Intymūs ryšiai šeimoje (gyvenant pagal Anastasiją)

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
Rami
Posts: 119
Joined: Wed 04 12, 2006, 22:38
Location: Vilnius

Post by Rami »

:angel:
Siaip as rimtai nepykstu ant tevu-kokie jie yra,tokie,as gyvenu savo gyvenima.Tik kartais prasiverzia nuoskauda,lyg zaisda,tada man buna liudna liudna.Bet as nepykstu,nes jei buciau buvus ju vietoje-buciau turbut elgusis taip pat.Juk jie nezinojo.Deja as dar nesusijungus su Aukstesniuoju As,taigi sunku suprasti,kodel taip pasirinkau,ir kad tai,ka pasirinkau-man naudinga.
Be to,prisiminiau.Megre gi buvo sakes,kad po nakties su Anastasija,jam daugiau nesinorejo sexo,o nebent tos vaiko kurimo palaimos.Abejoju,ar kas nors is uztarianciuju sexa yra taip sukure vaikus,kaip raso Anastasijoj.Antraip taip nekalbetumet.O gal...bet tada noreciau isgirst,kokie pajuciai ryte :P
Ir dar-juk is meiles (TYROS meiles,be malonumo siekimo) ir vaikai kitokie gimsta,ir su tevais susije labiau.As ir dabar pajuntu-manes ir tevu niekas nesieja.Nebent meile,kuria pajuntu tik tada,kai rizikuoju netekti,bet to pastovaus jausmo tevams nejauciu.Jie mane uzaugino ir tiek...Taigi ir pagalvojau-butu nuostabu jausti su savais vaikais rysi,kad jis sietu mus anksciau,nei atsidurs manyje...
Last edited by Rami on Sat 11 04, 2006, 13:18, edited 1 time in total.
Visatos rakta dovanoja Meile...
Rami
Posts: 119
Joined: Wed 04 12, 2006, 22:38
Location: Vilnius

Post by Rami »

Bet ta seksualine energija ir nebutu visiskai uzspausta (kaip paaiskeja paskaicius 8.2 knyga)tiesiog issilietu prasmingai,o ne malonumui...Bet sakau,kadangi cia turbut niekas (ir as) nera patyres malonumo kuriant vaika Anastasijos metodu,tai sunku palyginti.O palyginus-paaisketu.
va,atradau ta knyga-Omraam Mikhael Aivanhov "Seksualine galia arba Sparnuotasis Drakonas".Pirkau baltose lankose, ~13lt.
Sioj knygoj pabreziama,kad 2 keliai "atsisakyti sexo" ir "megautis kiek lenda" yra klaidingi.Yra 3-ias kelias.pagrindinius punktus paminejau praeitame pranesime.Reiks dar karta man ta knyga perskaityt,kad dar labiau isigilinciau :D
Visatos rakta dovanoja Meile...
J

Post by J »

Kadangi aš esu šiek tiek vyresnė už daugumą čia rašančių, tai man tokio pobudžio diskusijos keistai atrodo.
Vyrauja tik viena "dalis" intymių ryšių - vaiko pradėjimui. Tas gerai, kai pradedi gyvenimą. Tačiau, mielieji, ką veikt poroms, kurios nugyvenę bendrai 10-15 metų? Arba tiems, kurie susitiko "brandžiam" amžiuje ir apie vaikus jau negalvoja?
Vakarais kortomis durnių lošti? Lovoje sugulus rožančių kalbėti? "Vaidinti", kad seksas abiejų jau nebedomina ir seksualinė energija išsekusi?
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

Jone, vaikelį sukurt irgi gali užtekt tik vieno karto. :D O ką paskui veikt ilgais žiemos vakarais.. :) juk irgi ne visi vakarai vaikų priežiūra užimti :) (juokauju)
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

Gerai juokauji, Gabriele. Teisingai.

Jonė pasakė esminį dalyką - taip, brandus amžius irgi turi savo gražiąją pusę. Moteris puiki, kai ji būna, liaudiškai tariant, "soti". Pasiekusi su vyriškiu palaimą, kada abu pasiekia sueities (sesko, mylėjimosi) metu orgazmą. Puikiai važiuojant ryte visuomeniniu transportu, įsižiūrėjus į žmonių veidus, galima pamatyti, kas kokią naktį praleido.
Ypač moterys. Po gero sekso jos tiesiog švyti. Atjaunėja, oda tampa skaisti ir gyvybinga.

