Ar forume reikalinga mistika?

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Ar forume reikalinga mistika?

Post by Uriel »

Kadangi forumo temos labai dažnai "nusivažiuoja" į mistines lankas, man kilo klausimas, ar šis forumas ezoterinis, ar vis tik yra kažkiek ir kitokio prado?

Pagrindinės, ir atrodo - svarbiausios temos vos vos kvėpsi (būstas, sodybos), užtat kitos tiesiog bujoja.

Ko reikia forumiečiams? Tikrovės, sodybos, hektaro ar... pasipliurpimo apie ezoteriką ir kitas "lankas"?
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

:) Tie kam reikia sodybos... jas jau kuria...
tie, kam reikia ezoterikos... ezoterinasi :)
o tie kam reikia pliurpti - pliurpia :)

Ir tai nuostabu :)
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

aišku...

Atsakei visu 100!

Šūdmalizmas!

Gaila, kad tik taip galiu pavadinti anastasiečių judėjimą... :roll:
Kriste_kas
Posts: 12
Joined: Wed 05 24, 2006, 14:22

Post by Kriste_kas »

Urielė wrote:aišku...

Atsakei visu 100!

Šūdmalizmas!

Gaila, kad tik taip galiu pavadinti anastasiečių judėjimą... :roll:
Mieloji Uriele, manau, kad darai skubotas išvadas :) Glesum labai aiškiai pasakė. Žmonės yra skirtingi, ir tas Anastasiečių judėjimas tėra individualių žmonių sanbūris. Aš padariau išvadą, kad tie, kurie iš tikrųjų bando įgyvendinti Anastasijos idėjas, jau seniai kuria sodybas ir forume jų nėra, tiesiog nėra :) Savo patirtimi jie dalinasi jau pačiose gyvenvietėse. Tie, kurie ateina į forumą, galbūt dar nėra apsisprendę, gal tik pradėję skaityti ar pan. (na yra keletas išimčių :) ) Todėl ir susidaro vaizdas, kad čia prisirenka visokiausio plauko mistikų ir t.t. Jei tau įdomu, kaip tiems žmonėms sekasi įgyvendinti idėjas, paprasčiausiai nuvažiuok į vieną iš gyvenviečių ir pakalbėk, arba rudenį nueik į susitikimą, kada visi grįžta iš savo sodybų (tie, kurie ten dar nuolat negyvena) ir dalinasi mintimis, patirtimi, savo užaugintomis daržovėmis ir vaisiais, ir savo širdies šiluma :) Forume to nerasi...
kamala
Posts: 101
Joined: Wed 11 27, 2002, 12:21
Location: Klaipeda

Post by kamala »

Kas vienam mistika kitam gal realybe
Nevisi gi tik Sodyba gyvena
Be to be Megre aprasytu mistiniu stebuklu visas judejimas neturi prasmes
Jei nebus tu stebuklu nebus nieko
Kasdienybe uzgos aplinka ir gana greitai
Kriste_kas
Posts: 12
Joined: Wed 05 24, 2006, 14:22

Post by Kriste_kas »

Taip, su tuo pilnai sutinku :D Tik norėjau atkreipti dėmesį į tai, kad susidarant nuomonę apie anastasijiečius nereikia remtis vien forume esančiais žmonėmis. Be to, jau yra sukurtas naujas forumas, kuriame galbūt daug mažiau mistikos, o daug daugiau realių praktiškų pasidalinimų :)
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

Aš tik galiu konstatuoti faktą, kad forumas dėl savo pliurpalizmo taip ir netapo konkrečios ir praktiškos informacijos šaltiniu. Panašu, kad ir netaps. Nors šiek tiek, jos čia yra. Naudinga praktinė informacija labiau tinka enciklopedijos formate, o forumas lieka forumu. Nors va Laimis kažkada rašė, kad rusų forume labai daug praktinės informacijos, nors kadaise, buvo visai kitaip :) Tai gal ir čia, kas pasikeis, bet tada forumas turi keistis :) greičiau sukurti naują ir perkelti naudingą info :) kas, kaip suprantu, ir bandoma daryti :)
Yra tik vienas Dievas ir jis yra visur :)
Neringa
Posts: 590
Joined: Tue 02 04, 2003, 20:30
Location: Vilnius

Post by Neringa »

Nėra prasmės ginčytis
Last edited by Neringa on Fri 08 04, 2006, 16:34, edited 1 time in total.
J

Post by J »

Neringa
Ką konkretaus, Uriele, nuveikei Tėvynės labui?
Sutinku, kad kartais Urielės pasisakymai yra "dygliuoti", kaip ežys, bet...
Miela Neringa, sužinojus ką Urielė nuveikė konkretaus Tėvynės labui, tu gal būt nulenktum galvą prieš ją...
Tą sakau iš širdies...
Juk geri darbai vardan Tėvynės tai ne vien medelių sodinimas...
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

Jonė.S wrote: Juk geri darbai vardan Tėvynės tai ne vien medelių sodinimas...
:D ...bet ir medeliu auginimas
Neringa
Posts: 590
Joined: Tue 02 04, 2003, 20:30
Location: Vilnius

