Intymūs ryšiai šeimoje (gyvenant pagal Anastasiją)

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
Trėja
Posts: 235
Joined: Sun 12 18, 2005, 0:03
Location: Kaunas

Intymūs ryšiai šeimoje (gyvenant pagal Anastasiją)

Post by Trėja »

Nezinau,kur čia patalpinti "tokią"temą :wink: ,kaip ją pavadinti :wink: .Bet,norėčiau apie tai padiskutuoti :P Gal ,jau ,kur ir buvo tokia tema-todėl,atsiprašau,jei pasikartosiu..........
tai va..........tiesiog įdomu,kaip Jūs "anastaziečiai" savo šeimose ar turite "intymius santykius" ar ne?Ta prasme-jei nenorite turėti vaikų..........ar vistiek mylitės?Ar esate ,ir tos nuomonės,kad (jei vaikų nekuriame)-tai ir nesimylime?Jei -visai ne.............tai įdomu,kaip pvz.vyrai iškenčia ,be to?
Juk daug kitų "mokymų"atvirkščiai "sexsą"laiko labai vertingą susiliejimo su partneriu ryšį......pvz.meilės tantra! ir akcentuojama,jei šeimoje nėra gero "intymumo!" pradeda vėliau ir trūkinėti kiti ryšiai.Turi būti harmonija tarp visų grandzių!
Ką manote jūs?
Labai būtų įdomu išgirsti ir kitų nuomones!Nes tokių zmonių ,kurie turi tik "kelias intymumo akimirkas" (priklausomai,kiek norite vaikų) per gyvenimą-manau yra vienetai?O gal aš klystu????????? :wink:
Viską daryk 100%
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Re: Intymūs ryšiai šeimoje (gyvenant pagal Anastasiją)

Post by Rytė »

Asta wrote:ir akcentuojama,jei šeimoje nėra gero "intymumo!" pradeda vėliau ir trūkinėti kiti ryšiai.Turi būti harmonija tarp visų grandzių!
Ką manote jūs?
Visiškai tam pritariu: turi būti visko šeimoje. :D
Edgūnas
Posts: 42
Joined: Sun 04 17, 2005, 9:49
Contact:

Post by Edgūnas »

Gamtoje nėra nieko kas turėtų vieną paskirtį.
Kitaip kyla klausimas- kodėl dievas padarė taip, kad būtų galimybė intymiai bendrauti ne vien tik vaikų pradėjimui. Juo labiau jog gamtoje apstu pavyzdžių kai mylimąsi vieną kartą gyvenime.
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

na, apie tai buvo labai daug pridiskutuota temoj "neaiskumas.apie seksa"

;)
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

Aga, buvo, bet as pakartosiu:

myletis reikia del vaiku, vaikams is aukstybiu patinka stebeti kaip jus tevai bendrauja, buciuojasi, apsikabina, mylisi
nesvarbu kad vaikutis bus pradetas po keleriu metu tik, svarbu kad abu zmones apie juos galvoja kai mylisi, buciuoajsi, apsikabina

o jei myletis tik FIZINIO vaiko pradejimo atvejui
tai manau ir buciuotis reikia tik pries vaika pradedant
ir apsikabinti tik tada...... kitaip tariant jei nesiruosi siandien pradeti fiziskai pradeti vaiko tai laikykis nuo mylimosios/mylimojo saugiu 3 metru atsumu ir dar jei imano pasisistenk susilaikyti nuo meiliu zodziu

na o man tokia rekomendacija nepatinka siulau myletis ir galvoti apie savo busima vaikuti, be abejo ir Dievo nepamirskit, nes juk Jis yra jusu vaikucio tevas taip pat.
Dievas jums dave laimes dovanu - Meile, bucinius, apsikabinima, glamones, mylejimasi.
O jus jei labai norit galit tas dovanas atstumti - tai jusu laisvas pasirinkimas
J

Post by J »

Šaunuolis Dievo karys!!!!!!!!!!
Gražiai pasakei, iš širdies...
Pritariu...
Žvaigždėtas dangus
Posts: 303
Joined: Thu 01 05, 2006, 12:36
Location: visata

Post by Žvaigždėtas dangus »

Ech, kad tai, kas ten parašyta, būtų tiesa :lol: :lol: :lol:
Edgūnas
Posts: 42
Joined: Sun 04 17, 2005, 9:49
Contact:

Post by Edgūnas »

Gamtoje - įvairovė. Pastebėkim kaip gyvena katės, paukščiai, šunys. Yra visko. mums lieka stebėti ir mokytis, o jei nenorim, darom klaidas. Kenčiam. Paskui jas tenka visvien taisyti.
Čia aš į temą.
Donatus
Posts: 329
Joined: Sun 07 10, 2005, 3:54
Location: Klaipėda
Contact:

Post by Donatus »

Bukit sveiki!

