Pratimas teleportacijai, astralinės kelionės

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Irinna
Posts: 100
Joined: Wed 05 25, 2005, 9:04
Location: utena
Contact:

Post by Irinna »

cia skaiciau kad vienas zmogutis lyg ir sapnavo lyg ir ne,man irgi panasiai buvo,kazkaip susapnavau savo atety,ir taip viskas realu buvo!o buvau as nescia, zinau kad truputi juokinga,bet is tikro jauciau ta nuostabu kuryni savyje,sapne glosciau,mylavau ir buvo taip gera,ir kai pabandziau (sapne)prisimint, na..kaip as ji pasiddariau(cia apie mylejimasi..)tai nieko tokio neprisiminiau tai manau gal man isejo kaip anastasijai pagimdyt,su meile:) ir kai atsikeliau rankos mano ant pilvo uzdetos lyg tikrai vaika glostyciau,mm taip gera kai tokie sapnai aplanko:) o gal pati tai nulemiau,nzn,bet tikiuosi ateity issipildys! :mrgreen:
Vėl pasikeičiau...
Posts: 542
Joined: Tue 07 08, 2003, 15:24
Location: Kaunas-Vilnius

Post by Vėl pasikeičiau... »

Darydavau pirmą teleportacijos pratimo dalį, t.y. kur kraują reikia varinėti. Iš pradžių visai nesuratau kaip tai reikia daryti. Ten tiksliai nepaaiškinta. Paskui supratau, kad paaiškinti ir neįmanoma. Tiesiog imi ir varinėji tą kraują. Taigi, iš pradžių sunkiai sekėsi, o paskui per mėnesį laiko įgudau ir lengvai varinėjau kraują. Ir net jausdavau tuos virpėjimus, na, panašiai kaip rankai nutirpus pirštų galiukuose virpėdavo. :)

O antos dalies, ten kur bulves reikia skusti, tai man nesisekdavo padaryt. Mano mintys labai blaškosi, po minutėlės aš jau kažkur kitur skraidau.. tai žodžiu su tuo pratimu nieko nepasisekė. O pirmoji dalis. man rodos pavyko puikiai. :) Tai va. Bet kadangi nesugebėjau padaryti antros dalies, tai visą tą reikalą užmečiau. Jau gal metai laiko nieko nedariau.

Bet štai praeitą savaitę mane įkvėpė vienas anastasiukas iš Joniškio. Ir kažkaip jo įkvėptas užsimaniau kažką gero padaryt. Ir kaip tik atėjo mintis apie teleportacijos pratimą. Kadangi pirmą dalį moku ir nors metus nedariau, bet įgūdžiai neišnyko, tai nutariau pabandyti daryt antrą dalį. Laikrodžio neėmiau, bet užtat pabandžiau skaičiuoti. Kaip tik viriau bulves. Tik jų neskutau, bet ploviau. Kiekvienai bulvei rankų judesiai kas sekundę išeidavo po 20-40 kartų. Paskui sekundė padėt bulvę, sekundė paimti kitą ir vėl šveisti po 20-40 kartų. Kai viską padariau dar stengiausi ir puodą išplaunant ir užkaičiant viską prisiminti.

Paskui nuėjau ir atsiguliau. ir dabar pirmą kartą man tas pratimas pavyko. Visada mintys mano pabėgdavo, nuslysdavo į kitus vaizdinius, o dabar štai pavyko. Pavyko, nes aš skaičiavau. Ir tas skaičiavimas padėjo mano minčiai nesiblaškyti, o prisirišti prie bulvių plovimo vaizdinio. Ir atsigulęs, užsimerkęs įsivaizdavau kaip tas pačiasbulves imu po vieną ir tiek pat kartų šveičiu... Ir žodžiu stebėtinas rezultatas. Skaičiavimas padėjo. Paskui mintyse ir puodą nuploviau ir užkaičiau..bet čia jau be skaičiavimo, bet viskas vyko labai realiai ir gryžau ten kur mano kūnas gulėjo ir atsiguliau į tą vietą.

