Tik vyrams!

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
Irena-irocka
Posts: 460
Joined: Thu 02 27, 2003, 14:50
Location: Vilnius

Post by Irena-irocka »

Va ir paaiskejo, kad is tikruju tau, Kipshe, tai neproblema, naudojasi privalumais – irgi iseitis…. :D

Bet ka daryti jei jau supranti ir nenori, kad tave valdytu, nori atsikratyti tos “prievartos” (na as iseiti sau radau irgi, rasiau anksciau)?

Galime is viso palikti sia tema, juk kiekvienas zmogus randa savo iseti… Va tu , Kipshe, tuo dziaugesi; as manipuliuoju energija, Gintare mirksi saltame vandenyje – kaip kas moka, taip ir ginasi – viskas individualu…

Geriau pakalbekite, kaip turi atrodyti ideali moteris-deive-visata…. :wink:
:D Tegu svajonės pildosi! :D
LINUTE
Posts: 26
Joined: Mon 05 26, 2003, 22:48

Post by LINUTE »

Kipshas wrote:As asmeniskai si energijos pasireiskima vadinu prievartiniu.
Jis turetu pasireiksti tik esant reikalui vaika pradeti.
:shock: tu tikriausiai juokauji arba esi is tu "nenorinciuju", kuriems sekso pakanka per visaliaudines sventes :o O salia taves kas nors yra? Ji sutinka su tokiu tavo "netradiciniu" ir nelabai suderinamu su seksualiniais vyriskais hormonais poziuriu. Jei aktas reikalingas tik vaiko pradejimui, tai kiek tu vaikuciu planuoji tureti? 3, 4 ar tik 1? Ir viskas? Faktas yra - suartejimo nera? Patikslink :shock:
Irena-irocka
Posts: 460
Joined: Thu 02 27, 2003, 14:50
Location: Vilnius

Post by Irena-irocka »

Kaip mes vis del to skirtingai suprantame zodzius :roll: , Linute

As tai pamaciau va ka Kipshas suprato:
veliau prasidejus zyniu fokusams energija sustiprejo siekiant kad zmonija neismirtu
ir jis pats ta suprato, nuostabu, tai dar karta irodo, kad viska patis galime suprasti, jei tik atsakymo ieskosim.....
o kol kas teks dziaugtis tuo ka turim
- ar tai ne atsakymas tau, Linute?

Nors su tokiu teiginiu nalabai sutinku:
ateityje viskas normalizuosis
be musu pastangu svaime nesusitvarkys, jei tas mechanizmas veike kiek miliardu metu? tai kokiu pagrindu manai, kad viskas greitai susitvarkys, ar tu tipo, Kipshe, pasiruoses laukti kokio tai stebuklo is virsaus pora tegu jau tukstantmeciu?......
:D Tegu svajonės pildosi! :D
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

Linute: jei man pakaktu, tokios temos nekelciau ir problemu netureciau
o dabar situcija kur kas liudnesne nei tu manai. Mano zmona tokiu kiekiu nepatempia, o haremai lietuvoje uzdrausti. Stai taip. Tad tenka ieskoti kitu metodu...

>ar tu tipo, Kipshe, pasiruoses laukti kokio tai stebuklo is virsaus pora >tegu jau tukstantmeciu?......
as savo padariau - minti apie problema is prendimu ieskojima paleidau, o kol aplink vaiksto merginos nuogais uzpakaliais tai tik Glesum metodas begali padeti :). Gerai kad tokiu merginu Sukiniuose nebuvo :)))

>Geriau pakalbekite, kaip turi atrodyti ideali moteris-deive-visata….
Tokia kokia yra tokia ir turi atrodyti
Kitaip tariant moterys yra tokios kokiu reikia vyrams, o vyrai yra tokie kokiu reikia moterims. Bet kokia korekcija vienoje puseje, koreguoja kita puse automatiskai.
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
pradzia
Posts: 21
Joined: Wed 01 22, 2003, 19:50

nuomonė

Post by pradzia »

