Intymūs ryšiai šeimoje (gyvenant pagal Anastasiją)

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
Donatus
Posts: 329
Joined: Sun 07 10, 2005, 3:54
Location: Klaipėda
Contact:

Post by Donatus »

Ir dar V. Megre wrote: - Vladimirai, gal ir nelengva bus suvokt, bet pamėgink. vedrusų kultūra, jų papročiai pabrėžia, kad vaiko pradėjimui ne intymus ryšys svarbiausia. Tai, ką dabar išdarinėja žmonės savo guoly ir ką vadina meilės žaidimu, tėra tik Meukės įžeidimas, Dievo niekinimas. geismų patenkinimą gauna jie tik vieną mirksnį, manau, kad tai nėra netgi viena šimtoji dalelytė to, kas Dievo buvo skirta žmogui.

Vedrusai matė mylimąjį ne kaipo objektą kūniškų smagybių, o kaip visa kita.
Kam skaityt knygas ir vos trupinius iš jų sau susirinkt?
Galima perskaityti ištisas bibliotekas ir nuo to gyvenimas nė kiek nepasikeis, nors atskleis slaptis giliausias.
Bet galima ir vieną knygą perskaičius ją išpildyti pilnai, pakeist save į gerą pusę.
Knygos apie Anastasiją - puikiai tinka tam. Ko laukti dar?

Klausiu konkrečiai:
Ar nesimylėti yra negerai?
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

kodėl vaikai išeina iš gimtųjų namų?
ogi todėl, kad jų tiesiog neturi..ir- kokį pasaulį jiems sukūrė tėvai?
ar jiems (vaikams)yra ką saugoti, ką mylėti... jiems dabar tik betonas aplink.
mane sujudino labbai tie žodžiai Liubomilos ir Radomiro vaikų ir anūkų:
(tiksliai nepamenu)-
mes einame su priesais grumtis(nors visi ir žuvo), kad mūs Tėvai dar diena laimingi galėtų pagyventi...

o ar mes dėl savu Tėvų taip padarytumem, ar turime saugoti kažką taip, ar mūsų vaikai dėl mūsų taip padarytų?
žinau,, sakysit, kad to iš vaikų mažiausiai norite, ir geriau rinktumėtės save vietoj Jų-aš taip pat-, bet..
issivaizduojate, kokią pagarbą Tėvams jaučia vaikas, kad savo gyvenimo, kad ir vieną dieną, užleidžia Tėvui savo ar motinai...
man neina dar žodžiais ištarti to, ką pajaučiau tada, kai perskaičiau tai.. suvokiau visa ko, kas buvo ,apsurdą, nes...
nes vietoj to, ką galėtume duoti Jiems, męs išsvaistome sau(o gauname iš tos išsvaistytos energijos tik kruopelytę džiaugsmo)-nors turime ir taip daugybę Dievo sukurtų malonumų,pasidarėme dar viena, bet labai jau su trūkumais..
ir atimame iš Jų žinojimą ir pilnavertį gyvenimą..
atsiprašau,, kad taip - bet tai tiesa.
ar yra čia nors vienas visiškai sveikas ir gyvenantis su visa kuom santarvėje
?
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

Donatus wrote:
Ir dar V. Megre wrote: Kam skaityt knygas ir vos trupinius iš jų sau susirinkt?
:D :D :D
Kodel? Yra nemazai perliuku knygose!
Dina
Posts: 311
Joined: Sun 02 08, 2004, 21:30

Post by Dina »

Jetau, Donatai, tu tikrai uzsispyres:) gi tiek isdiskutavom apie mylejimasi, pasisake cia visi, gyne savo nuomones, o tu ir vel ta pati:"ar manot, kad nesimyleti yra negerai?". Tau-gerai.Kitiems -negerai.
Siek tiek isiklausyk ir i kitus, nesuprantu kodel vel ta pati kalbeta ir perkalbeta klausima rasai? :D :D
Dina
Posts: 311
Joined: Sun 02 08, 2004, 21:30

Post by Dina »

Vaiduze, stengiuosi gyventi santarveje su visu kuo:)
Žvaigždėtas dangus
Posts: 303
Joined: Thu 01 05, 2006, 12:36
Location: visata

Post by Žvaigždėtas dangus »

Donatus wrote:
Ir dar V. Megre wrote: - . Tai, ką dabar išdarinėja žmonės savo guoly ir ką vadina meilės žaidimu, tėra tik Meukės įžeidimas, Dievo niekinimas. geismų patenkinimą gauna jie tik vieną mirksnį, manau, kad tai nėra netgi viena šimtoji dalelytė to, kas Dievo buvo skirta žmogui.
?
:lol: :lol: :lol: Jetau, negaliu :lol: :lol: :lol: net nesuprantu apie ką kalba, kažkoks nukrypimas :lol: :lol: :lol:
Atleiskit man, anastasiukai, neiškenčiau, man tikrai juokinga
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

