Intymūs ryšiai šeimoje (gyvenant pagal Anastasiją)

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

Gal kam bus idomu isgirsti apie JAV gyvenusi latviu kilmes "kureja". Jo mylimajai, paskutiniu momentu atsisakius teketi, tam zmogui atsivere neitiketinos kurybines galios, kurias panaudojo savo nelaimingos meiles isaukstinimui... http://www.coralcastle.com
Kita svetaine http://www.coralcastlecode.com gilinasi i tas paslaptis.
Trėja
Posts: 235
Joined: Sun 12 18, 2005, 0:03
Location: Kaunas

Post by Trėja »

gerai,kai tau gerai skaitosi angliškai....... :wink: :wink: :wink:
Viską daryk 100%
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Asta, apie tai yra ir žurnale "Būrėja", 2005 12 mėn. :wink:

Loreta, o tu gal ir buvai, matei tą Stebuklą? :roll:
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

Lorytė wrote:Asta, apie tai yra ir žurnale "Būrėja", 2005 12 mėn. :wink:

Loreta, o tu gal ir buvai, matei tą Stebuklą? :roll:
:D :D :D
Labai gaila, kad dar neteko ten nuvykti. Skaiciau to latvio knygele, apie tai, kad mamos saugotu savo dukras iki sesiolikos metu; kad mergaite galetu sulaukti to vienintelio skirtojo, budama nekalta...
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: o kas pasake, kad sesiolikos tai jau tikrai sulauks - juk ir nugyvene puse gyvenimo kiti nesutinka, bet kita vertus - kas nustatys, kuris tas tikrasis... Aisku, visiskai pritariu tam, kad neturint sesiolikos pradeti lytini gyvenima tikrai ankstoka (beje, mano tevelis visad dainuodamas liaudies daina apie tai, kad "issirinkau mergele, trylikos meteliu" visad zodzi trylikos pakeisdavo i trisdesimt - matyt, jis taip mane uzkerejo, parsiukas... :wink: :P :D )
ru...
Posts: 50
Joined: Wed 08 31, 2005, 11:10
Location: Klaipeda

Post by ru... »

Šešiolika? Manau tikrai ,kad per anksti. :roll:

Kiekvienas vyras, sueities metu, moteryje palieka savo energijos gijas(ar siūlus). Nesvarbu tai buvo vienos nakties nuotykis ar mylimas moters vyras. Jis vistiek tai palieka, o vėliau, nors tie du žmonės ir nebesantykiauja, vyras vistiek tais paliktais "kanalais" siurbia energiją iš moters. Siurbia pastoviai, visą laiką. Šie siūlai išnyksta per septynerius metus, tačiau tik visisškai susilaikant nuo lytinių santykių. :roll: :oops: Atleiskit, kalbu be patirties. Tik teoriškai. Tačiau tuo nuoširdžiai DIDŽIUOJUOSI.

Kaip ten bebūtų, šitai visiškai logiška. Juk net pasibučiavus, žmogus kažkaip patampa tau svarbesniu. Jis kažką tavyje palieka. Jis palieka dalelę savęs, tačiau pavergia ir daug tavų minčių. :roll:
Juk net palaikymas už rankos šiais laikais suprantamas kaip nuostabiai intymus dalykas. Gal tai ir intymu, tačiau tada pradėkime nuo to, kad "intymu" reiskia "artima", o ne "mylisi; jie pora: ir pns"

Taigi jei net bučiniu, ar rankos paėmimu jau jautiesi truputi prie to žmogaus prisirišęs, tai ką jau kalbėti apie tai, kaip "moteris" į savo vidų įsileidžia "vyrą". Juk tai nėra taip paprasta. :roll:

(Atleiskit, jei per daug nerišliai viskas parašyta.)

