Mums reikia Lietuviškos Anastasijos

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
albertas
Posts: 2
Joined: Thu 08 09, 2007, 23:59
Location: Kaunas

Mums reikia Lietuviškos Anastasijos

Post by albertas »

Sveiki

Štai jau metai kaip perskaičiau paskutinę Anastasijos knygą. Per tą laiką atsakiau į daug klausimų pačiam sau. Taip pat ir susidariau nuomonę tam tikrais klausimais. Vis dėl to mes gyvenam Lietuvoje. Manau mūsų protėviai gyvenę iki ateinant užkariautojams iš vakarų jau buvo atsakę į daugelį klausimų. Jie gyveno santarvėj su gamta, tačiau krikščionybė, kuri manau kalta dėl didžiumos Lietuvių nelaimių, deginte išdegino šias žinias .
http://siauliai.mok.lt/rerichas/teosoph ... Ų%20VARDAI . Manau mums, Lietuviams, būtina atstatyti tai kas buvo sugriauta ir toliau griaunama kryžiuočių. Dabartinė kultūra yra paskutinis žmonių atskyrimo nuo gamtos etapas, suvarant juos į miestų daugiabučių dėžutes ir paverčiant klusniais vartojimo vergais. Labai aiškiai matosi kad Lietuviai neranda savo tapatybės dabartiniam atseit krikščioniškam pasaulyje, tačiau gryžti lengvai jie irgi negali. Mes aklai kopijuojam bankrutavusias vakarų vertybes. Jaučiu kad norisi pasakyti STOP, aš tame dalyvauti nenoriu!
Rusijoje štai jau skinasi kelią įstatymas del 1ha žemės giminės sodybai steigti. Matau kad Lietuvoje dėl to nesimato jokių prošvaisčių. Ar nemanote kad Lietuvai reikia partijos, kuri teisėtais būdais skatintų Lietuvį grįžti prie žemės? Kad inicijuotu įstatymus dėl giminės sodybų, dėl "pagonių" "reabilitavimo" ir kryžiuočių kaip genocido vykdytojų pasmerkimo.
briedis
Posts: 134
Joined: Fri 01 06, 2006, 2:03

Re: Mums reikia Lietuviškos Anastasijos

Post by briedis »

Žinoma, kad viso to Lietuvai reikia. Tik gal ne partijos- visų jų veikla vienoda, išbandymo valdžia negali išlaikyti joks žmogus. Reikia daugiau sąmoningų žmonių, kurie minėtąsias vertybes laikytų prioritetu.
batuotas katinas
Posts: 157
Joined: Mon 01 22, 2007, 17:43

Re: Mums reikia Lietuviškos Anastasijos

Post by batuotas katinas »

Tamsuoliai. Pati Bažnyčia atsiprašė ir pasmerkė savo veiklą viduramžiais vykdytą per kryžiuočius, o tie vsi dar gieda tas savo pykčio giesmeles... Negi manote, kad pagonys buvo "šventi angelėliai". Jau vien apie pagonio lietuvių kunigaikščio Mindaugo vykdytas brolžudystes nugirdus galime vaizduotis koks buvo tas suromantizuotas "pagonybės aukso amžius".... Ko tie "broliai" latgaliai taip bijojo ir nekentė lietuvių.... Gal dar kas parašys jog tobula visuomenė yra Pravieniškių kolonijoje?
briedis
Posts: 134
Joined: Fri 01 06, 2006, 2:03

Re: Mums reikia Lietuviškos Anastasijos

Post by briedis »

Bažnyčia tai atsiprašė, bet kas iš to- ir toliau sėkmingai vykdo misijas "necivilizuotuose" kraštuose. Tiesa, dabar truputį kitais metodais, bet esmė ta pati- ji negali pakęsti nepriklausomų žmonių.
Dabartinė kultūra yra paskutinis žmonių atskyrimo nuo gamtos etapas, suvarant juos į miestų daugiabučių dėžutes ir paverčiant klusniais vartojimo vergais. Labai aiškiai matosi kad Lietuviai neranda savo tapatybės dabartiniam atseit krikščioniškam pasaulyje, tačiau gryžti lengvai jie irgi negali. Mes aklai kopijuojam bankrutavusias vakarų vertybes.
Čia gryna teisybė.
batuotas katinas
Posts: 157
Joined: Mon 01 22, 2007, 17:43

Re: Mums reikia Lietuviškos Anastasijos

Post by batuotas katinas »

Bent jau aš ir mane supantys draugai dabarties pasaulio tikrai nevadinane krikščionišku. Krikščioniškumą suprantu kaip dorą gyvenimą pasiremiant šv. Dvasios atskleistu Kristaus mokymu.

