Tik vyrams!

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
Beveidis
Posts: 218
Joined: Mon 09 30, 2002, 19:49

Tik vyrams!

Post by Beveidis »

Kadangi as pats blogiausias, zinoma tai ir be jokios gedos ir sazines prabilsiu apie vyrus kamuojancias problemas.

Ka daryti kai nei is sio nei is to uzsinori moteriskes. Ir netgi ne kilniam tikslui kaip meiles erdves, sodybos seimos ir vaiku kurimas. O visai kitokiam, neromantiskam....

Su Anastasija zinoma viskas puiku, tik Vladimira tokia problema prispaude, tai Anastasija kaip mat ja issprende - Vladimiras apalpo ir daugiau jam tokie norai nebekilo.
O ka daryti mums? Juk musu moteriskes kol kas nemoka tokiu musu problemu isspresti

Gal kas zinote kokiu zoleliu, kokiu nors gamtiniu budu kaip pavyzdziui ileisti sliekus ten kur jiems ir priklauso - i zemele gimtaja ;))))))))
Irena-irocka
Posts: 460
Joined: Thu 02 27, 2003, 14:50
Location: Vilnius

Post by Irena-irocka »

Nu ka Mindaugai, rodos vyrai nelinke pripazinti savo silpnybes :D

tuo labaiu, kad moteris vis tiek gi cia uzeis :lol: ...


TU DRASUS IR SAZINIGAS!


Sekmes!.. gal atsakymai sioje temoje pades suprasti vyrus ir ka mes - moteis is savo puses galim padaryti :P
:D Tegu svajonės pildosi! :D
Beveidis
Posts: 218
Joined: Mon 09 30, 2002, 19:49

Post by Beveidis »

Na mes tikejomes kad moterys neuzklys i sita tema.... ;)

O problemos esme puikiai nupasakoja V.Megre vienoje is savo konferenciju. Jis ir sprendima paminejo....
Bet taip paminejo, kad vistiek liko neaisku ka reikia daryti.

Savo supratimu tai ir dariau, tačiau sirdyje jauciu kad kazkas ne taip, ir problemos neisnykimas tai irodo.
Na o jaunimui tai dar blogiau - pats jaunas buvau todel zinau
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Tema manau svarbi ne tik vyrams, juk nuo moterų ir gi priklauso iš dalies.
Galiu papasakot apie save kaip man buvo.
Kai perskaičiau knygas ir pajaučiau kas ten parašyta,
kai mintys buvo šiek tiek tyresnės, buvo jausmas toks
viduje kuris suteikė šiluma, žinojima ir ramybe. Prieš
šitą jausmą seksas buvo nepilnavertis ir ir nebe toks
malonus kaip anksčiau atrodė. Tai kažkaip atitolindavo
nuo tiesos.
Ir dar esu įsitikinęs , jeigu savyje to nejauti ir visdėlto
norisi, susilaikai tada kenčia kunas protas.. Reikia pajausti..
Tyros mintys labai svarbu....
Įtariu kad gyvenimas sodyboje prisidės prie tyrumo minčių,
bet ir prieš ateinant į žemę jau norėtusi atitinkamo samoningumo.
......Už tyros meilės energija, stipresnės energijos nėra.....
Kai perskaičiau tą vieta tečioje knygoje apie "Pragaras" tai nebesinorėjo To
Bet kartais..... mintys nepakankamai dar tyros........
Siekiu to, analizuoju...

Norėtųsi ir moterų nuomonės, bei patyrimų
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Viena astrologe sake, kad galima ta energija nukreipi i grizulo ratus ir tt... zodziu, nieko nesupratau...
bet issigelbejimas yra... :D zinau, kad yra...
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Post by Gluosnė »

Sako, kas ieshko, tas randa.. O as nenoriu net ieshkoti.
Viena-uzsimanyti moteriskes..o visai kas kita - noreti susiliet su savo zmona..
Nezinau kodel, bet nepriima mano sirdis ir protas to pasakymo, kad zmones turi myletis tik noredami sukurti vaika..