Post by Neringa »

Nėra prasmės ginčytis
Last edited by Neringa on Fri 08 04, 2006, 16:35, edited 1 time in total.
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

kamala wrote: Be to be Megre aprasytu mistiniu stebuklu visas judejimas neturi prasmes
Jei nebus tu stebuklu nebus nieko
Gerai ir taikliai pasakyta - jei nebus mistikos (arba tų stebuklų), nebus nieko (?????).
Tai negi judėjimas toks beprasmis?
Keistai man žiūrisi į visą tą sapalionę, ją skaitant... Atradau aš ekologiją, būdama mažutė. Mano seneliai labai atsargiai žiūrėjo ir į salietras, ir į priverstinai liepiamą pilti dustą ant kopūstinių baltukų, ir su kokiu siaubu pasakojo apie kolorado vabalo atsiradimą Lietuvoje.
Čia ne ekologijos pradmenys? Baikit!
Ir tik Megre knygose aprašyta ekologinės guvenvietės kūrimas? Pasaulyje daugiau niekas negyvena sveikai??? Oho! Koks jūsų neišprusimas tada. Tingite chebryte skaityti, tingite... Kaip ir ravėti kai kurie forumiečių. Piktžolynais didžiuotis... Na ką gi, kiekvienas savo kelią turi. Aš ir kitų matau, manęs Megris neįtikino galutinai. Nebereikėjo... Jau pasirinkusi buvau savą koncepciją. Ir niekuo jis jos nelenkia. Anksčiau informaciją susisisteminau pati, su keliais draugais :)

Be to, kedrai Lietuvoje neauga normaliai. Ir čia - jokia mistika.
Upone, neišdegs anastasiukams Lietuvos kedrynais pavesti... ;)

Mano aa senelis buvo gimęs 1894 metais, jis savo rankomis pasodino kedrų alėją viename Lietuvos dvarų. Jai dabar apie 100 metų. Tai gana daug, kaip pušiai. Turėtų būti suaugęs medis, ir nuo jo galima būtų raškyti kankorėžius su kedrų riešutukais. Juos aš mėėėgstu...
Tokio vargano vaizdzialio paieškoti reikia. Jokie milžinai neišaugo, tik apipiepę nusmurgėliai...

Aurimai, jau ir antrasis, kaip sakoma, dublis 2, forumas atidarytas... Manai, jame kas nors pasikeis? Aš įtariu, kad ne. Ir ten bus viena mistika ir nusikreizėjimai.
Neringa
Posts: 590
Joined: Tue 02 04, 2003, 20:30
Location: Vilnius

Post by Neringa »

Nėra prasmės ginčytis
Last edited by Neringa on Fri 08 04, 2006, 16:36, edited 1 time in total.
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

Neringa,
o kas sako, kad mes tos širdies ramybės neradome??? Iš kur TU žinai? Juk nei pažįsti, nei bendravai, nei matei...

Beje, jei nežinote, perteiksiu vieno botaniko žodžius, kas yra kedras - tai pušis, TIK pušis. Bet ne visur ji auga. Nors mes dabar sugebame išauginti ir ananasą, beje, pati ant savo palangės išaugintą valgiau... O kedras?

Norite priverstinai Lietuvoje kedrynus auginti? O kam? Neauga beržai? Liepos? Ąžuolai??? Gerai Kremliaus berniukai pasidarbavo... Rusijoje kedrynai iškirsti gerokai, atsodinti reikia verkiant. Va ir rado durnelių armiją, kurie tai padarys už dyką, paskui bus pasakyta: medis per didelis, kad jį turėtumėt teisę nukirsti ir nacionalizuos valstybės naudai.
O jūs??? Prie ko čia tie kedrai???Tai - viena jums įteigtų mistinės (pasąmonės poveikio) priemonės dalių. Užkabino, giliai užkabino. Tiesiog marionetėmis pavertė... Bet jūs patys to norite.

Sėkmės darbuotis Maskvos naudai :lol: )))))))) Mistikai jūs :lol: ))))))))))
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: nu, del tu kedru ir mane seniai juokas ima - neaugo juk jie Lietuvoj nuo amziu amzinuju ir neaugs, bukit ramus (isskyrus retus atvejus) - gal Megre ir Afrika kedrynais noretu paverst... :wink:
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

Ne Megre, Darjuška, ne Megre. Jis - tik marionetė kažkieno rankose.

Mačiau laidą per TV. Rodė labai graudulingą vaizdą iš buvusių kedrynų.
Pardavė, iškirto, išvogė. Mediena juk vertinga... Dabar atsodinti reikia, va ir daro "akcijas" rusų protams. Veikia, oi kaip veikia patriotiniai faktoriai.

Beje, ar žinote, KAIP miškus Rusijoje kirsdavo japonai? Jie sudarydavo labai aptakias sutartis, prie kurių būdavo neįmanoma prisikabinti. Iškirsdavo mišką, supakuodavo ir išsigabendavo šakas, spyglius, žievę, ir... visą dirvožemį. Visame nusipirkto iškirsti miško plote.
Tokias vietas ypač svarbu "reanimuoti". Deja, yra kaip yra...

