Religija ir Anastazija

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

eXiLiUmAs
Posts: 32
Joined: Thu 03 30, 2006, 20:23

Post by eXiLiUmAs »

Mhm.. Gal ir taip, kiek dar paskaitinejau foruma ten radau sodybu planus ir t.t. Taij manau savotiskas bendruomenes kurimo procesas prasideda.. Ar kazkas panasaus.. Ir apskritai, jei cia yra susirinke dauguma bendraminciu, taij jau savotiska bendruomene.. :)
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

šiuo metu forume susiklosčiusi situacija tokia :), kad tie, kurie kuriasi sodybose, čia retai parašo (na, yra išimčių, bet yr ir tokia tendencija). Pažiūrėk į datas to, kas ten įdėta, pagalvok kiek realiai galėtų visko būt (na, tu gal kaip nesidomėjęs, knygų nelabai skaitęs, nežinai), paskaitinėk daugiau temų ir pats įsitikinsi. :) šiame forume daugiau Anastasijos idėjos kritikuojamos, negu pasisako tie, kurie joms pritaria. čia truputį sutirštinu spalvas, bet kartais taip atrodo.

kokia dar bendra nuomonė. Tu pasakei kažkokią mintį, tau nepritarė tarkim 3 žmonės, kurie kitose temose nepritaria Anastasijos mintims. Nesakau, kad iš esmės tie žmonės propaguoja nepritarimą :), bet tiesiog toks požiūris, taip sutapo.

Netikslu kalbėt apie bendruomenę ir pan. tiksliau būtų (būtum arčiau tiesos) jei atskirtum, kad forumiečiai ir žmonės, pritariantys Anastasijos idėjoms, yra ne vienas ir tas pats. Bet ir tai.. kokia dar forumo bendra nuomonė, jei skirtingai žiūrima į įvairius dalykus. vienais klausimais vienų žmonių nuomonės sutampa, kitais - ne.. ir t.t.

čia susirinkę dauguma skaičiusių Megre knygas, bet tai dar nereiškia, kad pritariama idėjoms, kad visi bendraminčiai. ir visais klausimais.
Last edited by jasmin on Mon 04 03, 2006, 20:46, edited 1 time in total.
eXiLiUmAs
Posts: 32
Joined: Thu 03 30, 2006, 20:23

Post by eXiLiUmAs »

Aha.. Supratau, ka nori pasakyti.. Ir dekingas uz paaiskinima.. :) Taip, tu teisi visku, kuo pasakei, juk visgi cia esi jau seniai, tikiu tavim.. Ir pritariu paskutiniajam komentarui.. :) Ramaus vakaro.. :) Rasau darba apie Lietuviu paprocius ir tradicijas ir kaip jos susije su krikscioniskomis sventemis, gan idomu.. :)
J

Post by J »

eXiLiUmAs
Vel tyciojiesi is manes.. :) Nagi pirmyn..!! :) O jei ju dar ir nuomone kitokia, taij tada visai beda.. :) Bet viskas paaiskinama.. Veikia igimtas apsaugos instinktas.. Saugoti savo lizda nuo isibroveliu.. Naturalu.. :)
Kodėl "vėl"? Juk per geras pora savaičių tai pirma mano žinutė. O šioje temoje iš viso pirmoji...
Nurimk, eXiLiUmAi, juk pirmas "užsirovei" - "iš esmės čia kažką su jumis (ne visais) diskutuoti yra beprasmiška, nes vieningos išvados vistiek neprieisim, ir nei vienas nenusileisim... Tep vat..." - juk tai tavo žodžiai. Man tai pakvipo nepagarba pašnekovui. Va ir rėžiau. Spausdintas žodis emocijų neperteikia, todėl pasakysiu - sakiau be pykčio, o su ironija...
Kas dėl apsaugos instinkto ir savo lizdo saugojimo nuo įsibrovėlių, tai prisipažinsiu (kad nereikėtų po forumą klaidžiot), kad esu iš tų, kurie yra opozicijoj. Daugeliui forumiečių esu kaip ta ašaka, gerklėj įstrigus - duria, o nei išspjaut, nei nuryt.
Ir puolė, ir šaipėsi, ir "į protą atvest' bandė (manau ir dabar dar vilties nepraranda, kad "atsipeikėsiu"), bet gyva esu ir rašau...
Tep, kad neesi vienintelis, kuris gavo "šalto dušo" (jei tai tave paguos)...
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