na, bet štai jūs kalbate apie tai, kad TAI daryti reikia tik norint susilaukti vaikučiu, t.y. kuriant. ne visi taip sako, bet dažnas. Ir aš nesakau, kad prieštarauju tos minties grožiui, aš svajoju patirti tai, ką patiria žmogus kai mylisi taip, kaip sukūrė Dievas. tačiau man vis ateina mintis- o ką jei pažiūrėjus iš kitos pusės?
PVZ. Jauna porelė. Ilgai ilgai jie ėjo prie vienas kito, bendravo kaip draugai svajodami apie kiekvienas savo išrinktąjį/ąją. Ilgai jie buvo pažįstami, tad vienas į kita težiūrėjo kaip į bičiulį. Tačiau vieną vasarą, kai jie pradėjo matytis vis dažniau ir dažniau, laukti vienas kito po darbo, vaikštinėti ir pasakoti tai, kas nebuvo pasakota niekam anksčiau, nejučia gerėtis vienas kitu, ir besišnekučiuojant gulint kur nors gamtoje, pasidėjus antrojo striukę po galva (kad minksčiau būtų) jausti, kad jo/jos kvapas toks brangus ir taip ramu nuo jo, taip saugu... Jie ėmė suprasti, kad nori būti ir būti su juo/ja... Jie ėmė mąstyti apie tai, kad nieko kito jie nebeieško :) Kartais, juokais jie pasakydavo vienas kitam žodžius, kuriuos sako žmonės esantys poroje, jie pradėjo kartu apsipirkinėti ir kartu skaičiuoti savo pinigus, jie kartu svajojo ką veiks arimiausioje ateityje, o kartais "juokais" paliesdavo vienas kito veidą, ranką... ir žiūrėdavo vienas kitam į akis ilgai ilgai... Bet vis dar nesuprato, neįvardijo savo jausmų. Ir pagaliau, kai vienas iš jų tai suvokė ir pasakė garsiai, jie pasijuto laimingiausi pasaulyje. Jie suprato, kad dabar galbūt net nepamilo vienas kito, o ATPAŽINO pagaliau :)) ir gyveno tik ta diena, nemąstydami ar visuomenė priims jų meilę, jie pateko į rojų, ir jokios kitos mintys jų netrikdė! Jie ir toliau būdavo dviese, svaigdami iš laimės... Jie lietė vienas kitą ne tiek norėdami sekso, orgazmo, dar kažko apie ką taip plačiai dabar kalbama, bet jie norėjo liesti vienas kitą, jausti odos kvapą, švelnumą, alsavimą, pažinti vienas kito kūnus, bučiuoti mylimiausio pasaulyje žmogaus lūpas ir svaigti nuo to jausmo, kad tu PAGALIAU jį/ją lieti... Tomis akimirkomis dar labiau suvokti, kaip tu myli jį, ir kad saugosi ir ginsi jį/ją nuo visko, kas galėtų nuskriausti, randi jėgą savyje, drąsą, laisvę!!!! Esi laimingas, o jis/ji atsako tuo pačiu!
O ne! Tuo metu jie negalvojo apie vaiką. jie tegalvojo apie vienas kitą. jei būtų vaikas, jie jį priimtų ir mylėtų, bet bendrai- jie dar nebuvo pasiruošę jam- patys tik tik pilnametystės sulaukę. Ir nebuvo vaikučio tą kartą, bet...
Aš žinau, kad jie nenusidėjo! aš žinau, kad tuo metu jų Dieviškos dalelės pabudo ir galbūt atvirksčiai- nuplovė ankstesnių klaidų šešėlius- tai vos ne išpažintis gavosi :)
taigi kai galvoju apie tai, NETIKIU, kad nuodėminga yra TAI padaryti panašiom aplinkybėm kaip mano aprašytos... o ką jūs manot?
Irena-irocka
Posts: 460
Joined: Thu 02 27, 2003, 14:50
Location: Vilnius

Post by Irena-irocka »

Man atrodo, mes ne apie nuodemes kalbame…
Nagrinejant tavo pateikta pavyzdi, Pradzia, galima labia skaudziai izeisti, nebent labiau abstrakciai kalbetis….
Geriau siuo atveju, kad atsakyma pati tu rastum, bet ziuriu, kad ir nelabai to nori, jau pasiruosusi savo teisybe ginti….…

Kuryba padeda mums susilieti, nebutinai tai vaiko…

ir apskritai cia pereinant i asmenybes, labia jautri tema, ar ne?

juk Kishas sau atsakyma jau rado, o koks dar klausimas?
:roll:
:D Tegu svajonės pildosi! :D
pradzia
Posts: 21
Joined: Wed 01 22, 2003, 19:50

:)

Post by pradzia »

aš ne puoliau, bandžiau jausmingai papasakoti :) :) :) reiškia nesigavo :( tiesiog norėjau išreikši nuomonę, kad būna tyrų jausmų nebūtinai siekiant vaikučio.
Ingrida
Posts: 229
Joined: Wed 05 14, 2003, 12:36
Location: Panevėžys