Tai ką, tik vaikelio pradėjimui skirta ta ing-jang energijos apykaita? Tada Dievas būtų sutvėręs kitaip.

Pasikartosiu: su 8-tų knygų teiginiais nesutinku. Tai - ypač jaunų žmonių klaidinimas.
Bet nėra veiksmo be priežasties. Kažkam tokius marazmus skleisti - naudinga... :(

To Donatus

Jei tau kyla tokie klausimai, reiškia.... tu dar nesi iš tiesų pamilęs...
Įsimylėjimas ir tikra meilė - du skirtingi dalykai.
Kai iš tiesų pamilsi, tau net mintis nekils - ar pakelti savo Moterį į palaimos viršūnę!
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Bet apskritai, visa si tema yra retorine :) zmones vel iesko atsakymu i klausima, i kuri negali buti atsakyta...

Pasaulyje milijardai nuostabiu skirtingu zmoniu, kurie persipyne galbut siek tiek panasiais, bet visgi unikaliais santykiais... o mes norime juos sukisti i viena zodi meile... i viena zodi sx's... Lyg tai butu aksioma ar taisykle...nes
Mes norime viska matyti "gerai" ir "blogai" remuose,kad galetume jaustis teisus arba neteisus, geri arba blogi... Teisingi, arba klaidingi... taip lengviau, taciau tai neturi nieko bendra su realybe :)

Visi esame teisus savo realybese :)
Žvaigždėtas dangus
Posts: 303
Joined: Thu 01 05, 2006, 12:36
Location: visata

Post by Žvaigždėtas dangus »

Taip,taip ,prisiskaicius anastasiejietisku pasakeliu,norima sukisti i remus ir gan nenormalius, atleiskit uz issireiskima. Vis del to yra kazkokie dieviski desniai.
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

Žiūrėk, Dangau, juk Tu dabar reiški pasipiktinimą (bent žodžiai tokie ? :):lol:) ir lyg bandai sukišt į dar kitokius rėmus? :) aš žinau bent vieną atvejį, kad žmogui panašios idėjos buvo artimos ir knygos buvo tik tų jau jo nujaučiamų "tiesų" patvirtinimas. Ar naikinti tokį žmogų, ar jis nenormalus? gal jį reikia gydyti, kad ir seksu, gal jis turi kokią bėdą? Gal jam ryškiai reikia psichoterapeuto pagalbos?.. - Juk galima ir tokį požiūrį pritaikyt. :)

O gal tiesiog.. ? .. :)

visi vis tiek elgiamės taip, kaip mums išeina, kaip atrodo geriau.


Ale (:)) smagu būtų šia tema be emocijų, be pasmerkimų pašnekėt. Tačiau iš karto prasideda vertinimas, taip gerai, tu ne taip darai.. Visi žino kaip čia viskas yr. :)

Ir šiaip, jei norėčiau kada sukurt populiarų forumą, pirmas forumas jame būtų apie seksą. Kokia dar yra tema, kuri žmones taip domintų? na, yra yra.. truputį hiperbolizuoju... :)

bet bendrai visuomenėj matau, kad yra šiokia tokia bėda su tuo seksu. Žmonės "nelaimėja" nuo to, kad atvirumo daugiau. Gal akcentas dedamas ne ten? seksui, o ne meilei.. (pasakiau kaip nežinau kas :)) (kad ir meilei sau..)
Trėja
Posts: 235
Joined: Sun 12 18, 2005, 0:03
Location: Kaunas