Žvaigždėtas dangau, o Tu neskaičius knygutės?

o kur cia nukrypimas, vissiskai paprastas pasakymas, ir teisingas..bent man..
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
Trėja
Posts: 235
Joined: Sun 12 18, 2005, 0:03
Location: Kaunas

Post by Trėja »

Nezinau...........man ta idėja gyventi "giminėmis" savo tėvų sodybose,kazkaip nepriimtina...........
Aš vistiek norėčiau su savo vyru ir vaikais..........kaip nauja šeima-turėti ir savo progumėlę,.,,,,,,,, :roll: :roll: :roll:
Viską daryk 100%
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

taip.. dabar as irgi... nes, mano mama dar nelabai taip masto, kaip as noriu gyventi ...
bet, kai viskas Tavo rankomis bus pasodinta ir Tavo vaikeliu kojalemis isvaiksctiota- tai manau, kad jie cia mielai gyvens. bet- jau jie patys nuspres, kas jiems geriau :D
bet svarbiausia- kad brangins ir gerbs sia vieta ir tevus, jei busime ir esame to verti :)
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
Donatus
Posts: 329
Joined: Sun 07 10, 2005, 3:54
Location: Klaipėda
Contact:

Post by Donatus »

Žvaigždėtas Dangau, ten žodis Meilė turi butį... Suklydau spausdindamas. :oops:

Taip, aš tikrai užsispyręs. Gimiau tokiu laiku. :D
Įsiklausau, Dina, į kitus ir apmąstau tikrai, bet liūdna darosi tada. Ir vis norisi paaiškint. Gal kas pasikeis.
Dina wrote:pasisake cia visi, gyne savo nuomones
O kas apgins Anastasijos nuomonę? Ji kalbą apie Dievą, jo kūriniją, vaiką jo - žmogų. Mano nuomonė sutampa su jos. Ir suprantu jos tikslą, jos norą. Ir prisimenu senobę... Ir ne pabandęs, o išties padaręs ir suvokęs ką bando pasakyti Ji, jaučiu akivaizdų rezultatą. Jaučiu pilnatvę su mylimu žmogum. Net dega delnai laikant jos ranką. Ir net nekyla mintis kitokia...
Tai savastim visa patirta, ir gyvenama dabar.
Todėl ir esu užsispyręs toks ir kalbu vis apie tą patį. Nes trokštu brolių sesių laisvės. Norių talkų! O dabar retas kas pritinka patikėjimui darbų... Noriu Rojaus žemėj! Noriu turėti kūną, kaip įrankį tobuliausią kūrybos, o ne kaip tašką jautrų, kurį pastimuliavus pajusčiau nepilnavertį malonumą, vos kruopelytę džiaugsmo. Sąlyčio yra taškų kitų, kitom plotmėm bendrauti galim. Ir galima tai padaryti tik visam pasikeitus. Atkabinkit kūną nuo kūniškųjų aktų, dvasinėj plotmėj Meilė ir energijos visos daugel kart laisviau srūva. Kūnas mūs tik maža dalelė mūsų. Svarbi ta dalelę, bet ne pati svarbiausia. Svarbios yra visos jos vienodai. Tik neregimų daugiau yra...
Kalbu iš patirties.
Donatus
Posts: 329
Joined: Sun 07 10, 2005, 3:54
Location: Klaipėda
Contact:

Post by Donatus »

Asta wrote:Nezinau...........man ta idėja gyventi "giminėmis" savo tėvų sodybose,kazkaip nepriimtina...........
Aš vistiek norėčiau su savo vyru ir vaikais..........kaip nauja šeima-turėti ir savo progumėlę,.,,,,,,,, :roll: :roll: :roll:
Visuomet vaikas laisvas yra sukurti savo sodybą jam labiausiai patinkančioje vietoje.

Atsimenu vaikystę.
Turėjo seneliai sodą kolektyvinį, namelį. Buvau dar vaikas mažas, mieste augęs. Nenorėdavau aš ten visai važiuoti, ištemdavo beveik jėga. Pabuvęs ten savaitę, nenorėdavau grįžt atgal namo.
Išvada tokia aš darau: Jei vaikas gimęs bus toj vietoj ir tėvai protingai ir jausmingai kurs nuolat sodybos erdvę puikią, tai vaikas užaugęs niekur eiti nenorės. O ir sukūręs savo visuomet lankys.

