Ar forume reikalinga mistika?

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderatorius: Visi tvarkytojai

Skelbti atsakymą
Uriel
Pranešimai: 588
Užsiregistravo: Sek 12 11, 2005, 15:23
Miestas: Vilnius

Standartinė Uriel » Sek 08 06, 2006, 19:05

Vaiduže,
kad tu be ironijos ir visai rimtai - jaučiasi skaitant laišką. Vibracijos kitos...

Šiandien grįžau iš savo tėviškės. Nepatingėjau dar kartą "pasigrožėti" kedrais, senelio prieš 100 metų sodintais, jo taip keistai mano, vaiko, ausiai, mudrais vadintais.
Apipiepę nusmurkę medžiai, turėję būti išlakūs gražuoliai. Įrodė - ne čia jiems augti. Laimis bandė kažką įrodyti, nesigavo... Pats iš forumo pabėgo.

Kitas dalykas, kurį suvokiau: mums visko reikia iki tam tikros amžiaus ribos, bėliau - artesnio kelio iki pardoškės ar greitąją prisikviesti... Sensta mano tėvai, sensta. Ir jiems jau nelabai žemės ūkis berūpi. Yra jėgų - gerai, kai jos senka, tada nebe tie prioritetai darosi. Verta susimąstyti... Pamokanti kelionė buvo.

Tik tema ne apie tai klausia: ar reikalinga mistika???
O jūs apie kitas opias tema kalbate... Gal kitus opius skyrelius vertėtų užvesti? Juk "skauda"... Tiesa?

Tomas.
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: Ket 12 15, 2005, 22:14
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Standartinė Tomas. » Ant 08 08, 2006, 17:45

Urielė rašė: Tik tema ne apie tai klausia: ar reikalinga mistika???
O jūs apie kitas opias tema kalbate... Gal kitus opius skyrelius vertėtų užvesti? Juk "skauda"... Tiesa?[/color]
Nu kaip cia pasakiu... Ka pavadinsim mistika? Zmones skirtingai priima si zodi... priklausomai nuo suvokimo lygio. Man toks klausimas neiskilo- pasiskaitineju patikusias ir aktualias sau temas, kartais uzklystu i kokia tema su intriguojanciu pavadinimu... Jei zmones diskutuoja apie "mistika" - matyt to reikia.
Tomas.

loreta
Pranešimai: 711
Užsiregistravo: Ket 10 20, 2005, 2:40
Miestas: ant kalno

Standartinė loreta » Ket 08 10, 2006, 16:49

vaiduze rašė: o visa kita tai tik priemonės tam pasiekti. ir nėra labai svarbu kokios, kiekvienam savas kelias.
Vaiduze, sakai "tikslas pateisina priemones?"... Labai jau homo sovietikus dvasioje nuskambejo...

loreta
Pranešimai: 711
Užsiregistravo: Ket 10 20, 2005, 2:40
Miestas: ant kalno

Standartinė loreta » Ket 08 10, 2006, 17:02

Jonė.S rašė: Tos šaknys, Vaiduže, mažiausiai galvojo apie parduotuvinį maistą. Jos galvojo kad mokykla tau būtų arti (nereiktų rytas vakaras 6 km keliauti), kad užklasinė veikla turininga būtų (ne tik triušių šėrimas ir daržų ravėjimas), ir visa kita. Neapribok savo gyvenimo tik švaria morka ir grynu oru, nes tavo tėvai mažiausiai apie tai galvojo. Be visų kitų miesto "privalumų" nepamiršk ir didesnės galimybės dirbti tėvams, kas suteikia ir visus kitus privalumus (drabužiai vaikams, ir galiausiai tas pats maistas.
Taip...pagavo zmonelius su tuo miestu. "Pritrauke" pazadais apie "gerus" uzdarbius, "sotu" gyvenima. Pradejo sparciai irti seimos. Moteris prilygino prie vyru, tai ir tos, vaikelius atidave auginti ir aukleti "kazkam", pasidave i fabrikus ir gamyklas; tevu namai buvo iskeisti i blokinius lauzus. Mano mociute, kad ir eidavo kelis km. i mokykla, bet uztat visa gyvenima nugyveno apsiejusi be ligoniniu. Vaikscioti sveika ir dar gryname ore! dabartine "prabanga" taip prazude zmogu, kad atvaziaves i miesta pirmiausia pamatai auksciausioje vietoje pastatyta ligonine. Tai bent prisigyvenome!..

Uriel
Pranešimai: 588
Užsiregistravo: Sek 12 11, 2005, 15:23
Miestas: Vilnius

Standartinė Uriel » Ket 08 24, 2006, 11:02

Senokai berašiau forume.
Kai kas lengviau atsikvėpė, kai kas rašo emeilus ar skambina ir sako, kad pasigenda... Kai ko ir aš labai pasiilgstu.

