.Tai jie niekada nemate ir aplamai negirdejo,kad jaunaja kas mustu botagu.
Gal kas gali man paaiskinti kas tas Jagelonas ir butu idomu suzinoti
kuriam leituvos gale"plake" nuotaka.
Žvaigždėtas dangus
Posts: 303
Joined: Thu 01 05, 2006, 12:36
Location: visata

Post by Žvaigždėtas dangus »

Nu, pabandytų dabar mane su botagu plakti, maža nepasirodytų :lol:
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Mmmm. ir studijavau sita dalyka, ir domejausi, bet nieko panasaus negirdejau... ir jagelona pirm akart girdziu. Tiesa, 8,2 neskaiciau... gal, kai perskaitysiu, galesiu ka nors pakomentuoti. Siaip, Brandos apeigos vaikinukams, lietuvos kaime buvo gan ziaurios... ir mergaitems tai pat, bet cia apie vestuves kalbejot, taip?
Post Reply