Tik vyrams!

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
Irute
Posts: 238
Joined: Wed 03 26, 2003, 2:58
Location: Kaunas

Post by Irute »

Man dabar atėjo tokia mintis į galvą : tas susilaikymas, kaip ir badavimas (mitybos atžvilgiu), gali būti ir "priverstinis", ir sąmoningai prisiimtas. Tarp šių dviejų būsenų yra esminis skirtumas, susirgti galima tik tuomet, kai priverstinai ką nors darai, o ne pats sąmoningai pasiryžęs taip ar kitaip elgtis. Juk badauja žmonės ir po 40 dienų, ir nieko, o jeigu jie tai darytų per prievartą (t. y. neturėtų ką valgyti), per tiek laiko jau ir pamirti gali.....
Taigi man juokingai skamba kai kurių urologų patarimai vyrams, neturintiems partnerės, masturbuotis, kad būtų sveika prostata. Bet gal man juokinga todėl, kad aš ne vyras :?: :roll:
J

Post by J »

Matyt todėl, Irute.
Jei Dievulis davė žmogui ką nors, tai matyt "ne ant durniaus"...
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Citata " Seksualinis aktyvumas netrukdo nei nušvisti, nei tobulėti. Seksualinis pasyvumas taip pat.
Tačiau nušvitimas padeda atsikratyti prilausomybės nuo sekso. nenugalimo jo poreikio ir nevaldomo elgesio."
Nuo savęs galiu pridurti, kad susilaikymas kenkia ar ne priklauso nuo sąmonės lygio. Jeigu žmogus save suvokia kaip fizinį kūną, aš manau, kad gali turėti problemų. Bet jei save suvokia kaip energetinę būtybę, amžiną ir nemarią, tai sugebės ir energijas paskirstyti, nukreipti. Bet man atrodo geriausia, čia žemėje gyvenant ir esant įsikūnijus, save suvokti kaip trinarę būtybę.Kūnas, Protas ir Dvasia.
"KIldami į vis aukštesnius sąmonės lygmenis, jūs pažadinate visus savo būties aspektus.
Tačiau evoliucija neatmeta vienų Būties aspektų ir neteikia pirmenybės kitiems. Tiesiog plečiasi akiratis:liaujasi dominavę kuris nors vienas aspektas ir jūs imate nuoširdžiai vertinti ir mylėti juos visus"
Pritariu, juk turėdamas kūną, negali neigti jo poreikių ir funkcijų.Taip pat su siela ir dvasia. Tada žmogus tampa pusiausviras ir su savim nesiginčija, kai protingai ir sveikai į save žiūri, pažįsti save, tada gali ir valdyti. :D


Bet kas čia dabar?!!
Juk čia puslapis vyrams, o vienos moterys. . . . Ir ką mes galim pasakyti už juos, kas jiems geriau.

Upss! Aš jau raunu iš čia.
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

Kur tu leki, sraige :lol: Juk moteriski pamastymai labai svarbus sioje temoje  :angel:
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Nu, tada gerai, grįžtu :lol:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:? zinot, parasysiu atveji is savo gyvenimo - nekart minejau, kad mane kadaise labai iskaudino vienas "dvasingasis" - jogas, vegetaras, kaip veliau paaiskejo, tada buvo jau penkerius metus neturejes moters - sakesi, kad moka ta savo energija jogu metodais nukreipti kita linkme - ta prasme, jogu metodais "pakelti i kita lygmeni" ar kaip ten... na, suprantat...
Tai va, as ji isimylejau ir jauciau is jo puses atsaka, bet paskui pradejo mane skaudint - mat bijojo prisiristi, bo jo vienas draugas, vedes tipo apleido savo kaip jogo praktika ir isvis tapo visai kitas zmogus (cia taip jam atrode)... Galiausiai jis taip ziauriai is mano jausmu ir manes issityciojo, kad atsalau nuo jo per viena diena - dabar jis tai tikrai tapo kitu zmogumi - kas ji sutinka, sake, kad kazkoks prigeses, kazkaip keistai elgiasi ir vis juokauja bjauriai - vis apie ana gala (nors savo "dvasines priedermes" tebevykdo...) Taigi negalima atmesti ir savo prigimties, nes ji pradeda ziauriai mums kersyti... Kazkur girdejau, kad kuo labiau zmogus pakyla dvasiskai, tuo labiau jam reikia isizeminti (tai vyksta butent per seksa), kad butu pusiausvyra...
J

Post by J »

darja rašo:
Taigi negalima atmesti ir savo prigimties, nes ji pradeda ziauriai mums kersyti... Kazkur girdejau, kad kuo labiau zmogus pakyla dvasiskai, tuo labiau jam reikia isizeminti (tai vyksta butent per seksa), kad butu pusiausvyra...
Įdomus sutapimas - tas pat buvo pasakyta apie "dvasingąjį" žmogų, kuris "ilgam išvedė mane iš rikiuotės". Tai buvo įvardinta, kaip - "jam trūksta žemės energijos".