Visą laiką nebuvo tokio jausmo, kad atsiskiria sąmonė nuo kūno ir kažką viena sau veikia. Nebuvo ir šį kartą. Viską kaip visada dariau savo vaizduotėje. Bet šį kartą vaizduotės vaizdas labai realiai priartėjo prie tikrovės, nes skaičiavau tiksliai. Todėl grįžus mintimis į tą vietą kur mano kūnas iš tikrųjų pajaučiau, kad lygtais būčiau išėjęs pasivaikščioti be kūno. Nors viso pratimo metu to nejaučiau, bet grįžęs pajutau, kad kažkas buvo...

Vat toks nerišlus mano pasakojimas. Man čia pirmas kartas, tai prašom nesijuokti... :) :) :) Kai turėsiu gilesnių patirčių tai papasakosiu, o kol kas tik tiek...vėl užmečiau šitą reikalą... labi tobulas tinginys esu.. :) Tingėjimo pratimai man gaunasi geriau, nei teleportacijos.. :)
Irinna
Posts: 100
Joined: Wed 05 25, 2005, 9:04
Location: utena
Contact:

Post by Irinna »

kaip faina, o is kur jus apie tuos pratimus suzinojot? ir as noreciau pabandyt.
beje gal kas nori auras ismokt pamatyt? radau tokia knuga kur apie jas papasakojama labai tikroviskai ir paprastai,ten beto labai daug anastasijos ideju yra panasiu,na apie ta spinduliuka,tik manau autorius tai vadina moksliskiau- aura."richard webster - aura"
va pvz vienas pratimas lb paprastas: keleta sekundziu stipriai patrinkite delnus ir iskelkite juos priesais save apie 30cm viena nuo kito.gali buti pajusite tarp ju cirkuliuojancia energija, ypac pirstu galiukuose. is leto glauskite plastakas viena prie kitos, palaipsniui imsite jausti lb silpna pasipriesinima, atsirandanti susitinkant abieju plastaku auroms. gali susidaryti ispudis ka aptinkate tarp savo delnu kamuoliuka. toliau glauskite plastakas viena prie kitos, staiga pastebesite pasipriesinimas dingsta- tai abieju plastaku auros persidengia viena kita.po keliu akimirku is leto traukitejas viena nuo kitos. plastaku auroms atsiskiriant pajusite malonu saltuka.tai jus jauciate ne ka kita, o savo aura(manau stai kodel kai anastasija gyde wladimira,jis jausdavo didele siluma!:)
sekmes bebandant
Vėl pasikeičiau...
Posts: 542
Joined: Tue 07 08, 2003, 15:24
Location: Kaunas-Vilnius

Post by Vėl pasikeičiau... »

Irinna wrote:kaip faina, o is kur jus apie tuos pratimus suzinojot? ir as noreciau pabandyt.
Septintoji V.Megre knyga. Skyrelis vadinasi "Pratimas teleportacijai". :)
http://anastasia.ru/book/power/index.php?page=23
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

Donatus:
Parašyta: Pen. 2005 07 29, 0:08
--------------------------------------------------------------------------------

Hei!
Ar kas bandet mintimis keliauti, kaip kad parasyta septintojoje knygoje? Kaip sekesi? Ar daret kas tas treniruotes su laiku?
As karta pabandziau mintyse sutept sumustinius, gavosi gan tiksliai. Ir skraidyti visai lengva is tiesu Tik persivalgius ar mesos pavalgius sunkiau atsiplest nuo zemes.
Is esmes tai vaizduotes ir realybes pojuciu bendras darbas.
Siulau pameginti!
Zmones tai vadina meditacijom, visaip mintyse pasivercia, visokius vaizdus kuria, energijas valdo. Tai veiksminga is ties ir visai gera. Nes tada judini energijas savas ir gali kitas paveikt. Tad vaizduote realius dalykus manau galim sudelioti taip, kad jie tavyje pasikeistu pirma, po to ir realiame gyvenime yvyktu. Taip sakant materializuotusi. Juk lengviau itakoti materija, nei dvasia

Su lietumi ir as bandziau Kartais pavyksta, bet ne visada sklandziai. Matyt reikalas yra tas, kad daug zmoniu skirtingas mintis siuncia debesims. Vieni dziaugias, kiti nori greiciau baigtus. Juoba palyginus su Lietuva debeseliai mazi buna, tai rajonuose skirtingai lyja.