Bet ne apie tai.

Į šį forumą atėjau, ieškodama bendraminčių kurti ekologinę gyvenvietę netoli Vilniaus. Skaičiau Megre knygas, bet kažkaip labai puikiai atsirinkau, kur ten plagiatas (jau skaityta, girdėta, permąstyta iki tų knygų), kur paprasčiausias manipuliavimas žmogaus pasąmonės programavimo elementais. Ta vadinamoji prichotronščina...

Gaila, kad iš tiesų bendraminčiai, sveikai mąstantys žmonės gyvena arba kituose Lietuvos kampeliuose, arba net už Atlanto. :(

Sambūris, kurį radau čia... Keistas kratinys. Keisti žmogučiai, tiesiog sumistikėję, religiniai fanatikai (sorry, Aureja, ką TU čia veiki???) arba jaunimėlis, elementariai neturintis patirties, suvokimo ir visas mintis, surašytas anastasijos knygose priimantys už gryną pinigą, absoliučiai atitrūkę nuo tikrovės.
Na kaimynų tokių tai tikrai nenorėčiau... Deja deja...

Kadangi esu ne maža mergytė, ir kažką gyvenime mačiusi, labai puikiai žinau visą "virtuvę", kaip kuriamos partijos. Tad ir čia puikiai matosi, kurie žmogučiai atėjo daryti partinei karjerai terpę, placdarmą SAVO svaiginančiam skrydžiui prie valdžios lovio. Bet kada pilka masė nori būti tais pilančiaisiais į lovį - kodėl ne? Būkit ;)

Forumas elementariai baigia uždusti. Išsisėmė, todėl ir kvėpsi tik tokios temelės, kaip "asociacijos", sekso tema (na, jei vaikinams tokiame amžiuje jau reiškiasi impotencija, susirūpinkit, ir kuo greičiau lėkit pas urologą), mistinė pakylėtųjų valdovų (fui, pavadinimą kažkas kokį sukurpė) temelė kurią apskritai laikau "šedevru".
Visus tuos laiškus senokai skaičiau rusiškai. Bet kaip gerai matosi vėlgi sveiku protu suvokiamas mistinis nesąmomymas. Tiesą sakė forumiečiai, parodydami melą ir neatitikimus tų, gyvenusių, mintyse ir atseit diktavimuose.

Meterys/merginos :)) Kai kurios labai virtuoziškai meluojate. Viena kalbate forume, visai kita - private. Reiškia, ir jūs čia su SAVU tikslu makaronus kabinate. Kvailesnėmis apsimetate.

Gera širma, nieko nepasakysi. Ir kimba ant jūsų kabliuko lengvatikiai... arba nesugebantys sureaguoti į jūsų manipuliacijas.

Manau, kad retai beužeidinėsiu į šį forumą, kaip ir į nei į Bastos paleistą naująjį "anastasija-2". Nieko ten kitaip nėra, tik susikurta rami oazė "saviškiams"...

Forumas turi būti reguliuojamas iš "vietos", ir nebesugeba o gal nebenori adminas kažką daryti. Bet tai vienas ir tas pat rezultate. Mindaugas "netempia", o gerą komandą moderavimui irgi įmanoma kurti tik gyvenant Lietuvoje.

Dar vienas "perliukas", kurį atradau rusų forumuose. Pamenat? Buvau įmetusi kažkur nepritariančiųjų temoje apie tai, kaip nepatinkantys postai trinami? O čia kitaip? Kas dedasi chaose? Kažkiek aštresni pasisakymai atsiduria ten. Ne vien mano, bet apskritai.
Reiškia - mąstantys ne pagal partijos liniją - blokuojami.

