Intymūs ryšiai šeimoje (gyvenant pagal Anastasiją)

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

vienas garsus filosofijos profesorius po ilgu moksliniu tyrinejimu savo srityje yra pasakes
"as zinau kad nieko nezinau"
ir jis buvo teisus
J

Post by J »

Basta
O tu, Jone, nepagalvojai, kad tai, ką tu ŽINAI, gal kitas ŽINO kitaip?
Man vėl darosi juokinga.......vėl tas ŽINOJIMAS :!: :!:
Basta, juk aš tą patį ir norėjau pasakyti. Kiekvienas mes žinome tuos pačius dalykus KITAIP...
Kodėl tave taip juokina žodis ŽINOJIMAS? Nejau tu neŽINAI, kad esi Dievo dalis? Nejau neŽINAI, kad siela tavoji amžina? Vardint toliau ar?... Ne protu žinai, bet širdim...
Mano asmeninis žinojimas yra svarbus TIK MAN. Ką jis duos tau? Juk tu išmąstei, kad mylintis sukuriama siela. Ir ką duos mano nuomonė? Tau taps aiškiau? Gausi patvirtinimą arba paneigimą? Ar priimsi paneigimą? Juk tik neseniai sakei - šaunuolė Jonė, pagaliau parašė naudingą dalyką, nes tai nebuvo prieštaravimas tavo suvokimui.
Gal kai ką ir erzina mano pastovus kartojimas - aš žinau, bet... aš jau tokia esu. :lol: :lol: Tvirtai tikiu, kad taip kalbėdama aš išties rasiu kelią į ŽINOJIMĄ. Mintis juk materiali... :roll: :roll: :roll: Kažkada skaičiau protingą patarimą - niekada nesakyk "nežinau", nes taip užtrenki duris į savo vidinę išmintį...
Tada patarkit kokiu žodžiu įvardinti tą būseną, kai niekad nemačius kažko, gali iki smulkmenų nupasakoti to kažko išvaizdą.
Ir toių atvejų ne vienas...

Dievo kary, aš supratau tavo užuominą.
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

Kontracepcija. Sakote - gamtą teršia? Obana! Tai -mažiausia problema.
Iš ko gaminamos kontraceptinės priemonės? Bent ta informacija kartais praslįsta masinės informacijos priemonėse. Ogi... iš lavonų liaukų.
Kokia "ekologija" pažeidžiama, į vidų prisifarširavus svetimos informacijos, ir ne bet kokios, o... mirusio žmogaus. Mirties dvelksmas...

Mane tiesiog šiurpina toks cinizmas žmonių atžvilgiu. Tegyvuoja Jo Didenybė Doleris! Juk toks šūkis komercijoje galioja :(

Bet kalbant apie kūdikio Sielą...
Niekas jos nesukuria akto metu, nebandykime uzurpuoti Dievo vaidmens. Ji tiesiog sukurta, tik ateina į kūdikėlio laukus, ne kūnelį. Į kūnelį įeina kada mažylis primą kartą įkvepia, iki to laiko būna mamytės lauke.
Juk aiškiai matosi (Basta, pasižiūrėk aidžiau į mažas mergytes, tu gi matai) net 6-7 metų vaikų laukuose, kiek jiems skirta PAGIMDYTI VAIKŲ. Ne abortų daryti, bet būtent pagimdyti.
Labai subtilus ir sudėtingas mechanizmas.

Stebėti Sielos atėjimą akto metu?
Taigi stebėkit. Juk nebūtina būti Čia ir Dabar greta. Mintis - beribė... Dievas ją mums suteikė kaip dovaną.
Net galima pamatyti kaip mūsų tėvai pradėjo mus. Kartais tai sukelia šoką... ir nusivylimą.
Mes tai kažkada darėme didelėje grupėje. Stipri stipri meditacija. Pamenu senutės raudą, už širdies stveriančią. Ji suprato, kodėl taip kenetėjo gyvenime.

Žinojimas. Patirtis. Žinios. Tai - Dievo dovana.
Kai kam šie žodžiai iš jūsų kelia alergiją. Reiškia savas Žinojimas dar neatėjo. Patirtį renkatės.

Beje, vyrai mielieji, atsargiau su savo aparatūros kaišiojimu (kaip Šerėnas pasakė)
Jums taip pat tenka atsakomybė už abortus, kuriuos jūsų panos daro...
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Urielė wrote:Juk aiškiai matosi (Basta, pasižiūrėk aidžiau į mažas mergytes, tu gi matai) net 6-7 metų vaikų laukuose, kiek jiems skirta PAGIMDYTI VAIKŲ. Ne abortų daryti, bet būtent pagimdyti.
Tada taip gaunasi, kad jokių kontracepcijų, apsaugų nereikia: kai jau tiek vaikelių, kiek turi ateiti, gimsta, jų daugiau ir nebus?
Ar ne todėl kai kurios moterys vargsta, bandydamos antrą trečią kartą pastoti, nors pirmus kartus su vaikučių pradėjimu bėdos nebuvo?
Įdomus atvejis: moteriai po 3 cezarių padarė kiaušidžių perrišimą, nes daugiau gimdyti būt rizikinga. Ir ką - netikėtai užsimezgė 4-ta gyvybė. Gimė sau sveikas vaikis, mamai bėdų irgi nekilo. Daugiau vaikų nėra. 8)
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

ar tikrai mums tenka visa atsakomybe?