Hei!
Ar kas bandet teleportuotis, kaip Anastasijadaro?.. Va ce tai butu minciu materializavimasis... Truputi pabandziau, pagalvojau kaip tai turetu vykti, emiau vaizduotis kaip dalelem pavirsta mano pirstas, sutelkiau i ji demesi ir... jis staiga eme kaisti stipriau nei betkada! Teko susiimti ji ranka Pirma dar reikia sumastyti, kaip susirinkti atgal


Basta:
Parašyta: Pen. 2005 07 29, 0:27
--------------------------------------------------------------------------------

Jo, bandžiau teleportuotis, buvau kažkada užsidegus, įsivaizduodavau... Pradėdavau jaust lengvumo pojūtį, tiksliau sunkiai kūną jaust, bet paskui nustojau, nes supratau, kokia tai beprotystė

Tik išmokusi materializuoti daiktą taip darysiu, jei kada prireiks .

Hm, o šiaip su lietum ne taip gerai pavyksta kaip su vėju, jau vaikystėj pastebėjau, kad išeina jį sukelti, kažkada paprasčiausiai "treniruodavausi" su padžiautom paklodėm, sakydama "Sezamai, atsiverk"

O dabar kai prireikia atsistoju ir vėju "nupučiu", pvz., kokius dūmus, kai kaimynai kūrena...

Basta:
Parašyta: Pen. 2005 07 29, 0:33
--------------------------------------------------------------------------------

O tu mėsytės nevalgyk, tai ir pakilsi nuo žemės.
Bandžiau ir aš, bet kol kas dar neturėjau pakankamai kantrybės...
O šiaip pastebėjau tokį keistą reiškinį nevisai seniai: atsigulu miegot, akys kažkaip kartais susitelkia į vieną vietą ir pradeda matyti aiškiai aiškiai tarsi skrisčiau labai dideliu greičiu kelią, paskui bandžiau ką nors kita pamatyti, tai ryškūs vaizdai būna, tik kai per daug pradedi kryptingai kreipt į kokią vietą, tai pakui neišlaikau ir išnyksta jie... Gal kam panašiai yra buvę?


darja:

Parašyta: Pen. 2005 07 29, 15:02
--------------------------------------------------------------------------------

ei, atsargiai jus ten su tom astralinem kelionem - nepatyrusiam jos gali buti pavojingos, tas Megre neatsakingai elgiasi tai patarinedamas - galima juk palikti kuna ir pamirsti sugrizti, tfu tfu ttu per kairi peti...


Basta:
Parašyta: Pen. 2005 07 29, 22:06 Rašyti temą:

--------------------------------------------------------------------------------
Nu jo pavyzdys geriausiai tai parodo.
Kaip sakoma, kvailiai mokosi iš savo klaidų, protingi - iš svetimų.
Jei pavyksta.


Žinutės iš temos "Ar tikite, kad mintys materializuojasi?"
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

...

:D Kiekvienas žmogus turi teisę atsiimti savo žodžius....



 :yy:

...
Last edited by Uriel on Fri 02 10, 2006, 20:47, edited 1 time in total.
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Padauža wrote: Jei jau bandote aukštąjį pilotažą ezoterikoje, pasidomėkit ir saugos diržais.
Beje, kiek žinau, labai lengva tokius nepatyrusius savamokslius prikimšti programų, kai astralinis kūnas pasivaikščioti nueina. Tas pat liečia ir antrininkus... Apie Eifelio bokštą pvz. gaujomis antrininkai vaikšto. Maginių klanų veikėjams prifarširuoti visokio šlamšto į juos - vienas juokas. Bet ar nors vienas kasdien pasikviečiate antrininkus sugrįžti? Ar žinote, kaip juos išvalyti?
Hmmm... Astraliniai gastrolieriai... Naivu!
Jėtau, koks bjaurus tavo pasaulis, Padaužėle. :) Visur pas tave vien blogi dalykai, pasalos, niekšybės. Kiek tu prisikentėjus per savo gyvenimą. Siaubas. :shock: Patarčiau tyru šaltinio vandenuku plaut savo kūną ir jo vidų, kad ne šlykštūs žodžiai iš tavo burnos eitų, o gėlės pražystų, vos tau atvėrus burną. :) Ramių tau Kalėdų ir visų kitų naujų metų...
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Kokia ten ezoterika? Atsiguli ir sapnuoji, svajoji, įsivaizduoji. Taip gali kiekvienas žmogus. Kažkas bando pripiršti, kad reikia mokytojo. Mokytojo ezoterikoje, mokytojo mokykloje, mokytojo vaikštant.. jau greitai ir kvėpuoti negalėsim be mokytojo. Be mokytojo esi niekas :!:

