Intymūs ryšiai šeimoje (gyvenant pagal Anastasiją)

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

Jone, su Trėja apskritai beviltiška ginčytis.
Ji parapsichų akademiją baigusi... Čia net komentuoti neverta... :(

Kaip Laimis sakė - su tokiu diskutuoti - kaip su televizoriumi.

Moderatoriui:Temą uždaryti, bus ramiau.
Trėja
Posts: 235
Joined: Sun 12 18, 2005, 0:03
Location: Kaunas

Post by Trėja »

Urielė wrote:Jone, su Trėja apskritai beviltiška ginčytis.
Ji parapsichų akademiją baigusi...
Moderatoriui:Temą uždaryti, bus ramiau.
kad baigusi-tai nereiškia kad viso šlamšto esu prisikišusi į galvą ,ir esu psichė :lol: :lol: :lol: :lol: Kiekvienos zinios -yra tau reikalingo lygio :wink: Tada buvau 16metė ir tos "parapsichų zinios man buvo super" -nes tada negalėjau įpirkti gerų knygų,ar kur kitur gauti geros informacijos :wink: o,jos ir nelabai kas dalino :wink: Todėl tikrai dėkoju tai "psichų akademijai" kad ji sudomino mane domėtis gilesniais dalykais...
O beje "dėl temos" jei tau neramu:ko čia lendi?
Čia ne apie mūsų su Jone santykius,o apie ką kita...Kas kaltas,kad Jonė uzsikabino "uz mano parašytų minčių" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Man dzinn....Kiekvienas turime teisę į šįa temą :wink: O,kad aš ne taip suprantu ją-o ji mane,tai koks skirtumas?
Beje"Jone aš jokių moterų ir nevertinau... :lol: :lol: :lol: :lol: Pati pasakei,kad bepiga man kalbėti,kai turiu pašonėje vyrą ir vaikų pilnus kampus...-todėl TIK PATI IR SAVE NUVERTINAI :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
bet su "parapsiche"kaip Urielė sako geriau nesiginčyk :lol: :lol: :lol: geriau su "psicinių ligonių" gydytoja padiskutuok :lol:(o,tai čia madinga ne apie temą kalbėti,o apie mintį parašiusį zmogų :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: )
Viską daryk 100%
J

Post by J »

Trėja, matau, kad su tavim tikrai sunku diskutuoti.
Aiškinu paskutinį kartą - mano mintis buvo, kad tau bepiga kalbeti, jog galima gyventi be sekso, kai turi vyrą pašonėje ir neturi žalio supratimo ką reiškia gyventi BE sekso...
Tiesa sakant, šita diskusija jau virto marazmu...
Laikas atsipeikėt...
Vileine
Posts: 193
Joined: Fri 04 08, 2005, 9:34
Location: Kaunas

Post by Vileine »

Toks ginčas visų pirma beprasmis todėl, kad nieko nekeičia. Tik apsišaudom nuomonėmis ir viskas. Gyvenime būna visaip. Kaip dažnai moterys neranda sau artimos sielos, o tekėti už pirmo pasitaikiusio nenori. Pastebėjau, kad vienišos moterys , kaip taisyklė, daugiau viskui domisi - ir sveiku gyvenimo būdu, ir dvasiniu savęs tobulinimu. Gal, kad turi daugiau laiko, nežinau. Gal tai Dievulio skirtas kelias - eiti vienai per gyvenimą, be vyro ir vaikų. Būti stipriai, nepriklausomai, galinčiai duoti meilę ne tik siauram savo artimųjų ratui. Greičiausiai yra prasmė, kad tenka apsieiti be imtymaus bendravimo , ir tai turi būti pakeista kažkuo kitu, nemažiau vertingu. Gal aš čia postringauju iš savo varpinės ir tiek. Nepriimkit visko aštriai.
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

Vileine,
tu teisi. Visi - iš savo varpinės...

