Intymūs ryšiai šeimoje (gyvenant pagal Anastasiją)

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Abi bijote to, kas upelyje gyvena.. :) mergaites :) pabandykite jam nusisypsoti :))
Žvaigždėtas dangus
Posts: 303
Joined: Thu 01 05, 2006, 12:36
Location: visata

Post by Žvaigždėtas dangus »

:lol: :lol: :lol:
As ir taip galvoju,jei nenurengia mintyse,tai jam kazkas negerai, aisku, geriau nezinot, kad tave nurengineja :lol: :lol: :lol:
Treja,kad nurengineja, tai nereiskia, kad jis butinai ka nors isprievartaus :lol: :lol: :lol: Greiciau, tas kuris prievartauja,tas sau kazko neleidzia..... Ai, tingiu rasyt, vis tiek beviltiska :lol: :lol: :lol:
Trėja
Posts: 235
Joined: Sun 12 18, 2005, 0:03
Location: Kaunas

Post by Trėja »

Aš nekalbu apie tai ar man reikia,ar nereikia-kaip yra gyvenime tuom ir turime dziaugtis! :wink: Aš tik noriu pasakyti,kad beto tikrai įmanoma,ir kad ta teorija ,kad "sexsas" reikalingas vaikams pradėti man yra priimtina :wink: Todėl ir rašau tik savo nuomonę,kuri nesutampa,su tų,kurie mylisi ir vargo nemato,ir beto gyventi nenori....
Paziūrėkime ,juk ir ką sako šventraščiai,biblijos ir tt...Veiskimės ir dauginkimės :lol: :lol: :lol: <jei Dievas būtų norėjęs,kad mes "laisvai" mylėtumėmės,tai būtų ir kitaip sudėstęs tą moters organizmą!beje ir bagavathitoje-tą patį sako,ir beje visi krišnaitai ir tt...taip pat laikosi tos minties :shock: Galima sakyti,"spjauti" į tuos šventraščius-ten tiesos nėra,bet ar tada aplamai yra tiesa?Tada darome,tai,kas mūsų širdziai patinka-tuom ir pateisindami save,ir išrasdami ,tik sau reikalingus gyvenimo dėsnius :wink:
labanakt.....bėgu "susilieti" su in ir jan"............. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: noriu rytoj švytėti :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Viską daryk 100%
Žvaigždėtas dangus
Posts: 303
Joined: Thu 01 05, 2006, 12:36
Location: visata

Post by Žvaigždėtas dangus »

Aisku, imanoma, imanoma ir nemiegot ir nevalgyt :lol: :lol:
J

Post by J »

Pritariu Žvaigždėtam dangui - įmanoma, įmanoma ne tik nemiegot ir nevalgyt, bet ir nekvėpuot (ypač po jin ir jan susiliejimo)...
Bepigu pamokslaut apie pasninką sočiai prisivalgius... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Neužpyk, Trėja, bet nėra kvailesnio dalyko, kai gyvenanti santuokoje moteris pradeda įrodinėt, kad galima gyvent ir be sekso...
Trėja
Posts: 235
Joined: Sun 12 18, 2005, 0:03
Location: Kaunas

Post by Trėja »

Jonė.S wrote: gyvenanti santuokoje moteris pradeda įrodinėt, kad galima gyvent ir be sekso...
tai atvirkščiai,gyvenanti santuokoje moteris gali tai įrodinėti(nes turi ir partnerį ir vaikų pilnus kampus,ir jau jos mintys aukščiau),o vat kuri "ant ledo" ir nieko neturi-tai jai ir vis norisi sexso,sexso ,sexso....!lyg sexsas,tai maistas,be kurio negali gyventi(ir tai natūralu,bet ,kai ji pasisotins,supras kad klydo)
Juk visos puikiai zinote,kad sexso čakra ta pati ,kaip ir kūrybos čakra,ir jei mes ją pildome iš tos pusės-tą ir turime.......
Viską daryk 100%
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

Trėja, o tu..... žiauri.
Čia be įžeidimo. Susimąstyk...

