Telegonija

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderatorius: Visi tvarkytojai

Skelbti atsakymą
briedis
Pranešimai: 134
Užsiregistravo: Pen 01 06, 2006, 2:03

Standartinė briedis » Šeš 03 03, 2007, 20:43

Ką reiškia "genofondas prastėja"? Reikėtų suprasti, kad mažėja genetinė įvairovė, tas, aišku, blogai, bet vargu ar taip gali būti. Dabartinis globalizacijos procesas ir tautų mišrinimasis genetinę įvairovę didina. Mažina artimų giminaičių kryžminimasis. Čia galioja visai gyvybei. Genofondas prastėja uždarose populiacijose. Ar jums žinomas tolimosios šiaurės tautelių paprotys, kai užklydusį svetimšalį šeimininkas guldo su savo žmona (dabar jau gal išnykęs dėl "moralės" įtakos)? Taip saugomasi nuo kraujomaišos, prastinančios genofondą. O ar jums žinoma, kodėl geriausios visų laikų šokėjos gyvena Taičio saloje? Ir šoko jos (kol neatvažiavo misionieriai) ne savo vyrams, o svetimžemiams jūrininkams, ir šoko nuogos... kad išvengti kraujomaišos ir "įsilieti" svetimo kraujo. Taigi žmonija nuo seno saugojosi kraujomaišos, o ne telegonijos, kuri yra parankesnė "dorovės" ideologams.
O vaistus reikia ryti todėl, kad nenori sveikai gyventi. Ne visi gi ryja, yra ir protingų žmonių. Nuo vaistų dar nė vienas netapo "normaliai sveikas". Apsigimimai taipogi labai glaudžiai susiję su kraujomaiša (artimų giminaičių kryčminimusi), bet ne su "genų maiša". Tačiau šiandien apsigimimų priežastis- ekologinė situacija, maistas, alkoholis, kiti narkotikai, virusinės infekcijos, kurios atsiranda dėl silpno imuniteto (o imunitetas silpnėja dėl aplinkos užterštumo, netvarkingos mitybos, nepakankamo judėjimo, o labiausiai dėl gyvenimo džiaugsmo nebuvimo:). Telegonija, net jei tokia būtų- čia visiškai ne prie ko.