Post by Ingrida »

Tam tikroj plotmėj maistas ir seksas yra vienos spalvos, vienos struktūros. Šiandien mes mokomės, kas yra maistas. Mokomės neteršt savo fizinio kūno. Ateis diena, pakaks ir mums žolelių, žiedadalkių... Ir tada savaime prapuls savoka 'seksas'. Prapuls poreikis mylėtis šiaip sau. Gyvensim vedami svajonės apie meilės polėkį, gyvensim jausdami praėjusio meilės polėkio jausmais.
Tai gal nereikia savęs šiandien privartaut. jei reikia sekso, tai kodėl ne. jei reikia mylėtis šiaip, kodėl ne. Ir po truputuką, po kruopelytę eiti pirmyn, eiti palaimos link.
O GYVENIMAS TOKS PUIKUS!
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

>Tai gal nereikia savęs šiandien privartaut. jei reikia sekso, tai kodėl ne.

o todel kad negalima.
pavyzdziui konclagerio gyventojai norejo labai valgyti, jie net labai svariai nugrauze medziu zieve. taciau tai padejo neilgam - valgyti vistiek norejosi.
is sio pavyzdzio matosi kad problema ne tame nore, o salygose kuriose tenka gyventi, stai taip.


>O ne! Tuo metu jie negalvojo apie vaiką. jie tegalvojo apie vienas kitą.

jei galvoti apie vaika tik kaip apie rankytes kojytes ir galvyte, tai tas pats kas galvoti apie mesos farsha. kunas tai tik materializacija. sie zmones puoselejo vaiko siela, o tai labai svarbu. o materializacijai ateis savo laikas.
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
pradzia
Posts: 21
Joined: Wed 01 22, 2003, 19:50

Post by pradzia »

tuomet viskas tvarkoje :)
manau svarbiausia kaip jauciasi žmogus. jei gerai, jei nekompleksuoja, nesapnuoja košmarų, nesišalina aplinkinių ir kt.- jis viską dar kaip tuo momentu jam geriausia.
be to- apie farša čia gerai pasakei, kipše :)
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Vitalijus Z.
Posts: 46
Joined: Sun 04 06, 2003, 20:54
Location: Mazeikiai
Contact:

Post by Vitalijus Z. »

Labas visiems! kaip perskaiciavau pirma puslapi, ten pora zodziu buvo apie seksa....
Manau kad verta pasakiti tuo, ko as padariau...
Tyra meile..tyros myntis...
Vyrai, mes ne tik sugebam mastyti tyrai, bet ir sugebam pamatiti moterije ne sekso objekta, o Zmogu-moteri! Tai labai paprasta.....
Uzduokit sau klausima kada eilini karta jums kils noras "paimt"moteri, ar panasiai:kas pasikeis po to, ir ka as gausiu naujo?
Zinokit as pripazinsiu, savo gyvenime as "turejau"tik dvi moteris, uzteko suprast, kad jeigu eilini karta pas mane bus noras "paimti"vel moteri, niekas nepasikeis nuo to, protingiau nebusiu, technika nepageres, ir jokiu nauju pajuciu ar jausmu nebus-nes seksas tik fizishkas spazmas kuri mes patiriam per fizini orgazma!!! Ir tiek.
Be to, vyrai, pagalvokit patis, kas pasikeis, kai jums moteris ar mergina "atiduos "savo kuna? Nieko :)
Jog fiziniai jausmai tie patis, jokiu nauju nebus, nes kunas tas pats, kunas nesikeicia!!!!! Juk mes ne mylim siela, kaip siela galima "paimt"? arba isprevatraut, ar panasiai? Neimanoma!!! Kunas visada bus kunas, jis tik kunas, aisku jis grazus, bet prisiminkim kokia moters grozio esme is pirmos knygos?!
VYrai, mes ne tik sugebam pakeis myntis, ir poziuri, mes sugebam pakeist ta poziuri ir pas savo mylimoji :)
As jums taip slapciai pasakisiu, as miegojau su mergina tris naktis, bet as neleidziau sau i mastimo procesa net mynti, apie tai, kad pas mus bus seksas! Ir zinot kas buvo? Po tryju nakciu, meno mylimoji ne tik pajuto nepazistamus jausmus-"gyvenime dar to pas mane nebuvo, nepazistami jasmai, ir svarbu, jutau situ jausmu patoviai, kiek viena sekunde, visa drebu, nezinau, pirma karta taip pas mane"-cia zodziai mano mylimo zmogu.Mes miegojome tris naktis, ir jokio sekso, net myntise nebuvo, pas mane, svelnus prisilietimai, glamones, bet zinokit, ir glamonies buvo kitokios pas mane nei anksciau, pats jutau, jos kitos!!!
As labai stirpriai kontrolioju savo mastimo procesa kada esu su mergina(aciu devui kad as esu visishkoj izoliaijos nuo visuomenes kada as pareinu is darbo), ir as jau neziuru i krutine i kojos, man jau neidomu, as ziuriu i akis. Be to labai daug ir iki smulkmenu analizuoju kiek viena mynti kuri gymda samonei, ir jei neatitinka mano naujam poziuriui i moteri-atmetu, neileidziu i savo samone.
As dar pats nezinau kas iviko, bet mes su mano mylimo zmogu, visishkai nenorim lytiniu santikiu, net patiwems keista, bet kada negalvoji apie seksa, myntis kitos, ir jausmu kompleksas, kitas, jausmai ipac pas mergina labai stipri, per jausmus ieina daug info, ir rezultatas-kuo toliau to daugiau tvirta meile pas mus! Pasikeite myntis-pasikeite ir poziuris-pasikeite troskimas-pasikeite poelgis-atitinkamas ir rezultatas!
Vyrai-mes sugebam pakeisti viska, tik pakeiskit savo mynti, komtruoliokit save ir savo mastimo procesa! Turekit tvirta valia, ir tyra meile jusu :D
laukia :D :D