MEILĖ turėtų IŠLAISVINTI, ir dėlioti mintis tvarkingai, o ne sukurti chaosą ggalvoje ir užgrūsti galvą mintimis apie tą žmogų, o širdį vien tik ilgesiu.
Jei ismoksim pamokas duotas gyvenimo, surasim LAIME. Svarbiausia mokytis BE pykcio! Tik su MEILE ir DZIAUGSMU!
Negalvokim KAS ta MEILE!? Tiesiog tiksliai zinokim, kad kai ismoksim pamokas, mes PRISIMINSIM... ir atpazinsim... :*
Trėja
Posts: 235
Joined: Sun 12 18, 2005, 0:03
Location: Kaunas

Post by Trėja »

Gerai,ru...............................kad mąstai.........ir dalį tiesos tikrai čia išdėstei....... :!:
Dėl to,septynių metų prisirišimo,jau daug ,kas kalba........... :wink: beto-ir patys jaučiame,kad tuos zmones,kuriuos "vaizdavomės" kad mylime............ir turėjome su jais ryšių........vėliau TAIP SUNKU pamiršti! :!: ir ta energija savaime išteka......vien juos prisiminus :!:
Yra dar viena teorija,kad vaikelis ,kuris gimsta moteriai ,ar vyrui-turėjus daug partnerių........tampa,kaipo ir "visų buvusių partnerių gaminys" :wink: nes,kiekvienas vyras,yra palikęs,tam tikras energijas..........joje....ir tas kūdikis ,tarsi persipina jomis........
Todėl ,prieš ruošiantis šeimai........pradėti kūdikį.........ir rekomenduojamas VISIŠKAS išsivalymas,tiek kūne,tiek....... :wink:


Beje Indijoje..........visi vyrai ,kurie yra geri draugai...........vaikšto susikibę uz rankučių............ :lol: :wink:
Viską daryk 100%
Ramybe
Posts: 35
Joined: Tue 04 18, 2006, 18:55

Post by Ramybe »

Mylintis svarbu minties, jausmo energija. Ar ji tenkina žemas jusles, ar kyla į dangų, įsilieja i kūrybą, yra meilės aktas, galimybė mylimam žmogui perteikti jausmus. Juk norint kažkada susilaukti vaikučių kiekvienas mylinčių žmonių susiliejimas yra kvietimas jiems ateiti. Gal tik kartais gerai susilaikyti, profilaktikos dėlei, stengiantis neprisirišti prie malonumo perdaug. Skaidrių minčių lydimi veiksmai yra gerai, yra gražu. Tai juk irgi priemonė mums skaidrinti vienam kitą ir save. Taip manau. :mrgreen: :D
Gyvenimas įkvepia Gyvenimui.
Ramybe
Posts: 35
Joined: Tue 04 18, 2006, 18:55

Post by Ramybe »

Manau, kad energijos ir ryšiai visokie yra veiksnūs tol, kol juos veiksniais laikome. Čia kaip tie atvejai, kai eina valytis nuo užkerėjimų, o priežastis to tik pačiame žmoguje, kad savyje tai leido, pritraukė. Galima gi patiems viską keisti.
Paimkim visokias žvaigždes, kad ir erotikos. Tai kas, kad jos tiesiogiai su miniomis gerbėjų nekontaktuoja, bet kiek žmonių savo žemomis aistromis su jomis siejasi... Turėtų nuo energetinio išsekimo bent kuri jų po penkiolika kart mirti suspėt, jei tik sau tą leistų... Jos paprasčiausiai su gerbėjais nesisieja.
Ir dar manau, kad kažkokia ir kažkurį laika šalia buvusių žmonių informacija tikrai išlieka, bet ją galima koreguoti, galima apsivalyti, o be to, esant skaidriems stipries jausmas, jie gali visą kitą, ne tokį skaidrų neutralizuoti. Ketinimai ir veiksmai formuoja naują šiandieną.
O vaikučius tikrai reikia pradėti skaidrume, apsivalius, pasiruošus. Jie gims laimingi. Jie jausis mylimi, nes ateis pakviesti bei laukti. :D
Gyvenimas įkvepia Gyvenimui.
Trėja
Posts: 235
Joined: Sun 12 18, 2005, 0:03
Location: Kaunas