Filosofas
Pranešimai: 27
Užsiregistravo: Ant 05 22, 2007, 17:49

Re: Telegonija

Standartinė Filosofas » Tre 08 29, 2007, 13:36

Telegonija ir jos įtaka žmogui

Prieš 150 metų arklių augintojai, norėdami išvesti ištvermingą stepių gyvenimo sąlygoms arklių veislę, nutarė sukryžminti veislines kumeles su zebrais. Bandymai nepavyko: neužsimezgė nė viena "arklinio zebro" ląstelė. Po kelerių metų veislinės kumelės, sukergtos su veisliniais eržilais, ėmė ir atsivedė dryžiuotus kumeliukus. Mokslininkai stebėjosi ir negalėjo paaiškinti, kaip atsirado šie mišrūnai. Apstulbęs mokslo pasaulis šį reiškinį pavadino telegonija.
Profesorių Flinto, Felikso Ledanteko, Dzen-Kanščzemio ir kitų bandymai su įvairiomis gyvūnų rūšimis ir įvairiais metodais atskleidė tą patį fenomeną. Tai labai stebino mokslininkus, bet nesukrėtė šunų ir paukščių specialistų. Šunų veislių specialistai žino, kad, jeigu nors kartelį veislinė kalė, pasibėgiojusi su kukliu nekilmingu kiemo margiuku, po to ir neatsives šunyčių, vis dėlto, net netolimoje ateityje, grynaveislių šunelių nelauk, nors jų tėvas būtų ir pats šunų lordas. Dzen-Kanščzemio bandymai parodė, kad net šiuolaikinės technikos pagalba galima nuo vieno gyvūno nukopijuoti ir pernešti kitam biolaukų valdymo struktūrų informaciją ir gauti mišrūnus. Taip įvedus anties biolaukų valdymo informaciją į viščiukų embrionus, buvo gauti viščiukai su anties snapais ir plėve tarpupirščiuose. Įvedęs ožkos biolaukų valdymo struktūrų informaciją į triušiuko embrioną, mokslininkas pakeitė jo valdymo struktūrų sistemą, tad triušiukas gimė ir užaugo su ragais.
Po daugybės eksperimentų mokslininkai nustatė, kad telegonijos efektas veikia ir žmones, o baisiausia - čia jis pasireiškia nepalyginamai stipriau nei gyvūnams! Daugelis išsigandusių mokslininkų savo tyrimų rezultatus slėpdavo ir net naikindavo, kad jie nepakliūtų į nepatikimas rankas, ir žmonija neužsiaugintų mišrūnų, galinčių sunaikinti visą civilizaciją. Audringa pasaulio šalių komunikacijos plėtra, seksualinė revoliucija, AIDS, apsigimimai, savižudybės ir žmogžudystės, vaikų žudymai įsčiose, kariniai konfliktai, šeimyniniai nesutarimai, alkoholizmas, narkomanija, prekyba žmonėmis ir kūnu, netgi techninis progresas privertė skubiai prisiminti senutę telegoniją, nes artėja amžius, kai sveiki žmonės nebesugebės ne tik išmaitinti, bet ir suvaldyti protiškai bei fiziškai suluošintų Žemės gyventojų.
JAV Minesotos universiteto Eksperimentinės medicinos centro specialistai teigia įrodę, kad jaunuolių nekaltybė yra ir moralinė, ir genetinė kategorija, o palaidi seksualiniai ryšiai sulig kiekvienu nauju partneriu pamažu keičia įgimtą genetinę informaciją. Kuo daugiau iki teisėtos santuokos buvę tokių ryšių, tuo labiau užteršiama chromosomų grandinė ir tuo mažiau šansų savo išrinktąjį apdovanoti ne tik juridiškai ir fiziškai, bet ir dvasiškai teisėtu, mylinčiu bei geru palikuoniu.
Žinomi faktai, kai šeimoje nei iš šio, nei iš to gimsta teisėti vaikai, tačiau nepanašūs nei į tėvelį, nei į mamytę ne tik savo charakteriu, bet ir išvaizda: kitataučio veido bruožai, plaukų ir net odos spalva. Tarp sutuoktinių kyla nesantaika, ir žmona apkaltinama neištikimybe. O kūdikis pakliūna į tėvo, o neretai ir motinos neapykantos jausmų zoną, kurioje laikui bėgant labai pasikeičia vaiko dvasinė bei fizinė sveikata, o kartu ir jo likimas.
Žmonės nežino, kad telegonija veikia ir vyrus. Jeigu baltaodis vyras arba jo tėvai ir net tolimi protėviai yra turėję lytinį aktą, pvz., su juodaode moterimi, tai ateityje visko gali būti... Lytinio akto metu, pasiekus orgazmą, įvyksta moters ir vyro sielos ir galvos smegenų valdymo struktūrų susijungimas naujai analogiškų struktūrų programai sudaryti (žr. 8.1 - 8.7 pav.). Šio proceso metu partneriai tampa vienu kūnu ir viena siela. Jie pamiršta visą pasaulį ir nugrimzta tik į savo jausmus. Šiuo momentu partneriai perkoduoja vienas kito sielos ir galvos smegenų valdymo struktūras. Moterį šie procesai veikia ir po lytinio akto (per vyro spermoje esančią analogišką koduotą informaciją), todėl ji paveikiama žymiai stipriau. Vyras savo ruožtu gauna ne tik šios moters, bet ir buvusių jos meilužių į jos valdymo struktūras įneštus pokyčius. Kadangi, pakitus bioenergetinėms valdymo struktūroms, keičiasi ir genetika, tai ateityje atsiranda galimybės pilnam arba daliniam atsigimimui į kažkuriuos seksualinius partnerius, Telegonijos reiškinius tiriantis mokslas jau įrodė, kad perduodami ne tik išoriniai, bet ir vidiniai buvusio seksualinio partnerio požymiai (žr. 8.1-8.7 pav.).