o del Sielos tai Anastasija minejo jog sukuriama Dvasia t.y. individualus Sielos komponentas
Po mirties Siela grizta pas Dieva, o individualus komponentas hmm... nezinau kas su juo nutinka

Materialiniame pasaulyje si individualu Sielos komponenta vadina asmenybe
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

preparate kontracepcija yra atsakomybes atidvikas kazkam kitam

siaip pas mus iprasta atsakomybe atiduoti kazkam
o atsakomybe ir laisva valia neatskiriamos

turiu net eiliuka apie tai kaip sovietu laikias buvo geriau:

Aš savo galvos neturėjau,
Bet viską, ką liepė, dariau.
Kadangi galvot nereikėjo-
Prie ruso man buvo geriau.
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

Dievo karys wrote:ar tikrai mums tenka visa atsakomybe?

Po mirties Siela grizta pas Dieva, o individualus komponentas hmm... nezinau kas su juo nutinka

Materialiniame pasaulyje si individualu Sielos komponenta vadina asmenybe

na kad kažkaip suplakei čia. Net nesusigaudau, ką pasakyti norėjai.
Megre knygose toks jovalas kartais, bet taip įtikinamai pateiktas, kad net juokas ima.

Gal tu komponenetu vadini vadinamą Sielos atminties kristalą, kuriame užsifiksuoja kiekviena nanosekundė, nugyventa įvairiose reinkarnacijose?
Juk pastebėjot - kartais sapnuojame keistus laikus?
Arba dar vienas momentas - žiūrint istorinį filmą, atrodo, kad net žinom, kas ten vyksta, ranka pati miklinasi špagą ar ietį valdyti.
Tai - tos Sielos atminties apraiškos fragmentas (bent taip radau labai prieinamai paaiškinta kažkur).
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Basta wrote: Galiu pasakyti, kad vaikų skaičius per gyvenimą gali keistis, tai tiek ;)
Va čia jau praktiškai galiu tik pritarti. ;)
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

Basta wrote: Galiu pasakyti, kad vaikų skaičius per gyvenimą gali keistis, tai tiek ;)
nebūtinai TAIP, nebūtinai NE


Censored
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

O kaip su dvynių atėjimu? :roll:
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

darja wrote::wink: hmm, o tu,loreta, nenori gyvenimo pamoku? - gal laikysit mane paskutine kvaile, bet as pati prisiprasau Dievo pamoku, nes tik taip mes ir einam pirmyn, ir kai paziuriu atgal - tos pacios sunkiausios pamokos buvo didziausia vertybe,didziausia Dievo dovana, na, betkartais noris biski ir pailseti,bet ne per ilgai :wink: :P )
Atleisk, tik dabar atradau tavo klausimą man. Galiu tik pasakyti, kad so far visas mano gyvenimas tik iš pamokų ir susideda. Vieną išmokstu, tuoj "beldžiasi" kita.
J

Post by J »

Basta
Ne, tada, kai pasakiau, kad išgirdau kažką naudingo...tikrai nesakiau, kad sutinku su tavo nuomone, Jone ;) Tik pagalvojau, gal ji padės kažką suprasti.
O aš ir nesakiau, kad tu man pritarei. Nuojauta man sako, kad tu nepritari man iš principo. Bet tai jau tavo pasirinkimas.
Žinojimas niekam nekelia jokios alergijos, bet jis pasidaro nepatikimas ir nepatikrinamas, kai keli žmonės teigia žiną skirtingus dalykus.
O ar gali būti universalus žinojimas? Čia kaip su tuo pasaulio suvokimu - kiekvieno jis kitoks. Ir kito žinojimą tu priimsi tiek, kiek jis neprieštarauja tavajam...
Įrodymai? O tai jau prabanga... :lol: :lol:
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

Dievo karys wrote:preparate kontracepcija yra atsakomybes atidvikas kazkam kitam

siaip pas mus iprasta atsakomybe atiduoti kazkam
o atsakomybe ir laisva valia neatskiriamos

turiu net eiliuka apie tai kaip sovietu laikias buvo geriau:

Aš savo galvos neturėjau,
Bet viską, ką liepė, dariau.
Kadangi galvot nereikėjo-
Prie ruso man buvo geriau.
Paskutinę eilutę kiek pakeisčiau, nes rusų liaudis kentėjo nė kiek nemažiau:
Aš savo galvos neturėjau,
Bet viską, ką liepė, dariau.
Kadangi galvot nereikėjo,
Komunistams taip buvo geriau :x
Post Reply