mintantys saulutes spinduliais

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
algisu
Posts: 12
Joined: Mon 05 29, 2006, 9:50
Location: kaunas

mintantys saulutes spinduliais

Post by algisu »

sveikuciai . pries kuri laika radau straipsni . noriu pasidalinti. man tai atrodo svarbu. o kam pasakoju , niekas netiki:
http://www.ismintis.lt/index_more.php?id=41_0_9_0_M
Žvaigždėtas dangus
Posts: 303
Joined: Thu 01 05, 2006, 12:36
Location: visata

Post by Žvaigždėtas dangus »

O idomu,gal ir nekvepuot imanoma, juk oras taip uzterstas.
algisu
Posts: 12
Joined: Mon 05 29, 2006, 9:50
Location: kaunas

Post by algisu »

yra toks anekdotas. seeeenas labai:
ismoke zydelis savo arklio neesti sieno.vien vandeneliu girde.
butu ismokes ir vandens negerti, bet nespejo : arklys nustipo.
algisu
Posts: 12
Joined: Mon 05 29, 2006, 9:50
Location: kaunas

Post by algisu »

o jeigu rimtai, tai si ideja man labai patinka.i burna ka nors isidedu , pakramtau, ir ilgesingai pasvajoju.juk kaip supaprastetu kuniskasis gyvenimas.atkristu maisto paieskos, virskinimo ir salinimo pareigos.pareigos kurias zmogus atlieka diena is dienos.atkristu didziule dalis kuno ligu ir negaliu. cia tinginio svajones. :mrgreen:

bet va tada didesne reiksme turetu emocijos, jausmai, mintys. suprantu kad tada jau taptu butinybe atlikti ivairius ritualus palaikyti svarioms emocijoms, jausmams, mintims.
zinau kad taip tikriausi ( niekada nesakyk niekada!) negyvensiu. bet mane vilioja zavi toks gyvenimo budas.na gal cia ir pavydo truputis.

as manau kad civilizacija link to po truputi ir eina.ar yra kitaip mananciu ?
Aureja
Posts: 653
Joined: Wed 05 18, 2005, 14:26
Location: Kaunas

Post by Aureja »

Noreciau tau ,algisu,padekoti uz idomu straipsni,juo pasidalinau su savo draugemis.Tu teisi....ateityje taip ir bus viskas.As vakar kaip tik skaiciau idomia informacija apie tai.....jauciu isversiu juos ir atspausdinsiu temoje "Pakyletieji Valdovai " :lol:
Dievo ausi greiciausiai pasiekia zodziai, is zmogaus sirdies ateinantys (J. Kuvykas)
Post Reply