Šeštą ryto apie GĖRĮ pagalvokim!

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
Irena-irocka
Posts: 460
Joined: Thu 02 27, 2003, 14:50
Location: Vilnius

Šeštą ryto apie GĖRĮ pagalvokim!

Post by Irena-irocka »

II knyga. Skambantys kedrai. Atsakymas.

"— А конкретнее, что нужно делать людям сейчас, чтобы он [ответ] появился?
— Хорошо, если бы проснулось много людей в обусловленный час. Например, в шесть часов утра люди проснутся. Подумать о хорошем, неважно, о чём конкретно. Важно, чтобы мысли светлые были. Можно думать о детях, о тех, кого любишь, и ещё подумать о том, как сделать, чтобы всем было хорошо. Хотя бы пятнадцать минут так думать. И чем больше людей так будет поступать, тем быстрее ответ появится. Поясное время на Земле разное, она вращается, но образы, созданные светлыми мыслями этих людей, будут сливаться в единый, яркий и насыщенный образ осознанности. Одновременность мышления о светлом усиливает способность каждого, и во много раз.
...
Даже один — больше, чем ничего. Двое вместе — больше, чем два... мы научимся чувствовать друг друга, понимать, помогать друг другу через Измерение Светлых Сил"....



Is tikruju kas gali atsibuskit be 5min. 6val., kad galetume 6val. pradet mastyt apie geri ir apie tai ka galima butu padaryt, kad visiems butu gera visada, kad nesikartotu tas pats ciklas su zmonijos smukimu iki 0. Kaip atverti visu zmoniu sirdis...
Tegu tai buna kaip rytinis ritualas

As jau taip bandau daryti, kol nemokame vienas kita jausti per atstuma, tai noretusi sulaukti jusu zodziu. Visada gera zinoti, kad tu ne vienas. Du drauge - daugiau nei du!
bute
Posts: 72
Joined: Tue 02 04, 2003, 14:46
Location: Taurage
Contact:

Post by bute »

Tikrai manau geras ir efektingas dalykas. Dar zinau pvz. kad Nijole Volmer irgi kviecia visus medituoti kiekvieno sekmadienio pusia desimtos vakaro uz taika zemeje, uz zeme. Zmones patiria ivairiausiu stipriu atradimu ir emociju. Tai tikrai galinga jega, kai taip visi vienu metu.

Tad cia gera mintis. :)

Pabandykim...
Neringa
Posts: 590
Joined: Tue 02 04, 2003, 20:30
Location: Vilnius

Post by Neringa »

Jo miegaliams kaip as 6 valanda ryto yra labai labai anksti, bet pameginti verta :mrgreen:
Laimis Zmuida

Ok..

Post by Laimis Zmuida »

Ok..Irena, as prisidedu. Galvojau veliau siek tiek, bet jei jau paskubinai si reikala, tai prisidedu nuo rytdienos... ;)
Irena-irocka
Posts: 460
Joined: Thu 02 27, 2003, 14:50
Location: Vilnius

Post by Irena-irocka »

:D Tegu svajonės pildosi! :D
Beveidis
Posts: 218
Joined: Mon 09 30, 2002, 19:49

Post by Beveidis »

Vakar vilnieciu susirinkime kaip tik buvo nuspresta siusti savo sviesius spinduliukus i dieva, per kuri musu pasiustas signalas pasiektu zmones lietuvoje kurie pasiruose tai priimti

Pries pasiunciant spinduliuka geriausia pagalvoti apie tai ka siule Anastasija, kad musu spinduliukai prisidetu prie anastasijos idejos

taip moksliskai tariant mes sustiprinsime anastasijos vaizdinio signala, o vaizdinio tankiu ir vaizdinio minties greiciu (cia kiti vaizdiniu mokslo terminai) ji jau pasirupino

Orientuodamiesi i lietuva mes greiciau pajudinsime Anastasijos ideju igyvendinima Lietuvoje, o ne isdalinsime visam pasauliui.
Kai patys sustipresime bei jau turesime savo sodybas, is ju galesime siusti visam pasauliui
Anastasijos vaizdiniai eina visiems po lygiai ir zmoniu siunciami spinduliukai pasaulio mastu issidalina po lygiai. Orientazija i lietuva negadins sio proceso o atvirksciai - zmoniu is kitu saliu spinduliukai skirti pasauliui nebus naudojami lietuvos regiono erdvei pildyti...
Be abejo tokiu atveju kyla teoretine gresme kad pas mus viskas vyks greiciau ir kazkas nuspres bandyti eiti buvusiu zyniu keliu. Taciau del to neverta jaudintis, nes
1.mes orientuosimes i lietuva tik iki sodybu gavimo
2.Anastasija numate viska, todel ta gresme yra tik teoretine.
(negeranorisku zmoniu mintys pradetu vel leteti)
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

O as vis galvoju, kaip cia yra kad kas ryta pabundu 6h. :wink: :?: tai jus cia mane savo spinduliukais pazadinate, isdykeliai :wink: :D
Ka padarysi, nuo rytojaus prisijungiu ir as :D
alena
Posts: 24
Joined: Sat 04 26, 2003, 20:39

Post by alena »

Gera ideja ,man labai labai patinka ash taip ir darau :!: :D
alena
Posts: 24
Joined: Sat 04 26, 2003, 20:39

Post by alena »

Labas, :D Ирочка , сегодня я окончательно убедилась что надо это делать всем вместе то есть в один и тотже час! В учении Реики это тоже есть";Реики-искусство исцеления .Может время уточнить и день недели? Butu labai neblogai jeigu visi pirmadieniais ar 18 ar20 ar22 val arba rytais 6 val ir nors pagalvoti apie gėri arba koki malda sukalbeti galima ir malda išsirinkti vienoda. Na ir kaip? Ar galime?