Bemoksliai mūsų senoliai iš nuojautos gerai žinojo telegonijos pasekmes, todėl merginų prievartautojai, suvedžiotojai buvo labai griežtai baudžiami, o laisvo elgesio moterys - niekinamos ir baudžiamos, nes atsitiktinius meilužius jos tarsi virusais užkrėsdavo savo partnerių ydomis - polinkiu į neveiklumą, girtavimą, svetimavimą, vagystes ir pan. Paleistuvis vyras net savo nekaltai nuotakai primeta buvusių meilužių vidinius bruožus, ir jųdviejų vaikai išauga lengvabūdžiai, menkos mąstysenos, linkę į lengvą palaidą gyvenimą, narkomaniją, terorizuojantys tėvus.

http://img255.imageshack.us/img255/1457/81yr2.jpg

8.1 Pav. Paprasti draugiški vyro ir moters santykiai. Kiekvienas išsaugo savo individualumą.

http://img502.imageshack.us/img502/3227/82lx9.jpg

8.2 Pav. Įsimylėję vyras ir moteris iki lytinių santykių išsaugo savo individualumą. Jie gyvena abipusės meilės jausmų žavesio apsuptyje.

http://img502.imageshack.us/img502/4451/83dz7.jpg

8.3 Pav. Po lytinių santykių įsimylėjėliai tampa vienu kūnu. Sielų programų susiliejimas iš meilės dar labiau sustiprina patį meilės jausmą ir norą būti kartu, nes pasipildo vienas kito gerosiomis savybėmis. Meilė naikina blogį

http://img207.imageshack.us/img207/641/84yx7.jpg

8.4 Pav. Po lytinio akto be meilės partneriai irgi tampa vienu kūnu, bet jų sielos pasipildo ir blogosiomis savybėmis bei ligų programomis, o tai sekina žmogų. Todėl žmogus po atsitiktinio lytinio akto pasijunta, lyg būtų kažką praradęs.

http://img502.imageshack.us/img502/5673/85vy4.jpg

8.5 Pav. Mažai kuo skiriasi (žr. 8.4 pav.) lytinis aktas, kai vienas iš partnerių (šiuo atveju vyras) yra įsimylėjęs. Daugiau nukenčia įsimylėjęs, nes nesulaukia meilės atsako.

http://img405.imageshack.us/img405/9625/86tk6.jpg

8.6 Pav. Be abipusio meilės jausmo lytinio akto metu partneriai vienas iš kito perima narkomano, alkoholiko, svetimautojo ir kitas ydas bei ligų programas, įgimtas arba perimtas gyvenimo eigoje iš kitų lytinių partnerių.

http://img405.imageshack.us/img405/8555/87cu5.jpg

8.7 Pav. Šiam vyrui kyla pavojus tapti alkoholiku, svetimautoju ar narkomanu, jeigu jis lytiškai santykiaus bent su viena iš šių moterų. Jeigu susigundys visomis trimis - visą užkratą paskleis tarp savo partnerių. Gali įklimpti pats ir įklampinti kiekvieną iš jų bendrame lytinio akto pasekmių liūne (žr. 8.6 pav.)

Net 82 proc. šiuolaikiškiausių Europos šalių (Skandinavijos valstybių, Vokietijos, Prancūzijos) 18-25 metų amžiaus vyriškiai per psichologinę apklausą pareiškė norintys savo žmonai būti pirmieji. Jie negalėjo paaiškinti savo norų ir tokių griežtų reikalavimų savo išrinktosioms šiais apylaisvės meilės laikais. Matyt, vidinė intuicija ir dar nenutrūkęs ryšys su Visata leidžia suvokti, kad, tik neįsileidus blogio viruso į savo šeimą, jos nariai gali atsispirti šiandieniame gyvenime iš visų pusių atakuojančiam blogiui ir harmoningai gyventi su Visata.
Kaip ten bebūtų, tačiau, žinant naujus telegonijos atradimus, močiutės prisakymai vaikaičiams saugoti nekaltybę nebeatrodo tokie naivūs ir senamadiški, o atskleidžia didingą senolių išmintį.
Tačiau nereikia nusiminti ir paskęsti neviltyje tiems, kurie per klaidą ar nežinojimą prarado nekaltybę. Kalifornijos parapsichologinių tyrimų centrų bioenergetikai padarė tokias išvadas:
- stiprios, pareigingos ir tikrai mylinčios asmenybės ilgainiui tarsi energetiškai sudegina chromosomų taršą,
- taršą naikina ir tikra atgaila bei nuoširdus ketinimas dorai gyventi santuokoje. "Matyt, pasiruošimas santuokai ir vestuvių apeigos turi ir šią ugninę valomąją prasmę", - teigia JAV bioenergetikas Maiklas Klifordas.
Svarbiausia yra po vestuvių neįsileisti naujos chromosomų taršos, t.y. išlaikyti duotą priesaiką ištikimai mylėti, gerbti ir rūpintis vienas kitu iki mirties.