O anastazininkai misijų nevykdo? :h: Visi mes kitus kaip nors prievartaujam ir ramybėj nepaliekam. Nemanau, kad Bažnyčia turi atsisakyt misijų. Man ji kliūva tik dėl savų metodų ir dėl jų atsiprašė. Manau, kad turim būt be neapikantos širdy, o į dėžutes sulindom per ateistinį sovietmetį. Be to būtų doribinga ir palikt miškus lūšims veistis, tad gyvavimas mieste turi ir gamtosauginių pliusų.
briedis
Posts: 134
Joined: Fri 01 06, 2006, 2:03

Re: Mums reikia Lietuviškos Anastasijos

Post by briedis »

Krikščioniškumą suprantu kaip dorą gyvenimą pasiremiant šv. Dvasios atskleistu Kristaus mokymu
Norint dorai gyvent, visai nebūtina vadovautis kažkokiais mokymais ir skaityt svetimas knygas. Tas galioja ir anastasininkams, kuriems tai virto religija.
Nemanau, kad Bažnyčia turi atsisakyt misijų
Taigi. Čia ir yra visa blogybė. Gyvena sau žmonės taip kaip jiems patinka, bet atsiranda "protingesni", žydiškų knygų prisiskaitę ir nusprendžia pareguliuot jiems gyvenimą. Negi tu, batuotas katine, būdamas protingas vyras, nesupranti kam skirta bažnyčia?
Aš stebiuosi... Nejaugi neliko normalių žmonių, kurie mokėtų PAPRASTAI GYVENTI ir tuo džiaugtis? Ko gi jums dar trūksta šitoj žemėj? Norit jaustis visagaliais? Pasaulis tapo jums svetimas, bijot savęs pačių?
"по чем опюм для народа"?, kaip sakė didysis kombinatorius :D .
Ramune
Posts: 113
Joined: Thu 10 12, 2006, 11:29
Location: Klaipeda

Re: Mums reikia Lietuviškos Anastasijos

Post by Ramune »

Palaikau tave Briedi, musu nudienos gyvenimas geriausiai patvirtina, kad zmonija toldama nuo gyvojo pasaulio, t.y. nuo gamtos, sekmingai zengia susinaikinimo link.
Ir jokia religija siuo klausimu neistengs ir padeti.
Tik turedamas galimybe palyginti kur geriau zmogui gyventi (savo zemeje ar sausakimsuose miestuose) pats zmogus atras kas mieliau jo dusiai.
batuotas katinas
Posts: 157
Joined: Mon 01 22, 2007, 17:43

Re: Mums reikia Lietuviškos Anastasijos

Post by batuotas katinas »

briedis wrote:Nejaugi neliko normalių žmonių, kurie mokėtų PAPRASTAI GYVENTI ir tuo džiaugtis? Ko gi jums dar trūksta šitoj žemėj? Norit jaustis visagaliais? Pasaulis tapo jums svetimas, bijot savęs pačių?
"по чем опюм для народа"?, kaip sakė didysis kombinatorius :D .
Dabartinį popiežių pravardžiuoja žaliuoju popiežium, nes Vatikane jis sodina medžius ir diegia ekotechnologijas. nesikelia jis iš užterštos Romos ir tai aš palaikau. O kaip jūs vertinate anastazininkų judėjimo veržimąsį į gamtą ieškant ekologiškiausių, nes ten sveikiasia, gamtos kampelių? Vėl žmogus iškeliamas prieš kitus Dievo kūrinius. Vėl paryškinamas žmogaus egoizmas išstumiant ir paliekant kuo mažiau neliestos applinkos laukinai faunai ir florai. Juk žinote ko reikia lūšies populiacijai? Ko reikia broliui vilkui?

Kurkimės geriau šalia autostradų ir apželdinkime jas, o ne baidykime žvėrelius iš nuošalių ir ramių kampelių? Čia anastazininkų filosofijoje įžvelgiu daug egocentrizmo ir jautimosi visagaliais, kaip jūs su kuo kovojate? Bažnyčios bėda, kad dauguma žmonių tik krikštyjasi, "tvarkosi sakramentus" ir net nemano gyvent pagal krikščionišką egziztenciją. Man Bažnyčios mokymas nėra religija, o gyvenimas tikėjimu Šventojoje Dvasioje. Tikėjimas ir religingumas yra skirtingi dalykai. Jei Dvasia nepalietė, tai lieki religingas, nes tokia yra natūrali žmogaus būsena. Pasakęs religijai NE, netapsi nereligingas.

Kartoju, jog kurtis į pamiškėse ir švariose teritorijose man egocentriškiau, nei likt mieste bandant jį padaryt švaresniu, kuo mažesnės taršos šaltiniu. Kas man iš tos laimės, kas iš tos garbės, jei aš vienas džiaugsiuos o kiti liūdės. Asmeniškai man nereikėjo Anastazijos, kad tapčiau žaliuojančiu. Užteko Viliaus Orvydo. :h:
Post Reply