Kaip noredavau vaikysteje matyti savo tevus apsikabinusius, besibuciuojancius..

Niu metykit akmenimis :lol:
Beveidis
Posts: 218
Joined: Mon 09 30, 2002, 19:49

Post by Beveidis »

>Kaip noredavau vaikysteje matyti savo tevus apsikabinusius, >besibuciuojancius..

Gaba tai mato kasdien ir stengiasi neatsilikti - abu seimos vyrai buciuoja mamyte i abu zandukus :)))


>Nezinau kodel, bet nepriima mano sirdis ir protas to pasakymo, kad >zmones turi myletis tik noredami sukurti vaika..

Na as taip ir darau, tik va tenka vis kartoti "Gustyte, mazyte, palukek, dar nelaikas, dar netyrim sodybos..."

>Viena-uzsimanyti moteriskes..
is savo patirties galiu pasakyti kad pirmakart moteriskes uzsimaniau dar ne nenutuokdamas ka su ja reiketu daryti, sitie norai tokie salyginai nekonkretus
Last edited by Beveidis on Wed 05 21, 2003, 11:54, edited 1 time in total.
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

ziurek, arkliuk, kiek vyru susirinko..matai sprendziam cia savo problemas..o dabar einam kita tema parodysiu..(ir nuejo Laimis ganyti savo arkliuko) :D
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Post by Gluosnė »

[quote="BeveidisGaba tai mato kasdien ir stengiasi neatsilikti - abu seimos vyrai buciuoja mamyte i abu zandukus :)))

-------------
Kaip smagu :) Tevu artumas - ir fizinis ir dvasinis.. vaikui suteikia saugumo jausma..


Na as taip ir darau, tik va tenka vis kartoti "Gustyte, mazyte, palukek, dar nelaikas, dar netyrim sodybos..."
Tu cia zmonai taip sakai, ar busimai dukrytei? :) As tai vis pasikalbu.. su tuo, dar neatejusiu..

is savo patirties galiu pasakyti kad pirmakart moteriskes uzsimaniau dar ne nenutuokdamas ka su ja reiketu daryti, sitie norai tokie salyginai nekonkretus
Instinktas? Gal tas tyrumas, kurio norime pasiekti - yra butent meiles ishraiska..o ne isntinkto..
Zodziu, sudetinga si tema.. Kol kas sirdies klausausi.. O jei viskas turi buti taip, kaip sako Anastasija..tai su laiku suvoksim..
Ingrida
Posts: 229
Joined: Wed 05 14, 2003, 12:36
Location: Panevėžys

Post by Ingrida »

Žinau tik, kad negali būti jokios prievartos. Ir prieš save. Jei šiandien instinktas šaukia, tai jo sutramdymas - ar ne prievarta prieš save? Juk nieko nėra atsitiktinio. Kažkodėl mes jaučiame būtent tuos jausmus, kuriuos jaučiame.

Jei šitiek laiko mes miegojome, tai bandydami atsibusti, nenorėkim iš kart būt tobuli. Juk viskas, kas buvo daroma per jėgą, buvo pasmerkta.

O kodėl tai tik tik vyrų problema? Argi moteriai nereikia nieko? Argi ir jai nebūna taip, kad sienomis norisi lipt.

Tai gal reikia paprasčiausiai niekur neskubėt, leist sau augti taip, kaip augasi ir mylėt save tokį, koks esi.
O GYVENIMAS TOKS PUIKUS!
Beveidis
Posts: 218
Joined: Mon 09 30, 2002, 19:49

Post by Beveidis »

Tai aisku kad su dukryte, net varda jai sugalvojom (tiksliau tariant zmona sugalvojo)
Renata
Posts: 264
Joined: Tue 01 14, 2003, 10:40
Location: Vilnius
Contact:

Post by Renata »

