Religija ir Anastazija

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

Prisiminkime, kad pirmame Evangelijos puslapyje parasyta, jog Kristus buvo palikuonis 42 zydu tautybes zmoniu, pradedant nuo Dovido.
Kai viena nacija stengiasi uzvaldyti kita, tai didziausia smugi suduoda per svetimus dievus. Taip atsitiko su vedrusais.
Religija ir tikejimas, tai ne vienas ir tas pats.Yra religijos, kurios remiasi ziniomis (kaip jazychestvo), bet yra ir tokios religijos, kurios remiasi vien tikejimu ( kaip krikscionybe). Tikejimas, tai tik priemone apgauti...
( Cia laisvai pacituota is "Udar Russkix Bogov", Vladimir Istarxov).
eXiLiUmAs
Posts: 32
Joined: Thu 03 30, 2006, 20:23

Post by eXiLiUmAs »

Mhm.. :) Taigi.. Na, pacio Kristaus zodziu galbut ir visai nelike, bet mes tikim, kad like kazkiek.. :) Ir kad ir apie ta pacia reinkarnacija.. Manau Baznycios paziuros butu prisitaikiusios prie sio dalyko, jei Kristus butu tai pasakes, vadinasi musu religija (kultas) butu visai kitoks, bet kadangi jis pasake kitokius dalykus, vadinasi turim siomis dienomis toki kulta.. Ir velgi pasikartosiu, religija be tikejimo, ne religija.. Zinojimas (zinios) sugriauna religija.. Kitaip sakant tokiu atveju religija tampa teorema, teorija, aksioma.. Nzn, desniu gal but.. Kazkas panasaus..
J

Post by J »

:shock:
Nustebinai, eXiLiUmAi.
Nori pasakyt, kad Kristus nekalbėjo apie reinkarnaciją?
Tada blogai istoriją mokeisi...
325 m. po Kr. pirmame visuotiniame Nikėjos susirinkime mokymas apie reinkarnaciją buvo išbrauktas iš Biblijos, o 535 m. po Kr. Konstantinopolio susirinkimas paskelbė jį erezija.
Deja bažnyčios pažiūros prisitaikė ne prie Kristaus žodžių, bet prie tuometinės "politinės padėties".

Ar blogai, kad žinojimas sugriauna religiją?
Bažnyčiai blogai...
Man ne...
Aš renkuosi žinojimą...
Ne tikėjimą, bet žinojimą, nes tikėjimas apriboja, programuoja žmogaus sąmonę.
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

O aš renkuosi..... abu :)

Man Tikėjimas - tai pripažinimas to, kas šventa, tyra, tobula... Koks skirtumas, kaip vadinti tą Šviesą - Dievu, Aukščiuasiuoju, Buda, Alachu ar... Timbuktu genties Mumbu Lumbu Dievuku?
Suvokusi Tikėjimą savo širdimi, kitaip ir save pripažinti ir suprasti sugebėjau.

Bet Žinios - tai Jo duota dovana mums. Dovana, renkama mūsų netobulumo dėka per reinkarnacijas, veriant kaip vėrinį po vieną mažą karolėlį, ir dėliojasi mozaika, sudarydama vis didesnį Pažinimo piešinį.

Beje, net sovietiniais laikais visi rimti mokslininkai buvo............. tikintys :)


Bažnyčia moko Krikščionybės pagrindų, gaila, kad tie "pagrindai" taip cenzūruoti, apkarpyti ir už mus nuspręsta prieš šimtmečius, ką mes galime, ko negalime žinoti.
Krikščionybė moko gero, tik... man nepriimtini maginiai ritualai, kurie atliekami bažnyčiose.
Bet apie tai nekalbėsiu, neprovokuok, Tremtiny ;)
Žvaigždėtas dangus
Posts: 303
Joined: Thu 01 05, 2006, 12:36
Location: visata

Post by Žvaigždėtas dangus »

Taip zinoti neuztenka, dar reikia tiketi tuo ka zinai :) Jone gal turejo galvoje zodi religija.
Trėja
Posts: 235
Joined: Sun 12 18, 2005, 0:03
Location: Kaunas

Post by Trėja »

Nu va ,o šiandien verbų sekmadienis-ir man taip darosi juokinga,kai zmonės šniūrais pradeda plaukti į baznyčias......nezinau.......jei neini kiekvieną sekmadienį,tai ko ten eiti šiandien????????
Juk daugelis prisimena "turįs tikėjimą" tik per šventes! :lol: :lol: :lol:
Viską daryk 100%
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Trėja, nebūtina juoktis iš to, ko nesupranti.

Aš irgi ne kiekvieną sekmadienį einu, bet šį būtinai eisiu. Tik tau neaiškinsiu, ko ten einu. 8)
eXiLiUmAs
Posts: 32
Joined: Thu 03 30, 2006, 20:23

Post by eXiLiUmAs »

Mhm.. :)

Jone: Mano zinios apie tai, jog Kristus kalbejo apie reinkarnacija nenesa.. Ir jei gerai pamenu, evangelijose taip pat tas neminimas.. Gal klystu.. Jei taip, duok nuoroda..