Post by Trėja »

Ramybe wrote: Juk norint kažkada susilaukti vaikučių kiekvienas mylinčių žmonių susiliejimas yra kvietimas jiems ateiti.
niekas nesako,kad vaikučiams pradėti TAI YRA BLOGAI... :shock:
Kalba eina apie TO NORĖJIMĄ (nenorint vaikų) kai jų nenori,o vistiek "varai kiekvieną dieną" ir tenkini savo intymius-fiziologinius poreikius :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:Nes dabar dauguma jaunimo visai nenori turėti vaikų,nori pagyventi sau,pamatyti pasaulį :!: O,kai jau "uzsinori" pamato,kad nebegali jų turėti :wink: ir tada vėl -dirbtinos priemonės nevaisingumuio gydyti :wink:
Viską daryk 100%
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

Labai keistai man skamba ta 8-ji knyga.
Toks plagiatas iš kitų autorių... Eina sau! Gaila, nesikeikiu, dvidešimtaukštį užriesčiau... Bet kaip virtuoziškai makaronai kabinami...

Čia vienas anastasietis man neseniai marazmą pavarė - girdi, jo sūnus, jau pats vaikelio susilaukęs, jo pradėtas ir visą gyvenimą augintas - mat ne jo sūnus... Ir visa tai išmąstė, 8-tas knygas prarijęs. Iki to laiko viskas buvo gerai.
Matyt, tėtušis geras eržilas jaunystėje buvo? Na, bet apie telegonijos efektą kitoje temoje diskutuota. Va jums ir 8-tų knygų įtaka žmonių mąstymui... Bjauru!

Na kada jūs atsičiuchinsit ir nustosit į dievaites jūs tą knygos heroję kelti?... Nieko jokia anastasija nesako. Moteris taip nekalbėtų, ypač vaikus gimdžiusi.
Tiesiog kartais savą pakaušį pasikasyti verta. Klaidingai tose knygose ir apie pradėjimą pasakyta, net bjauru, kaip žmonės nuo tiesos nuvedami. Kad ir apie tą Sielos atėjimą... Ne vyro dėka Siela ateina, ir tas žinoma tūkstantmečius.

Vaikelio Siela laukia ateiti pas tėvus ilgai.
Jau nuo 5-rių metų galima pamatyti, kiek mergytė ateityje turės GIMUSIŲ vaikelių (ne aborto keliu nužudytų!). Vaikelių kokybė priklauso (sveiki, invalidukai, apsigimę), KAIP mergytė gyvens iki brandaus amžiaus. Nuo jos poelgių ir minčių.

Ir ne aš čia pati gudriausia. Ne aš sugalvojau visa tai. Rašo apie tai daug autorių, lietuviškai galima pasiskaityti nors Luule Viilmos knygose. Ši moteris bent iš tiesų gyveno, ir daugelis vilniečių ją matė susitikimuose. Ne mitinė anastasija, sufantazuota kažkieno.
Be to, ji - GYDYTOJA ginekologė, ne KGB užsakymu atseit rašantis megrius.

Donatus, tu paskaityk ne vien megriaus pateikiamą informaciją, bet ir kitokias knygas apie meilės aktą, seksu vadinamą, rasi geros informacijos. Ir apie tai, koks kolosalus energijos kiekis tarp poros pasikeičia. Jos kitu keliu gauti neįmanoma, tik meilės akto metu.
Ne visi meilės aktai, seksu vadinami, skirti vaikelio pradėjimui. Jokiu būdu ne visi...
Ir ne aš šitą sugalvojau - skaičiau ne viename seniai išleistame leidinyje. Dar iki pasirodant megrio knygoms.
Paieškojusi knygų, ir autorius pavardinčiau.

