Puselės

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
Ramuma
Posts: 223
Joined: Sun 09 03, 2006, 15:27
Location: Rokiškis
Contact:

Puselės

Post by Ramuma »

Sveiki,

Neseniai rinkau citatas, ir beskaitydamas atkreipiau dėmesį į puseles, kaip, pasak Megre anksčiau buvo ieškomos antrosios puselės. Knygelėje buvo išsakytas prašymas administratoriams sukurti ar pagerinti pažinčių skiltis(Aukštuomenės moterys). Tuo prašymu, kiek man žinoma pasekė ir antro forumo administratoriai iš Lietuvos.
Kartais, pas mane atvyksta svetelis, ir kažkada buvo pokalbis būtent apie puseles, apie tai, kad ten yra štilis. Suprantu, kad puselės ir santykiai yra subtili tema. Ir man nevieta.
Tačiau noriu atkreipti dėmesį į konkretesnius veiksmus bei ketinimus, kurie atsijotų "tik šiaip norinčius susipažinti ir pabendrauti", nuo norinčių "konkrečių veiksmų bei darbų būsimos šeimos pamatams, kūrimo". Mano manymu, į puseles derėtų įrašyti tik tas vienišas moteris ar merginas, kurios jau turi sodybas, ir turi ūkio darbo. Ir vyrus tik tuos, kurie gali imtis realaus darbo(pagalbos sodyboje).

O kiti susitikimai, tiems, kurie dar Žemelės savo neturi, ir tik planuoja visa, būt tuoktuvių sąskrydžiai.

Pateikiu ištraukėlę:

Vladimiras Megre(Naujoji civilizacija.Meilės apeigos-156psl.)
Vedrusų santvarkoj bešeimiui kiekvienam- bešeimiu buvo įprasta vadint viengungius nebejaunus vyrus- kasmet po mėnesį derėjo dirbti vienišos ar su vaikais gyvenančios našlės sodyboj. Nebūtinai pas vieną našlę visą mėnesį. Savaitę galima pas vieną, paskui- parsisamdyt kitai. Na žinoma, tas paprotys ne tam juk buvo sumąstytas, kad tik pagalbą ūky gautų vienišoji moteris. Jo tikslas- supažindint žmones, padėti šeimą jiems sukurti. Štai, pavyzdžiui, bešeimis, užėjęs į našlės sodybą, klausia:
- Aš ieškau darbo, šeimininke, gal šičia, pas tave, jo atsirastų?
Jei moteriai, vos metus akį, bešeimis nepatinka, jinai atsako:
- Visi darbai jau mano ūky padaryti. Be to, kol kas ir užmokėti neturėčiau kuo.
O jei bešeimis moteriai patinka, jinai užduoda jam darbelį kokį dienai, dviem ar trim. Kai tą padaro, tai užduoti gali kitą vėl. Ir nesvarbu, ar vyras tas nagingas, ar darbą dirbt įgudęs, svarbu, ar jie
patinka viens antram, ar ne.
Na, jei patinka, gali moteris prašyti vyrą pasilikti ir po mėnesio, ir jei jis lieka, tai jau vadinas užkuriu. O kai praeina metai tokio bendro ūkio, jie gali arba susituokti, arba išsiskirt.


Jei nusirašiau į lankas, atsiprašiau.
Mes esame vaikai didžiulėje Žemėje...
Mes teesame žaislai suaugusių pasaulyje...
zemyna
Posts: 3
Joined: Wed 04 01, 2009, 9:23

Re: Puselės

Post by zemyna »

kadangi esu vieniša būtų įdomu susiburti su kitais vienišiais gal kam nors pavyktų susitikti savąją puselę.
reda246
Posts: 63
Joined: Sat 02 11, 2006, 21:01
Location: Sukiniai
Contact:

Re: Puselės

Post by reda246 »

Nuostabi ideja.
Jau Grįžtam ?... Grįžtam
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Re: Puselės

Post by jasmin »

Šiame forume http://esu.tiems.kam.esu.lt/forum/viewt ... ?f=2&t=226 yra sukurtas atskiras forumas ieškantiems antros puselės. Anketas mato tik kiti beieškantys. :) Galėtumėt pabandyt surengt ir susitikimą gyvai :)
Post Reply