Lygini visus ir visa pagal vieną kurpalių.
Nepamiršk, gyvenimas margas kaip povo plunksna :)
J

Post by J »

Brangioji Trėja, kaip tik priešingai.
Tik ta, kuri "matė" VISKO ir gali parašyti pakankamai objektyviai.
Tik ta, kuri žino, ne tik tai, kas tai yra gyventi santuokoje, turėti pilnus kampus vaikų, partnerį kasnakt lovoje ir mintis aukščiau, bet ir tai, kaip "išgyventi' be sekso 5 metus, bet nenukvakti nuo to, nekaukti - NORIU..... NORIU SEKSO... - ir pakelti savo mintis ir kūrybą dar aukščiau... Gal manai, kad visos vienišės daugiau apie nieką nesvajoja apart sekso? Nemoka kurt, šviesiai svajot, ir nepastebi žvaigždžių danguj ar rasos žolėj?
Būk sąžininga pati sau ir prisipažink, kad nė velnio nenutuoki, ką reiškia gyventi vienai... ...tačiau patarimus dalini...
... bet juk nuo to nė viena nėra apdrausta. Čia tu arogantiškai didžiuojiesi savo santuoka, čia, žiūrėk, jau vieniša...
Pasinaudok Darjos patarimu - nusispjauk per kairį petį tris kart...
Vileine
Posts: 193
Joined: Fri 04 08, 2005, 9:34
Location: Kaunas

Post by Vileine »

Radot dėl ko ginčytis. O juk kiekviena savaip teisi.
J

Post by J »

Vileine
Radot dėl ko ginčytis. O juk kiekviena savaip teisi.
Matyt, Vileine, neesi "ant ledo", todėl tau šita diskusija yra bevertė.
O aš visgi pagalvojau, kad Trėjos žodžiai įžeidė visas, kurios gyvena vienos "ant ledo"...
Žmogui, kuris eina dvasios tobulėjimo keliu, tai garbės nedaro...
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Jonė.S wrote:O aš visgi pagalvojau, kad Trėjos žodžiai įžeidė visas, kurios gyvena vienos "ant ledo"...
Žmogui, kuris eina dvasios tobulėjimo keliu, tai garbės nedaro...
O aš pagalvojau, kad einantis dvasios tobulėjimo keliu neleidžia sau įsižeisti. :wink:

Beje, niekas negali sukelti žmogui neigiamų emocijų,jei jis pats sau to neleidžia.

Parodžiau vienai draugei (kaip Jonė pavadino "ant ledo" vienai gyvenančiai) šią diskusiją. Jai nepasirodė Trėjos žodžiai kažką blogą reiškiantys. Mylėjimasisi tikrai ne visiem yra toks svarbus. 8) Tik... kiekvienas turi savo Achilo kulną, kurį susižeidus skauda labiausiai. :wink:
Trėja
Posts: 235
Joined: Sun 12 18, 2005, 0:03
Location: Kaunas

Post by Trėja »

