Kodėl sklypas turi būti apie 1ha dydžio

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Pierre wrote:Beja jai planuociau kur nors dirbti neliktu pakankamai jegu noro ir geros nuotaikos dirbti savo zemele. Manau reiktu apsispresti ar gyventi savo zemeje ir ja rupintis ar mieste dirbti ir tureti soda 6aru.
Matai, man mano darbas patinka, taigi nematau prasmės to, kas įdomu atsisakyti. Beje, šeima susideda ne iš vieno žmogaus, taigi kažkas visad bus ir žemėje, ne tik mieste. O ir tas darbas toks, kad pakaks retkarčiais nuvažiuoti. 8)
Ir dar. Nejaugi gyvenimas kad ir hektare reikalaus visos dienos darbo jame? Jei nori tik savo šeimą išmaitinti, o ne pardavinėti tai, kas užaugo?
Pieva, medžiai, sodas ir vos keli arai daržo. Kam uždaryti save 6 aruose sodo, jei galima turėti didesnę erdvę? :roll:
Sodą turim ir dabar, bet to maža, kad ten gyventi. 8)

Manau, kad kiekvienas renkasi savo kelią koks jam artimas ir lyginti žmonių, situacijų, sprendimų negalima. :wink:
Trėja
Posts: 235
Joined: Sun 12 18, 2005, 0:03
Location: Kaunas

Post by Trėja »

va Rami ,teisingai mąstai..............
arba viskas arba nieko.........Visi kiti,kurie ir toliau gyvens,kaip gyveno,tik ,kad gyvens,savo 1ha.bus "eiliniai"ūkininkai,kokių pilni kaimai.......
Man pvz.uztenka ir 12arų sklypelio :wink: sau uzsiauginti darzovėms.....nereikia nė to ha..nes,iš tiesų jeigu dirbsi ir mieste dar,tai apeiti savo hektarus su meile (nepavargus) po darbo ,bus tikrai sunku.....Jei grįzti po darbo 18val.tai kada viską apeiti? :wink:
o ,juk ne tik sodas prašo dėmesio.......ir vaikai ir šeima,ir valgio gamyba ir skalbimas rankomis :lol: :lol: ir dar "n" darbų :!:
Viską daryk 100%
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Trėja wrote:Man pvz.uztenka ir 12arų sklypelio :wink: sau uzsiauginti darzovėms.....nereikia nė to ha..
Na, aš ne apie daržovių hetarą ir kalbėjau. :wink:
O tavo vaikam užtenka erdvės žaidimam tuose 12a, kur ir vaismedžiai, ir daržas, ir namukas?
Maniškiam tiek vietos maža. Jie nori didelės pievos, kad nereiktų bijoti, jog kamuolys į kaimyno šiltnamį pataikys ar pan. :wink:
Trėja
Posts: 235
Joined: Sun 12 18, 2005, 0:03
Location: Kaunas

Post by Trėja »

12 a.tikrai uztenka mano vaikams..namui.......darzui.,ir sodui...Vaikai turi savo aikštelę.........beto uz mūsų sklypo -miškas,tad gali nueiti ir ten,jei neišsitenka!beto eiliniai sodo sklypai po 6a.tad zmonės ir iš ten išsiaugina visko,ko jiems reikia (kaimynė obuolių rudenį neturi net ,kur dėti)Aišku,gyvenant vien pagal Anastasija,kaip kiti rašo atsisakant darbo,parduotuvių.... :lol: :lol: :lol: man asmeniškai ir 5 ha.neuztektų :lol: :lol: :lol:
beto,tie sklypai visų toliau nuo miesto -tad reikia mašinos,benzino,t,y ir nemazų pinigų :wink: nuvezant ,kad ir vaikus į mokyklas.ir tt.....
beto vaikai nemanau,kad pasitenkins vien mūsų meilės erdve! :lol: kai jų bendraamziai po mokyklų lankys ,kokius būrelius treniruotes,o ką mes jiems pasiųlysime?gėrėkis meiles erdve? :roll: būk čia.......O jei norėsime vezioti,į kokias krepšinio,plaukimo,ar dar "n" treniruotes .,patys suprantate,kad tai vėlgi nemazi pinigai (benzinas+mokestis uz sportą) tad realiai tikrai to neuzteks iš mūsų 1ha.niekur nedirbant,ar tik pardavinėjant "savo prekes"Todėl mano nuomone realiai tas idėjas gali įgyvendinti,tik senatvėje,kai gauni pensiją,vaikai uzauginti ir tt........
Kitu atveju mano nuomone BŪTINA DIRBTI,kad "turėti pinigų" :!:
Viską daryk 100%
Rami
Posts: 119
Joined: Wed 04 12, 2006, 22:38
Location: Vilnius