Vat taip ir stengiamasi žmogų į sistemą įvaryti. Esi niekas. Tau reikia pagalbos, tau reikia mokytojo, tu nieko negali, pirk iš mūsų, aš pasakysiu kaip reikia, aš visažinis, klausyk manęs, nes tu esi niekas... tau reikia mokytojo...

O vat ir ne :!: Dievas sukūrė žmogų laisvą ir jis pats gali būs sau mokytoju. Jis gali pats eiti, ieškoti, atrasti prarasti, pasimokyt iš savo klaidų ir vėl eiti...

Žmogui jokie mokytojai nereikalingi. Jis begalinis, turi begalę gyvenimų, turi amžiną save... turi savo laisvę elgtis taip kaip nori ir tiek kiek nori... Žmogus ne mokinys, žmogus savipakankama būtybė. ;)
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

...

:D Kiekvienas žmogus turi teisę atsiimti savo žodžius....



 :yy:

...
Last edited by Uriel on Fri 02 10, 2006, 20:48, edited 1 time in total.
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Ech Padauža. :) Einam gal lenktynių kas daugiau knygų perskaitė ir kas daugiau visko moka? :)

Pasakyti, kad tau trūksta patirties, tai kiekvienas gali. O vat tu pabandyk įrodyt tai, ką sakai.

Galim pvz. asmeniniame susirašinėjime pasivaržyti, kuris iš mūsų labiau išmanantis, daugiau patirties turintis arba susikurti sau temą atskirą ir dviese ten žiūrėt, kuris iš mūs kietesnis... ;)

Nori pabandyti ar tiesiog užtenka tau žodžių: "Laimi, tau labai daug mokytis reikia. Ir neapasiriboti TIK Megrio knygomis. Matosi, kaip žinių trūksta."

Pabandysi įrodyt? :)
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
J

Post by J »

Norėjau atsisveikinti su jumis, nes tai atima daugiau mano jėgų, nei norisi, bet kad Padauža liko viena. O vienas lauke ne karys.

Laimuti, visgi reikėtų paklausyti Padaužos žodžių.
Jau anksčiau bandžiau jums sakyti, kad reikia būti atsargiems ezoterikoje. "Negarsiai" sakiau. Taktiškai.
Neišgirdot.
O aš savo gyvenimo patirtim įsitikinau Padaužos žodžių tiesa.
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

...

:D Kiekvienas žmogus turi teisę atsiimti savo žodžius....



 :yy:

...
Last edited by Uriel on Fri 02 10, 2006, 20:48, edited 1 time in total.
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

Taip Jone, nesijaudink, jeigu kas tave skriaudzia sakyk man,
mes greitai nenaudeliams parodysim ju vieta
Kitas klausimas ar jie nores ten eiti kur parodysim, taciau viena zinau, kad jie nebegales pries Dieva pasakyt "o man niekas nieko tiesiogiai neparode"

jeigu atejo laikas girtis kurio patirtis didziausia, tai siulau neabejoti jog siame forume as labiausiai patyres.
o paslaptis sio patyrimo paprasta - "protingas mokosi is savu klaidu, o ismintingas is svetimu"
na, as prie ismintinguju... :)
J

Post by J »

Basta, jei nieko neįvyko, tai dar nereiškia, kad NEGALĖJO nieko įvykti...