upone wrote:Keistai atrodytų lėlių teatre Čipolinas, nenorintis vaidinti savo vaidmens :)
Tu negali nevaidinti to vaidmens, kuris tau skirtas. Tam ir sukurta "kūno proto mašina" Urielė, kad tam tikru momentu pakeistų savo avatarą ir laišką prismaigstytų smailikų :)
Tu ir toliau gyvensi taip, tarytum viskas priklauso nuo tavo valios ir kiekvienas žinksnis turi prasmę. Kitaip ir nepavyks. Tačiau, žinojimas, kad tai ne tavo valia, suteiks laisvę. Ir nevilties liks vis mažiau.
Tik nesisavink nuopelnų sau...
O avataras- super! :)
Lyg ir viskas. Keliausiu toliau.
Laikas patikrinti, kaip pasikeitė akcijų kursas :)
Ačiū už gerą laiką, Upone! Labai malonu su Tavim bendrauti.
Gera proto mankšta ;)
Tu neatsiskleidei, koks esi, bet nemanau, kad apskritai atsiskleidi :) Tik... intelekto šiauduose nepaslėpsi ;)

Jei dar nedingsi apskritai - malonu bus retkarčiais pasireplikuoti.
Iki malonaus :lol:
eXiLiUmAs
Posts: 32
Joined: Thu 03 30, 2006, 20:23

Post by eXiLiUmAs »

Jone: Mhm.. :) Vel rasiau, del to, jog nuolat buvau puolamas, ir netaikiau konkreciai tau.. :) Ir velgi, kadangi emociju rastu neisreiksi, taij taip ir gaunasi, nesusisnekejimas.. :) Dusa salta as gaunu vonioj vasara.. :) O cia mielas lietutis buvo.. :D
Stas
Posts: 191
Joined: Sun 12 15, 2002, 15:20
Location: Vilnius
Contact:

Post by Stas »

Neseniai pats susiduriau su sia priespriesa - Anastasija vs. Religija. Gal teisingiau butu sakyti Anastasija vs. Baznycia.
Kai pasirode pirmoji knyga. tai buvo viskas tvarkoje - Baznyciai ji netrukde. Taciau veliau viskas pasikeite.
Manyciau kertinis akmuo yra toks:
Baznycia teigia jog Dieva pazinti neimanoma ir nereikia, o sioks toks supratymas ateina tik per tapininkus - sventuosiuis ar kunigus. Anastasija atvirksciai - teigia jog Dieva pazinti imanoma ir butina, bet tik savyje.
Gile.A
Posts: 146
Joined: Tue 05 24, 2005, 15:46
Location: Vilnius

Religija ir Anastazija

Post by Gile.A »

:roll: Manau, kad nėra ko stebėtis - mat paprasčiausiai biznio nebebus. Kai tik išdrįsti drąsiau mąstyti apie tai - tai bažnytininkai elgiasi visiškai priešingai nei ....ką retkarčiais kitiems siūlo.
O kartais atrodo, kad jie vos ne prekiauja Dievo vardu? Ir įdomu - kas, kada ir kokiom aplinkybėm jiems suteikė tokius įgaliojimus?
auksas
Posts: 15
Joined: Tue 07 06, 2004, 2:42
Location: Kaunas
Contact:

stigmata

Post by auksas »

The kingdom of God is within you and all around you. It is not within buildings of wood or stone.
Split a piece of wood and you will find me. Look beneath a stone and I am there.

[ pamatinė citata iš filmo Stigmata . iš tiesų tai yra truputi pakeisti Tomo evangelijos žodžiai (77) ]

nes Dievo karalystė yra tavyje ir aplink, juk išties, tik vaiko akim tu surasi ją ir neragausi mirties =].
eXiLiUmAs
Posts: 32
Joined: Thu 03 30, 2006, 20:23

Post by eXiLiUmAs »

Ehmz.. Na, Tomo evangelija neieina Sv Rasta.. :)
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

eXiLiUmAs wrote:Ehmz.. Na, Tomo evangelija neieina Sv Rasta.. :)
O tu nesusimąstai, KODĖL ne visų apaštalų mintys buvo sudėtos į Bibliją?
Manau, nepateko tų, "nepatogių", šviesios mintys.
Kuo Tomas blogesnis už kitus?
Arba Judas?
Laukiu nesulaukiu, kada jo evangelija bus išversta į keliasdešimt pasaulio kalbų. Berods, kitais metais turėtų vienu metu pasirodyti 75 kalbomis... Kad tik nesukeltų viesulo bažnytinio mūro pamate... ;)
eXiLiUmAs
Posts: 32
Joined: Thu 03 30, 2006, 20:23

