Ar gyvenamoji vieta didžioji sąlyga vidinei dermei?

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
kitaip
Posts: 32
Joined: Sat 03 04, 2006, 16:11
Location: Vilnius

Ar gyvenamoji vieta didžioji sąlyga vidinei dermei?

Post by kitaip »

:?:
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

Mano nuonome - vienareikšmiškai NE
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

O aš manau, kad galbūt ir ne pati pagrindinė, bet labai daug įtakoja gyvenamoji vieta.
kitaip
Posts: 32
Joined: Sat 03 04, 2006, 16:11
Location: Vilnius

Post by kitaip »

Mindaugas wrote:O aš manau, kad galbūt ir ne pati pagrindinė, bet labai daug įtakoja gyvenamoji vieta.
Gal galetum placiau apie savo manymus.
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Mindaugas dabar ne Lietuvoj... :) taip.. papasakok Mindaugai apie Vietos itaka Gyvenimo dermei :)
Žvaigždukas
Posts: 378
Joined: Tue 02 18, 2003, 23:13

Post by Žvaigždukas »

Mano manymu, labai svarbi yra toji gyvenamoji vieta kur jautiesi saugus, ramus ir kur gali pilnai isreiksti save (pvz. nuostabiame gamtos plotelyje). Taciau, taip pat mano nuomone, jokiu budu nereikia neigti dabartines vietos, pvz. jei kas gyvena mieste... Nes, manau, kad sudetingos salygos daznai ismoko daug ko, sustiprina subrandina, paruosia kokybiskesnei, grazesniai realybei :)
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Kitaip, o tu pats - pati kur gyveni?
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

Mindaugas wrote:O aš manau, kad galbūt ir ne pati pagrindinė, bet labai daug įtakoja gyvenamoji vieta.
Labai daug įtakoja gimimo vietos metakodas. Tas - TAIP.

Bet gyvenant tame pačiame metakode (gimimo vietos koordinatėse), kokybiškai gyventi galima ir kaime, ir mieste. Priklauso, kiek plačiai žmogus pasirengęs priimti pokyčius SAVYJE.

O sudėtingesnės sąlygos pateikia ir didesnes pamokas. Visatos dėsnis...

Dėl užsienio. Paprasčiausiai atkreipkime dėmesį, kaip seneliai, daugybę metų pragyvenę užsienio šalyse, susitvarkę savo būtį ir buitį, stengiasi grįžti NUMIRTI į savo gimtąjį metakodą. Kodėl? Kad reinkarnacines pamokas tęsti ten, kur skyrė ... (o čia vietoje daugtaškio kiekvienas galime įstatyti sau priimtiną vardą - Dievas, Visata, Absoliutas, Visatos Protas ir t.t.)

Gimti mes (kūdikio siela) renkamės patys: ne vien šeimą, bet ir šalį. Kodėl? MUMS to reikia, mūsų SIELAI. Tai - labai paprastas, bet kartu ir labai sudėtingas gyvenimo dėsnis. :?

Ir labai daug protingų žmonių, ypač turinčių Matymo Dovaną, kalba apie tai, jog žmonės, ypač jauni, daro labai didelę klaidą, išvažiuodami gyventi svetur iš savos šalies. Jie atiduoda svetimam egregorui savo jėgas, energiją ir proto galias, už tai gaudami variokus... O sava šalis dėl to nukenčia, o sugrįždami mirti, juk savo gyvenimo energetinio resurso nesugrąžina, bet primeta savai gimtai šaliai tik neigiamą potencialą - mirties potencialą :( Deja...

Galima pagyventi svetimoje šalyje maksimaliai tik 5 metus. Ar jūs tai pajutote? Ar jūsų širdis tai pakuždėjo?
kitaip
Posts: 32
Joined: Sat 03 04, 2006, 16:11
Location: Vilnius

Post by kitaip »

glesum wrote:Kitaip, o tu pats - pati kur gyveni?
Galiu buti visur. Ir nuo mano buvimo vietos mano vidines erdves, santykis su aplinka, meile -nekinta. Siuo metu gyvenu vilniuje.
kitaip
Posts: 32
Joined: Sat 03 04, 2006, 16:11
Location: Vilnius

Post by kitaip »

Basta wrote:Taciau neneigsi, kad gyvenant nepalankiomis salygomis reikia zymiai daugiau pastangu, kad islaikytum ta vidine derme?
Ka turi omenyje "nepalankiomis salygomis"?
kitaip
Posts: 32
Joined: Sat 03 04, 2006, 16:11
Location: Vilnius

Post by kitaip »

Nera nepalankiu salygu, yra nepalankus poziuris, neadekvatus priemimas, negebejimas matyti palankiai. Dazniausia ne primityvizmas esantis aplink mus dirgina nuosava energija, o primityvizmas esantis musu viduje. Nesu linkusi savo poelgiu, minciu, jutimu ar jausmu eigos priezasciu ieskoti aplinkoje. Visi tvariniai yra ir bus nepriklausomai nuo mano buvimo sioje zemeje. Turiu ismokti gyventi salia ju, ir kartu su jais.
kitaip
Posts: 32
Joined: Sat 03 04, 2006, 16:11
Location: Vilnius

Post by kitaip »

Basta wrote:Apie poziuri as cia nekalbejau.
Sie veiksniai gal ir nera lemiantys, taciau itakos turi. Jei tuo netiki, apsidairyk aplinkui.
Mazas vaikutis dar neturi poziurio, ji aplinka irgi veikia.