Vileine
Pranešimai: 193
Užsiregistravo: Pen 04 08, 2005, 9:34
Miestas: Kaunas

Standartinė Vileine » Ket 08 24, 2006, 13:55

Kadangi tokia tema - ar forume reikalinga mistika, lyg savaime išplauktų klausimas - ar šiam judėjimui reikalinga mistika.
Visų pirma, ką kiekvienas iš mūsų laiko mistika. Jei konkrečiai apibrėžtume, gal būtų lengviau susišnekėti.
Kas yra ekologinė gyvenvietė? Tai ekologiškai gyvenančių žmonių sambūris. Ekologinis žemės dirbimas, ekologiškų produktų naudojimas buityje, namų statyboje, ekologiškų elektros, šiluminės energijos išteklių naudojimas.
O kas yra gyvenvietė pagal Anastasiją? Tai, visa ką paminėjau aukščiau , + dvasinis pagrindas - meilės erdvė, kuri yra tas fundamentas, ant kurio statoma visa kita. Gal kam tai atrodo labai didelė mistika. O gal tušti žodžiai. Ši erdvė juntama, kartais netgi fiziškai. Ją galima sukurti ir neskaičius Anastasijos. Kas dažniausiai ir būna. Jei žmogus myli, gerbia žemę, augalus, gyvūnus, kuriuos prižiūri, jis pamažu sukuria tokią erdvę. O ši savo ruožtu saugo ir rūpinasi juo. Girdžiu ne vieną sakant - nuvažiavau į sodybą, visos ligos praėjo, grįžtu į miestą, vėl prasidėjo. Dirbantį žmogų mieste gali nualinti darbas, o gamtoje jis atranda ramybę. Tačiau kaip su pensininkais? Jie irgi tai pastebi.
Čia tik vienas iš pavyzdžių.
Svarbiausia, koks yra sodybos kūrimo tikslas- ar mes norime ekologiškų produktų, sveikai gyventi, neteršti savęs ir aplinkos. O gal šitai + harmonijos su gamta pajautimas ir iš to sekanti dvasinė išmintis. Savo veiksmų , poelgių ir minčių ekologiškumas. Kur čia yra mistika?

Toltik
Pranešimai: 580
Užsiregistravo: Pen 10 28, 2005, 9:56
Miestas: Laisvės oazė
Susisiekti:

Standartinė Toltik » Pen 08 25, 2006, 9:24

mistika - tai ko mes nesugebame suvokti ir integruoti į sąmoningą pasaulio suvokimą.

Vileine
Pranešimai: 193
Užsiregistravo: Pen 04 08, 2005, 9:34
Miestas: Kaunas

Standartinė Vileine » Pen 08 25, 2006, 10:11

Labai teisingai išsireiškei. Taigi, galima būtų sakyti, kad kiekvieno žmogaus įvairių reiškinių priskyrimo mistikai diapazonas skiriasi . Dėl to ir nesusišnekam.

Dino
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: Ket 10 23, 2003, 14:10
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Standartinė Dino » Sek 09 17, 2006, 16:52

Tiek negatyvumo... :( Prieš 3 metus to nebuvo. Buvo tik gėris čia... Uriele, man gaila tavęs. Ant tiek materialistė esi, o protas nesugeba mąstyti daugiau nei a+b=c. Gaila man ir liūdna. Tokių žmonių labai nemėgstu, o juokingiausia yra tai, kad nors jie ir važiuoja ant tos pačios Anastasijos, bet vistiek rašo ir rašo forumuose... :-) Čia kaipo savęs slėpimas ir apgaudinėjimas gaunasi. Kvaili tie lietuviai ir apskritai žmonės. Tik varyti, spjaudyti ant visko moka. Vien tik negatyvumas, neigiamos emocijos... Iš to naudos jokios. O tiems, kas nesugeba suprasti gilesnės minties, pasidomėkite filosofiją, jos pagrindus ir esmę. Palaužykite savo smegenis, įsigilinkite ir gal suvoksite :-) Nu arba čia veikia brandaus amžio cinizmas ir pesimizmas :) Tokiems tai išvis užuojauta, nes jie nejaučia jokio gyvenimo džiaugsmo, o tik paleidžia dar vienų mutantų kartą į žemę..

Forumas šitas yra minčių pasidalinimui, nesvarbu, apie seksą, mistiką ar dar ką. Tai ne esmė! Esmė, ką tu darai. Pagalvojau, kad laikas sugrįžti į forumą, bet matau, kad čia tik apatiški mūsų technokratinio pasaulio pasekėjai... Liūdna. Ką padarysi...
...Kai prie krašto tu prieisi visko, naują pradžią atskleis mintis tavoji. Iš niekur atsirasi tu, su atspindėta savo siela ir svajone. Mano sūnau, tu begalinis, amžinas tu, tavyje tavo kuriančios svajonės...

loreta
Pranešimai: 711
Užsiregistravo: Ket 10 20, 2005, 2:40
Miestas: ant kalno

Standartinė loreta » Tre 09 20, 2006, 5:26

Dino, nėra jau taip blogai, neliūdėk taip...Kiekvienas žmogus turi teisę į minties laisvę. Nereikėtų skubėti kategorizuoti: tas blogas, tas geras. Kaip ir gamtoje, žmoguje nuolat vyksta kaita. Šiandien jau tu šiek tiek kitoks, negu buvai vakar; rytoj jau nemažai skiries nuo užvakar. Taip mes augame vidumi, o vyresniame amžiuje ir mąstymas šiek tiek skiriasi nuo jaunų dienų noro viską versti iš pamatų. Tai natūralus procesas. Optimizmo!

Skelbti atsakymą