Pratimas teleportacijai, astralinės kelionės

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Pratimas teleportacijai, astralinės kelionės

Post by Mindaugas »

Sveiki, perskaičiau 7 knyga Gyvenimo Enregija ir pagalvojau kad pandysiu daryti šį pratimą, kurį pasiūlė Anastasijos senelis.
O pradėjau tai nesenai. Šiandien 4 diena kaip ji darau.
Atsipalaiduoti pavyko tik šiandien, o prieš tai tik įsitempimas kuris gulint netgi erzino. Na kaip seksis paskui parasysiu.
Įdomu butų sužinoti kaip kitiem sekasi?
Gal kas parašys?

P.S. Labai prašau rašyti į šią tema tik susijusias žinutes,
nesusijusias prašau Moderatoriaus ištrinti
Last edited by Mindaugas on Fri 05 09, 2003, 16:30, edited 1 time in total.
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

TOKIE PRATIMAI YRA LABAI TRAPUS DALYKAS.... PASIGIRSI, O JIS IMS IR PABEGS NUO TAVES....
BET GAL NIEKO NEBUS , JEI PSASAKYSIU, JOG 1KARTA SI PRATIMA ATLKIKAU BUDAMA.... 5-6METU. kazkaip sedejau ir suvokiau, jog turiu ir siela... neverta keliauti su visu kunu.... tiesa, tada mano kelione baigesi greitai ir daugiau to nepraktikavau...
Irena-irocka
Posts: 460
Joined: Thu 02 27, 2003, 14:50
Location: Vilnius

Post by Irena-irocka »

Turbut skaitet ta nuoroda?..
http://www.anastasia.ru/ftopic1937-0-asc-0.html


As asmeniskai pradejau su krauju zaisti anksciau nei isejo 7 knyga, perskaiciau jogos knygoje, kad galime istreniruoti savo uosle, regejima ir kitus jutimus iki tokio lygio, kad galesi jausti, matyti ir girdeti taip kaip tame filme “Viska girdziu, viska matau”; “aiskaregiste”, “aiskauoslyste” ir pan.

Rekomendavo pradeti nuo uosles, t.y. nuo nosies. Na ir pradejau...
Esme: reikia koncentruoti savo demesi ant tos vietos, kur nori, kad kraujas begtu, ta prasme jausti ta vieta, ne isivaizduoti kaip ji atrodo, bet jausti, koncentruotis ant to ka junti ta vieta...
Pasiekimai: Koncentracijos metu i nosis labai karsta ir “murashki begajut”, sloga praeina. Dabar labai lengvai galiu i nosi nukreipti krauja, i kitas vietas dar ne... Dabar apskritai apleidau biski si zaidima. Buvau pasiekus tik toki lygi, kai labai gerai jutau kvapus, beje ir nemalonius, ypac sunku troleibuse...

Del Anastasijos senelio pasiulyto pratimo, truputeli pabandziau, bet dar nesigauna ir nebuvo kompanijos, dabar vel atnaujinsiu bandymus, jei jau yra su kuo pasidalinti ispudziais...

Tiesa atsipalaiduoti iki galo irgi negaliu, jei pavyksta – greit uzmiegu. Pauglysteje kai bandziau medituoti, tai pavykdavo pasiekti tokia busena kai miegi bet nemiegi tik jei at tiek isimiegojusi, kad noretum negaletum uzmigti...

Tai va, taip man ir sekasi...
:D Tegu svajonės pildosi! :D
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Iracka,
o kam tau ta kompanija? as irgi si"zaidima" zaisti pradejau jau seniai, nieko neskaicius... pati supratau, kad galiu save sutelkti i kazkokia savadali... tik nesupratau, kaip man tai praktiskai panaudoti... kol neperskaiciau 7dalies... ir kad mesos negalima valgyti pries zaidima, kazkaip pati supratau...
Keista, kai pagalvoji, tai lyg ir viska zinai... tik tas viskas kazkur giliai uzspaustas...
O siaip tai man labai truksta kantrybes..... skusti bulves... skaiciuoti laika... ir tt..
Leonardas
Posts: 237
Joined: Sat 10 05, 2002, 20:42
Location: Kaunas - Sukiniai

Pratimas teleportacijai

Post by Leonardas »

Aš tai tai tuo neužsiimu, nes nesugalvojau kam to reikia... o tik smalsumo vedamas nenoriu tai daryti.