Su pagarba Vitalijus Z.
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

Ir vel nukrypimas nuo temos

Cia gi tema ne apie moteris ir netgi ne apie sekso objektus.
Jau pavargau atgal privedinedamas.
Po simts pypkiu susikurkit tema "Ar moteris yra sekso objektas" ir blevyzgokit kiek norit. Cia tema visai kita!!!


Pardesiu vel is pradziu

Vitalijau. isivaizduok kad moterys is viso neegzistuoja. tu nezinai kaip jos atrodo, kam jos skirtos ir is visos nezinai tokios savokos kaip moteris.
taciau neziurint to subrendes vyras pradeda noreti to pats nezino ko.
Taip jau Dievas sutvere. Energija tokia yra. Ir ka su ja daryti visiskai neaisku.

keletas pasiulymu jau buvo nuo lindimo i salta vandeni (pamenu kai islindau buvau tiesiog melynos spalvos, bet noras tai nepraejo vistiek ;)
iki apsimetimo kad problemos nera

si problema tiek pat susijusi su moterimis kiek agurkai su kosminiais laivais. ar jau aisku?
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Irena-irocka
Posts: 460
Joined: Thu 02 27, 2003, 14:50
Location: Vilnius

Post by Irena-irocka »

e, Kishe, o kaip gi energijos valdymas ir nukreipimas kur tau yra naudingiau, ar tai visiskai atmestinas variantas??

:D
:D Tegu svajonės pildosi! :D
Irena-irocka
Posts: 460
Joined: Thu 02 27, 2003, 14:50
Location: Vilnius

Post by Irena-irocka »

Gerai tu cia, Vitalijau, parasei :D
Grazu ir tyra ir is tikruju supratai, kad gali viska padaryt ir vyras….

:P
:D Tegu svajonės pildosi! :D
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

>e, Kishe, o kaip gi energijos valdymas ir nukreipimas kur tau yra >naudingiau, ar tai visiskai atmestinas variantas??

eee... tai kuo puikiausias variantas, kazkaip geresnio nematau
bet nemoku as tai daryti :((((
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Vitalijus Z.
Posts: 46
Joined: Sun 04 06, 2003, 20:54
Location: Mazeikiai
Contact:

Post by Vitalijus Z. »

Irena labutis:). Aciu tau... :)
o kad ne i tema, na nezinau, paskaitikit pirma puslapi, ten yra myntis apie tai, todel ir parasiau savo pamastimus. Ir tiek.

Su pagarba Vitalijus Z.
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Atlikus kruopscius apsakiciavimus :wink: ir as gavau ta pati atsakyma.
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

Ar tu pati supranti ka kalbi? (C) A.Sabonis
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
J

Post by J »

Tikra tiesa. Vienas jaunas vyrukas (sūnaus draugas, jam 25 metai) kreipėsi į medikus dėl prostatos. Gydytojo pirmas klausimas buvo - ar nesėdėjo jaunuolis kalėjime, ta prasme, ar neturėjo jis "priverstinio' susilaikymo...
Post Reply