Tema išsisėmė.
Rami
Posts: 119
Joined: Wed 04 12, 2006, 22:38
Location: Vilnius

Post by Rami »

Mano nuomone-visos diskusines temos yra beprasmes,ir greit issisemia.Vienas pasako savo nuomone,kitas savo,kazkas prie kazko prisiknisa,tema pleciasi...o "tiesos" kaip nera,taip nera,nes diskusija tiesa nepasiekiama,ypac-kaip itikinti netikinti?
reikia pasitikejimo ir pagarbos.
O kad cia mazai vienas kitu pasitikima (jo gyvenimo budu/tiesomis) tai matosi,ir nera tai blogai,bet tada it gaunasi-tema issiseme.
Ji issisemia,kai zmones supranta-kiekvienam savo.
Visatos rakta dovanoja Meile...
ru...
Posts: 50
Joined: Wed 08 31, 2005, 11:10
Location: Klaipeda

Post by ru... »

Rami wrote:Mano nuomone-visos diskusines temos yra beprasmes,ir greit issisemia.Vienas pasako savo nuomone,kitas savo,kazkas prie kazko prisiknisa,tema pleciasi...o "tiesos" kaip nera,taip nera,nes diskusija tiesa nepasiekiama,ypac-kaip itikinti netikinti?
reikia pasitikejimo ir pagarbos.
O kad cia mazai vienas kitu pasitikima (jo gyvenimo budu/tiesomis) tai matosi,ir nera tai blogai,bet tada it gaunasi-tema issiseme.
Ji issisemia,kai zmones supranta-kiekvienam savo.

ei!ei! nepykit, bet gal ramiau. :wink: TIESOS vienos nera. jos niekada nebus. Zmoniu pasauly daug ir kiekvienas gyvena savaip ir kiekvienas turi SAVO tiesa. :)
Diskusija, tai ne tiesos ieskojimas.
Diskusija, savo nuomones tobulinimas ir kitu zmoniu pazinimas, suzinant ju mastymo kampelius. :wink: :love:
Jei ismoksim pamokas duotas gyvenimo, surasim LAIME. Svarbiausia mokytis BE pykcio! Tik su MEILE ir DZIAUGSMU!
Negalvokim KAS ta MEILE!? Tiesiog tiksliai zinokim, kad kai ismoksim pamokas, mes PRISIMINSIM... ir atpazinsim... :*
Rami
Posts: 119
Joined: Wed 04 12, 2006, 22:38
Location: Vilnius

Post by Rami »

hm,tikiuosi tas "nepykit" ne man taikytas,ka :D
as tai nepykstu,tiesiog "destau savo nuomone" :D
Visatos rakta dovanoja Meile...
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

Truputi noreciau laisvai pacituoti is Robert E. Svoboda knygos "Aghora II: Kundalini ( Brotherhood of Life, Inc. 1993. Informacija, kur nusipirkti rusiskus vertimus http://www.sattva.ru
Per bucini galima perduoti ir gauti energija. Jeigu norite su kuo nors pasidalinti savo energija per pasibuciavima, net jeigu ir nezinote seksualines jogos vadzroli ir neisivaizduojate tam skirtos technikos, dalis energijos vistiek bus perduota, kad ir maziau efektingai. Neziurint to, pasibuciavimas lupomis visdelto atima energija. Tai vyksta todel, kad demesi prikausto lupu svelnumas. Truputis energijos perduodama, bet jos dauguma netenkama. Seniau zmones buciuodavo tiktai i kakta. Laikui begant bucinys palaipsniui leidosi zemyn, kol pasieke lupu sriti. Paprastai lupu buciavimas veda i lytini akta. Tos abi dalys, tiek virsutine, tiek apatine yra tarpusavy susietos. Bucinys, i kuri itraukiama apatine liezuvio dalis, pazadina maksimalu energijos kieki, kadangi toje vietoje suvesta daug nervu galuniu. Bet koks to tikslas, jeigu mes nemokame reikiamu budu bendrauti dievisku budu? Tada tik labai maza energijos dalis tebus sekmingai perduota lytiniu santykiu metu, o didesne dalis sudegs aistroje. tai ir yra Kali-juga, kai Maya, ypac kuno Maya, veikia nepaprastai stipriai.
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Iš dabartinio jaunimo tautosakos
" Bučinys, tai skambutis į apatinį aukštą " :)))
Ramybe
Posts: 35
Joined: Tue 04 18, 2006, 18:55

Post by Ramybe »

Teko skaityti daugelyje skirtingų knygų, kad mylėjimosi arba lytinio akto metu energijos galima tiek netekti, tiek įgauti, nelygu kokie ketinimai ir intencija. Mylėjimasis, kaip meilės išraiška, kaip sielų bendravimo, susiliejimo apraiška, kaip siekis kažko skaidresnio ir tobulesnio ves į tą kitokį mylėjimasi. Na o buitinis seksas, iš pareigos, įpročio, tenkinant žemas aistras ar poreikius visada bus tik energijos nutekėjimas ir įdingas įprotis. Bet žmogus visada gali pabandyti persiorientuoti ir patirti kitokią kokybę, o tuo pačiu tapti bent šiek tiek skaidresniu ir laisvesniu nuo savo "poreikių".
Aš jau nekalbu apie tą palaimą, kuri atsiveria į kūnų bei sielų susiliejimą pasitelkiant meilę ir troškimą kurti, kurti harmoniją. :)
Gyvenimas įkvepia Gyvenimui.
JOANA
Posts: 16
Joined: Mon 10 02, 2006, 21:15
Location: JONAVA