Post by Rami »

nu cia kaip kokie vaikai...Gal kai kuriems butu smagu buti namuose,nereiketu jiems ir tu treniruociu.Juk viska ka darai mieste,galima ir namie...Jei salia yra tai ismananciu zmoniu :D
Trėja
Posts: 235
Joined: Sun 12 18, 2005, 0:03
Location: Kaunas

Post by Trėja »

Nu taip,gali ir savo "kūdroje" paplaukioti,ar pasistačius "kašės" lentą pamėtyti kamuolį......Ir dabartiniams ,kai kuriems vaikams mieste gyvenantiems ir nieko nereikia:yra kompas ,telikas.........ir gana.......
Kadangi "progumėlėje" :lol: to neturėtų būti.......tai vaikai aišku prisigalvotų ,ką veikti :wink:
Bet aš kalbu,apie ką kitą......jei vaikai tobulės tik savo erdvėje,jie tenai ir liks...Jie nepasieks jokių sporto aukštumų ten....ar pan.....Aišku pasakysite,kam to reikia?Bet tai yra toks pats tobulėjimas,kaip ir visa kita...mano nuomonė tik ta ,kad "normaliai" norint gyventi su šeima....laukuose........darbas,mieste,kaip pragyvenimo šaltinis yra būtinas!Kitaip tikrai neįsivaizduoju,ar jūsų vaikai bus laimingi nematydami pasaulio,o tik gyvendami savo hektare? :wink: Pakalbėkite su kaimo vaikais:kaip jie nori nueiti į teatrą,čiuozyklą....nuvaziuoti į aqva parką. :!: O tam reikalingi pinigai........ir nemazi........ :wink:
Aš zaviuosi tais ,kurie ruošiasi niekur nedirbti,ir gyventi iš to ką duoda zemelė!sveikinu!Bet realiai to neįsivaizduoju :roll: Gyventi galima,tikiu.Bet ,tai bus toks gyvenimas,kaip dabar gyvena kiti iš "minimumo" :wink: man ir uztektų minimumo,galėčiau daug ko pati aytsisakyti,bet gaila vaikų..... :wink: :wink: :wink:
Viską daryk 100%
Rami
Posts: 119
Joined: Wed 04 12, 2006, 22:38
Location: Vilnius

Post by Rami »

nu,kiekvienam savo...Bet nemanau,kad vaikai nebus patenkinti tais savo namu malonumais...Man regis,jiems ir tos ciuozyklos atrodys beprasmes,ir kine gadinti akiu nenores...O kaimo vaikai,tai isvis atskiras reikalas.Jie gyvena KAIME,o ne Meiles erdvej.JIe visai atskira tema.Be to,siais laikais ir kaimieciai i miesta isvyksta papramogauti...O tobuleti galima ne vien karjeroj,o ir sieloj...Bet gal ne visiem vaikam tai idomu :?: ...Bet man vis tiek atrodo-arba viskas,arba nieko-arba gyvenu sau "ramiai" mieste,arba savo sodyboje be saitu su miestu...
O be to,ir Anastasijo knygose buvo paskaiciuote,kad parduodant atliekamus maisto produktus is savo sodybeles,(bendruomenei),net atskaiciavus ir mokescius ir visa kita,lieka nemaza pinigu suma...Ir viename gyvenvieciu susitikime buvo pranesta informacija ir tikslus skaiciai apie tai
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

