Pratimas teleportacijai, astralinės kelionės

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

...

:D Kiekvienas žmogus turi teisę atsiimti savo žodžius....



 :yy:

...
Last edited by Uriel on Fri 02 10, 2006, 20:48, edited 1 time in total.
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

Taip Jone, nesijaudink, jeigu kas tave skriaudzia sakyk man,
mes greitai nenaudeliams parodysim ju vieta
Kitas klausimas ar jie nores ten eiti kur parodysim, taciau viena zinau, kad jie nebegales pries Dieva pasakyt "o man niekas nieko tiesiogiai neparode"

jeigu atejo laikas girtis kurio patirtis didziausia, tai siulau neabejoti jog siame forume as labiausiai patyres.
o paslaptis sio patyrimo paprasta - "protingas mokosi is savu klaidu, o ismintingas is svetimu"
na, as prie ismintinguju... :)
J

Post by J »

Basta, jei nieko neįvyko, tai dar nereiškia, kad NEGALĖJO nieko įvykti...

Dėkoju, Dievo kary, už paramą. Tik savo šarvų nepamiršk...
J

Post by J »

"Protingas mokosi iš savo klaidų, o išmintingas iš svetimų". :lol: :) :lol:
Aš gerbiu žmogaus laisvą valią, bet jei matau, kad jis kiša pirštus į ugnį, perspėsiu, o tada jau jo reikalas kaip elgtis.  :angel:
Matai, kai žinosi, kad ugnis karšta, o ledas šaltas, bet norėsi pati tuo įsitikinti, tai tikiuosi daryti tai atsargiai, o nepulsi "visom keturiom"... :lol: :lol:
J

Post by J »

Sutinku...
Viskas su protu, Basta. Viskas su protu.
Juolab, kad už savo klaidas atsakom ne tik patys. Kažkada savo sūnui aiškinau kodėl elgiuosi tap, o ne kitaip - tiesiog nenoriu, kad už mano klaidos tektų kentėt mano vaikams. Jiems užteks ir savų... :mrgreen:
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Padauža wrote:Matai, Laimi, aš esu..... praktikė. O praktiškai aš su tavim, žaliu kaip agurkas, nesivaržysiu... Negalima.
Tiesą sakau, kad tau mokytis reikia.
Plepėk plepėk, Padauža... ;) Pažiūrėsim, kai pamatysim tavo kokį nors darbą. Vat tada ir pažiūrėsim kokia tu praktikė ir koks tu žmogus. Darbai, o ne žodžiai parodo ;) Pasakyti, kad kitas žmogus nieko neišmano gali kiekvienas...o darbais ne žodžiais reikia parodyt ;)
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

...

:D Kiekvienas žmogus turi teisę atsiimti savo žodžius....



 :yy:

...
Last edited by Uriel on Fri 02 10, 2006, 20:48, edited 1 time in total.
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Matau abi puses. Abieju zodziuose yra tiesos. Tik man butu smagaiu skiatyti Padauzos zinutes, jie ji nuolatos ne tik gasdintu, bet ir paremtu faktais, realiais pavyzdziais. Ne tik sakytu, kad mes zali, nepatyre ir nieko nesuprasim, o ji, beto, mums ir negalinti pasakoti, bet ir padetu mums tapti maziau zaiais ir labaiu patyrusiais.
Man visada labai patinka pavyzdziai :)

Dar... manau, mes patys kuriam ta realybe, kurioje gyvename. Mintimis.

kazkada girdejau pasakojima, apie zmogu, kuris galejo nukautuoti per atstuma. Tuos, kurie tikejo, kad jis tai gali. O netikejusiam, nieko nepadare..
Dino
Posts: 58
Joined: Thu 10 23, 2003, 14:10
Location: Vilnius
Contact:

Post by Dino »

Ogo. Čia žiūriu mano minčių pacitavę :-) Oj kaip seniai berašiau čia. Bet taip visados norėdavosi, atsiminus... Eh kaip to laiko dabar nėra. Bet grįžkim prie temos. Atsakymas į tai: O kam tau to reikia, nėra labai paprastas. Man asmeniškai dabar reikia tik vieno dalyko - jėgos. Fizinės jėgos. Kad kuo sunkesnes štangas pakelčiau. :) Bet bet bet... Yra tokia problemike, nerandu internete informacijos apie meditaciją ir KI jėgos kaupimą. Gal kas turite link'ų. Būčiau labai dėkingas jei įmestumėte porą. O gal knygų pavadinimų, kur būtent tai nagrinėjama?