O ar žinote klaikią statistiką? Didžiausias krūties vėžio susirgimų procentas - tarp vienuolių!!! Tai kažką sako! :!:
Žvaigždėtas dangus
Posts: 303
Joined: Thu 01 05, 2006, 12:36
Location: visata

Post by Žvaigždėtas dangus »

Uriele,tavo pasisakymas dvelkia neviltim,bet gal dar ne viskas prarasta...... :lol:
Ramybe
Posts: 35
Joined: Tue 04 18, 2006, 18:55

Post by Ramybe »

Blogiausia tai, kad seksas ilgą laiką buvo, o ir vis dar yra TABU. :| Nėra visiškai jokio švietimo, jokios intymumo kultūros. Nei šeimose, nei niekur kitur jauni brestantys žmonės nemokomi mylėti ir mylėtis. Jiems nepaaiškinama nei akto prasmė, nei vertė. O kodėl? Todėl, kad nebėra kam paaiškinti... :!: Bet ne viskas taip baisu. :) Kiekvienas gali šitą klaidą pabandyti ištaisyti auklėdami savo vaikus. Tikiu tuo. :D

Susijungimas gali būti dviejų sielų kūryba, džiaugsmo ir meilės sąjunga, dalinimasis visa kuo ir skaidrūs, išlaisvinantys siekiai.
Iš tiesų šis suvokimas nuskaidrina tą intymiają gyvenimo pusę. Ir tai labai svarbu, nes norint gyventi harmonijoje viskas yra vienodai svarbu. :)
Gyvenimas įkvepia Gyvenimui.
Trėja
Posts: 235
Joined: Sun 12 18, 2005, 0:03
Location: Kaunas

Post by Trėja »

Urielė wrote:
O ar žinote klaikią statistiką? Didžiausias krūties vėžio susirgimų procentas - tarp vienuolių!!! Tai kažką sako! :!:
Tai nereiškia,kad vienuolės nesimylėjo :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: -tiesiog akcentuojama ,gydytojų,kad šio tipo vėzys maziausiai paplitęs būna ,tarp moterų ,kurios krūtimi maitino kūdikius...ir labiausiai tarp tų,kurios nemaitino ,ar net negimdė :wink:
Viską daryk 100%
Rami
Posts: 119
Joined: Wed 04 12, 2006, 22:38
Location: Vilnius

Post by Rami »

