ANASTA paskutine knyga ,kol kas, kokios mintys jus aplanke?

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
danielius
Posts: 42
Joined: Wed 05 26, 2010, 10:55

ANASTA paskutine knyga ,kol kas, kokios mintys jus aplanke?

Post by danielius »

kol kas neradau atskiros temos apie paskutine knyga todel siulau visiems pasidalinti mintimis.
aciu
AHarmonika
Posts: 16
Joined: Sun 02 20, 2011, 23:25
Location: Vilnius
Contact:

Re: ANASTA paskutine knyga ,kol kas, kokios mintys jus aplan

Post by AHarmonika »

Ką ir pasakyt, patiko :D Daug informacijos. Labiausiai pravertė tie trys žodžiai, tobulint savo aplinką. Dar pradėjau suprast, kaip reikia mąstyt. Anasta ledyną "sulaužė" visai apie jį nepagalvojusi, tai ir aš bandau taip. Pvz, žiauriai nervina namie telikas, ir kad visi ten jį žiūri. Dažnai komentuoju tą šlamštą, kritikuoju ir taip įtampa tarp mūsų atsiranda. O dabar būna, kai parvažiuoju namo, atsinešu prie visų savo rankdarbius, nors anksčiau išeidavau į kitą kambarį ir keletą minučių bandau įsivaizduoti kad čia nėra jokio televizoriaus, kad mes visi susėdę kažką aptariam, vieni irgi su rankdabiais, kiti ką nors braižo ir planuoja apie sodą ir pan. Jei sugalvoju, užvedu kokią nors kalbą ir nukreipiu visų mintis nuo teliko. Nežinau, kiek tai suveiks, bet ir toliau taip žadu daryti. Ir čia tik vienas pavyzdys. Jei noriu nematyt pasaulyje kokio brudo, turiu nemaitint jo savo mintim.
Kartais atrodo, kad labai reikia kažkam kažką pasakyti, parodyti jam tiesą, bet tada imi kritikuot kažką, o tai jau ir to kritikuojamo dalyko "maitinimas".
Man dar įstrigo daug kas. Pvz, tarpininkai. Ir šiaip, visų skyrių pabaigoj bandydavau kažką permąstyt, daug ten ką apgalvot yra.
benasb
Posts: 18
Joined: Thu 07 31, 2008, 0:19

Re: ANASTA paskutine knyga ,kol kas, kokios mintys jus aplan

Post by benasb »

Jo,as irgi net uzsilenkiau ta puslapi, tobulinti gyvenamaja aplinka. Tikriausiai placiausia savoka, gyvenime:)
Knyga dar karta primine, kad tu pats privalai priimti sprendimus. Neuzmirsti padekoti tam kas sukure, pagamino, ir ne tik tam kas padave.
Dora
Posts: 11
Joined: Mon 01 31, 2011, 21:45

Re: ANASTA paskutine knyga ,kol kas, kokios mintys jus aplan

Post by Dora »

Knyga man patiko. Girdėjau įvairių nuomonių, pavyzdžiui, kad paskutinėje knygoje atsiskleidžia Megre kaip verslininko siekiai ir pan.

Mane pačią, knyga paskatino pamąstymams.
Gal kas norėtų paaiškinti, kaip suprato sąvoką "antiprotas" ?

Pati lyg nujaučiu, bet kažkaip norėtųsi išgirsti ir kitų nuomonę.:)
danielius
Posts: 42
Joined: Wed 05 26, 2010, 10:55

Re: ANASTA paskutine knyga ,kol kas, kokios mintys jus aplan

Post by danielius »

as nusprendziau perskaityti sita knyga antra karta, nezinau kodel, bet pirmas skaitymas nebuvo toks smagus. :) gal kazkas su galva buvo negerai :) dar palauksiu ir skaitysiu
Post Reply