Skaičiau aš tas Megrio knygas, kitaip į saitą nebūčiau net užsukusi.
Kartais iš tų marazminių briedų juokas neima... Spinduliukas. O ar žinote, kas jis? Kokiu būdu veikia? Ir KAM reikalinga tokia info tokio pobūdžio knygose?
Tai tik vienas mistikos pavyzdėlis, o tokių ten - begalė.

Bliamba, Vandenio era prasidėjusi, ji diktuoja didesnį atsakomybės laipsnį už kiekvieno veiksmus, ir lupa už kvailumą... Pasistudijuokit, kas ta Vandenio era, kodėl i tokia ir kas vyksta, jei nesilaikoma JOS taisyklių.
Žvaigždėtas dangus
Posts: 303
Joined: Thu 01 05, 2006, 12:36
Location: visata

Post by Žvaigždėtas dangus »

Upone,ten kur kreizeji,tai rasai violetine spalva,o kur rimtai,tai kuo tiki,tai juoda?



Hmmm..... kokios beprotybes esi pasekejas?
Žvaigždėtas dangus
Posts: 303
Joined: Thu 01 05, 2006, 12:36
Location: visata

Post by Žvaigždėtas dangus »

Ne, manes neerzina,as tik paklausiau. Spalvu ivairove-idomiau.
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

uriele, lenkiu galva prieš TAvo šaknis. tikiu, kad Tavo senoliai, tikrai šaunūs žmonės, ir tikiu, kad Tu tokia.
taip.. nemačiau, nebendravau, nekalbėjau su TAvim.. ir Tu teisi, medelių sodinimas, tikrai dar nėra aukščiausias dvasingumo laipsnis. bet Uriele, kaip manai, jug tai visai gera pradžia?
gerai Tau, Tu jau valgai savo konkoriežių riešutukus, dar , tikriausiai , ir senelių obuolį Lietuvišką ar morką gali sukrimst. o yra kas neturi to, nes šaknys nepagalvojo, kad vaikams Jų parduotuvinis maistas gali nepatikti. tai va ir stengiasi žmonės, kad Jų vaikai švaria morką, kopūstą, kriaušią, ežuolės lapelį galėtų sukrimst, kad oras aplink juos būtų kiek įmanoma švaresnis ir žmonės geresni, ir kad patys Tėvai galėtų lengva širdim vaikams saviems šypsotis.

o visa kita tai tik priemonės tam pasiekti. ir nėra labai svarbu kokios, kiekvienam savas kelias. o tikslas svarbiausiai tas pats. pritari tam? va Tu, Uriele, savu keliu eini, ir , tikriausiai 99 procentai jį gerbia. tai , gal pritarsi tam, kad natūralu būtų , prašyt pagarbos ir kitų žmonių pasirinkimui. nes kas gero linki kitam širdimi, to ir pačio kelias gėlėmis pražysta.

ir aš čia visai rrimtai ir ramiai sakau. be ironijos ar jumoro.
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
J

Post by J »

vaiduze
vaikams Jų parduotuvinis maistas gali nepatikti. tai va ir stengiasi žmonės, kad Jų vaikai švaria morką, kopūstą, kriaušią, ežuolės lapelį galėtų sukrimst, kad oras aplink juos būtų kiek įmanoma švaresnis ir žmonės geresni, ir kad patys Tėvai galėtų lengva širdim vaikams saviems šypsotis.
Tos šaknys, Vaiduže, mažiausiai galvojo apie parduotuvinį maistą. Jos galvojo kad mokykla tau būtų arti (nereiktų rytas vakaras 6 km keliauti), kad užklasinė veikla turininga būtų (ne tik triušių šėrimas ir daržų ravėjimas), ir visa kita. Neapribok savo gyvenimo tik švaria morka ir grynu oru, nes tavo tėvai mažiausiai apie tai galvojo. Be visų kitų miesto "privalumų" nepamiršk ir didesnės galimybės dirbti tėvams, kas suteikia ir visus kitus privalumus (drabužiai vaikams, ir galiausiai tas pats maistas.
o visa kita tai tik priemonės tam pasiekti. ir nėra labai svarbu kokios, kiekvienam savas kelias.
Visa kita yra priemonės tam pasiekti. Tik ir vėl nenuvertink tų priemonių.
Net labai svarbu kokios jos.
Visiškai neseniai aš labai aiškiai suvokiau kokią didelę reikšmę mano sūnaus likimui gali turėti paprastutis mano veiksmas. Smulkmena, bet... kokia ji reikšminga... Ką jau kalbėti apie kelio, kuriuo einame to pačio tikslo link, pasirinkimą.
O tu sakai priemonės nesvarbu. Yra skirtumas tarp Dievo šlovinimo kai skelbi Kryžiaus žygį į pagonių žemes ir gydai sužeistas sielas tyliai gyvendamas tarp žmonių. Tikslas tas pats, bet priemonės............
Kai šitą suvoki - kyla visiškai suprantamas noras perspėti, pasakyti žmogui - pagalvok ką darai!... Ir tai tik todėl, kad visa širdim linki žmogui gero.
Post Reply