Rami wrote: O be to,ir Anastasijo knygose buvo paskaiciuote,kad parduodant atliekamus maisto produktus is savo sodybeles,(bendruomenei),net atskaiciavus ir mokescius ir visa kita,lieka nemaza pinigu suma...Ir viename gyvenvieciu susitikime buvo pranesta informacija ir tikslus skaiciai apie tai
Bliamba :lol: ))) dar viena utopistė saite atsirado :lol: ))))))) :lol: )))))) Neužpyk, neįžeidinėju, tiesiog ... Kažkaip neatidžiai saite skaitinėji... Ši tema jau seniai buvo.

Pirmiausia, ekologiški produktai - reikia viso kalno popieriukų, kad įrodyti jų ekologiškumą. Juridinė dalis nagrinėta...

Antra - kur juos realizuosi? Va čia ko gero rimčiausia klausimuko dalis :lol: )))))))) Maksimose? Užmiršk :lol: ))))) Ten su savo prekėmis pakliūti - reikia arba labai didelių kyšių, arba turėti super puper rimtą priėjimą prie savininkų. Šansų maža... Jie "apsivalgę". Ir tas niekam ne paslaptis :wink: Man teko labai rimtai gauti išsamios informacijos, kai kaimynės sesuo buvo vieno iš savininkų .... "laikinoji lovos kaimynė" :lol: ))) Kaip tos pareigos vadinamos, tu žinai :wink:

Trečia - variantas turgus. O ar žinai, kas pardavinėja produkciją Vilniaus turguose? Firmos. Jie turi savo samdomus žmones, kurie ir dirba. Netiki - pasiklausinėk.

Ketvirta - ar tu turėsi laiko ir galimybės vežti savo užaugintus atliekamus produktus ir juo pardavinėti mažose prekyvietėse, kur žmonių srautas palyginus mažas, ir kur gali gauti prekybinę vietelę ne "klano" narys?

Tęsti?..... o gal pratęsk pati?
Užsieniečiai atvažiuos ir nupirks? Na, šitas mitas jau kažkurioje temoje labai išsamiai išsklaidytas :lol: )))))))
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Rami wrote:nu,kiekvienam savo...Bet nemanau,kad vaikai nebus patenkinti tais savo namu malonumais...
Turbūt savo vaikų neturi,jie taip rašai. :wink:
Rami
Posts: 119
Joined: Wed 04 12, 2006, 22:38
Location: Vilnius

Post by Rami »

siaip tai as dabar nesijaudinu del tu vaisiu-darzoviu pardavimo,bet zinau,kad tai bus nebeda.Sakykit ka norit,bet as zinau,ka sakau.
Bomze buti nesirengiu :roll: ,tiesiog gyvensiu ne kazkam,o sau...
O del vaiku-as ju negaliu tureti.Galimas daiktas,kad kadanors turesiu,bet siuo metu tai neimanoma.Taciau gyvenimas susikloste taip,kad as daug zinau apie vaikus,ir pazistu juos geriau,bet kitaip,nei dauguma(ar bent kai kuriuos)...Gal ne tuos maziukus vaikelius,o tuos,po 10 m.Todel ir zinau,kad kiekvienas vaikas kitoks,gal tai nuo auklejimo priklauso,bet zinau,kad laisvai bus tokiu,kuriems dvasinis augimas bus daug idomesnis nei darbas mieste...ar kazkas,susijes su miestu...Jei vaikai bus tinkamai informuoti,pamatys to gyvenimo tobuluma,jie tikrai daugiau nieko "blogo" nenores.Nera jie jau tokie "nesuprantami",kad jau suaugusieji tai proto bokstai-o vaikams tai vejai galvose...
Gal as ir uponiste,bet man tai nemotais.Manykit ka norit,galesit po to pas mane vaziuot ir ziuret,kaip gyvenu :D :D :D
Last edited by Rami on Sun 04 23, 2006, 15:20, edited 1 time in total.
Trėja
Posts: 235
Joined: Sun 12 18, 2005, 0:03
Location: Kaunas

Post by Trėja »

Būtinai atvaziuosime........Kai įsikursi,duok zinią! :P
Viską daryk 100%
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

Kalbėti apie vaikų auklėjimą, patiems jų neturint - tai panašiai kaip pasakoti apie pyrago recepta, patiems jo net neragavus...