Vyrai, jei jau tą patvirtina ne vienas protingas žmogus - rimtai susimąstykit... Tik vardan sekso ir žemės energijos netrypkit moters jausmų... :roll:
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Gal tiesiog ant žemės reikia nusileisti. :lol:
Harmonijos, darnos siekimas sureguliuos visas energijas. Svarbiausia būti sau draugu ne priešu.
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

Čia šitoj vietoj būtų (taip nuskamba) - aš sekso nemėgstu, man jis bjaurus, nedvasingas, bet reikia neišpuikti, reikia įsižeminti, todėl aš juo užsiiminėsiu. Man atrodo, kad tai yra moters žeminimas. Moteris kaip priemonė, kad vyras neišpuiktų
Last edited by jasmin on Wed 12 21, 2005, 20:42, edited 1 time in total.
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Gabriuk, aš supratau kiek kitaip. Tie aprašyti vyrai ko gero (na, čia tik mano nuomonė :wink: ) jautė potraukį, bet slopino jį žemindami ir skaudindami jausmų audrą sukėlusias moteris...
Jei laikai mylėjimąsį nešvariu, gėdingu, tai ir tokius troškimu tavy iššaukęs, sužadinęs žmogus tampa priešu (juk nesinori būti priešu sau pačiam, nesinori sau leisti pripažinti,kad esi vis tik kaip ir kiti - kūniškas žmogus :roll: ).
O juk kaip paprasta: visi mes žmonės ir dvasią, ir kūną turintys... 8)
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Man labai keistas požiūris: seksas=moters žeminimas.
Apskritai viskas sukasi apie moterį.Čia irgi. Pagarba moteriai pirmoj vietoj.Manęs mano buvęs vyras lovoje niekada nežemino, bet jis tai darė iki lovos sėkmingai.Vyrai, kuriuos sutinku dabar nežemina manęs nei prieš, nei per, nei po.Atvirkščiai, jaučiu pagarbą, švelnumą, džiaugsmą, susiliejimą ir t.t.tSantykiuose svarbiausia tai, ko aš noriu. Jėgos niekas nevartoja, nei psichologinės, nei jokios kt. :D Renkuosi irgi aš.
J

Post by J »

Lorytė rašo:
Gabriuk, aš supratau kiek kitaip. Tie aprašyti vyrai ko gero (na, čia tik mano nuomonė :wink: ) jautė potraukį, bet slopino jį žemindami ir skaudindami jausmų audrą sukėlusias moteris...
Jei laikai mylėjimąsį nešvariu, gėdingu, tai ir tokius troškimu tavy iššaukęs, sužadinęs žmogus tampa priešu (juk nesinori būti priešu sau pačiam, nesinori sau leisti pripažinti,kad esi vis tik kaip ir kiti - kūniškas žmogus :roll: ).
O juk kaip paprasta: visi mes žmonės ir dvasią, ir kūną turintys... 8)
Žinai, Loryte, yra rusiškas posakis - чюжая душа - потёмки. Tik "tie" vyrai gali pasakyti, kaip yra iš tikro (nors kartais jie sąmoningai "bėga" nuo atsakymų į tokius klausimus patiems sau), bet manau, kad pataikei į dešimtuką.
Prieš gerus 20 metų ir man seksas buvo "ne kažin kas', bet su metais išmokau VISKĄ priimti su džiaugsmu ir su šiluma širdyje prisimenu žmogų, kuris parodė ką reiškia mylėtis su meile, t.y. skirtumą tarp sekso ir mylėjimosi. Linkėčiau visiems tokios patirties... :lol: :lol:
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

O aš ir nesakiau, kad seksas yra moters žeminimas. Kalbėjau biškį apie ką kitą. :) Tiksliau visai apie ką kitą :) Pakomentavau prieš tai pasakytus Jonės žodžius, o ne pateikiau savo požiūrį. Dabar pažiūrėjau, kad tikrai galima buvo ne taip suprast, o kai rašiau, galvojau, kad galima suprast tik viena prasme :lol: :)

:D :D :D

Lorytė, man atrodo, labai tiksliai viską pasakė.
Bet kokia išeitis iš tokios situacijos tai tikrai nežinau. Jei žmogus nepriima vienos tavo dalies ir ją neigiamai vertina. Žinau, kad nereikia žmogaus spaust ir bandyt "perauklėt" seksu, nes seksas per daug neigiamų emocijų tam žmogui sukelia, o neigiamom emocijom žmogaus neišgydysi
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

Vyrai labai jautrūs.. Bijo apsijuokti kitų akyse. Gal ne vien vyrams tai būdinga ( :) )
Vyrai mažiau linkę save "narstyt" (kažkur taip girdėjau :))
Vyrų galvoje slypi mintis - pasakysiu kažką apie seksą, tuoj visi pradės mintyse svarstyt su kuo aš miegu.

Vyrai gerbia moteris ir laukia, kol jos pirmos pasakys savo nuomonę. :)

atsimenat, kai kažkada Donatus bandė pasisakyt šiuo klausimu..