P.S. Tegu neatrodo jums, kad toks elementarus ir kvailas noras siekti fizinės jėgos yra tuštumo pasirodymas. Mano tikslai yra kur kas sudėtingesni ir turintys gilią prasmę, bet išdėstyt viską aš dar nesu pajėgus, nes pats nesuprantu kai kurių dalykų, kuriuos darau. Tiesiog žinau, kad juos reikia daryti, kad mano sąmonės lygis kiltų.
...Kai prie krašto tu prieisi visko, naują pradžią atskleis mintis tavoji. Iš niekur atsirasi tu, su atspindėta savo siela ir svajone. Mano sūnau, tu begalinis, amžinas tu, tavyje tavo kuriančios svajonės...
Rugiagele
Posts: 29
Joined: Thu 01 26, 2006, 17:04

Post by Rugiagele »

Ieškojau ieškojau, vos ne visą forumą prskaičiau ir pagaliau radau šitą temą :)
Na ir minčių prisiskaičiau!..
Bet vienas dalykas man vis dar neaiškus - koks ryšys tarp pirmojo ir antrojo "Anastasijoj" aprašytų pratimų?
Ar jei niekaip nepavyksta pirmasis, reiškia, kad ir nepavyks atlikti antrojo?

Ir šiek tiek mano pačios "patirties" :)
Kai perskaičiau apie tai knygoj, labai su užsidegimu ėmiausi šios idėjos. Bet kiek besistengčiau - viskas veltui. :(
Atrodo pavyksta ir atsipalaiduoti, bet kaip ten jum pavyksta kraują varinėt tai vis tiek nesuprantu. Pvz. man, kai tik bandau, visąlaik pradeda tvinksėt galvoje. O gal ne negalvoje, bet kažkaip keistai virpet oras aplinkui. Nemoku tiesą pasakius išreikšti to žodžiais, bet tokioj būsenoj labai sunku tverti. :? Ir tena nutraukt visa susikoncentracijas...

O dėl antrojo pratimo su tuo detaliu įsivaizdavimu... Man kažkaip atvirkštinė reakcija vyksta. :D
Dažniausiai prieš užmiegant, jei daug daug galvoju, atsiduriu tokioje būsenoj, kad nei miegi nei nemiegi (taip būna visiems, manau). Ir jei visiškai atsipalaiduoju, mintys atitrūksta nuo manęs ir aš jų kaip ir nebevaldau. Tada kyla prieš akis įvairūs vaizdiniai, dažniausiai tai realaus gyvenimo epizodai mano pačios aplinkoje. Pvz, kuriasi kokie nors dialogai, įsivaizduoju ką sakyčiau, ką daryčiau viena ar kita aplinkybe. Ir viskas būna taip realu, kad jaučiu pvz kito žmogaus buvimą šalia, kvapus. Ir tai ne šiaip gyvenimo situacijos, o tokios, kurios tikrai norėčiau kad atsitiktų. Ir... po kiek laiko jos ir atsitinka! Ir kas keisčiausia, kad visiškai taip pat detaliai!
Tai va ne pirma padarau, o po to atsigulus tą patį įsivaizduoju, bet pirma įsivaizduoju, o po to taip nutinka. Bet visa tai vyksta kažkaip nesąmoningai... Čia gal labiau būtu temai apie minčių materializavimąsi, bet kad jau paračiau, tai...

Žodžiu, pati nesuprantu nieko... :?
..."Rugiagėlė nusišluostė ašaras į Dominyko nosį, paskui pakėlė savo mėlynas akis ir pridūrė: Ačiū Tau už viską. O už Tavo meilę - ypač"...
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

byvis wrote:Ogo. Čia žiūriu mano minčių pacitavę :-) Oj kaip seniai berašiau čia. Bet taip visados norėdavosi, atsiminus... Eh kaip to laiko dabar nėra. Bet grįžkim prie temos. Atsakymas į tai: O kam tau to reikia, nėra labai paprastas. Man asmeniškai dabar reikia tik vieno dalyko - jėgos. Fizinės jėgos. Kad kuo sunkesnes štangas pakelčiau. :) Bet bet bet... Yra tokia problemike, nerandu internete informacijos apie meditaciją ir KI jėgos kaupimą. Gal kas turite link'ų. Būčiau labai dėkingas jei įmestumėte porą. O gal knygų pavadinimų, kur būtent tai nagrinėjama?