Post by Trėja »

jūs paimkite paprastą viduramzių zmogų :wink: ar tada buvo prezervatyvai,pleistrai ,ir kt? :wink: Dabar visi mėgaujamės "tipo sexsualine nuostabia energija" gerdami sintetines piliules nuo nevaisingumo :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: (ir aiškiname ,kad tai natūralu :shock: )jei mylėtis,tai tik be sėklos išsiliejimo ir viskas ok :!: Taip,kaip ir moko meilės tantra :!: Arba laukite nevaisingų dienų :lol: ,nors ir per jas nemazai vaikų prisidaro :wink:
Patiko rami mintys-mes visada stengiamės pateisinti,TAI KAS MUMS MALONU :wink:
O beje pagyvenusioms poroms vakarais tik sexsas galvoje? :wink: Abejoju...kieno mintys aukščiau ,kas apie sexsą visai negalvoja,jam jo ir nereikia...Tiesiog zmonės subrendę,daugiau pasineša link kūrybos ir tt...
Viską daryk 100%
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

atėjau dar apie kontracepciją paklaust, pridurt, o Trėja viską jau parašė. :) Ir kiti pastebėjimai - man lygiai tokios pačios mintys užkliuvo. įdomiai :idea: :) tik gal paskutinę kitaip formuluočiau.. :)
Mdsts
Posts: 84
Joined: Sat 06 05, 2004, 14:08
Location: Vilnius
Contact:

Post by Mdsts »

Reikšdami savo teigiamą ar neigiamą nuomonę šiuo klausimu, rizikuojame sukelti žmonėms atitinkamas, arba, kaip taisyklė, neigiamas nuotaikas. Ši tema puikiausiai nagrinėjama "Pokalbiuose su Dievu" ir pirmoje, ir antroje knygoje.
Išvada tik viena: visada reikia viską matyti iš perspektyvos.. :)
tingis lingis
Posts: 18
Joined: Fri 03 10, 2006, 20:20
Location: prie melkio

Post by tingis lingis »

Aha, iš perspektyvos: jei mylėjimasis palaimos viršūnė,
tai konfliktai garantuoti: ar mane myli? o kodėl taip retai?
(Dabar pakeiskit puses vietom ir pakartokit).

Nepavydziu visiems, gyvenantiems su tais,
kuriems sekso santykiai palaimos viršūnė.
(O kur pats esi?)

Natūralu ieškoti kažkokio pastovesnio pagrindo.
Ir malonu surasti daugiau to ieškančių.

Ne Anastasija surado kitokį pagrindą šeimos santykiams,
juo labiau, jei Megre knygos plagiatas.

Ar tik dėl asmeninės patirties taip kaistam?
Tiek šiam kartui...
J

Post by J »

O, žmonės!!!!!!!!!!
Kokios emocijos!!!!!!!!!!!!!!
Ir kaip viskas vienpusiška...
Jei jau paklausei ką veikti pagyvenusioms poroms vakarais, vadinasi atsiras kažkas, kas supras tai tiesmukiškai - Jonei atrodo, kad tokios poros be sekso vakarais daugiau nieko nepripažįsta... :shock: :roll: :lol: :lol: :lol: Jos nesuvokia, kad galima pakelt galvą į dangų ir tenaj išvysti žvaigždes...
Dar kai kam atrodo, kad šioje temoje nėra nieko apart vertinimų ir smerkimų... Be noro gydyt seksu, ar degint ant laužo...
Bet juk nieks nekalba apie seksą be meilės... Manau, kad net pabrėžt šito neverta... Tai elementaru...
O argi tai, kas malonu yra visada tik blogai??????????
Na, nepulkim į kraštutinumus!!!!!!
Atsisakykim to - gerai-blogai... Priimkim viską natūraliai, normaliai... Visą save... Taip, kaip Dievas sukūrė... Su visais savasties aspektais... Nesureikšminant nė vieno, bet ir nenuvertinant...
J

Post by J »

Daug atsakymų į šią temą galima rasti... Ru... žinutėje temoje "Kam iki 18..."
Jaunas žmogus dar dorai nesuvokia savęs. Savo emocijų, kūno, jo funkcijų.
Sekso taip pat...
Su metais ateina daug dalykų... Tarp jų ir išmintingas požiūris į seksą...
Žvaigždėtas dangus
Posts: 303
Joined: Thu 01 05, 2006, 12:36
Location: visata

Post by Žvaigždėtas dangus »