Praktinis to įrodymas - mano sesuo :lol: Buvo užkietėjusia senmerge, kol taip susiklostė, jog jos visas senmergiškas kaifas baigėsi, ir dabar turi šaunų sūnų.
Bet kaip pasikeitė jos kalbos apie vaikus, požiūris ir t.t. Diena ir naktis :lol: ))) Praktika daro savo :wink: Kaip sakoma - kol savi vaikai kelnių meapmyš, svetimų vaikų auginimo problemos nesuvokiamos :wink:

O kad vaikams reikia gamtos, vis labiau man įrodo mano sūnus. Kiek jam malonumo, žiūrint į gamtos paslaptis.
Šiandien vaikštome po savo nužiūrėtą pirkti žemės sklypą, jis man rodo - mamyte, gal žinai, koks tai paukštis? Žiūriu, kėkštas tupi lazdyne. Pakilo skristi, ir vaiko reakcija: oi, koks jis dabar gražus, kai sparnų plunksnos išsiskleidė! O akyse - tokia palaima :lol:
Radom du pernykščius mažus lizdelius. Žinau, kad antrą kartą tokiuose paukščiukai nebeperi. Parsivilko namo abu, vieną nusprendė ryt į mokyklą nešti, mokytojai padovanoti, kad ji vaikams parodytų. Pats taip kruopščiai mokytojai žibutes rinko :) Bet -* kaip tikras bernas, skynė tik viršūnėles, juk ir to išmokyti reikia :lol: )))))))).

Reikia, oi reikia tos gamtos vaikams. Tik ne su trankia kaimynų leidžiama muzika ir girtų šūkaliojimais. Sodo sklypukas tam - nelabai tinka. Jame erdvės per maža :? Ir kas dar man aišku tapo - nepavėluoti vaikus į tą žemės sklypą integruoti! Labai svarbu nepavėluoti!
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Urielė wrote:Reikia, oi reikia tos gamtos vaikams. Tik ne su trankia kaimynų leidžiama muzika ir girtų šūkaliojimais. Sodo sklypukas tam - nelabai tinka. Jame erdvės per maža :? Ir kas dar man aišku tapo - nepavėluoti vaikus į tą žemės sklypą integruoti! Labai svarbu nepavėluoti!
Va būtent. :!:
Rami
Posts: 119
Joined: Wed 04 12, 2006, 22:38
Location: Vilnius

Post by Rami »

Zinau,zinau...Pats vaiku neturedamas,nieko apie juos neismanai?bet as susiduriu su jais kiekviena diena,bendrauju,kalbuosi...Jie i mane neziuri kaip i suaugusiaja...Galu gale,turiu maza sesute,kuria auginti daznai padedu mamai-taigi jau ir tuos 'rupescius' gerai zinau...be to,juk as irgi vaikas buvau,ir viska atsimenu,ir dabar turiu is ko pasimokyti...
Uz tat irgi manau,kad vaikui gamta irgi patinka,ypac mergaitems-su augaleliais bendrauti,rupintis...Tiesa,gal apie berniukus tai mazai teismanau :mrgreen: bet mergaites pazistu labai gerai :wink: :mrgreen:
Pierre
Posts: 144
Joined: Sun 12 25, 2005, 4:11

Post by Pierre »

Saunuole Rami. As tavo nuomonei pritariu ir laikykis jos nepasiduok provokacijoms :wink:
Post Reply