O dėl uoslės man atrodo irgi neverta specialiai treniruoti, kai gyvensime savo sodyboje ir nebus tų nemalonių kvapų kurių nenorime užuosti, uoslė pati savaime pagerės.
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Del Anastasijos senelio pasiulyto pratimo, truputeli pabandziau, bet dar nesigauna ir nebuvo kompanijos, dabar vel atnaujinsiu bandymus, jei jau yra su kuo pasidalinti ispudziais...
Ir aš džiaugiuosi, kad yra bendraminčių :D
Dino
Posts: 58
Joined: Thu 10 23, 2003, 14:10
Location: Vilnius
Contact:

Post by Dino »

Teleportacija... Hmm as ir tuo uzsiiminejau, dabar kaip suprantu, galiu krauja nuvaryti kur tik noriu. Bet taip darydamas gana greitai uzmiegu, o va kartais buna taip:
Vakare jau einu miegoti, na ka kaip ir kiekvienas pries uzmigdamas apie kazka galvoju. Ties cia atsitinka labai idomus dalykai, patenku i ta busena kai nei miegi nei nemiegi, suvoki ka galvoji suvoki kur esi, bet mintys klaidzioja taves nepaisydamos. Tai zavi ir kartu baugina. Bet siaip labai malonus dalykas. Buvo va viena karta toks atvejis kai toje busenoje girdejau viena daina, taciau pabudes niekaip neprisiminiau kokia, po to vel tas pats, ta pati daina, nuo pradziu iki galo ir vel pabudes - nieko. Tai manyje sukele sioki toki samysi. Tai tiek patirties sioje srityje, aj tiesa va buvo, kad labai galvojau apie viena mergina, kuria tik is isvaizdos pazystu, ir as ja susapnavau... Tai kazkaip keista, nes niekados nesapnuodavau to apie ka galvodau pries uzmigima :)
...Kai prie krašto tu prieisi visko, naują pradžią atskleis mintis tavoji. Iš niekur atsirasi tu, su atspindėta savo siela ir svajone. Mano sūnau, tu begalinis, amžinas tu, tavyje tavo kuriančios svajonės...
Troper
Posts: 39
Joined: Fri 11 07, 2003, 22:03
Location: Joniskis

Teleportacija

Post by Troper »

perskaiciau jusu pasidalijimus savo ziniomis apie teleportacija ir nusprendiau prisjungti.
Galbut kas ka panasaus esu patyres ir as, seip mano sapnai buna gan daznai netoli to, nes as dazniausiai juos valdau ir bunu atsakingas us tai kas juose vyksta, galiu bet kada pabusti. taciau vienas patirimas buvo daug realesnis negu mano sapnai. Tai nutiko gal pries dvi o gal tris savaites. As paprasciausiai diena nusprendziau pabanditi kas ka su sapnais. Todel atsiguliau, ir po keliu minuciu patekau i busena tarp sapnu ir tikroves, as pamaciau senuka artejanti link manes, viskas atrode labai realu. Man pasidare labai baisu jauciau lig link manes artetu mirtis, bet tada pamaciau kita zmogu ainanti link to senku ir bandanti ji sustabditi, Jauciau kas kokia didybe nu jo, jis paziurejo i mane ir pasake "iseik is ce", tokiu tonu lig buciau papuoles ten kur man negalima. Po to as lig sugryzau atgal savo kuna, man vis dar uzė galva. Nusprendziau dar karta pabanditi. Isivaizdavau kaip atsikeliu is lovos ir pakeliu lapa nuo stalo, po keliu minuciu iejas i ta busena taip ir padariau, viskas atrode labai realu, jauciu lapa savo rankose, grindis po kojom. Bet po to kai pabanorau prabusti negalejau iseit is tos busenos, keliausiai gal kokius 4 kartus, vis galvodavau kad atsikeliau, taciau is tiesu atsikeldavau vis dar toje busenoje. galu gal seip ne taip prabudau. Bet as vis dar po to nenusileidau nors buvo siek tiek baisu, kad nepabusiu. Babandziau dar karta, ir viel viskas buvo labai realu, vaksciojau po kamabari jauciau lig turecaiu kuna, viskas buvo labai realu, netgi laikas, tai nebuvo sapnas.
Kiekvienas zhmogus turi savo ribota horizonta. Paskui jis siaureja, tampa nepaprastai mazas ir virsta tasku. Tuomet zhmogus sako - chia mano pozhiuris
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Zinai Troper, suprntu apie ka kalbi... Man tai irgi pora kartu yra teke patirti... Nerealus jausmas.net dabar siurpas per nugara perbego... Kai negali pabusti... arba pabundi nepabudes... Siaip viena astrologe, kaip beje ir Anastasija sake kad sapnu valdymas yra teigiamas dalykas jei:
panaudoji juos kurybai...
perdaug su jais nesusigyveni...
Tavo atveju, manau ilindai kur tau nederejo... Su tokiais dalykais reikia zaist atsargiai... kai turesiu daugiau laiko viena istorija papasakosiu. tai tikrai noras praeis.
Lina
Posts: 95
Joined: Sun 09 07, 2003, 13:17

