Žmogus tarp žmonių

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderatorius: Visi tvarkytojai

Skelbti atsakymą
Rytė
Pranešimai: 860
Užsiregistravo: Šeš 09 28, 2002, 11:30
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Žmogus tarp žmonių

Standartinė Rytė » Tre 11 06, 2002, 21:59

ANASTASIJOS mintys:
' Technokratiniame pasaulyje žmogus pats darosi robotu. Jam vis trūksta laiko susimąstyti apie būties esmę, išklausyti kitą žmogų. O apie savo paties gyvenimo tikslą jam visai nėra kada galvoti. Jis - tarytum užprogramuotas robotas.'
'Nebaisu, kad žmogus vienas, kur kas baisiau, kai jis tarp žmonių vienišas.'

Antrą kartą skaitau visas knygas. Ir randu tai, į ką pirmąjį skaitymą nebuvau atkreipusi dėmesio. Iš tiesų: galima knygą skaityti ir skaityti, o kiekvieną kartą rast kažką naujo, gal dėl per lėtų minčių prieš tai nepastebėto.
Kai tik pradėjau skaityt apie Anastasiją, įsigilint į jos mintis, atrodė, kad tikrai maža kas norės ją priimt. O dabar kuo toliau tuo labiau įsitikinu, kad Anastasijos šviesa veikia kiekvieną prisilietusį prie jos išminties.
Kaip gali išlikt abejingas, susidūręs su tokiu minčių tyrumu, ketinimų, svajonių šviesumu. Norisi kurt, kurt, kurt ir taip padėt Anastasijos Svajonei virst realybe. Kas ir vyksta!

Nuostabu, kad būtent Anastasijos minčių paveikti žmonės buriasi į klubus, keičia save, savo gyvenimus. Ir tai labai svarbu, kad iš tiesų žmogus tarp žmonių neliktų vienišas, nesuprastas.

Ačiū, kad jūs visi esat čia... :lol:

Mindaugas
Pranešimai: 1311
Užsiregistravo: Pen 09 27, 2002, 23:01

Standartinė Mindaugas » Tre 11 20, 2002, 22:49

As skaiciau knygas nemazai kartu, o dazniausiai pries miega, nes tada uzmiegu per pora minuciu taip ir laikydamas knyga, bet dabar jau taip nebedarau. Todel kad praranda verte taip skaitant. Skaitau tik tada kai esu susikaupes ir issisamonint galiu ta kas parasyta, Dabar skaitau ir bendrauju forume anastasia.ru ten tiek neperskaityta ir ten yra tokiu minciu ! Labai malonu bendrauti su bendraminciais ir seip gerai nusiteikusiai zmonemis. Malonu bendrauti su Tavim Loreta, ir su kitais bendraminciais, Tikiuosi sis forumas taip pat bus vieta bendravimui, patirties pasidalinimui. Kaip ir sveciu knyga, aisku sveciu knyga gerai nes paprasciau ja naudotis, bet kita vertus forume galima temas pasirinkti, tik prie forumo dar reikes priprasti. Sekmes !

Skelbti atsakymą