Pritariu Ingridai, kodel vyrauja nuomone, kad moteriai tai jau sekso ne zodzio neminek. Dar ir kaip reikia! Esminis dalykas koks tas noras: ar tiesiog noriu, ar noriu mylimo zmogaus? Pirmu atveju arba veji ta nora kur nors toliau, arba stengiesi viena pati to noro atsikratyt arba...pyksti :!: ant savo kuno, kad jis drista savo balsa rodyt ir trukdo ramiai gyvent.
Antru atveju tiesiog tiesi ranka, sirdi, zvilgsni, balsa link to vienintelio, ties kuriuo visas tavo Pasaulis susitelke. Kaip puiku, kai jis atsako tuo paciu. Niekaip negalejau, negaliu, ir ,tikriausiai, negalesiu suprast, pritart, suvokt, priimt, kad TAI tik naujos gyvybes uzmezgimui.
Pasakysiu sventvagyste - gal tiesiog Anastasija yra is tu zmoniu, kuriems sekso reikia zymiai maziau. Jai taip gerai, tai atitinka jos paziuras. As situo klausimu niekaip negaliu persiimti Anastasijos idejoms. Na netyra, netobula, tuo sau ir patinku.
Buvo laikotarpis vaikysteje, kuomet seksas nerupejo (tai nereiskia, kad svelnumo nereikejo), bus toks laikotarpis ir ateity - tuomet ir uzsiimsiu minciu gryninimu. :mrgreen:
Man kartais atrodo keista, bet taip yra :!: - zmones kencia nuo elementaraus svelnumo, fiziniu kontaktu (placiaja tu zodziu prasme) stokos. Siais laikais tik mazi vaikai ir tevai vieni kitus nevarzomi glamoneja, niekam (ypac aplinkiniams) jokiu "ne tokiu" minciu nekyla. Suauge gi liecia vienas kita dazniausiai tik tuomet, kai nori sekso. Va cia ir prasiseda pasaka be galo... vienas kito poreikiu nesupratimas, pretenzijos, priekaistai, kaltes jausmas. Juk taip daznai buna, kad ne susiliet su mylimuoju nori ir orgazma pajust, o but isglostyta nuo galvos iki koju, istirpt tame svelnume, atsipalaiduot...
TODEL MASAZISTU PASLAUGOS IR YRA TOKIOS BRANGIOS :lol: :lol: :lol: Lovkostj ruk i ni kakovo obmana :mrgreen:
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Mars visi(visos) i masazistu kursus! Ir jokiu atsikalbinejimu: juk antrai pusei taip geeeeera but isglostytu (kartais ir kiek stipriau :wink:)

Man Anastasijos poziuris visai priimtinas butu. Bet ne viena juk gyvenu... :oops:

Beje musu vaikai, kol mazesni buvo, jokiu teveliu svelnumu stebet nebuvo linke. Mamyte mano ir nelisk prie jos. O sok irgi ne su ja, o su manim! Ir kas cia per atsisedimas tetukui ant keliu. Eik is cia. As noriu ant keliuku!... :wink:
Beveidis
Posts: 218
Joined: Mon 09 30, 2002, 19:49

Post by Beveidis »

O pas mane su Gaba - simbioze
Jam patinka uzmigti kedenant kazkieno plaukus, o man patinka kai kazkas man plaukus kedena. Cia mudu puikiai sutariam :)
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Tai gal jus viens kita ir migdot glostydamiesi? :wink:

Mano vyrai irgi vienodi: kiekvienas nori uzmigt mane apsikabines. Tik kad mazajam tenka savo lovon kulniuot. Tai jis is ryto atvaro,kai tetukas jau i darba isejes. Nors buna, kad ir nakti atbega ir isitaiso. Tada abu kariauja: kuris gaus apkabint. :roll:
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Suprantu jus... bet as, kai perskaciau Anastazija... vien nuo to zodzio is S raides mane pykina... ir man taip gaila.... taip gaila... suprantu jus...

nezianu ar mane supratot... :?:

siaip, mano asmenine nuomone viskas priklauso nuo čiakrų... jei veikia žemutinės, tai ir lipi sienomis... jei viršutinės, tai net minties nekyla...
tik va kaip padaryt, kad jos visos dirbtų harmoningai????