Dėkoju, Dievo kary, už paramą. Tik savo šarvų nepamiršk...
J

Post by J »

"Protingas mokosi iš savo klaidų, o išmintingas iš svetimų". :lol: :) :lol:
Aš gerbiu žmogaus laisvą valią, bet jei matau, kad jis kiša pirštus į ugnį, perspėsiu, o tada jau jo reikalas kaip elgtis.  :angel:
Matai, kai žinosi, kad ugnis karšta, o ledas šaltas, bet norėsi pati tuo įsitikinti, tai tikiuosi daryti tai atsargiai, o nepulsi "visom keturiom"... :lol: :lol:
J

Post by J »

Sutinku...
Viskas su protu, Basta. Viskas su protu.
Juolab, kad už savo klaidas atsakom ne tik patys. Kažkada savo sūnui aiškinau kodėl elgiuosi tap, o ne kitaip - tiesiog nenoriu, kad už mano klaidos tektų kentėt mano vaikams. Jiems užteks ir savų... :mrgreen:
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Padauža wrote:Matai, Laimi, aš esu..... praktikė. O praktiškai aš su tavim, žaliu kaip agurkas, nesivaržysiu... Negalima.
Tiesą sakau, kad tau mokytis reikia.
Plepėk plepėk, Padauža... ;) Pažiūrėsim, kai pamatysim tavo kokį nors darbą. Vat tada ir pažiūrėsim kokia tu praktikė ir koks tu žmogus. Darbai, o ne žodžiai parodo ;) Pasakyti, kad kitas žmogus nieko neišmano gali kiekvienas...o darbais ne žodžiais reikia parodyt ;)
Naujas forumas praktikams
http://esu.tiems.kam.esu.lt
Uriel
Posts: 588
Joined: Sun 12 11, 2005, 15:23
Location: Vilnius

Post by Uriel »

...

:D Kiekvienas žmogus turi teisę atsiimti savo žodžius....



 :yy:

...
Last edited by Uriel on Fri 02 10, 2006, 20:48, edited 1 time in total.
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Matau abi puses. Abieju zodziuose yra tiesos. Tik man butu smagaiu skiatyti Padauzos zinutes, jie ji nuolatos ne tik gasdintu, bet ir paremtu faktais, realiais pavyzdziais. Ne tik sakytu, kad mes zali, nepatyre ir nieko nesuprasim, o ji, beto, mums ir negalinti pasakoti, bet ir padetu mums tapti maziau zaiais ir labaiu patyrusiais.
Man visada labai patinka pavyzdziai :)

Dar... manau, mes patys kuriam ta realybe, kurioje gyvename. Mintimis.

kazkada girdejau pasakojima, apie zmogu, kuris galejo nukautuoti per atstuma. Tuos, kurie tikejo, kad jis tai gali. O netikejusiam, nieko nepadare..
Dino
Posts: 58
Joined: Thu 10 23, 2003, 14:10
Location: Vilnius
Contact:

Post by Dino »

Ogo. Čia žiūriu mano minčių pacitavę :-) Oj kaip seniai berašiau čia. Bet taip visados norėdavosi, atsiminus... Eh kaip to laiko dabar nėra. Bet grįžkim prie temos. Atsakymas į tai: O kam tau to reikia, nėra labai paprastas. Man asmeniškai dabar reikia tik vieno dalyko - jėgos. Fizinės jėgos. Kad kuo sunkesnes štangas pakelčiau. :) Bet bet bet... Yra tokia problemike, nerandu internete informacijos apie meditaciją ir KI jėgos kaupimą. Gal kas turite link'ų. Būčiau labai dėkingas jei įmestumėte porą. O gal knygų pavadinimų, kur būtent tai nagrinėjama?

P.S. Tegu neatrodo jums, kad toks elementarus ir kvailas noras siekti fizinės jėgos yra tuštumo pasirodymas. Mano tikslai yra kur kas sudėtingesni ir turintys gilią prasmę, bet išdėstyt viską aš dar nesu pajėgus, nes pats nesuprantu kai kurių dalykų, kuriuos darau. Tiesiog žinau, kad juos reikia daryti, kad mano sąmonės lygis kiltų.
...Kai prie krašto tu prieisi visko, naują pradžią atskleis mintis tavoji. Iš niekur atsirasi tu, su atspindėta savo siela ir svajone. Mano sūnau, tu begalinis, amžinas tu, tavyje tavo kuriančios svajonės...
Post Reply