Post by Lina »

Ash tik savo sapnuose skraidau ir visada labai laukiu kada vel tas sapnas pasikartos. Neapsakomas jausmas - kilti aukshtyn.... :)
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

o as sapnuose aukstyn neklylu, tik sklendziu pazeme...
o siaip paskutiniu metu is vis nieko nespanuoju :)
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Sorcerer
Posts: 33
Joined: Fri 08 13, 2004, 17:29
Location: Vinius

Post by Sorcerer »

Siaip, kad paliktum savo fizini kuna ir su astraliniu kunu galetum keliauti nebutina daryti tuos pratimus, kur knygoje aprasyti. Tiesiog reikia visiskai atsipalaiduoti ir sutelkti visa savo demesi i kazka. Man geriausiai sekasi kai as susikoncentruoju i trecia aki. Bet reikia labai stipriai susikoncentruoti, ta vieta pradeda net skaudeti ir ji nukaista. AIsku priklauso kiek tu energijos sugebesi nukreipti i ta vieta. Raktas yra tavo valios ir minciu galia. Tu turi savo samone ir jos energija tiesiog sutelkti i ta vieta. Kuo zmogaus mintys bus greitesnes, t.y. ju vibraciju daznis bus aukstesnis, tuo jis lengviau paliks kuna :wink:

Sunkiausias dalykas yra buti samoningam kitoje dimensijoje, daznai buni ne visai samoningas, nes pasamone bando atsikovoti galimybe kurti sapnus uz tave, tu kaip ir apgauni pasamone ir atsibundi aukstesniame matavime. Nesuprantu kaip ten 'senelis is knygos' taip ilgai negrizo i kuna.
Pasakysiu, is patirties zinau, kad ten isbuti labai sunku yra, kunas visada labai jau traukia atgal. Nuo jo samoningai atsiskirti yra labai sunku, galbut sapno metu lengviau, bet tada tu nevaldai ivykiu. Jei ten isbusi 10 min. tai jau labai bus gerai. Man kartais nei tiek neiseina isbuti. Tik viena karta isbuvau ilgai, bet tada man padejo "jie".

Knygoje parasyta, kad tam gali prireikti labai jau daug laiko. Dabar as pasakysiu toki dalyka, Jei rimtai tuo uzsiimsi gali tai padaryti per daug trumpesni laika. Man asmeniskai pavyko per kelias dienas, tiesiog bemedituojant iseidavau is kuno.

Prisimenu viena karta susikoncentravau i kakta ir palikau kuna, tiksliau nuo jo atsiplesiau, nes kojos buvo vis dar kune. O jis mane taip traukia, kad as nusliauziau nuo jo kokius 2 m. paskui trauka visai jau dingo.
Pasokau i ora ir pradejau sklandyti, tai vienas is budu patikrinti ar tikrai esi palikes fizini kuna. Paskui kiaurai per duris perlindau ir kai jau buvau beveik perlindes kunas mane atgal itrauke. Atsibudau savo kune ir vel palikau kuna samoningai, bet tik nuskridau prie lango atsidariau ir jau norejau skristi per langa, kaip ir vel itrauke atgal. Ir vel pabandziau, bet ir vel itrauke atgal kunas. Nezinau kaip ten knygoje taip ilgai gali isbuti, kunas visada tave grazins atgal, jeigu issigasi arba, jei nores i tualeta.

Siaip buvau susitikes ten savo dvasinius vadovus, kalbejausi ir skraidziau su jais, kartu skridom susitikti su kitom butybem ir kalbejomes su jomis.
JIe mane mokino skraidyti ir t.t.