Dievo Kario budas jau bandytas. Ir vienas, ir kitas. Tik kazkaip abu jie ne tokie veiksmingi, kaip noretusi. Jei pagalvoju apie vaikus, ar apie Dieva- labai nejauku tampa, sazine ima saukti ir malonumas dingsta... 3m atstumas daznai kritiskai sumazeja... :mrgreen:

Taciau meilus ir artimas dvieju kunu susilietimas laisvam Meiles srautui, buciniai- mano manymu pakankamas viduriukas, jei nera pacios sueities.
Susikaupusiai Meilei pasiekti kita zmogu uztenka atviro kuno prisilietimo. :)
Dina
Posts: 311
Joined: Sun 02 08, 2004, 21:30

Post by Dina »

Hm, Donatai, kaip keista man skaityti-jog apie Dieva mylintis pagalvojus darosi nejauku..Ar cia programele kazkokia zmoniu vidine? Kad mylejimasis priestarauja Dieviskumui?:) Man niekuo nepriestarauja.Jei,zinoma, su mylimu zmogumi:)
Donatus
Posts: 329
Joined: Sun 07 10, 2005, 3:54
Location: Klaipėda
Contact:

Post by Donatus »

Na, Dina, jei vogi duonos kepala, tai nejauku ziuret jo seimininkui i akis, ar ne? Nors ir labai valgyti norisi...

Sia tema jau buvo labai daug pridiskuota. Isvada labai paprasta: yra tie, kurie UZ mylejimasi ir yra tie, kurie PRIES mylejimasi. Kiekvienas turi savo svarius argumentus. As is tu, kurie pries.
Kiekvienam teise rinktis.
J

Post by J »

Belieka susumuoti diskusijos rezultatus, Donatus... :lol: :lol:

prieš - Donatus, .... :roll: :lol:

Už - Jonė.S, ... :roll: :lol:

:H
Donatus
Posts: 329
Joined: Sun 07 10, 2005, 3:54
Location: Klaipėda
Contact:

Post by Donatus »

:lol:
aiwita
Posts: 95
Joined: Fri 11 25, 2005, 11:42

Post by aiwita »

as irgi UZ!!!
Man laaaaabai patiko Dievo kario mintys.Fantastiskai parasyta...
Donatus, kodel manai, kad myledamasis kazka vagi is Dievo???Jei datai tai su meile ir su mylimu zmogum????Juk tai dieviska palaima jus suvede ir saugo..Palaimos busenoj kaip tik am ir turi padekoti uz tai
Donatus
Posts: 329
Joined: Sun 07 10, 2005, 3:54
Location: Klaipėda
Contact:

Post by Donatus »

Ne iš Dievo. Jausčiausi tarsi vogdamas iš savo būsimų vaikų...

Kūnų Susiliejimas Didžiajai Kūrybai yra galia/būdas/priemonė/įrankis/mechanizmas/sugebėjimas/paskirtis naujoms sieloms į žemę ateiti, arba sugrįžti senoms. Ir palaima Dieviška tuomet pajaučiama yra ne vien tik mūsų- Tavo ir Mano, bet ir Ateinančiųjų. Laimė, Džiaugsmas sugrįžus į Rojų Žemėj. Ir Žemės džiaugsmas sutinkant naują kūrybą. Tai palaima Dievo - Jo Vaikų Džiaugsmas bendras visų.

O tą bendrą palaimą pajauti patys du vieni... Ne visiems Laimę suteiki, bet sau dviem. Tarsi vogčiom nuo kitų mėgaujies trupinėliu Tau Dievo dovanoto Džiaugsmo.

...
_________________

Atleiskit. Nieko užgaut nenoriu. Žodžiai šie tėra mano jausmai. Jei pajautimas mano užgavo Jus - atsiprašau...
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

Donatus wrote::lol:
:D :D :D
Dominus sanctus
J

Post by J »

Donatus
Ne iš Dievo. Jausčiausi tarsi vogdamas iš savo būsimų vaikų...

Kūnų Susiliejimas Didžiajai Kūrybai yra galia/būdas/priemonė/įrankis/mechanizmas/sugebėjimas/paskirtis naujoms sieloms į žemę ateiti, arba sugrįžti senoms. Ir palaima Dieviška tuomet pajaučiama yra ne vien tik mūsų- Tavo ir Mano, bet ir Ateinančiųjų. Laimė, Džiaugsmas sugrįžus į Rojų Žemėj. Ir Žemės džiaugsmas sutinkant naują kūrybą. Tai palaima Dievo - Jo Vaikų Džiaugsmas bendras visų.

O tą bendrą palaimą pajauti patys du vieni... Ne visiems Laimę suteiki, bet sau dviem. Tarsi vogčiom nuo kitų mėgaujies trupinėliu Tau Dievo dovanoto Džiaugsmo.
Ech, Donatus, nemyli tu savęs!
Last edited by J on Fri 02 10, 2006, 18:47, edited 1 time in total.
Žvaigždėtas dangus
Posts: 303
Joined: Thu 01 05, 2006, 12:36
Location: visata

Post by Žvaigždėtas dangus »

Donatus wrote:Ne iš Dievo. Jausčiausi tarsi vogdamas iš savo būsimų vaikų...
...
Jei taip jautiesi tai ir išduodi . . . :D
J

Post by J »

O kodėl taip jaučiasi?
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

o todėl.. - kad taip jaučiasi :) :D o jūs bandot atvest žmogų į tiesos kelią.
:lol:
Ar tikrai Jone Tavo tiesa ir kitam turi būti tiesa? :D
Kodėl negali būti ir taip, ir taip? :)
Post Reply