Uriele: Pritariu tau del ziniu ir tikejimo.. Galbut musu tas supratimas ir skirasi truputi, bet pritariu, kad reikia ziniu, jog tikejimas nebutu aklas.. Kai kuriuos dalykus mes zinome, (kad pvz Kristus apskritai gyveno), o kai kuriais tikime, (kad Kristus buvo tikras Dievas ir tikras zmogus).. :) O del kulto (garbinimo), cia jau laisva zmogaus forma pasirinkti..

Taip, siandien svente.. Tai, su sventem.. :))
J

Post by J »

Žvaigždėtas dangus
Taip zinoti neuztenka, dar reikia tiketi tuo ka zinai :) Jone gal turejo galvoje zodi religija.
Dėkoju, Žvaigždėtas dangau, už patikslinimą. Tu eisingai mane supratai.

eXiLiUmAi,
kaip gali būti palikti Kristaus žodžiai apie reinkarnaciją evangelijose, jei beveik prieš 1500 metų šis mokymas buvo paskelbtas erezija? Gal nori pasakyti, kad evangelijos nebuvo perrašinėjamos? Nemanau, kad nors viename "oficialiame" bažnytiniame rašte rasi užuominą apie šį mokymą. Na, nebent tose evangelijose, kurios "saugiai padėtos" nuo visų mūsų...
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

Prieš porą dienų per TV rodė laidą apie Judo evangelijos rankraštį.
Papirusas gerokai padūlėjęs, bet pavyko atstatyti, restauruoti ir.... perskaityti.
Vertimas jau daromas, į porą kalbų išversta.
Nekantriai laukiu man suprantamo vertimo, greičiausiai - rusiškai. Vokiškai tiek "kietai" netempiu :)))

Tremtiny, mažas pastebėjimas: Kristus juk gimė ne per Kalėdas, kada pagal mums nuleistas iš valdžios (bažnytinės) direktyvas švenčiame. Jis gimė.... kovo mėnesį.
Ir ne per Velykas, nes Velykos - pagoniška šventė, kurią krikščionybės "hedai" labai puikiai adaptavo savo apeigoms.

Su švente visus, gražia pavasario švente. :lol:
pasislepusi
Posts: 34
Joined: Wed 07 21, 2004, 23:40
Location: kaunas

Post by pasislepusi »

:shock:
va cia tai naujiena...
nors man visada buvo idomu, kaip krikscionys mini gruodzio pradzioj apreiskima Marijai, o paskui jau gruodzio pabaigoj svencia Kristaus gimtadieni... taigi gaunas, kad jis arba 12, arba puse men nesiotas... arba as nezinau, o po apreiskimo dar praejo keli menesiai...
bet sitas naujas variantas vistiek visko i vezes neatsato...
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

Tai - jokia naujiena, o istoriškai įrodytas faktas. Ir ne vieną kartą forume temose jau gvildentas.

Mažas eilinio didelio melo įrodymas...........

eXiLiUmAi, bažnytininkai daug Kristaus mokymų iškreipė, iki mūsų atkeliavo tik dalis tiesos.
O nutylėjimas, iš konteksto ištraukta dalis informacijos - juk taip daromi visais laikais ............. falsifikatai. Istorinių faktų, tekstų ir pan. Sako - tai tavo žodžiai, o kai jie tik keli ištraukiami "iš konteksto", gaunasi sumodeliuotas kitas tekstas. Tai dabar labai puikiai naudoja laikraštininkai, politikai, visokio plauko "struktūros"...

Pažiūrėk, iš sakinio išimta du žodžiai: siela nemirtinga (per reinkarnacijas), ir kas gavosi? Ogi biblijas paprasčiausiai perrašė. Žodžiai išimti, ir tiek.

Pameni, kas rašė biblijas? Ir ar visada jas rašė? Dažnai ... gražiai piešiantys perpiešinėjo tekstus, nesuvokdami raidžių prasmės.
Toks vienuolis ir perpieš su pataisymais, ir net nežinos, KĄ perpiešė. Tad ir vėl - dalis tiesos...
Trėja
Posts: 235
Joined: Sun 12 18, 2005, 0:03
Location: Kaunas

Post by Trėja »

Urielė wrote: Ir ne per Velykas, nes Velykos - pagoniška šventė, kurią krikščionybės "hedai" labai puikiai adaptavo savo apeigoms.