As iki Anastasijos knygu buvau nusistacius pires sexa (nezinojau kodel) o po jos-dar labiau sutvirtinau savo nuomone.Nesakau,gal as visuomenes auka-viso to pateikimo,slapstymo-skelbimo...Taciau,perskaiciau viena knygele (galesiu pasakyt kokia,dabar kazkur nukisau) biski pakeiciau savo nuomone i sexa-jis netoks jau blogas (tik nzn-ar jis toks geras per amzius,ar tik siuolaikiniams zmonems...),tik tiek,kad ta energija reikia
1.kelti per cakras (daug didesnis malonumas,ir VALDOMAS malonumas).
2.energija siusti i "aukstumas",nes kitaip ja suryja "zemieji".(bet pabandyk tu tuo paciu metu ir myletis,ir apie Dieva galvot...)
3.Malonumui skirta sueitis-tik be seklos.Tada viskas ok,taip darydavo ir kazi kadais.
Bet man is pasamones iskyla-"sexas blogai",dabar galiu paremt savo nuomones.Neapsisprendziu...
Bet-nesuorantu,jei jau klauso (kai kurie.ir as :D ) Anastasijos-kodel nepaklausius ir TOS jos minties?
Kodel pateisiname savo veiksmus,jei jie mums patinka?
Kodel mesos galime atsisakyt,o vat sexo tai NE????
Truksta samoningumo.kitaip vadinamo-isjautimo sirdimi.As nedarysiu kazkam paliepus.Darysiu pajautus...
Bet viena mintis 100% (Anastasijos ) patiko-Energija tausot iki pat sutuoktuviu,ir su savo vieninteliu-sukurti vaika.
O pateisinant sexa-pamastykim-
kodel turiu tai daryt tik su 1?kodel meile zmonems negaliu skleist nuo vyro ant vyro?JUk "negi busimiems vaikams gaila,kad jauciu malonuma"???
ir dar-jei tai taip jau gerai, "apsvieskim vaikus"...mums juk negaila gerio,ane?dalinkim ji visiems...kodel tai darydami,nepasikvieciame vaiku (beprotiska mintis)?ar mums patiktu stebeti SAVO tevus?tai darancius?
kazkodel ne.O kodel?juk tai gerai,tai nesleptina,tai SVENTA,davaj tai mto ir musu vaikai...
as atsisakau.
Iki siol jauciu nuoskauda-buvau "sukurta" (o tiksliau-pagaminta,padaryta) atsitiktinai.Apie mane nebuvo galvota.buvo galvota apie pasitenkinima...Ir (deja?) net apsaugos priemone nesuveike-atejau as.
Kazkas pasake "negi vaikams gaila,kad tevam malonu?"
man butu buve negaila,jei nebutu pasekmiu-manes,ir dar 2-ieju sesiu.Tegu tai daro,bet be pasekmiu.malonumas del malonumo,bet as nenorejau buti pasekme.noriu buti priezastis!
Beto,buvo naudojamos apsisaugojimo priemones.Juk ir jus naudojat,ane?o po to giedat vaikams,kaip ju lauket ir norejo?!
nesakau,kai jau atsiradau pilve,taip-buvau laukiama ir panasiai...
Taciau mano prigimtis neduoda man ramybes.
Dar vienas dalykas-mano tevai nemylejo vienas kito.Po sutuoktuviu.Gal dauguma (ar visi)-myli savo sutuoktinius,bet mano mamai meile greit praejo,ilga istorija-kodel,bet praejo,ir nei as,nei mano seses,net teoriskai nebuvom is meiles (nes siaip tai siais laikas vaikai gimsta is aistros,ne is meiles).
Taigi,as laviruoju tarp pastarosios nuomones,ir tos knygeles pateiktu ideju-3-ju punktu raminanciu mano sazine...
Visatos rakta dovanoja Meile...
Rami
Posts: 119
Joined: Wed 04 12, 2006, 22:38
Location: Vilnius

Post by Rami »

oba kiek prirasiau :D :D :D
sorry...
P.S. tai TIK mano nuomone,niekam jos nebruku,tik issakau savo mintis.Kiekvienam savaip,taciau tam ir buvo sukurtas sitas forumas,kad suzinotume-"kaip?"
Visatos rakta dovanoja Meile...
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

Oi, Rami Rami... Kokia Tu nerami :(

Oho! Kaip suluošinami žmonių likimai....
Ir vėl - kaltas NEŽINOJIMAS!

Mieloji, ne tėvai, bet TU nusprendei gimti! Ir TU pasirinkai savo tėvus, nugalėdama "sargius" ir kitas saugojimosi kliūtis.
Kol tu pyksi ant savo tėvų už savo atėjimą į šį pasaulį, tol būsi nelaiminga... Tai - TAVO problema. Deja...
Rami
Posts: 119
Joined: Wed 04 12, 2006, 22:38
Location: Vilnius

Post by Rami »

Nickas "rami" byloja ne vien zodi,kilusi is "ramumas"...
Taip-as nusprendziau,tevai nusprende,milijonai zmoniu zmoniu nusprende...
Kad ir ka daryciau-tai suplanuota ir nuspresta manes pacios.
Bet jei mane isduodu mylimasis-nuo sios minties man ne lengviau-skausmas grauztu sirdi...
As nepykstus ant tevu-tik nezinau kaip tai isreikst.Tai mano nuomone,bet niekas su manimi nediskutuoja,juolab tevai,ir as lieku su savo nuoskauda viena,su savo nuomone (galbut ir neteisinga)-viena,ir neturiu galimybes apsisprest...
Viena mano dalis noretu buti laisva-be apribojimu "dziaugtis gyvenimu".
Kitas dalis-mato didzia prasme skaistume...
(pats zodis-"nekalta"-klaidina zmogu.Tarytum mergaite,tapusi moterimi,prasikalsta...)
man ir paciai keista-paskaiciau knygele "uztarincia kitoki sexa",isitikinau jos teisingumu man,bet vis tiek pasiskaicius sita tema-nemalonus jausmas uzlieja...nes vis norisi ikalti-nedarykite to!
Bet nepajutus neigiamu pasekmiu siu teoriju-ju ir laikausi.Didesne mano dalis pritaria Donatus filosofijai...
Visatos rakta dovanoja Meile...
Ramybe
Posts: 35
Joined: Tue 04 18, 2006, 18:55