Post by JOANA »

jei mes kurtume vaikus kaip anastasija tai mums nereiketu sekso,bet dabar vaikai dazniausiai gimsta is malonumo o ne is noro ir bendros kurybos.
Žvaigždėtas dangus
Posts: 303
Joined: Thu 01 05, 2006, 12:36
Location: visata

Post by Žvaigždėtas dangus »

Hm, tai gerai kad is malonumo, juk malonu kurti, ar ne?
JOANA
Posts: 16
Joined: Mon 10 02, 2006, 21:15
Location: JONAVA

Post by JOANA »

na taip bet as turejau omeny kad vaikai gimsta ju nenorint,o tik atsitiktinai. :(
algisu
Posts: 12
Joined: Mon 05 29, 2006, 9:50
Location: kaunas

Post by algisu »

gal nevisada.mes su zmona labai norejome vaiko.gavosi.ne iskart.
o kitokio budo kaip ir nezinau, ir nemoku.gal tu moki ???
Žvaigždėtas dangus
Posts: 303
Joined: Thu 01 05, 2006, 12:36
Location: visata

Post by Žvaigždėtas dangus »

Ne visada ateina nauja siela, kai tu nori, ir ne visada ji neateina, kai nenori. Tai ne visai nuo musu priklauso. Isivaizduoju koks ten malonumas, jei vis bandai ir nepastoji, ir galvoji kiekviena karta, negi ir vel ne. Tai jau itampa , ne malonumas ir ne kuryba. Nezinau, neturejau tokios patirties,bet man taip atrodo.
Žvaigždėtas dangus
Posts: 303
Joined: Thu 01 05, 2006, 12:36
Location: visata

Post by Žvaigždėtas dangus »

Apskritai, jei kazka veiki ir jauti malonuma ir komforta, tai jau yra kuryba, na gal nevisda ..... :)
JOANA
Posts: 16
Joined: Mon 10 02, 2006, 21:15
Location: JONAVA

Post by JOANA »

ir man taip buvo ilgai nepastojau,buvo daug asaru.
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

o kaip sielai ateiti "tyčia" per kurybą tikrąją, jei papraščiausiai jos nėra? ir tada gaunasi- kad ne visada tada kai nori, ir ne visada tada kai nenori...
net čia tokia tema, kur kiekvienas turi savo nuomonę ir stengiasi labai jos laikytis. ir tam labai aiški ir suprantama priežastis - nes būna gera. o gerų dalykų (nors ir trumpalaikių ir gal kitiems net negerumą sukeliančių)- kad ir nesveikų nelengva savo noru atsisakyti. kaip ir šokolado su E000, ar skanių jogurtų bei sūrelių , kurie dabar irgi su tais negerumais. bet dauguma juos valgo, nes jie skanūs. elektra irgi negerai, bet visi dabar sėdime prie kompiuterio...
taip ir čia. ir reikia labai daug valios pastangų kad realiai pažvelgti į šią situaciją, į mylėjimąsi seksą ar kaip bepavadinsi. pažvelgti ir išsilaikyti šioje visuonenėje, kuri ne be reikalo vadinama sekso visuonene. kai namažai dirgiklių iš aplinkos - artimos ir tolimesnės, kai tai - savaime suprantama.
kas žiūrite blaiviai, ir suvokiate, kaip "mylėjimasis" veikia aplinką ir vaikus, kaip kuria sielas ( nebūtinai su kūnu) ir stengiatės - lenkiu prieš Jus galvą ir palaikau , džiaugiuosiu dėl drasos ir stiprybės Jūsų, nes žinau kaip tai nėra lengva čia.
bet namie bus labai lengva...
o kitiems - sėkmės.
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
JOANA
Posts: 16
Joined: Mon 10 02, 2006, 21:15
Location: JONAVA

Post by JOANA »

mes dukryte pirma sukurem mintyse po to bandem ja sukurti.kas vakara atsigule su vyru svajodavom kaip ji atrodys,kokios akys bus,plaukai irt.t.ir musu svajone issipylde.ji gime tokia kokios mes ir norejom :D :D :lol:
Post Reply