P.S. Tegu neatrodo jums, kad toks elementarus ir kvailas noras siekti fizinės jėgos yra tuštumo pasirodymas. Mano tikslai yra kur kas sudėtingesni ir turintys gilią prasmę, bet išdėstyt viską aš dar nesu pajėgus, nes pats nesuprantu kai kurių dalykų, kuriuos darau. Tiesiog žinau, kad juos reikia daryti, kad mano sąmonės lygis kiltų.
:D :D :D
Galeciau parekomenduoti puikia knyga apie Ki:
Ki: A ROAD THAT ANYONE CAN WALK , by William Reed. Japan Publications,Inc.,Tokyo. First edition: May1992, Fifth printing: July 1999.
loreta
Posts: 711
Joined: Thu 10 20, 2005, 2:40
Location: ant kalno

Post by loreta »

Dar pridedu kelis websites apie Ki energija:
Ki Energy at http://www.Amazon.com/book
http://www.ustkd.com/ki.htm
http://www.ryokukai.com/articles
http://www.experiencefestival.com/Kienergy
Ieskant Google Ki energy atsidaro daug info.
Zigmas
Posts: 1
Joined: Mon 02 02, 2009, 16:42

Re: Pratimas teleportacijai, astralinės kelionės

Post by Zigmas »

Sveiki, neseniai internete radau šią svetainę, nes anksčiau domėdavausi apie samoningus sapvus, ir kažkaip atsitiktinai, radau kraujo varinėjimą.

Neturiu dar nei vienos Anastasijos knygos, bet gal kas galite pasakyti antrą pratimą su bulvėmis, kaip jį atlikti, greitu metu žadu pirkti Anastasijos knygą, tai norėčiau jau pasipraktikuoti
Toltik
Posts: 580
Joined: Fri 10 28, 2005, 9:56
Location: Laisvės oazė
Contact:

Re: Pratimas teleportacijai, astralinės kelionės

Post by Toltik »

Kogero tau pačiam reiks surasti, kas ten per pratimas su tom bulvėm :))) - kažkaip nieko šia tema nepamenu :)... Bet praktika žinoma geras dalykas :))).. sėkmės :)
Fortune
Posts: 1
Joined: Mon 02 08, 2010, 18:24

Re: Pratimas teleportacijai, astralinės kelionės

Post by Fortune »

Sveiki. Viena diena nemazai prisiskaiciau apie astralines keliones. Guledama lovoj klausiau labai atpalaiduojancios muzikos ir masciau apie astralini kuna. Tada taip is leto pradejo nuo koju link galvos virpuliukai, tarsi nestipri elektros srove, kilt. Kita karta, klausiau BrainWave muzikos ir vel, pasijauciau labai legva, o i uzmerktas akis pradejo tokia migla sklist, veliau emiau blaskytis ir tai baigesi. Ar galeciau tai palaikyti nelabai vykusia keliones pradzia?
Taip pat, skaiciau, kad norint sekmingos keliones, butina tureti tyrus tikslus. Ar norai pajusti harmonija su viskuo ir nukeliauti ir pamatyti brangu zmogu, yra tinkami?
Gal turite kokiu nedideliu pastebejimu, kaip pasiruosti ir leistis i kelione?
Aciu :H
Angeliuke
Posts: 131
Joined: Thu 11 11, 2004, 12:34
Location: Vilnius

Re: Pratimas teleportacijai, astralinės kelionės

Post by Angeliuke »

Sveiki visi :h: Idomu kaip sekasi zmonems jau gyvenantiems savo zemeje..ar bando teleportacijos pratimus?Nes man asmeniskai gyvennaciai mieste(per 10 metu taip ir neisigyjau zemes-esu visiska tingyne :D ) susikaupti neimanoma.Nors palstikiniai langai istatyti, vieta pakankamai rami...bet vistiek girdziu daugybe technokratiniu garsu ir negaliu visiskai atsipalaiduoti ir susikaupti.Tai mastau kai jau PAGALIAU isigysiu zeme, tik tada bandysiu teleportacijos pratimus  :yy: O gal kas zinote kokiu pratimu ar literaturos kur butu aprasyta kaip koncetruoti mintis?Esu labai isiblaskiusi ir kai tik bandau apie kazka ilgiau pamastyti tai iskarto mintys kazkur jau kitur skraido  :angel:
Toltik
Posts: 580
Joined: Fri 10 28, 2005, 9:56
Location: Laisvės oazė
Contact:

Re: Pratimas teleportacijai, astralinės kelionės

Post by Toltik »