Vileine wrote:Radot dėl ko ginčytis. O juk kiekviena savaip teisi.
aš ir nesuprantu,ko jos čia visos "putojasi" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: turbūt "sexso"trūksta :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Čia,kalba neina kas ,kiek ,kaip siųlo mylėtis ir tt..tuolabiau patarimų niekas nedalina?Kur tai parašyta? :shock: Kas kaip nori tas,taip daro.......Lyg aš sakau:nesimylėkite :?: :?: :?:
Aš tiesiog "parodziau"man asmeniškai atrodančius "svarius" argumentus,dėl tos minties ,kad sexsas DĖL VAIKŲ PRADĖJIMO-man yra priimtinas.......o jūs vietoj to,kad ką nors "pateikę" (išskyrus uriele-savo jan ,in susiliejima")nieko daugiau ir nepasakėte,tik:Trėja,tau bepiga taip kalbėti,kai turi pašonėje vyrą :shock: (atrodo,jūs zinote ar aš su juo ką darau ,ar ne :wink: )tai va tiek....
O poto rašote:kazkas kazką įzeidinėja :shock:
tai pasakykite ką nors,o ne "burnokite" :lol: :lol: :lol: :lol:
Kodėl gyvuliai mylisi tik dėl vaikų?kodėl šventraščiuose teigiama tas pat?ir tt.....mąstykite pačios..... :?
O mano širdis,kai ko uzsinori aš ir sau pasakau"kad,tai gera" ir darau.........Na ir kas :?:
bet tai nereiškia,kad gerai.... :wink:
dar vieną pazįstu :kur su zmona vis girdavosi,kad "daro "kiekvieną dieną "jaučia visas energijas,ir "po vieno nelaimingo atsitikimo" lūzo stuburas-ir babakšt :wink: nevaldo savo organo :!: Zmona be to negalėjo iškęsti-paliko :wink: Tai normali moteris buvo??????? Nezinau,nezinau....... :roll:
Viską daryk 100%
Trėja
Posts: 235
Joined: Sun 12 18, 2005, 0:03
Location: Kaunas

Post by Trėja »

Jonė.S wrote: O aš visgi pagalvojau, kad Trėjos žodžiai įžeidė visas, kurios gyvena ant ledo
:?: :?: :?: tai argi jūs ne paČIOS PASIRINKOTE TOKĮ GYVENIMO KELIĄ :?: :?: :?: :?: ANT LEDO......
Viską daryk 100%
J

Post by J »

Trėja
(nes turi ir partnerį ir vaikų pilnus kampus,ir jau jos mintys aukščiau),o vat kuri "ant ledo" ir nieko neturi-tai jai ir vis norisi sexso,sexso ,sexso....!lyg sexsas,tai maistas,be kurio negali gyventi(ir tai natūralu,bet ,kai ji pasisotins,supras kad klydo)
Trėja, ir tu "neputok"... Geriau pasiskaityk ką parašei...
Aš paryškinau tai, kas man pasirodė įžeidu.
Jei jums čia viskas "gražu', tai jūsų reikalas...
Bet aš visgi negalvoju, kad gyvenanti "ant ledo" nesugeba pakelti savo minčių nuo sekso...
J

Post by J »

Trėja
:?: :?: :?: tai argi jūs ne paČIOS PASIRINKOTE TOKĮ GYVENIMO KELIĄ :?: :?: :?: :?: ANT LEDO......
.............
Last edited by J on Wed 05 24, 2006, 23:00, edited 1 time in total.
Žvaigždėtas dangus
Posts: 303
Joined: Thu 01 05, 2006, 12:36
Location: visata

Post by Žvaigždėtas dangus »

Jonė.S wrote:Vileine
Radot dėl ko ginčytis. O juk kiekviena savaip teisi.
Matyt, Vileine, neesi "ant ledo", todėl tau šita diskusija yra bevertė.
O aš visgi pagalvojau, kad Trėjos žodžiai įžeidė visas, kurios gyvena vienos "ant ledo"...
Žmogui, kuris eina dvasios tobulėjimo keliu, tai garbės nedaro...
Manes neizeide,tik ta pozicija man labai juokinga :lol: :lol: :lol:
Gyvenancioms santuokoje- vienokios pamokos, gyvenancioms vienisai- kitokios. Ir ne nuo to,ar jos vienos,ar poroje,priklauso gyvenimo sunkumas ar lengvumas.
Ir vis tik,Treja, svarbiausia, kad jums ta pozicija abiems priimtina,jei ne , tai ramu, tik isoriskai.Nenoriu komentuoti svetimu santykiu.
Savu irgi...
Žvaigždėtas dangus
Posts: 303
Joined: Thu 01 05, 2006, 12:36
Location: visata