Kiek zinau gali atskrides kita zmogu irgi istraukti i ta aplinka, bet as tai to dar nemoku, internete maciau buvo tokiu, bet labai jau kieti buvo. Netgi vezi gyde kai kurie ten...
Last edited by Sorcerer on Wed 08 18, 2004, 12:02, edited 1 time in total.
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

panasu i siaubo scenariju...

ale idomu nuo ko mus igyde zyniai? nuo noro vergauti sistemoms ivairioms ar kaip?
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Sorcerer
Posts: 33
Joined: Fri 08 13, 2004, 17:29
Location: Vinius

Post by Sorcerer »

Nieko cia baisaus, tiesiog kai skraidai 'Ten' jausmas nepakartojamas, jega!!!
Gytis
Posts: 61
Joined: Fri 06 18, 2004, 22:26
Location: Kaunas

Post by Gytis »

nesuprantu, tiesiog paaiskinkit jus man kaip sutelkti kraujo srauta butent i viena vieta? kokia joga tai praktikuoja? tikrai noreciau pabandyti , manau but fantastika... bet vis kai bandau neiseina.. kaip sukoncentruot i viena vieta? reik ja isivaizduot? reik itempt raumenis? ... ka reikia daryti :?: :roll:
Gytis
Posts: 61
Joined: Fri 06 18, 2004, 22:26
Location: Kaunas

Post by Gytis »

laiko turiu daug bet kiek bandau tiek neiseina... padekit kasnors..
:roll:
Leonardas
Posts: 237
Joined: Sat 10 05, 2002, 20:42
Location: Kaunas - Sukiniai

Post by Leonardas »

Gytis wrote:laiko turiu daug bet kiek bandau tiek neiseina... padekit kasnors..
:roll:
o tu pirmiausia pabandyk isiaiškinti, kam tau šito reikia? Ir kai tik suprasi reikalingumą, manau turėtų pavykti.
Nes paprastas smalsumas dar nėra visraktis atrakinantis visas spynas.
Last edited by Leonardas on Thu 09 02, 2004, 16:17, edited 1 time in total.
Gyventi pagal sąžinę
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

byvis
Prisijungė: 23 Spal. 2003
Pranešimai: 41
Miestas: Joniskis

Sveiki,

Senai berasiau, bet manau reiktu parasyti apie tai... Mama nupirko kedro aliejaus(ne riesutu), ir jis yra naudojamas vonioje. Pirma karta pabandziau tai pasijutau atsigaves, kadangi paskutiniai du menesiai buvo labai sekinantys fizine prasme. Bet cia dar ne viskas, pabandziau dar viena karta. Ir sugalvojau kad reiktu pavarineti krauja, atrodo kad tai moku daryti, nors tikslaii nezinau, bet va pabandziau tai vonioje... Ir visiskai pasimeciau, kai pradejo bet kuri vieta i kuria pavarydavau krauja virpeti, apimdavo nepaiskinamas saldumo ir silpno kutenimo jausmas. Ir nesvarbu kuri vieta, visur tas pats. Tai va tokie nuotykiai vonioje Smile. Ar kam yra kazkas panasaus buve, ir gal kas zinot kas tai yra?
_________________
...Kai prie krašto tu prieisi visko, naują pradžią atskleis mintis tavoji. Iš niekur atsirasi tu su atspindėta savo siela ir svajone. Mano sūnau, tu begalinis, amžinas tu, tavyje tavo kuriančios svajonės...


-----------------------------------------------------------------------------
Mindaugas
Prisijungė: 27 Rugs. 2002
Pranešimai: 985
Miestas: Kaunas
Nebandei kraujo pavaryti į smegenis?


--------------------------------------------------------------------------------------
byvis
Prisijungė: 23 Spal. 2003
Pranešimai: 41
Miestas: Joniskis

Tada nebandziau, bet kai pabandau bet kada, tai iskart galva tvinkcioti pradeda :)

----------------------------------------------------------------------------------------

Basta
Prisijungė: 27 Geg. 2004
Pranešimai: 28
Miestas: Klaipėda

Tau, matyt, kedrų aliejus padėjo geriau naudotis šia galimybe. Aš bandžiau, bet man ne su visom kūno dalim išeina ir silpnai. Gal galėtum plačiau aprašyt tą procesą, kaip tu jį atlieki?
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

>o tu pirmiausia pabandyk isiaiškinti, kam tau šito reikia? Ir kai tik suprasi reikalingumą, manau turėtų pavykti.

vo, teisingai zmogus sako, as irgi taip pat galvoju
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Gytis
Posts: 61
Joined: Fri 06 18, 2004, 22:26
Location: Kaunas

Post by Gytis »

teisybe pasakius, del galimybes save gydyt, pirmiausia susidomejau, paskui-astralinis kunas, sklandymas, minciu konsentravimas.. kai pagalvoji , daug priezasciu randu... o galima sumazint kraujo tiekima i tam tikra vieta, gal kas bandet? pvz, sumazint pakilusi galvos spaudima?..
Post Reply