Ai, Jone , beviltiska, o as galvojau , kad neviskas prarasta :lol: :lol: :lol:
Kiek apie tai rasyta , diskutuota, zmones visai ne taip supranta, ka nori pasakyt. Zinau, man ir taip buvo :lol:
Trėja
Posts: 235
Joined: Sun 12 18, 2005, 0:03
Location: Kaunas

Post by Trėja »

upone wrote: ar buvo taip, kad simpatiška mergina liko nenurengta jūsų mintyse
nu manau,mielas upone ,jei vyras pamatęs nuostabią moterį jau mintyse ją nurengia,tai manau yra nevisiškai sveikas :wink: Tokių paskui pilni laikraščiai "su išprievartavimais" :lol: :lol: :wink: kurie nurengę pirma mintyse,poto jau ir realybėje,imasi įgyvendinti "in ir jan "susiliejimą su moterimi :shock:
Viską daryk 100%
J

Post by J »

Kaip toj pasakaitėj, Žvaigždėtas dangau, - nieks nesikeičia, mergele... Nieks nesikeičia...

Nebūk kategoriška, Trėja.
Yra geras rusiškas posakis - čiužaja duša - potiomki...
Retai kuris vyras viešai atvirai prisipažins, kokios jo mintys. Ne visas ir ne visuomet mes realizuojame savo fantazijas (ne tik seksualines), taip, kad neverta baimintis kriminalo... .............na, nebet pati jo norėtum......... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Be to, nepamirškim, kad pačios uoliausios vienuolės kadais buvo pačios uoliausios pasileidėlės (kad ir šv. Magdalena)... :lol:
tingis lingis
Posts: 18
Joined: Fri 03 10, 2006, 20:20
Location: prie melkio

Post by tingis lingis »

Taigi taigi, jei suradai dvasinį sprendimą,
tai arba slėpkis, arba eik gydyti antrą galą.

Gal tai ir yra tikrasis problemos vyniojimas į vatą:
forumo tema - pasakėlės, pakalbėkim apie geiduliukus.
Tiek šiam kartui...
Trėja
Posts: 235
Joined: Sun 12 18, 2005, 0:03
Location: Kaunas

Post by Trėja »

O,koks Upone tavo pirmas klausimas?Ar kiekviena moteris nori matyti nuogą vyrą....IR JĮ NURENGTI :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
tai atsakysiu,kad aš tikrai ne :wink: Bet aš truputį nenormali,tada :lol: :lol: :lol: :lol:
Bet man uztenka apsikabinti savo vyrą,pabūti su juo harmonijoje ir be "ano galo" :wink: Ir tikrai kvailai skamba mintis:kad tos kurios "ryte padariusios" :lol: tiesiog švyti........Nesąmonė.....pilna moterų ir beto švytinčių..Ir beje vyras per "tokį aktą" tik praranda savo energiją :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Viską daryk 100%
J

Post by J »

Trėja
Bet man uztenka apsikabinti savo vyrą,pabūti su juo harmonijoje ir be "ano galo" :wink: Ir tikrai kvailai skamba mintis:kad tos kurios "ryte padariusios" :lol: tiesiog švyti........Nesąmonė.....pilna moterų ir beto švytinčių..Ir beje vyras per "tokį aktą" tik praranda savo energiją :lol: :lol: :lol: :lol:
Jei tau pakanka tik apsikabinti savo vyrą ir pabūti su juo harmonijoje be "ano galo", kad nesinori mintimis nurenginėti vyro, tai net labai suprantamas dalykas. Juk laikas nuo laiko gauni tą "aną galą". Pabandyk pagyventi be jo 5 ar 10 metų. Tada ir pasikalbėsim... Pasižiūrėsim kaip tada kvailai skambės mintis, kad moteris "ryte padariusi" tiesiog švyti.
Mieloji, "nepamokslauk" neperėjus visų "pragaro vartų". Nes tavo "purkštavimas", kad man to nereikia (tuo net neesant tikrai) skamba lygiai taip pat kvailai...
Tik jau prašau neįsižeisti. Aš tokio tikslo neturėjau (įžeidinėti), nes kalbu nepiktai. Tiesiog norėjau pasakyti, jog neturint kitokios gyvenimo patirties labai lengva pasmerkti "kitokį mastymą"
Post Reply