Post by Žvaigždėtas dangus »

Kai seksa priemiau kaip savaime suprantama dalyka,kazkaip isnyko is zodyno issireiskimai, kaip seksas , "anas galas".... :lol: :lol: :lol: Visi galai pasidare sitie :lol: :lol: :lol:
J

Post by J »

Matai, Žvaigždėtas dangau, pamokos pamokomis, bet...
Trėjos žinutėja aš pamačiau kitokį "vaizdą". Tarsi gyvenanti santuokoje moteris vertesnė (ji turi ir partnerį, ir vaikų pilnus kampus, ir jau jos mintys aukščiau), o va vienišė "ant ledo" ir nieko neturi-tai jai ir vis norisi sexso,sexso,sexso (vadinasi nesugeba nei kurti šviesiai, skaidriai, nei mintys nepakyla aukščiau pačios pirmos čakros, nes ji "alkana", jai reikia sekso)...
Ir tas "putojimas" juk buvo tik dėl šito. Tikrai ne dėl sekso... ar jo kiekio...
Gal žmogus, einantis dvasios tobulėjimo keliu ir neleidžia sau įsižeisti, bet ar jis turi "užsimerkt"?
Trėja
Posts: 235
Joined: Sun 12 18, 2005, 0:03
Location: Kaunas

Post by Trėja »

Jonė.S wrote: Bet aš visgi negalvoju, kad gyvenanti "ant ledo" nesugeba pakelti savo minčių nuo sekso...
tai viskas ok :!: bet esmė,kad vienos net apie tai negalvoja,o kitos "stengiasi" negalvoti :wink:
beje Jone pati sakie:kad tau buvo sunku gyventi be sexso,,,,ir tu tą iškentėjai :wink:
Paimkime jaunystę -hormonų audros,merginos (ir ne tik :wink: ) nori intymumo ......Ir ką jos daro:ogi dabar jau 13metės įsimyli,sugula,susipyksta ,išsiskiria-ir vėl kitas ir vėl lova ir tt...(gale-vaikas).Ar ne taip? Dauguma taip daro :wink: (pasiskaitykite mergaičių zurnaliukus :lol: :lol: :lol: )O pvz.aš apie tai net negalvojau,nuo 14metų pradėjau domėtis ezoterika,vėliau: baigiau a.aKazlausko akademiją(man tada pilnai uzteko to lygio :wink: )ir net nebuvo minties ,kad sugriųti su savo draugu į lovą :wink: Zinojau,ir norėjau savo nekaltybę atiduoti,tik tam vieninteliam vyrui......ir taip padariau :wink: Dabar jau taip nemadinga ir senamadiška-ir upone pasakytų NENORMALI :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Bet tuom noriu pasakyti,kad ir dabar yra zmonių,kuriems sexsas tikrai nesvarbus...o kitiems labai svarbus....ir todėl nereikia tvirtinti,kad viduje-to mes visi trokštame :wink:
kaip ir mano vyras kepant šašlykus su draugais :,jo draugai sako :tu jų nori vistiek širdyje (nes tai tipo skanu)-bet jie NESUPRANTA,kad jis tikrai jų netrokšta.....nei širdyje,nei mintyse..... :wink:
Viską daryk 100%
J

Post by J »

Oi, Trėja!
Aš apie batus, tu apie ratus... :lol: :lol: :lol: :lol:
Ne apie seksą aš "putojau".
Apie tavo moterų įvertinimą. Kokia yra gyvenenti šeimoje, o kokia - be vyro...

Beje, nepamenu kur sakiau, kad man buvo sunku be sekso? Ar tai tas sakinys, kad gyvenau, nenukvakau ir nekaukiau?
Ne taip supratai... Ne taip...

Ir manau, kad laikas užbaigti šitą diskusiją. Ji visiškai beprasmė...
Post Reply