Mano pasiūlymas būtų toks :) : užsiimk realia teleportacija, treniruotės tai lyg žaidimas vietoj realaus gyvenimo. Dabar rekomendacijos (į jas kūrybiškai reik žvelgti, pritaikyti sau ;) ). Taigi visų pirma nusipirk sau žemės (ar sodybą) kurioje kursi savo Meilės erdvę - Giminės sodybą. Čia būtina sąlyga, kad galėtum atlikti teleportaciją :). Tada ten dafigą turėsi savo asmeninių galų susitvarkyti-užbaigti su miesto gyvenimo būdu susijusių (kiekvienam individualiai pagal nugrimzdimo technokratinėj sistemoj laipsnį...), bet įsigyta erdvė tau padės, surikiuos mintis ir nuramins. O tada persikraustyk gyventi į savo Meilės erdvę.

Ir ką gi? Ogi VOLIA - tu jau ir TELEPORTAVAISI. :)

Sėkmės įsisavinant šią praktiką :h:
Angeliuke
Posts: 131
Joined: Thu 11 11, 2004, 12:34
Location: Vilnius

Re: Pratimas teleportacijai, astralinės kelionės

Post by Angeliuke »

:D Aha, be zemes vadinasi niekaip mintys nesusirikiuos..O as mastau gal del to ir nesugebu isigyti zemes, kad mintys palaidos.Gal pradzioj jas reikia ismokti sutelkti (kad ir i tos pacios Meiles Erdves kurima)?...Nes blemba galvot tai galvoju apie zeme, apie tai kaip joje gyvensiu, projektuka kuriu, bet viskas taip kazkaip po truputi, nerimtai.O as manau, kad reikia taip normaliai, kad susitelkt ir sukurt viena dideli grazu vaizdini.Mama siule toki pratimeli, bent 10 min apie nieka negalvoti, kad galvoj butu tuscia, bet man tai asmeniskai neimanoma misija... :shock: :lol:
Toltik
Posts: 580
Joined: Fri 10 28, 2005, 9:56
Location: Laisvės oazė
Contact:

Re: Pratimas teleportacijai, astralinės kelionės

Post by Toltik »

Dalį minčių tai galima surikiuoti ir be savo žemės (mieste ta prasme), bet bent jau man tai jos labai trumpam susirikiuodavo ir tik kai pagaliau įsigijau savo žemės lopinėlį, Meilės erdvės kūrybai, tai ši užduotis savaime išsisprendė nepastebimai, gal per kokius 2 mėnesius. Pasaulyje taip jau yra kad visur santykiai abipusiai (mintys padrikos nes neturi žmonės stabilaus pagrindo - gyvų asmeninių erdvių ir gyvenimas mieste išbalansuoja, tada ir tikslų savo siekti sunkiau). Bet tu tik pati geriausiai žinai/jauti savo situaciją. Man rodos nerimtai galvoji, nes turi "rimtesnių" minčių :), ta prasme gyveni labiau kitais dalykais. Žmonės laisvi ir renkasi patys kuo gyventi. Taigi rinkis ir džiaukis savo pasirinkimais, kad ir kokie jie būtų, tiesiog išgyvenk juos iki galo, pilnai :).
Aišku kad galima sėdėti ir kurti vaizdinius, o galima paimti ir nuvažiuoti pas jau gyvenančius (pvz. kiekvieną savaitgalį pas kitus) ir ten kur patiks nusipirkt 1 ha žemės. O tada susidėlioti vaizdinį pagal tai kokią žemę įsigysi. Bet čia kiekvienam kitaip :). Tiesiog gyvenime begalės variantų ir galima daryti visai, žmonės kartais patys save įrėmina, padaro dalykus sudėtingus ir tada nieko nebedaro tik pasroviui plaukia.. eh...
Na tai jeigu tau galvojasi ir neišsijungia mintys tai ir galvok :), dar paspartink, kam save varžyti? Galvok iki galo ir nestabdyk (čia toks mano patarimas), gal kažkas ir susigalvos :) :). Bet kaip jau rašiau viršuj, tai visų geriausia nekreipti dėmesio į galvojimus ir mintis, o imti ir daryti veiksmus (o mintys tegu sukasi :) ).

Sėkmės kūryboje :)
Angeliuke
Posts: 131
Joined: Thu 11 11, 2004, 12:34
Location: Vilnius

Re: Pratimas teleportacijai, astralinės kelionės

Post by Angeliuke »

Aciu uznuosirdzias mintis :wink:
Post Reply