Tik vyrams!

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: nu, del tu "dvaseliu"... tai vel Megre visai neorginalus - nuo seno rytieciai teigia, kad vyrai besimasturbuodami "mylisi" su demonem ir is tos vadinamosios "meiles" gimsta visokios neaiskios dvaseles... :shock: :lol: (apie moteris ta tema jie nieko nesako :wink: ) Tai vat - aiskiai Megre ta sena teorija pritaike mylejimuisi ne vaiku sukurimo tikslu... :wink:
Trėja
Posts: 235
Joined: Sun 12 18, 2005, 0:03
Location: Kaunas

Post by Trėja »

Nu tai ir gerai:besimasturbuodami mylisi su demonėmis............
O besimylėdami-mylisi su deivėmis...........
LIUXS.........TVARKA............ :oops: :oops: :oops: :oops: :lol: :lol: :lol: :lol: :roll: :roll: :roll: :wink: :wink:
Viską daryk 100%
Donatus
Posts: 329
Joined: Sun 07 10, 2005, 3:54
Location: Klaipėda
Contact:

Post by Donatus »

Jone, patikėk, esu tuos reikalus paaugliškus patyręs, ir tai tikrai skiriasi nuo pasitenkinimo. Nejauti beveik malonumo, tai tik kūno natūralus procesas. Panasiai kaip mėnesinės moterims. Pašalinama, kas sena, ir tiek. O ir tai atsitinka miegant, kuomet sąmonė yra išsijungusi, vadinasi nėra minčių. Tik pasąmonė tvarko kūno reikalus, kaip ir kvėpavimą ar širdies darbą.

Užtat kai myliesi, veikia mintys, sąmoningai su moterim suartėji, ir jėgų žymiai daugiau veikia.

Ir, Jone, širdim tai jaučiu. Ir kai ėmiau daryti taip, kaip širdis sako, tai tarsi akmuo didžiulis slėgęs nukrito. Labai didžiulis, ir labai nukrito! Ir jaučiu kurkas laisviau Meilę širdyje. (Niekada nepatiko, taip vadinamas, "orgazmas", atvirai pasakius...) Ir ne vienas aš.

Meilės kelias ne per tarpukojį...

Na, o dėl atgimimo dvasių, turiu dvi teorijas.
Viena vertus, žmogų sudaro daug skitingų plotmių. Kūnas sukuria kūną, mintys sukuria mintis, o dvasia sukuria dvasią. O gal reikėtų sakyti, prikviečia. Juk žvaigždėse tik dalis žmogaus pasilieka, dalį jo sukuria tėvai ir prikviečia jau esančią dvaselę.
Antra mintis būtų tokia, kad vykstant tikrai giliai suvoktai kūrybai, sukuriama nauja dvasia. Juk pradžioje buvo vos du žmonės, dvi dvasios žmogaus. O dabar kiek? (Kiek persikūnijančių, ir kiek naujų kasdien užmezgama...) Vien tai byloja, kad dvasią galima sukurti.
Dievas sukūrė dvasią, ir žmogui, savo sūnui, davė šią galimybę.
...kad vaikui ziureti i suaugusius nepatinka, tai ne rodiklis. Manai, gymdyma jam patiktu stebeti, pavyzdziui? Hm.Nelabai suprantu kodel mylejimasis neestetiskas atrodo? Kodel noretusi, kad labiau "pakyletai" butu?
O paklauskit savęs, o koks dabar tas gimdymas šiais laikais? Ir koks mylėjimąsis?.. Ir kas tada rodiklis? Suaugusiųjų geismai?
O jei geismas nebetaptų tikslu sueities? Jei kūnas tik įrankiu kūrybos taptų?
Maistą gaminame juk estetiškai?.. :wink:

Irute, apie "mylėjimosi amneziją" rašo Anastasija. Kai pradėjimas vyksta ne vien tik kūnu, tai žmogaus dvasia panyra į kitą plotmę. Dvaselės naujos sukūrimui ir žvaigždėse reikia pabūvoti, ar pasitikti jau seną.
Asta wrote:pas moterį matosi visos "prisikabinusios "dvasios........tiek vaikų,kiek jai lemta pagimdyti....... (...) čia ne mano nuomonė-ji prieštarauja Anastasijai......
Nemanau, Asta, kad tai prieštarauja Anastasijai. Jei dvaselės senos, jos tikrai matysis auroje, biolauke jau anksti labai prieš pradėjimą. Tai labai gamtiška. ...gimtiška. :wink:

Basta, dėkoju...
(regis ir aš atsiimsiu žodžius ;) )
Last edited by Donatus on Mon 02 20, 2006, 9:59, edited 1 time in total.
Žvaigždėtas dangus
Posts: 303
Joined: Thu 01 05, 2006, 12:36
Location: visata

Post by Žvaigždėtas dangus »

Donatus wrote: Užtat kai myliesi, veikia mintys, sąmoningai su moterim suartėji, ir jėgų žymiai daugiau veikia.
.
Gerai, kad tau pavykdavo tik sąmoningai suartėt :lol:
Dina
Posts: 311
Joined: Sun 02 08, 2004, 21:30

Post by Dina »

Donatai, prasyciau-mano ir mano mylimuju mylejimasis yra grazus :) :wink:
O apie gimdyma nesupratai minties, manau...
J

Post by J »

Donatus
Basta, dėkoju... pritrūkau žodžių... kad Esi Žmogus.
:shock: :shock: :shock:
Ar žmonės tik tie, kurie jaučia ir galvoja panašiai kaip tu?
Tai kas tada yra likusieji?
Biorobotai?