*Метод РэйКи доктора Усуи - целительское искусство, пробуждающее и приводящее в действие энергию Природы.
Именно сегодня — не беспокойся.
Именно сегодня — не злись.
Именно сегодня — будь почтителен.
Именно сегодня — работай.
Именно сегодня — будь добр к другим.
i mechtat' ne kak vse -celovat' nebesa!
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Eeee...Irena-Irochka, nesigauna man atsikelti sesta ryto, nesigauna. :(
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Laimiuk, nesėdėk per naktį prie kompiuterio - atsikelsi!

Beje, ar žinai,kad sveikiausias miegas - iki vidurnakčio. O tu ji su dėžute praleidi, ne sapnų karalystėj... :roll:

Beje, galiu paguost: kai jau vaikiuką turėsi, su saulute kas rytą būsi pakeltas. Jau kas kas, o jie tai žino ir kada gult, ir kada kelt... Ypač mažiukai... :lol:
Amira
Posts: 18
Joined: Sat 02 01, 2003, 18:12
Location: Žemė

Post by Amira »

As irgi niekaip negaliu 6 ryto keltis,nors miegot ir anksti einu. Esu pelėda, matyt...Kiek bandžiau, tai atsibudus isvis jokios mintys nesirezgė - nei geros, nei blogos.Tik pusiausnūda paknapsėdavau, o paskui ir vėl užmigdavau...Kas tokie kaip aš, gal susitariam dėl kito laiko apie gėrį galvot, ka? :wink:
Irena-irocka
Posts: 460
Joined: Thu 02 27, 2003, 14:50
Location: Vilnius

Post by Irena-irocka »

Ah... na mano akytės užsimerkit, išleiskite mane į tą pasaulį, kur pailsėsiu aš ir mano kūnas, juk ryt nepaprasta diena ir aš turiu sutikti ją, sutikti Saulę, laukiančią menęs, pasikalbėt su Nastia, ji gi šeštą lauks manęs....................
.............. Labas Rytas, apsikabinam Saulė mano, kokia džiaugsminga tu ir nuostabi! aš myliu – taip ir padarysiu viską ką šiansien tik pajėgsiu... taip, Saulė, aš jaučiu, kad ši diena nepaprasta, taip suprantu, kad galimybė dar viena man kūrti laimę ir paprasčiausiai džiaugtis šia akimirka drauge su žmonėmis, kuriuos aš myliu..............
Aš noriu skristi, lėkti, bėgti, aš noriu pamatyti Jus.... pakėlus galvą Į Saulelę užsimerkiu ir pamatau veidus Anastasijos, Laimio, Mindaugo, Rolando, Artūro, Gluosnės, Qlesum, Aurimo, Renatos, Vitalijos, Žigimanto, Beveidžio, Romo, Neringos ir Daivos, Audros, Aušrinės ir dešimtis kitų veidų, kurių vardų aš neprisimenų.... Jus šypsotes, laimingi... Image............................................

Ir kaip nebūtų keista, aš į darbą išeinu....
:D Tegu svajonės pildosi! :D
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Ja..dabar jau aisku ant ko klubai laikosi ir is kur pas mus tiek energijos ;) Aciu.
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Irena-Iročka, kaip tu gražiai nupasakojai savo mintis. Gera,kad taip darai,kad tokia esi. :P

Aš gal paprasčiau pradedu dieną: ' Viešpatie, te bus palaiminta ši diena man ir mano artimiesiem! Te bus palaiminta ši diena mano draugam, pažįstamiem, tiem, kuriuos sutiksiu, su kuo pasikeisiu žodžiu, mintim, žvilgsniu, darbu... Te bus palaiminta visiem Tavęs besiilgintiem, besišaukiantiem! Tebus palaimintos mano mintys, žodžiai, darbai. Būk su manim, kad nieko neįskaudinčiau, neįžeisčiau, tik ramybę neščiau... Tebūnie!' :D
Irena-irocka
Posts: 460
Joined: Thu 02 27, 2003, 14:50
Location: Vilnius

Post by Irena-irocka »

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Давно забытое чувство Радости и Любви
В шесть часов утра Лети ко Всем Лети!!!

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
:D Tegu svajonės pildosi! :D
Irena-irocka
Posts: 460
Joined: Thu 02 27, 2003, 14:50
Location: Vilnius

Post by Irena-irocka »

Sveik visi!!!!!!!!!!!!!!!

Siunčiu jums Meilės Spinduliuką :D :D :D :D :D :D

Daug Džiaugsmo ir Laimės...

ir kaip toj dainoj :D
Tebūna ramybės žiedai Širdyje!!!!!!!!!!!!!
Ir Džiaugsmo giesmė visada visada!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ir Vaiko giesmė visada visada!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
:D Tegu svajonės pildosi! :D
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

Kokia graži daina :P :P :P
Lina
Posts: 95
Joined: Sun 09 07, 2003, 13:17

Post by Lina »

tereikia pasiusti paciai spinduli, gera minti ir shtai ja tau atgal siuncia...
Viskas taip paprasta, neatrasta ir nesurushiuota... :lol:
Vija
Posts: 46
Joined: Fri 05 07, 2004, 20:04

Post by Vija »

Ačiū, kad priminėt. Man tai bus lengva daryt, nes keliuosi kasdien pusę šešių ryto :lol:
Post Reply