Post by Ramybe »

Mieloji Rami, viskas, ką gali padaryti - atleisti tėvams, kad nepakvietė jie tavęs ateiti su meile. (Pyktis gali būti giliai užslėptas. Reikia išdrįsti sau tai pripažinti.) Gal nebus lengva, bet įdėjusi pastangas tikrai sugebėsi tai padaryti. Atleidimas išlaisvins. Ir reikia žinoti, kad kaip ten bebūtų - tėvai mus myli, myli taip, kaip moka. :) Deja, bet ir aš buvau netyčiukė. Tokių vaikų sunkesnis gyvenimas, bent iki suvokimo, transformacijos laikotarpio, tenka daug pereiti, išmokt, bet čia geriausias vadovas yra meilė. Reikia stengtis jai atsivert, pasitikėti jos galia, leisti jai save užpildyti. Mes tiesiog bent kokiomis sąlygomis veržėmės ateiti, todėl neprotinga kaltinti kažką, kad mūsų nelaukė. :wink: Gyvenimas yra neapsakoma dovana, neišmatuojama galimybė, naudokimės ja su meile ir dėkingumu. :D Atleiskime tiems, kurie, mūsų manymu, nuskriaudė mus, tuomet atlaisvinsime save besąlyginei meilei ir išvysime visas gyvenimo mums teikiamas galimybes. Aš tą sugebėjau, būtinai sugebėsi ir tu! Tiesiog kiekvienas žmogus yra toks, koks yra ir mes tegalime juos tokius priimti bei sušildyti juos savo meile. :)

Na o tuomet keisis ir nuostatos, tarp jų ir sekso atžvilgiu, taps skaidresnės, suprantamesnės. Labiau pažinsi save.

Dar noriu pridurti, jog aš tetrokštu pagelbėti, bet nebūtina manęs klausyti, tiesiog... Mane pačią tai išlaisvino. :)
Gyvenimas įkvepia Gyvenimui.
J

Post by J »

Walscho knygoje "Pokalbiai su Dievu" yra graži "istorija" apie jauną Sielą. "Istorijos" pradžia šiai temai nėra reikšminga, todėl nepažodžiui (jei kas prisimena - gali patikslint) papasakosiu tik pabaigą.

Ir tada Dievas pasakė jaunai Sielai, kad ji gali išreikšti vieną dieviškumo aspektą. Jauna siela pasirinko išreikšti Atleidimą.
Tačiau kam ji galėjo atleisti? Ji gyveno Dievo buveinėj, ją supo palaima ir draugiškos Sielos...
Tada prie jaunos Sielos priėjo kita Siela ir tarė - man galėsi atleisti.
Nustebo jauna Siela - bet už ką gi atleisti?
Tada ta kita Siela tarė - nenusimink... Mes eisime gyventi į Žemę ir ten ką nors sugalvosim... Tik kai aš tave skaudinsiu, tu nepamiršk kas aš esu...

Mėsos nevalgymas ir sekso atsisakymas yra du skirtingi dalykai. Seksualinė snergija yra žmogaus "sudedamoji dalis", vienas jo esybės aspektas. Vadinasi, jei ignoruojate tą energiją neesate vientisas ir harmoningas.
Žinote, dažnai juokauju, kad vienuoliktas Dievo "įsakymas" turėtų būti - turėk saiko jausmą visur ir visada. Na, nenuklyskim į kraštutinumus....
Post Reply