Kai kurie vyrai yra pasisakę kitose temose šiuo klausimu. Man pavyzdžiui labai įstrigo tokio Vitalijaus Z. mintys apie mylėjimąsi. Kažkurioj kitoj temoj.
Vyrai nelinkę kartotis. :)

:)
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Vyrų galvoje slypi mintis - pasakysiu kažką apie seksą, tuoj visi pradės mintyse svarstyt su kuo aš miegu.
:lol: Tikrai nepaglvočiau :lol:
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

Užtat išgavom vieno vyro atsakymą. Hei :h: :lol:
J

Post by J »

Gabriukas rašo:
Pakomentavau prieš tai pasakytus Jonės žodžius, o ne pateikiau savo požiūrį. Dabar pažiūrėjau, kad tikrai galima buvo ne taip suprast, o kai rašiau, galvojau, kad galima suprast tik viena prasme :lol: :)

:D :D :D

Lorytė, man atrodo, labai tiksliai viską pasakė.
Bet kokia išeitis iš tokios situacijos tai tikrai nežinau. Jei žmogus nepriima vienos tavo dalies ir ją neigiamai vertina. Žinau, kad nereikia žmogaus spaust ir bandyt "perauklėt" seksu, nes seksas per daug neigiamų emocijų tam žmogui sukelia, o neigiamom emocijom žmogaus neišgydysi
Rašydama prašymą vyrams netrypti moters jausmų, turėjau omeny tai, kad žmonės, galvodami apie tai, ko jiems reikia, dažnai nemato šalia esančios sielos. "Klasikinis" to pavyzdys yra pats Megre. Juk nebuvo nė užuominos apie jo jausmus Anastasijai. Buvo tik akcentavimas, kad ji yra jauna, sveika, gerai sudėta ir galėtų pagimdyti sveiką kūdikį.
Ir neapgaudinėkit savęs tvirtinimu, kad jei jau tu nori vaikelio su šia moterimi, vadinasi, tu ją jau myli. Girdėjau tik priešingą tvirtinimą, kad jei myli moterį, tai myli ir jos vaikus. Pati tuo įsitikinau savomis akimis. Dukrai tuo metu buvo vos metukai. Į namus užsuko vyriškis, apie kurio jausmus man žinojau jau seniai. Pamatęs mano mergytę, pamiršo ir reikalą, dėl kurio atėjo, ir mane... Ir linksmino ir "arkliu" buvo... Žodžiu, viskas buvo aišku ir be žodžių...
Last edited by J on Fri 02 10, 2006, 19:07, edited 1 time in total.
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

Jorė.S rašo: Nei parodyti tos dalies negali, nei pasakyti negali, nes žmogus paprasčiausiai negirdės.

o karatais taip ir būna nesupratę visą amželių, pasakai susimąsto ir primąsto, kad kaip aš ankščiau galėjau nepagalvoti. gal tu ir esi tas aspektas, kuris turi atnešti pagalbą, mintį, supratimą.. gal jis jau pasiruošęs priimti pagalbą, tik nežino kur ją rasti. net pasakymas kad : TU VISKĄ PATS GALI, žmogui atveria akis, ir suteikia pasitikėjimo, kurio jam taip tuo momentu reikia.. juk ir mes daug sužinome ir suvokiame aplinkai padedant, tai tada reikia padėti ir aplinkai :D
aš taip manau :) nes jei tam žmogui nebūtų tas laikas, tavęs šalia nebūtų ir tu net nepagalvotum kad gali padėti :)
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

O man kazkaip ten su tuo Megre is Nastia viskas aisku... Kitaip buti turbut ir negalejo... O vyrai nelabai megsta apie savo jausmus kalbeti...
O ji juk ir nereikalavo meiles prisipazinimu.... Ar irodymu... :? Tokia ta Nastia...
Nors man... na turbut nebutu grazesnio prisipazinimo meileje, kaip pasakymas, jog...
na, bet as vaiku dar neturiu... Gal Tu geriau zinai Jone...
nemegstu kalbet apie tai, ko neismanau
:mrgreen:
J

Post by J »

Sutinku, Anastasija yra Anastasija. Ji sugeba priimti žmogų tokį, koks jis yra, tačiau nė už ką nepatikėsiu, kad ji nenori paprastos žmogiškos meilės, švelnumo, atjautos, pagalbos... Kad ir kokia tvirta ji bebūtų, bet ji juk tik žmogus. kad ir kokia "nušvitusi' bebūtų, bet ji tik moteris, su visais žemiškais norais, kurie būdingi ir mums visoms.
Dėl vyriško meilės prisipažinimo, kad jis norėtų vaikelio su tavimi, tai privalau "pašiurpinti" girdėtu vyrišku noru turėti vaikelį tik todėl, kad būtų tikras, jog jo moteris nepaliks jo, nes vaikelis "pririš" ją. Tipo - vaikų pridarysiu ir kur gi tu dėsiesi po to...
Jo!... Kartais gyvenimo "universitetas" būna žiaurokas.
Last edited by J on Fri 02 10, 2006, 19:09, edited 2 times in total.
Post Reply