Donatus, .............. :shock: :shock: :shock:
Aš gerbiau tave, kaip žmogų, su įdomia ir savita nuomone... Bet tavo žodžiai.... :shock: :shock:
O gal aš ne taip tave supratau?... :roll: :roll: Labai norėčiau tuo patikėt...
Donatus
Posts: 329
Joined: Sun 07 10, 2005, 3:54
Location: Klaipėda
Contact:

Post by Donatus »

Atleisk, Jone, nenoriu kitų įžeist. :oops: :roll:
Dar apsimiegoję žmonės... :D Aš taipogi... Tik vieni labiau akis apsikrapštę žmonės, kiti mažiau...
Dina
Posts: 311
Joined: Sun 02 08, 2004, 21:30

Post by Dina »

Donatus, siek tiek nuklysiu nuo temos, bet man atrodo, kad vienas is isbandymu zmogui einanciam dvasios keliu yra isbandymas puikybe..oi, kaip sunku nemanyti, kad tie,kuriu nuomone tau yra artima, yra "akis atsikrapste", "prasvite/nusvite" ar panasiai.Zodziais deklaruoti galima daug graziu dalyku, bet kai palieciami patys giliausi principai retas kuris kad ir aukstos vidines dvasines kulturos zmogus sugeba nesureiksminti, nesudievinti savo tiesos..
Trėja
Posts: 235
Joined: Sun 12 18, 2005, 0:03
Location: Kaunas

Post by Trėja »

Taip..............Tikras pavyzdys-Padauza......... :wink: :lol: :shock:
Viską daryk 100%
Žvaigždėtas dangus
Posts: 303
Joined: Thu 01 05, 2006, 12:36
Location: visata

Post by Žvaigždėtas dangus »

Ohoho, Dina, Jone- puikiai pakalbėjot(bet nedėkosiu, kad jūs esat žmonės :lol: )
J

Post by J »

Asta
Taip..............Tikras pavyzdys-Padauza......... :wink: :lol: :shock:
Asta, ar bendravai su Padauža tiesiogiai?

Turiu patirties "tokiuose' dalykuose.
Dabar jau įprasta bendrauti SMS-ais. Kai su vienu mano pažįstamu žmogum prasidėjo nesusikalbėjimas, parašydavau jam SMS ir pagaudavo nuojauta, kad supras mane ne taip. Puldavau skambint. Ir atspėkit, ką išgirsdavau, jam atsiliepus - "Ar žinai, ką tu dabar parašei?" "O kodėl aš dabar skambinu?" - į klausimą klausimu atsakydavau aš. Ir tada sekdavo ilga pasiaškinimų/išsiaiškinimų virtinė apie tai, kad rašytinis žodis netenka pusė savo informacijos be balso tembro, veido išraiškos...
Čia tas pats, kaip aklam eiti prie dramblio. Sugriebei už straublio ir aiškini likusiems alkliems, koks yra dramblys... :lol: :roll:
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

Gal užteks apie tą Padaužą? Jau atsibodo kiekvienoj temoj apie tą patį :wink: :D :) :P :P :wink:
Dina
Posts: 311
Joined: Sun 02 08, 2004, 21:30

Post by Dina »

Teisingai, Gabriuk :D :D :D
As apie nieka konkreciai nerasiau, beje :D :D :D
Dina
Posts: 311
Joined: Sun 02 08, 2004, 21:30

Post by Dina »

Bastute, as tiesiog pasigedau kriteriju, pagal ka ten akis atsikrapsciusius diagnozuoja:)
Tiesos is taves isplesti NIEKAS negali.Absoliuciai niekas.O jei tau skauda del to, kad kas nors i ja kesinasi-pagalvok kodel;)
Dina
Posts: 311
Joined: Sun 02 08, 2004, 21:30

Post by Dina »

Prasom isiskaityti, as nesakiau, kad nesikesina netgi :D :D
Siuo gyvenimo periodu as zinau, kad jei jau kesinasi kas i mano koja (jei jau kalbet tavo analogijomis), tai ne be mano pagalbos :D (mano indelis gali buti ir paprasciausias neismanymas tam tikru desniu).
Dina
Posts: 311
Joined: Sun 02 08, 2004, 21:30

Post by Dina »

Sutarem :wink:
AHarmonika
Posts: 16
Joined: Sun 02 20, 2011, 23:25
Location: Vilnius
Contact:

Re:

Post by AHarmonika »

Irute wrote:Netgi Anastasija, kažkodėl vaikų pradėjimo momentu iš Megre atima atmintį(na, gal ir ne ji pati atima, nežinau...), klausimas-kodėl?
man atrodo dar ir megre knygose dar buvo rašyta, kad miegant, dvasia atsiskiria nuo kūno, ar bent turi tokią galimybę ir gyvena tada ne žemiškame, o dvasiniame lygmeny. Bet grįžę iš miego neprisimenam, ką veikėm ten. Taip pat aš įsivaizduoju ir tyrą seksą, kada kūnai dirba darbą, bet dvasios abi susilieja dvasiniam lygmeny ir ten kartu susitinka su savo vaiku ar kažkas tokio. Esmė ta, kad "grįžę" į žemę, jie neprisimena, nes svarbiausi dalykai vyko ne žemėje, bet kūnai po visko tampa labai pailsėję, nes netrukdomi egoistinių ar tingių norų atliko tai, ką turėjo daryt. Kaip ir miegant. Čia ne visai taip nusakiau, kaip įsivaizduoju, bet gal supratot :)
Post Reply