Post by eXiLiUmAs »

Pagal Baznycios istatymus dabar net jei ir paties Jezaus parasyta dokumenta atrastu, jis vistiek negaletu ieti i Biblija.. O kodel neineina nesidomejau, reiks pasidomet, pasikonsultuot su destytojais ir tada duosiu tau atsakyma.. Manau tam tikrai turi but kokia nors tikra priezastis, o ne butinai neparankus tekstas.. Vat.
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

Koks tu vaikiškas :lol: )))))
Tas kelintą kartą žinutėse parašomas "Vat" taip naiviai nuskamba :lol: )))))
Tarkis, kosultuokis, tik manau, kad jau žinau, ką tau atsakys. :lol: ))))))

Beje, Kristus buvo raštingas, tad nenustebčiau, jei Vatikano archyvuose paslėpta jo rankraščių... tik maža vilties, kad jie pasieks viešumą..... :?
eXiLiUmAs
Posts: 32
Joined: Thu 03 30, 2006, 20:23

Post by eXiLiUmAs »

Hey, vaikiskumas, tai dar ne yda.. :) Taip, zinau, kad rastingas, evangelijose apie tai kalbama.. Na na, pasidalink, ka gi tamstele zinai, ko as ne?? Ka gi man gali pasakyt?? :) Gal slepia, gal ir ne.. Vienas Dievas tezino..Tik neisivaizduoju, ka Kristus tokio galejo parasyt, jog Baznyciai tai butu neparanku.. :)
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

Gal žinau, gal nežinau. Koks skirtumas?
Net nesiruošiu polemizuoti. Nebeįdomu.... Kažkada rašiau forume šitomis temomis, tad kartotis kaip ir vėl bandyti į tą pačią upę bristi. O kam?

Turiu savas žinias, savą supratimą, bet........... tai MANO žinios ir supratimas. O tu eini savu keliu. Savo Universitetus ir jų mokslus šturmuoji. Man tai - jau praeitis.
Kiekvienam savas mokymosi lygis ir laikas :lol: ) Kaip ir gimti savu laiku ir savo vietoje... :wink:

sėkmės, jaunikaiti :lol:
eXiLiUmAs
Posts: 32
Joined: Thu 03 30, 2006, 20:23

Post by eXiLiUmAs »

As toks svelniai sakant apsales.. :) Aciu.. :)
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

O tu ko tikėjaisi - visos lekcijos su smulkiais paaiškinimais? Negavai, ir nusivylei?... Pažiūrėk dar kartą savo žinutę - kokiu tonu bandei mane provokuoti atviram pokalbiui?
citata:
"Na na, pasidalink, ka gi tamstele zinai, ko as ne?? Ka gi man gali pasakyt??"
Tipo - na, tetule, klok, ką ty ten žinai... Va dabar tai jau rodyk...

Sorry, aš tau - ne mama, kad mokyčiau :)))) Nenoriu :))) Ieškok atsakymų pats ;)

Sėkmės
eXiLiUmAs
Posts: 32
Joined: Thu 03 30, 2006, 20:23

Post by eXiLiUmAs »

Na, tiesa buvau apsales tokios mielos tavo zinutes.. O del del to, jog ko nors nepasakei.. :) Mane ji labai nudziugino, ir pasirode labai sava ir supratinga.. :) Taigi, del to ir padekojau.. :) Neimk i sirdi.. :)
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

eXiLiUmAs wrote:Tik neisivaizduoju, ka Kristus tokio galejo parasyt, jog Baznyciai tai butu neparanku.. :)
:D :D :D
Parasyt galejo daug ka. Pvz.: apie reinkarnacija. :wink:
J

Post by J »

eXiLiUmAs
Tik neisivaizduoju, ka Kristus tokio galejo parasyt, jog Baznyciai tai butu neparanku.. :)
Niekada nestudijavau teologijos (bent jau šiame gyvenime :) ), bet įsivaizduoju, kad teologijos studijos reikalingos tam, kad paprastam žmogui teologas sugebėtų paaiškinti visą Biblijos painiavą, beje, taip, kaip patogu bažnytinei vyresnybei...

O ką Kristus galėjo parašyt?...
O, žmonės... Juk jau daugelis sutinka, kad Biblijoje ir krikščioniškoje eligijoj pačio Kristaus žodžių mažai belikę...
Va ir pamastyk kas tokio pakeista Jo mokyme. Galvoji - smulkmenos?... Ar esi tikras?...
O gal pakeista net esminė Kristaus mokymo idėja?...
Post Reply