O Anastazijos nuomonei, kad tai skirta tik vaikams as pritariu... jauciu tai... Tik kaip paaiskinti mano Antrajai puselei???????

Beje, kai busit uzsieme sodybu kūrimu, manau, sis klausimas pats issispres :wink:
Renata
Posts: 264
Joined: Tue 01 14, 2003, 10:40
Location: Vilnius
Contact:

Post by Renata »

Aha, faktas, kai is nuovargio kojas vos pavelki - ne seksas rupi, tuomet lova ir naktis naudojami pagal paskirti -miegui. Gydykimes nuo sekso tyrom mintim ir sunkiu fiziniu darbu. Sodybose darbo, teoriskai, neturi buti daug, viskas darysis savaime. Vienas vaistas atkrenta...
(Rasiau juokais, bet supraskit kaip norit)
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Megre, kai pradėjo savo vaikiuką su Anastasija ir uždegė žvaigždę danguje, tada jį aplankė toks laimės jausmas, kad nesinori jam sekso iki šios dienos.
Renata
Posts: 264
Joined: Tue 01 14, 2003, 10:40
Location: Vilnius
Contact:

Post by Renata »

As ji suprantu, ir suprantu tuos ir tas, kuriems savaime aiskios Anastasijos idejos fizines meiles klausimu.
Visiems linkiu, kad ju meile vainikuotu naujos zvaigzdutes spindesys. As jau ivykdziau pilna zvaigzduciu uzdegimo programa :lol: . Galiu pasidalinti ispudziais, kad TIE trys kartai buvo ypatingi, nes patiri nenusakoma sielos ekstaze. Pamirsti neimanoma. Niekad nekilo abejone, kuriuo momentu aplink skrajojanti vaikelio dvasia sulauke jai zadeto kuno. O dvasia tikrai skrajoja aplink, apytiksliai tris menesius iki pradejimo (jei tevai labai "nesukalbami" - ir ilgiau) ir svelniai svelniai, tyliai tyliai bet LABAI ITIKINAMAI ikalbineja tevus pasirupinti busimu susitikimu sios Zemes keliuos. Pajuntam tai labai paprastai, kad nori susilaukti vaikelio, kuo toliau - tuo stpriau. Lyg apsedimas, lyg stichijos selsmas...
Turbut tikrai verta gyventi taip, kad VISI meiles aktai butu nepamirstami...
Beveidis
Posts: 218
Joined: Mon 09 30, 2002, 19:49

Post by Beveidis »

glesum: siulau antra puse priimt tokia kokia yra, o ne tokia kokia noretum

o jei megsti eksperimentus - nevalgyk. kai uzsinoresi valgyti, tai zinok kad tavo antai pusei galbut jau pasinoresjo S

Megre aiskai sako - sodyboj gali savites nevalgyti - pats oras ir aplinka maitina, vadinasi ir kitokias problemas sprendzia.
O musu salygomis viskas yra kitaip

Kazkur girdejau kad juo gresmingesne situacija vyrui ( ta ptrasme gyvybei gresia pavojus, tuo labiau jam reikia... kad gimine pratesti ir tureti galimybe atgimti kazkada vel). o situacija musuose ne linksmiausia - masinos zuja, nuodais kvepuojam, nuodus valgom ir geriam, gatvese irgi nelabai saugu tad gresme kybanti virs galvos irgi daro savo

O del vaiko tai zinoma taip. As vaiko kiekviena karta noriu, taciau tenka nuo vaiko susilaikyti, kadangi sodybos matinancios tai nera

Nuo noro susilaikyti? Be problemu!!! Tinkamas kiekis alkoholio pasalina is organizmo bet koki S nora. Taciau mano zmona asmeniskai nelanbai megsta alkoholiku, o jus?
Post Reply