Kai vaikas įsčiose pajus dar tėvų ausim lakštingalą čiulbant medy giminės, jis mėgs klausytis jos ir užaugęs.
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

Asta wrote:Nezinau...........man ta idėja gyventi "giminėmis" savo tėvų sodybose,kazkaip nepriimtina...........
Aš vistiek norėčiau su savo vyru ir vaikais..........kaip nauja šeima-turėti ir savo progumėlę,.,,,,,,,, :roll: :roll: :roll:
:D :D :D
Bet ,ziurek, ir begtum aplankyti mamos, tevelio. Ir turbut daznai.
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

vaiduze wrote:Žvaigždėtas dangau, o Tu neskaičius knygutės?

o kur cia nukrypimas, vissiskai paprastas pasakymas, ir teisingas..bent man..
:D :D :D
Ne tik tau, Vaiduze. Begaline Jausmu kultura dvelkia visos Anastasijos mintys ir veiksmai.
Žvaigždėtas dangus
Posts: 303
Joined: Thu 01 05, 2006, 12:36
Location: visata

Post by Žvaigždėtas dangus »

vaiduze wrote:Žvaigždėtas dangau, o Tu neskaičius knygutės?
o kur cia nukrypimas,
Kad mylėjimasis,dievo, meilės įžeidimas.
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

na, paskaitinek, jei turi noro, ten placiau apie tai parasyta. bet jau buvo apie tai daug kalbeta...
nes.. Dievulis dave mums galimybe kurti,ir ta seksualine energija yra tam skirta- sukurti nauja gyvybe(ir tik tam!) o mes ja isnaudojam pasilinksminimams...na, as taip vadinu mylejimasi. net bucinys(kaip Anastasija sako)- yra vagyste is vaiko energijos jam skirtos(tiksliai nepamenu)..

isigilinkit i tai..

loreta- :H
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
Trėja
Posts: 235
Joined: Sun 12 18, 2005, 0:03
Location: Kaunas

Post by Trėja »

Man labai patinka Donatus mintys............
jei jis taip gyvena,kaip rašo.............tai stipriai jam spaudziu ranką..............Ištikrųjų.........meskime tuos geismus................būkime su dievišku kūnu,dieviškom mintimis......
Mano širdis tą patį kuzda-nors kartais..........geismas paiima viršų.ir................. :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Bet.............mes zmonės........... :wink:
Viską daryk 100%
Žvaigždėtas dangus
Posts: 303
Joined: Thu 01 05, 2006, 12:36
Location: visata

Post by Žvaigždėtas dangus »

vaiduze wrote:na, paskaitinek, - :H
Ačiū, jau aš tiek ir tiek prisikaičiau, kad man gana, :lol: svarbu išvados padarytos.
Anastasijos mintys man neautoritetas, neprivalau jomis tikėt. Iš visų teorijų susirenku tiesos daleles, ar ne taip Anastasija sakė :D
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

Žvaigždėtas dangus wrote: Iš visų teorijų susirenku tiesos dalelesD
:D :D :D
Ta tiesa atrandi savy...
Žvaigždėtas dangus
Posts: 303
Joined: Thu 01 05, 2006, 12:36
Location: visata

Post by Žvaigždėtas dangus »

Tu visiškai teisi ... :lol:
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

zvaigzdetas dangus:
Anastasijos mintys man neautoritetas, neprivalau jomis tikėt.

aisku kad neprivalai ;)

Iš visų teorijų susirenku tiesos daleles, ar ne taip Anastasija sakė

taip Anastasija sake. daugg yra teoriju, bet nei viena neskatino tokio paprasto ir visiems suvokiamo dalyko(atsiprasau jei netaip, nelabai daug kitu zinau, tad jei ka- papildkit), kaip kuryba visakeriopa.beto- Anastasijos zodziu neiseina man vadinti teorija- man tai praktika, sirdim isjausta. :) gimines sodybos kurimas- taip paprasta ir logiska. ir kodel kas kam- viskas logiskai paaiskinta, ir(bent man) suprantama..vaiko sukurimas- taip pat visiskai logiskas ir nuostabus..ir, manau, kad kiekvieno sirdis i tai atsiliepia..
:)
Asta:
meskime tuos geismus................būkime su dievišku kūnu,dieviškom
mintimis......

ne taip paprasta mesti.
pirmiausia prisirisimus prie malonumo to, kuri jauciat mylintis reiktu pasalinti, suvokus, kaip yra istiesu ir kad galima ir kitaip. nes , nelengviausia yra atsikratyti prisiminimu, kaip buvo kazkada gera, ir suvokti kad to nebereikia Tau.
bet tai turi buti tarp abieju mylinciuju, nes kitaip neisivaizduoju kaip tai galetu vykti. jei vienas suvokia, o kitas prie seno grizta. tada labai didele meile ir tolerancija tik pades vienas kitam padeti..




loreta:
Ta tiesa atrandi savy...

taip, galima kad ir visas knygas pasauly perskaityti, jei sirdis joms uzdara..
o manoji Anastasijai atsivere.. kai isjauciau Jos zodzius.. na, bet cia jau kita tema.. :roll:


taip ir nepasaket- kaip noretumet but pradesi sukurti ir kur augti kur begioti??? tai labai svarbu...
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
Post Reply