Su švente visus, gražia pavasario švente. :lol:
Sutinku,kad velykos tikra pagonių pavasario šventė!
Su artėjančiomis šventėmis! :wink:
Viską daryk 100%
eXiLiUmAs
Posts: 32
Joined: Thu 03 30, 2006, 20:23

Post by eXiLiUmAs »

Laba diena.. :) Taigi, jei pazvelktume, i tas priezastis, kodel tokios evangelijos buvo nepriimtos Baznycios, pamatytume, kad ir Tomo evangelija, ir Judo evangelija yra gnostines evalgelijos, o Baznucioje tai skaitoma, kaip nukrypimas.. Be to, Judo evangelija buvo zinoma baznyciai ir anksciau, nes Bazyncios tevas Sv. Irenejus kalba apie ja.. Bent jau uzsimena.. Taigi, kazkokio didelio perversmo nemanau, kad bus.. Greiciausiai bus paskelbta apokrifine evangelija.. Kalbant apie sventes, sutinku, kad Baznycia prisitaike prie Pagoniu svenciu, ir jas sutapatino (nes pvz Jezaus gimtadienis nera zinoma data).. Bet nematau tame nusikaltimo.. Del Biblijos rasymo, katalikai tiki, jog Biblijos knygos yra ikveptos, ir parasytos zmogaus kartu su Sv. Dvasia.. Skamba absurdiskai?? Be toks tikejimas.. :) Tokiu minciu siandienai.. Smagios dienos.. :)
Kristina
Posts: 266
Joined: Wed 12 18, 2002, 3:24
Location: Airija-Lietuva
Contact:

Post by Kristina »

Stas wrote:Baznycia teigia jog Dieva pazinti neimanoma ir nereikia, o sioks toks supratymas ateina tik per tapininkus - sventuosiuis ar kunigus. Anastasija atvirksciai - teigia jog Dieva pazinti imanoma ir butina, bet tik savyje.
Labai sutinku su tokiu apibudinimu. Ir manau, kad didziausia visu religiju zala yra ta , kad stabdo zmogaus minti.
Kristina
Posts: 266
Joined: Wed 12 18, 2002, 3:24
Location: Airija-Lietuva
Contact:

Post by Kristina »

Kaip tik cia ziurejau laida, diskusija apie tas evangelijas tarp visuomeneje zinomu zmoniu. Labai gerai , kad yra diskutuojama ne tik cia siame forume ar Lietuvoje , bet visur. Svarbiausia, kad zmones gali issakyti savo mintis ir nebuti uz tai nuzudomiem, ikalinamiem, ar pasmerktiem:D tai nebutu imanoma Airijoj pries kokius 15 metu, deja, cia kataliku baznycia turejo ir tebeturi ziauria itaka ir valdzia.
O del svenciu. Tai baznycia pakeite pagonisku svenciu pavadinimus, deiviu vardus - sventuju vardais tam, kad zmones greiciau priimtu krikscionybe ir pamirstu savo saknis tradicijas, nemanau , kad tai labai nekalta :?
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

Kristina, pritariu tavo žodžiams.
Prisimenant istoriją, ir paprasčiausiai suvokiant, su kokia prievarta buvo brukama visoms pagoniškoms šalims krikščionybė, ir kaip vandališkai buvo naikinami vietiniai papročiai, nelabai geros mintys apninka...
Tik ir krikščionybės "viršūnėlėse" ne visai durneliai sėdėjo - juk šiaip naujų papročių neįkiši per prievartą, tad buvo pasinaudota senaisiais tradiciniais papročiais ir tik pakeista jų reikšmė.

Istorinės žinios..... TIK istorinės žinios...

O šiaip - man atrodo, ne vien viskas tik blogai toje krikščioniškoje bažnyčioje, juk moko ir gerų dalykų, tiksliau - moko krikščionybės (Jėzaus Kristaus mokymo) abėcėlės (nevok, nežudyk, nesvetimmoteriauk.......) ir t.t.
Tik per daug prikaišiota melo ir pinigų melžimo mechanizmų.
Rami
Posts: 119
Joined: Wed 04 12, 2006, 22:38
Location: Vilnius

Post by Rami »

as manau,kad apskritai nereikia prisiristi prie religijos...ta prasme,kad buti zmogumi,kad buti Dievo vaiku, 8) taciau nepriklausyt religijai.man regis,kiekvienoje religijoje yra ir geru dalyku,ir fanatizmo,ir blogio.Jei pasakyciau,kad pvz esu krikscione,tai tarytum jau nebegaliu buti budiste,arba ir tuo ir tuo.man artimos ivairios tiesos (tiksliau vienintele egzistuojanti tiesa),ir man patinka-nepatinka daug religiju,todel nepriskiriu saves nei vienai ju.kiekviena religija yra savaip miela,bet tuo paciu ipareigoja daryti taip,ne kitaip,tiketi tik ja viena,lyg kitos tai jau "blogosios" o ji "geroji",surakina laisva minti,priziuri ir pan.Man ir salygos tokios sudarytos,kiti gal negali reiksti laisvai savo "paziuru" :|
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Post by Aureja »

Neperseniausiai rode labai idomu filma apie Judo evangelijos suradima.Rode per Nacionalines Giografijos kanala.Reikia pasekti programoje,ta filma rodo ne viena karta.Tikrai ispudingas filmas,verta ji pamatyti.
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
Post Reply