Tinkamas poziuris ir savo vidaus tvarkymas yra neatsiejami nuo gyvenimo, kad ir kur gyventum.

Taciau jei patinka viskas, kaip dabar yra, ir nesinori nieko keisti - taip elgiasi tik gyvunai. Jie kuriancios minties ir jos laisves /beveik/ neturi.

Ar neissemta tema?
Argi as kalbejau apie nekintamuma? Argi as kalbejau apie susitaikyma ir uzmerktas akis. As tiesiog klausiau kiek gyvenamoji vieta gali isderinti zmogaus vidu. Minejai astrius kampus, "blogus" zmones, neigiamos energijos prisisiurbusius daiktus. Ar reikia nuo ju atsitolinti ar priimti ir but. Nemanai, jog buvimas salia gludina abi puses? Tiesa, o gal astriakampiai esam patys. Tai reiskia, kad nuo musu reikia atsitolinti, isvykt i negyvenamos salos rojaus buveine?
Tavo pavyzdys apie nieko nenorincius keisti gyvunus, mano manymu, netikes. Kazi ar mums reiktu imti vertinti kiek kas kokia verte turi sioje zemeje? Argi nebutu nejauku issirusiavus atsistoti vienapus su tais gyvuliais? O gal tai komplimentas grynai sielai?
kitaip
Posts: 32
Joined: Sat 03 04, 2006, 16:11
Location: Vilnius

Post by kitaip »

Basta wrote: Kitas dalykas, kad tie zalingi veiksniai yra musu paciu sukurti ir is ju tiek naudos, kiek jie padeda mums suprasti, kad mes klydome juos kurdami ir kad jie musu negero, atbukusio proto apraiska. Daugeliu atveju juk jie ir isreiskia sielos antzmogiskuma.
Juk galima tobuleti ne tik per kancias, o ir per greita suvokima, pazinima musu nuostabaus pasaulio. Patikek - tai zymiai greitesnis ir malonesnis budas! :)
Tobulejimas nera vienetinis tikslas. Atradimai i mus ateina visokiausiais keliais ir per kancia, ir per liudesi, ir per grozi, ir per dziaugsma. Svarbu, kad visaip eidami ateitu per meile. Mylet neigdama ar atsiribodama negaliu. Tiesa, ar pilnavertis visakopilnas gyvenimas laukia tik ateityje? Kaip dabar isgyvenat? Ar nebijot , kad rojaus sodas jums atnes uzbaigti? Zinojima, kad vieta nieko nepakeite, tik likot jus ir tas pats pasaulis, kuriame, deja, neliko ko kaltinti del nesusiklosciusios minties, blogos nuotaikos ir skleidziamos neprietelines energijos.
kitaip
Posts: 32
Joined: Sat 03 04, 2006, 16:11
Location: Vilnius

Post by kitaip »

Basta wrote:
neliko ko kaltinti del nesusiklosciusios minties, blogos nuotaikos ir skleidziamos neprietelines energijos.
jau ne karta yra kalbeta.
keiciam visu pirma save. cia ir dabar. ir tuo paciu kuriam
svarbu - su meile
Butent apie tai ir kalbu. Apie saves pazinima, mokejima atrasti savyje ir aplinkoje grozi, net ten, kur gali atrodyti negrazu. O buti zmonemis, arba aplamai sudedamosiomis visatos dalelemis, mes galim tiek pat kokybiskai ir siukslyne ir sode. Kur busim vertingesni-priklausys tik nuo musu paciu vidiniu galiu.
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

:)
Kitaip....
tu paklausei, nes norejai pateikti savo atsakyma :))))

Idomi taktika :)

Nors man... man labai svarbu yra erdve... erdve turi buti sava... As visada noriu gristi ten, kur jauciuosi mylima.. Mano atveju tai yra i kaima :) nors... kai pasiilgstu draugu... ir i miesta :)
kitaip
Posts: 32
Joined: Sat 03 04, 2006, 16:11
Location: Vilnius

Post by kitaip »

glesum wrote::)
Kitaip....
tu paklausei, nes norejai pateikti savo atsakyma :))))

Idomi taktika :)

Nors man... man labai svarbu yra erdve... erdve turi buti sava... As visada noriu gristi ten, kur jauciuosi mylima.. Mano atveju tai yra i kaima :) nors... kai pasiilgstu draugu... ir i miesta :)
As paklausiau, nes norejau suzinoti nuomone. Tuopac isdesciau ir savaja. Tai ne taktika, tai paskata diskusijai.

"Erdve, kurioje jaucuuosi mylima"- tai nera nuoroda zemelapyje. Tai nuoroda i tarpzmogiskaji rysi. Ar as klistu?
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Teisingai supratai :)

Bet.. ir neteisingai :) Nezinau, ar patikesi... bet mane myli ir mano medeliai, suniukas mano, dar mane myli upe, prie kurios uzaugau, zeme, ant kurios tiek laiko basa pralaksciau :)
Bet tai abipusiai jausmai :)
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

Gerb. moderatoriui Egidijui

Tema - ne statybinė. Pasiūlymas - kelti į "įvairias..."
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Tavo vidinė dermė priklauso ne vieno ar kito dalyko,bet nuo visumos.Kartu no tavęs paties,kartu nuo aplinkos ir t.t.
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
Vileine
Posts: 193
Joined: Fri 04 08, 2005, 9:34
Location: Kaunas

Post by Vileine »

Liūtuke, kokia tu šaunuolė :!: Ne pagal savo metus dėlioji mintis :o . Juk esi dar visai jaunutė, ar ne.
Post Reply