Prancūzijos kolegijų moksleivės, išgąsdintos Europą užgriuvusios AIDS, abortų ir neištikimybės epidemijos, 1997 m. įkūrė slaptą organizaciją "Pagarba". Jos narės prisiekia saugoti nekaltybę iki pat vestuvių ir, gink Dieve, netekėti už donžuano, net jeigu tektų likti vienišai. Merginoms įgriso banalus laisvas seksas. Jis paseno, vėl prasidėjo laiškų, švelnių pokalbių, romantiškos meilės, ištikimybės epocha. Tai suteikia sielai sparnus, suteikia moteriai galimybę rinktis, kuriam - geriausiam ir garbingiausiam - ji atiduos save, savo gyvenimą ir savo būsimus vaikus.
Ar tikrai tai skaitytojui yra labai nauja? Juk jau mažiausiai du tūkstančius metų krikščionys žino Dievo įsakymą "nepaleistuvauk". Šiame žodyje sukoncentruota tūkstantmečių išmintis, tačiau nepakomentuota ir nepaaiškinta konkrečiais pavyzdžiais, neiliustruota sulaužytais likimais, ši išmintis nežinia kodėl nedaro įspūdžio. Gal kad nekvepia mokslu? Ir jai suteiktas neįmantrus pavadinimas... O kiek įžvalgumo ir informacijos sukaupta viename vieninteliame Dievo žodyje...

Toltik
Pranešimai: 580
Užsiregistravo: Pen 10 28, 2005, 9:56
Miestas: Laisvės oazė
Susisiekti:

Re: Telegonija

Standartinė Toltik » Ant 09 11, 2007, 9:01

Čia tik pirminė info. Filosofai :) įmesk visas vietas su konkrečiais pvz. iš J. Markūno knygos :).
Ten labai vaizdžiai ir aiškiai galima pajusti kas tai yra sielų susijungimas :) ir kokios pasekmės to nesuprantant...

Narturo
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: Tre 01 05, 2011, 21:55

Re: Telegonija

Standartinė Narturo » Pir 06 25, 2012, 21:44

Pagaliau pasirodė viešai prieinama viena iš knygų apie bandymus su zebrais ir arkliais. Taip pat apie Telegoniją. The Penycuik experiments (1899)
http://www.biodiversitylibrary.org/item ... 1/mode/1up

Dar labai įdomus momentas, kad moterys, kurių lytinė sistema yra nusilpusi, sutrikusi ir nepajėgi nešioti sveikus vaikus, išoriškai jos rengiasi labiau išaukiančiai. Ir priešingai, tyros moterys, pavadinkim banaliu žodžiu "nepatrauklios", slepiančios moteriškumą turi kur kas geresnę lytinę sistemą ir galimybes gimdyti sveikus vaikus.

Yra tokie dar įstatymai/dalykai Rita (закон Рита), kurių pagalba bent jau mūsų protėviai mokėjo išvalyti tą telegoniją. Bet tai tikrai rimti dalykai. Norėtusi tikėti, kad Anast. knygose aprašomi procedūra tikrai veiksminga.
Parašykite kas nors (į PM), kas bandėte, būtų įdomu išmatuoti tos procedūros valymo efektyvumą.

Skelbti atsakymą